Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Dzielenie IP
Autor Wiadomość
Ania6 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Maj 2009
Skąd: Poznań
PostWysłany: 2014-01-20, 00:08   Dzielenie IP Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj rano normalnie się logowałam, a wieczorem przy próbie logowania pojawiła się informacja o zablokowaniu konta i żądaniu kontaktu z supportem. Mój brat, który już rzadko gra, poproszony przeze mnie o logowanie ma to samo. Ja sama też rzadko gram, ale szkoda tych wielu lat spędzonych także z Wami. Niestety to już koniec, chyba, że support przyzna się do błędu, w co wątpię.

Cytat:
W dniu 2014-01-19 21:01 pisze:
Witam,

Od niepamiętnych czasów gramy z bratem w MZ. Dzisiaj już się logowaliśmy, ale teraz oboje mamy blokady i kazaliście nam do siebie napisać. Sprawa dotyczy kont o nickach: ania6 i czarodziejka. Dzielenie konta IP zgłaszaliśmy kilka lat temu i wszystko było dobrze.

Z poważaniem,

ania6


Cytat:
Witam
Niestety my widzimy co innego. 1 osoba loguje sie regularnie na oba
konta i prowadzi je. Dodatkowo nigdy nie zglaszaliscie nam wspolnej gry.
Nie ma mozliwosci odblokowania obu kont.
Czekamy na wyjasnienia i prosze od razu pisac prawde, bedzie szybciej i
mniej bolesnie
_________________________________
Tarnowskie_orliki
Game Master Assistant
Eastern European Support Team
http://www.managerzone.com



Wyślę im odpowiedź i to chyba już koniec. Dziękuję Wam za wszystko

Cytat:
Rozumiem, że jeśli ktoś nie jest członkiem klubu MZ, to może liczyć tylko na pogardę. Widzę, że liczy się dla Was tylko kasa. Pewnie chcecie teraz od nas wyłudzić tokeny albo pieniądze. Najpierw piszecie, że kont nie da się odblokować, potem napiszecie, że jak zapłacimy, to nam odblokujecie.
Gramy od samego początku MZ. Mi się znudziła gra na koncie czarodziejka, więc zajął się nim mój brat. Po dłuższym czasie okazało się, że nieźle mu idzie i zachęcił mnie, żebym wróciła do gry. Założyłam swoje konto jako ania6. Zgłosiliśmy dzielenie konta, graliśmy zgodnie z regulaminem i nie dokonywaliśmy między sobą transakcji handlowych. Teraz widzę, że wiele lat gry było straconych. Udzielałam się jako członkini klanów Immortal United i Stumilowy Las, tworzyłam historię tej gry.
Nie wiem, czy jest Pani/Pan nowym pracownikiem próbującym się wykazać, czy kasjerem, ale brakuje Pani/Panu szacunku dla weteranów tej gry. Przez wiele lat wszystko było o.k., a teraz niby to my kłamiemy? Powinnam się obrazić na takie bezczelne insynuacje, ale postanowiłam napisać wam tego pożegnalnego maila. Nie zaszantażujecie nas, tym bardziej, że i tak bardzo rzadko gramy, bo gra nas znudziła. Zamiast zachęcać do gry, wyłudzacie pieniądze. Nie znajdziecie nowych graczy, a starych z takim jak my stażem nieczystymi zagrywkami wykurzycie.
Nie oczekujemy przeprosin, bo na pewno będziecie brnąć w kłamstwach dalej. Zastanawia nas tylko jeden fakt: dlaczego teraz postanowiliście nas oszukać? Wiecie, ile lat gramy, czy za mało tokenów kupiliśmy? Żałuję, oprócz zabawy ze znajomymi z klanów i MZ, że zachęcałam do gry innych. Np. zawsze, gdy mi się przypomniało o MZ, po obsłużeniu mojego konta, zachęcałam brata do nieprzerywania gry i pilnowałam, żeby od razu zajrzał do swojej drużyny. To coś złego, że nie stać nas na dwa specjalne komputery ze specjalnym IP przygotowanym tylko i wyłącznie do gry w waszą "bezpłatną" grę? Chcecie ograniczyć grę tylko do bogatych?

wieloletnia mzetowiczka,
ania6



Najbardziej mnie wkurzyło to, że jeśli faktycznie czegoś nie zgłosiliśmy, tyle lat nie było problemu Shocked Nikt nie pamięta, co było tak dawno, ale na pewno nigdy nie kupowaliśmy od siebie. A co to za korzyść byłaby z dwóch kont na jedną osobę bez przepływu pieniędzy, zawodników?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szmina1990 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2011
Skąd: Czechowice
PostWysłany: 2014-01-20, 01:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Droga Aniu,

