Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Fc Radomsko (blueeyes22) - kapitan obu sekcji
◄19A10► GD Radomsko (piskorki) - zastępca kapitana obu sekcji
Bunyodkor Taszkent (zimeczek)
Chrzelice SA (muzin)
Lublin II - I Liga
gerlach (szymall)
Queens of Lublin (natka90) - z-ca kapitana
Gotelp (barszczykovo)
Motor Lublin (kaziu)
Gosharp f.c. (gosharpwp) - kapitan
Lublin III - II Liga
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - z-ca kapitana
TEK Juventus F.C. (paul636) - kapitan
FUNGI (bobleccinum)
Red Devils Lublin (carrick91)
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)
Lublin IV - III Liga
Tarczyn SA (ehehina18)
Wollin SSA (marcin13)
Barkowo SA (slawek575) - z-ca kapitana
Preber (distrek6)
MASH 4077 TH (tuptek)
Kazdab Team (kazdab) - kapitan
Upoważnieni do podawania składów wszystkich reprezentacji: ratfixx, natka90, gosharp, wredny, paul636
Los Leones (glogos)
Gryf Szczecin (debe)
Kormorany Szczecin (jarekp)
Smocze Kule (junior85)
MKS Volve (volve) - zastępca wszystkich reprezentacji
Szczecin II
Sharks Szczecin C.F. REST (andydvorak)
Team Ferrari Bezrzecze (azemon)
Pogoń Barlinek (roberto28)
PIONIER SZCZECIN (krokodyl)
Wejherowo SA (lezon)
SK Dragons Shado Szczecin (danielw23)
Christoph Szczecin (christoph) - kapitan wszystkich reprezentacji
to zdegradujcie dwie reprezentacje, skoro dochodziło już do takich sytuacji. ale nie wszystkie.
Nie widzę podstaw w regulaminie (a już miałem sytuację, że ktoś posądzał mnie o nie trzymanie się regulaminu).
Ja swojego zdania nie zmieniam, ale nie jestem jedynym organizatorem. Zostałem poproszony na GB w MZ o wyrażenie swojego zdania na temat tej sytuacji i to zrobiłem. Jeśli pozostali organizatorzy zdecydują inaczej, nie będę się na pewno sprzeciwiał.
_________________
pniewiaki
Wiek: 42 Dołączył: 30 Lis 2008 Skąd: Poznan
Wysłany: 2013-12-10, 21:41
POZNAŃ I
1. Kromolin SA (nosferatu19821)
2. FC Wypyszek (pawel-w4) - kapitan
3. KKS Legia Deptaka (deptak)
4. Ratajki (cmfan)
POZNAŃ II
1. Max (marwie)
2. Śródmiescie Wronki (srodmiescie) - kapitan
3. FC Bonin (sirmarcus)
4. Lech Max (maxmarcinw)
5. Fc Śrem All Stars team (grzesiu_lol13)
Łaziska Górne
Fedaykins (muadeep)
Ruch Chorzów (psychofann)-kpt ŁG IV,VI
Kamionka Death Squad (el-ronino)
Ruch Radzionków (cidrok88)
Łaziska Górne II
Zakrzewo SSA (detoks99)
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba)
Slaytanic Army (bozzz)
Mikołów City (stmikolaj)
Łaziska Górne III
Bayern Munchen (marcin_25)
Borcz (lipi)-kpt ŁG,ŁG II,ŁG III
Concordia Knurów (holy11)
Sixdroi (lapatrenera)-KPT ŁG V
The Irons Chorzów (theirons)
Łaziska Górne IV
Dangerous Łaziska (gahan4)
ManU Zabrze (zajcev)
Kruppinnen (piter_bobby)
Fireteam Orzesze (miraszek)
KS KRUK (avwk)
Łaziska Górne V
ORHAN Piekary Śl (janes05)
FC Old Glass (pila3)
FC Łaziska-WERK (fcmarco)
FC LongeR (loonger)
Polonia Laziska B (frednid)
Gardavia United (mourinho90)
Łaziska Górne VI
FC Mikołów (technikos)
WHITE TIGERS (tiger88)
FC GIERAŁTOWICE (brat81)
Blumen FC (blumenkoli)
NIEBIESCY (jaffa73)
Upper Silesia ChoRzów (seba0909)
KS HajdukiWielkie Chorzów (cichociemny)
UPOWAŻNIENI DO PODAWANIA WSZYSTKICH SKŁADÓW
Ruch Chorzów (psychofann),Sixdroi (lapatrenera),Borcz (lipi)
Warszawa ostatecznie zgłasza 5 reprezentacji. Oto składy:
Warszawa I
Mitschullen SSA (cubuus) - kapitan
Schaby Okęcie (mgrmanius)
Bad Company (drumatic)
KS Pogodna (julekk) - zastępca
KS Blizne (maximus491)
Warszawa II
Legia Braszowice (bednarz25)
WKS Bukowice (radeo)
PSB Grodzisk (stanpierre)
fc browary academy (utsyzyf) - kapitan
FC Lions Warsaw (sepek) - zastępca
Warszawa III
Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) - zastępca
PAIDAGOGOS (rosiu)
FA Sandtown (jazz) - kapitan
Reduta Modlin (samper)
Warszawa IV
Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) - kapitan
Achromatyczni Zwoleń (najger)
Green Street Elite (czajas) - zastępca
WILGA (ralphdeejay)
MLKS Józefovia Józefów (radek9308)
Gwardia Legionowo (kminek)
Warszawa V
RamzeS Gostynin (ramzess) - kapitan
Grochów WWA (tvardy)
FC Pyrokezi (gpyrka)
LIBERTA PER GLI ULTRAS (ujarany) - zastępca
FC Zacisze W-wa (tomwin)
upoważnieni: wszyscy kapitanowie i zastępcy
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
Sharks Szczecin C.F. REST (andydvorak)
Los Leones (glogos)
Gryf Szczecin (debe)
Smocze Kule (junior85)
MKS Volve (volve) - zastępca wszystkich reprezentacji
Szczecin II
Team Ferrari Bezrzecze (azemon)
Pogoń Barlinek (roberto28)
PIONIER SZCZECIN (krokodyl)
Wejherowo SA (lezon)
SK Dragons Shado Szczecin (danielw23)
Christoph Szczecin (christoph) - kapitan wszystkich reprezentacji
Kormorany Szczecin (jarekp)
to zdegradujcie dwie reprezentacje, skoro dochodziło już do takich sytuacji. ale nie wszystkie.
niestety muszą zostać zdegradowane wszystkie reprezentacje zgodnie z regulaminem
ja ze swojej strony skończyłem ten temat postem w "Problemach i uwagach (Ekstraklasa)".
na prywatę i układy nie znaleziono jeszcze skutecznego lekarstwa.
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach