Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 1908, 1909, 1910  Następny
Klan Emigranci
Autor Wiadomość
zawal Płeć:Mężczyzna
Ostpreußen


Wiek: 44
Dołączył: 24 Lis 2004
Skąd: Allenstein
PostWysłany: 2005-02-18, 14:31   Klan Emigranci Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skład klanu Emigranci

- Greengos Pruszcz Gd. - nick: ketlan (gg 3579992)
- El Diabolos Reda - nick: myszak (gg 7664297)
- Sen o Warszawie - nick: makumbaking (gg 3183628)
- wierzyca starogard - nick: bartix98 (gg 3703932)
- Niemienice SA - nick: fenris_ (gg 3728533)
- nieETIkalni Lebork - nick: rozgryf (gg 255457)
- Oranje FC - nick: savagevoice (gg 4985719)
- Castle Rock F.C. - nick: wilhelmt (gg 3636984)
- Brodwino - nick: edwinsopot (gg brak; najlepiej na księgę gości)
- FC Underdogs - nick: zawal (kapitan, nr gg: 6054261)

Temat dla nas do dyskusji, informacji, etc.
______________________________________

Składy i wyniki LK
______________________________________

Skład na najbliższą kolejkę LK:

Koniec sezonu - nowe forum - nowa liga


Ostatnio zmieniony przez zawal dnia 2005-06-26, 12:35, w całości zmieniany 37 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
makumbaking Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 24 Cze 2004
Skąd: Legionowo
PostWysłany: 2005-02-19, 01:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W koncu ma klan i nawet w nim gram Smile Fajnie jak bysmy dobrze rozpoczeli gre w LK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenris_ Płeć:Mężczyzna


Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2005
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2005-02-19, 02:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No czas pokazać na co nas stać!!!

_________________

MZLogin: fenrisek
Uhikau Fenris Team

dawniej MZ Niemienice SA
LK Emigranci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
savagevoice
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-19, 13:21   

Tak nasz kochany liderze Very Happy (lider=> czytać fenris) pokazemy na co nas stać - może na powitanie LK awansik sobie do IV ligi sprezentujemy.Tylko ciekawe z kim bedzie w barażu grala drużyna z 3 miejsca w naszej grupie bo lig V jest o jedną wiecej niż IV Smile

EMIGRANCI GÓRĄ OK
Powrót do góry
bertekk Płeć:Mężczyzna
Git Squad Nowy Sacz


Dołączył: 15 Lut 2005
Skąd: Nowy Sacz
PostWysłany: 2005-02-19, 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam!
JestemLiderem Klanu Cadian Kasrkin Squad i chce z wami zagrać sparing najmocniejszymi siłami klanowymi.
Mam nadzieje ze nebedziecie sie bać i zgodzicie sie na wyzwanie, a tak a wasze ytaia odowiem to mi sie zdaje ze wasz klan zajmie 3 miejsce w naszej grupie, bo ierwsze 2 są zarezerwowane dla Cadian Kasrkin Squad i dla PIEKIELI czy jakoś tak
pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1167274
bartix98 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 43
Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: clonmel
PostWysłany: 2005-02-19, 21:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

witam

zycze powodzenia, wszystkim, ktorzy beda grac w 1 kolejce Cool

_________________
bartix98
wierzyca starogard
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3703932
fenris_ Płeć:Mężczyzna


Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2005
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2005-02-19, 22:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kurde savagevoice przestań mi z tym liderem Embarassed !! Razz Co śty sie tak uparł na tego lidera ? Nawet jeszcze meczu jednego nie graliśmy.

pozdrawiam Cool

_________________

MZLogin: fenrisek
Uhikau Fenris Team

dawniej MZ Niemienice SA
LK Emigranci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
savagevoice
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-19, 23:40   

No co ktos musi byc liderem Very Happy
Nie no oczywiscie zartuje To kto bedzie liderem czas pokaze a narazie fenris tak tylko sie z Toba przedrzezniam Very Happy wiec czasami nie bierz sobie tego do serca nasz liderze Very Happy

Pozdrawiam
Powrót do góry
bertekk Płeć:Mężczyzna
Git Squad Nowy Sacz


Dołączył: 15 Lut 2005
Skąd: Nowy Sacz
PostWysłany: 2005-02-20, 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra sorry, a mam 14 lat a nie 13 Razz To zagracie tego spara ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1167274
savagevoice
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-20, 11:56   

Wiesz co @bertekk ja nie sadze ze zagramy z Wami spara bo ludzie u nas graja w nieoficjalnych pucharach i musza oszczedzac pierwszy sklad zeby im forma nie spadla.No ale nie ja tu decyduje wiec jesli chcesz sie wiecej dowiedziec to pisz na Ksiege Gosci do naszego kapitana, on Ci udzieli odpowiedzi na jak widze bardzo dreczace Cie pytanie Smile