Zasady gry jasno określają:
jedno konto= jedna osoba
Nie można się logować za kogoś, u Ciebie widać ewidentnie, że jedna osoba się loguje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Picu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2007
Skąd: Skierniewice
PostWysłany: 2014-01-20, 11:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jak nie ma brata to zaloguje się tata Very Happy

_________________
PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4084231
Ania6 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Maj 2009
Skąd: Poznań
PostWysłany: 2014-01-20, 11:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szmina1990 napisał/a:
Droga Aniu,

Zasady gry jasno określają:
jedno konto= jedna osoba
Nie można się logować za kogoś, u Ciebie widać ewidentnie, że jedna osoba się loguje

Drogi szmino,

Regulamin gry jasno określa, że z jednego IP mogą grać rożne osoby. Nie każdy jest taki bogaty jak Ty i ma od samego początku MZ własny laptop, z którego tylko się loguje na MZ, nawet w pracy czy szkole, wycieczce itp.
Skoro jesteś wszechwiedzący i widzisz, kto się u mnie loguje, to proszę wrzuć filmik Razz Powinieneś zgłosić się do lekarza, skoro dla Ciebie kobieta i mężczyzna to ten sam człowiek w dwóch osobach. Rozumiem, że skoro twierdzisz, że nigdy nie zgłaszaliśmy dzielenia IP, to śledziłeś nas przez te wszystkie lata gry w MZ i dopiero teraz doszedłeś do wniosku, że kobieta i mężczyzna nie mogą korzystać z jednego komputera i na pewno przez tyle lat była to jedna osoba. Musi to być więc osoba o rozdwojonej osobowości, która raz czuje się mężczyzną, co widać po profilu w grze, który nigdy się nie udzielał w żadnym klanie. Innym razem czuje się ona kobietą, która tak się określa w profilu gry i była członkiem dwóch klanów. Osoba ta o rozdwojonej jaźni ponadto nie grzeszy inteligencją.
Jaka korzyść z posiadania dwóch kont przez jedną osobę?
Osoba ta nigdy nie dokonywała transferów między dwoma konta, a przecież mogła dużo zarobić. No i powinna zdecydowanie zgłaszać do klanów oba zespoły, wtedy klany byłyby silniejsze. Tyle lat to ukrywałeś szmino, że też powinieneś mieć zblokowane konto za wieloletnie tolerowanie łamania regulaminu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szmina1990 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2011
Skąd: Czechowice
PostWysłany: 2014-01-20, 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masz logowania co minutę, po co się pogrążać? Po co się pogrążać i brnąć w oszczerstwa? Dla ścisłości nie zajmuję się banowaniem "niewinnych ludzi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bitoff_cfc Płeć:Mężczyzna
Fc Norkins - PF


Dołączył: 14 Paź 2012
Skąd: PF
PostWysłany: 2014-01-20, 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie będę rozstrzygał kto ma rację ale nie podobają mi się takie praktyki że najpierw blokujecie konta a później wyjaśniacie sprawę. Tak na prawdę każdy użytkownik to klient tej gry i trzeba wszystkich użytkowników szanować. Literki ma się dlatego żeby pomagać innym i nadzorować a nie władać i rządzić. Powina zostać zmieniona ta beznadziejna reguła na coś w stylu że informujecie o ewentualnym/przypuszczalnym problemie i dajecie np. 48 h na wyjaśnienie bez blokady. Normalnie po ludzku na prostych warunkach z szacunkiem dla gracza.

I tak też teraz się zastanawiam... czemu ktoś nie może mieć dwóch kont, jakby manager nie robił zakupów między swoimi drużynami to ja nie widzę problemu. Same korzyści: więcej drużyn aktiv, czasami pewnie może więcej kasy dla Crew bo może ktoś wykupi pakiety na oba teamy a patrząc na statystyki to jest nas z sezonu na sezon coraz mniej. Zachęcajcie do gry dalej w ten sposób to do końca roku będziemy mieć połowę mniej użytkowników....

_________________
Postrzeleni Futbolówką - mzklan.pl
Fc Norkins - bitoff_cfc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Picu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2007
Skąd: Skierniewice
PostWysłany: 2014-01-21, 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bitoff_cfc napisał/a:
I tak też teraz się zastanawiam... czemu ktoś nie może mieć dwóch kont, jakby manager nie robił zakupów między swoimi drużynami to ja nie widzę problemu. Same korzyści: więcej drużyn aktiv, czasami pewnie może więcej kasy dla Crew bo może ktoś wykupi pakiety na oba teamy a patrząc na statystyki to jest nas z sezonu na sezon coraz mniej. Zachęcajcie do gry dalej w ten sposób to do końca roku będziemy mieć połowę mniej użytkowników....


chodzi o równe szanse, widziałbyś sens pracy trenerskiej jakby powiedzmy Guardiola prowadził jednocześnie 4 drużyny? jakby nie pykło z bayernem w LM to może z Dortmundem by wyżej zaszedł... sensu to nie ma Rolling Eyes

_________________
PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4084231
Ania6 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Maj 2009
Skąd: Poznań
PostWysłany: 2014-01-21, 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na pewno graczy w MZ będzie coraz mniej, skoro od razu władze MZ zarzucają kłamstwo graczom, a swojego ewentualnego niedopatrzenia nie biorą pod uwagę. Teraz support nie dowierza mi, że mieszkam z bratem i mamy jeden komputer. Najpierw ja gram na swoim koncie, potem on na swoim i znowu ja na moim. No i wmawiają, że musieliśmy dostać już kiedyś ostrzeżenie.

P.S.
szmina1990 napisał/a:
Masz logowania co minutę, po co się pogrążać? Po co się pogrążać i brnąć w oszczerstwa? Dla ścisłości nie zajmuję się banowaniem "niewinnych ludzi"

Cytat:
Np. zawsze, gdy mi się przypomniało o MZ, po obsłużeniu mojego konta, zachęcałam brata do nieprzerywania gry i pilnowałam, żeby od razu zajrzał do swojej drużyny. To coś złego, że nie stać nas na dwa specjalne komputery ze specjalnym IP przygotowanym tylko i wyłącznie do gry w waszą "bezpłatną" grę?

Podobno czytanie ze zrozumieniem jest na maturze... Szmino, dostałeś już upomnienie, że przez tyle lat nie doniosłeś na nas? Miałeś tyle okazji zabłysnąć i nic? A masz już wyjaśnienie, dlaczego nie grałam dwoma drużynami dla klanów i nie handlowałam zawodnikami między kontami? Współczuję takim ludziom jak Ty i Picu... liczycie na to, że Wasze drużyny awansują cudzą krzywdą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sowacz Płeć:Mężczyzna
EMC


Dołączył: 19 Sie 2007
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2014-01-21, 15:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aniu, prawda taka, że błąd po Waszej stronie. Gra z jednego IP powinna być zgłoszona. Ja mam taki przypadek, że z jednego IP gram z innym menadżerem, wszystko jest zgłoszone, nie raz jest tak, że logujemy się jedno po drugim i nie mam problemów od już bodajże 3 lat tak.

Jednak nie broni to również naszego supportu, owszem, działają w zgodzie z regulaminem lecz jak dobrze wiecie regulamin to rzecz i nie ma w sobie zapisów o odruchach ludzkich. Co raz nas mniej, taka postawa nie zachęca, a odstrasza, rzeczywiście lepiej by było jakby najpierw się zapytać, spróbować wyjaśnić, a potem dopiero banować.

No i ten temat też wydaję mi się pewnym gwoździem do trumny, całkiem nie dawno podobną sytuację miał znajomy z klanu, wyjaśnił wszystko, potrącono mu tylko z konta za niezgłoszenie, ale wszystkie szczegóły pozostały między Nim, a supportem.

_________________
Deathbat U-21 Team
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2622988
Ania6 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Maj 2009
Skąd: Poznań
PostWysłany: 2014-01-22, 22:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Support od razu stwierdził arbitralnie, że kłamiemy i że nie odblokuje nam kont. Więc żadne płaszczenie się przed GA nie wchodziło w grę. Nie mamy dwóch komputerów i nie będziemy się tłumaczyć z tego, ze mieszkamy razem. Może GA to odludki, których rodzina unika.
Cytat:
Witam,

Od 2006 roku, kiedy powrocilas do gry, przewinelo sie wielu GA serwisu
ManagerZone. Obecnie nie posiadamy maili z o wiele wczesniejszych lat,
ale mamy za to nadal dostep do konsoli, w ktorej jest wpisywane
wszystko. Jezeli w 2006 roku zglaszalas fakt gry z bratem, to taki wpis
powinien widniec na konsoli. Nigdy nie bylo tak, by GA takiej informacji
nie umieszczal na konsoli, bo zawsze mialo to pozostawac dla potomnych.
My takiej informacji nie widzimy i dlatego Twoj argument, ze graliscie
sobie legalnie, mozna wlozyc miedzy bajki.

Dlaczego dopiero teraz jestescie zablokowani? Bo kandydowaliscie na
selekcjonera - normalna procedura sprawdzania kazdych podejrzanych
kandydatow, a ze konsola - co pokazal Wam nasz kolega - wykazuje jasno
ze logujesz sie z uzytkownikiem czarodziejka niemalze nonstop z konta na
konto, to sprawa jest prosta jak drut.

Nikt od nikogo nie chce wyludzic zadnej kasy na CK, PT czy tego typu
dodatki. Szanujemy graczy ktorzy sa z nami tyle czasu, ale nie szanujemy
tych, ktorzy mijaja sie z prawda i nie chca wspolpracowac by prawde
powiedziec.

Pozdrawiam.



Na selekcjonera kandydowaliśmy jakieś dwa, trzy lata temu dla zabawy. Jesteście żałośni, Żegnamy ozięble oszuści Razz Szukacie pewnie haków na wspierających Aroosa w aktualnych wyborach i tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Picu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2007
Skąd: Skierniewice
PostWysłany: 2014-01-22, 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ania6 napisał/a:
Szukacie pewnie haków na wspierających Aroosa w aktualnych wyborach i tyle.


musiałabyś założyć konta dla całej rodziny i to dla minimum 10 pokoleń wstecz, żeby Aroos miał szansę dogonić Mezsa Laughing

_________________
PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4084231
szmina1990 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2011
Skąd: Czechowice
PostWysłany: 2014-01-22, 23:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ciekawe zarzuty Rolling Eyes
Eliminacja graczy z 7-letnim doświadczeniem, którzy nie awansowali nawet z 5div?
A czy z tym rzekomym bratem (czarodziejka?) pracujecie razem, imprezujecie? Ja sobie nie wyobrażam kilkanaście razy w miesiącu wracać po nocach z siostrą, może jednak nie darzę ją taką sympatią, jaką Ty darzysz brata Shocked Trochu ironii, mam nadzieję, że zrozumiesz, bo ja podobno nie umiem czytać ze zrozumieniem, a tu Cię zdziwię- mam maturę Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adicegla Płeć:Mężczyzna

Wiek: 44
Dołączył: 28 Maj 2010
Skąd: Poznań
PostWysłany: 2014-01-23, 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Picu napisał/a:
bitoff_cfc napisał/a:
I tak też teraz się zastanawiam... czemu ktoś nie może mieć dwóch kont, jakby manager nie robił zakupów między swoimi drużynami to ja nie widzę problemu. Same korzyści: więcej drużyn aktiv, czasami pewnie może więcej kasy dla Crew bo może ktoś wykupi pakiety na oba teamy a patrząc na statystyki to jest nas z sezonu na sezon coraz mniej. Zachęcajcie do gry dalej w ten sposób to do końca roku będziemy mieć połowę mniej użytkowników....


chodzi o równe szanse, widziałbyś sens pracy trenerskiej jakby powiedzmy Guardiola prowadził jednocześnie 4 drużyny? jakby nie pykło z bayernem w LM to może z Dortmundem by wyżej zaszedł... sensu to nie ma Rolling Eyes


Ale o jednym nie zapominajmy - TO JEST GRA!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tarnowskie_orliki Płeć:Mężczyzna

Wiek: 45
Dołączył: 15 Paź 2009
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2014-01-23, 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adicegla napisał/a:
Picu napisał/a:
bitoff_cfc napisał/a:
I tak też teraz się zastanawiam... czemu ktoś nie może mieć dwóch kont, jakby manager nie robił zakupów między swoimi drużynami to ja nie widzę problemu. Same korzyści: więcej drużyn aktiv, czasami pewnie może więcej kasy dla Crew bo może ktoś wykupi pakiety na oba teamy a patrząc na statystyki to jest nas z sezonu na sezon coraz mniej. Zachęcajcie do gry dalej w ten sposób to do końca roku będziemy mieć połowę mniej użytkowników....


chodzi o równe szanse, widziałbyś sens pracy trenerskiej jakby powiedzmy Guardiola prowadził jednocześnie 4 drużyny? jakby nie pykło z bayernem w LM to może z Dortmundem by wyżej zaszedł... sensu to nie ma Rolling Eyes


Ale o jednym nie zapominajmy - TO JEST GRA!!!


Madre slowa. Nie zapominajmy tez, ze ta gra ma zasady, ktorych lamac nie wolno...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adicegla Płeć:Mężczyzna

Wiek: 44
Dołączył: 28 Maj 2010
Skąd: Poznań
PostWysłany: 2014-01-23, 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To tak jak z przepisami ruchu drogowego i ślepym egzekwowaniem ich przez naszą "szanowną" policję... Jest jeszcze coś takiego jak niska/żadna szkodliwość czynu...
i proszę nie nad interpretować tych słów.

p.s. tylko proszę nie myśleć, że biorę tutaj stronę ania6 vel czarodziejka Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 40