Pozdrawiam

savagevoice
Powrót do góry
fenris_ Płeć:Mężczyzna


Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2005
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2005-02-20, 12:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gracie w nioficjalnych pucharach ? szkoda czasu i nerwów, zazywyczaj tam jest więcej walkowerów niż samej gry, szybko wam sie znudzi, ja też grałem ale szybko straciłem cierpliwosc do tych rozgrywek, choć moze teraz to sie zmieniło i jest kjilka pożądnych tego typu imprez Smile

fenris_
pon,wtor - juniorzy
srod,czw,pią - seniorzy + jeden mecz juniorami

Zapraszam na sparingi Rolling Eyes

_________________

MZLogin: fenrisek
Uhikau Fenris Team

dawniej MZ Niemienice SA
LK Emigranci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zawal Płeć:Mężczyzna
Ostpreußen


Wiek: 44
Dołączył: 24 Lis 2004
Skąd: Allenstein
PostWysłany: 2005-02-20, 18:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam,

Co do sparingu - uważam, że nie powinniśmy grać sparingów z zespołami z naszej ligi, po co tracić element zaskoczenia... Smile Niech sobie żyją w niewiedzy i myślą, że nas spokojnie ograją chłopaki.

Udałem sie też na małe przeszpiegi do Dzikich Lampartów (choć pewnie i tak savagevoice już wszystko ma wynotowane Wink ) i być może nie wyślą składu, a nawet jeśli to zrobią, to być może w błogiej nieświadomości wstawią nieuprawnione drużyny. Zresztą zobaczymy jak będzie, jeszcze mają czas.

Odnośnie nieoficjalnych pucharów, brałem udział w PP i PPjuniorów, a także Cool Cup'ie. I choć daleko nie zaszedłem, uważam że warto było w nich wystąpić.

Tyle na dziś, drodzy klanowi liderzy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
savagevoice
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-20, 23:29   

hehehehe buhahahaha Tak zawal widzialem ksiege gosci kapitana Dzikich Lampartow Laughing Ich kapitan ma 11 lat a reszta czlonkow klanu jest niewiele starsza (srednia 13 latek Very Happy) Maja super organizacje buhahahaha Tam nawet kapitan nie rzadzi tylko jakis inny koles mowi kapitanowi jakim ma skladem wyjsc.Mozliwe nawet ze ich kapitan nawet skladu nie poda do jutra bo oni tam wogole maja niezly chaos.Poza tym maja w klanie 3 niezgloszone druzyny wiec jak wystawia chocby jedna z nich to walkowerek 30:0 dla kogo??? No wykrzyknijmy to glosno:

DLA EMIGRANTOW!!!! Very Happy

Aaa jeden z czlonkow naszych przeciwnikow (Jankokracja KKSPN)to dobry znajomy myszaka Very Happy
Powrót do góry
makumbaking Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 24 Cze 2004
Skąd: Legionowo
PostWysłany: 2005-02-21, 02:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie duze znaczenie mialo to ze w Emigrantach wymagany jest wiek powyzej 20 lat. Co do Bartka nie zamierzam z nim grac spara Twisted Evil mam to gdzies, takie same glupoty mi nawypisywl w GB. Do czego dodan ze zaproponowal mi gre w jego klanie hehehehe, co za mistrz.
Awansowalem do 4 div i tam tez chce wprowadic klan Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
savagevoice
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-21, 15:29   

A teraz cos dla milosnikow dobrego humoru Cool

Oto najciekawsze cytaty przytoczone z ksiag gosci naszych pierwszych rywali (Dzikie Lamparty) w LK:

lukaszelo 2/20/2005 1:07pm
hejka:)wez ustal sklad na klanowke na 25 bo dostaniemy walkowerem:)pozdro:)

medal32 2/21/2005 7:06am
nie wiem co jest z kapitanem nie bylo go juz 2 dni na MZ.
A jak nie bedzie to ja ustale jak mamy grac.

medal32 2/21/2005 7:11am
Ja proponuje tak jak go nie bedzie :
AC Real Gdańsk *** (radziocha) : Praga Rules (makumbaking)
AC Milan Chorzów (milan555) : Niemienice SA (fenris_ )
Nightmare Devils (borekfc) : nieETIkalni Lebork (rozgryf )
Huragan Pobiedziska (medal32) : Reda City (myszak)
Jankokracja KKSPN (lukaszelo) : Greengos Pruszcz Gd. (ketlan)
*** - jak go nie bedzie to gra Inter REDA (scajter)

medal32 2/21/2005 2:58pm
ale on jest kapitanem i sie obrazi ze jest kapitanem a nie gra meczy.

medal32 2/21/2005 2:59pm
a mecz jest 25 lutego no to trzeba ich wyzwac na 25 luty ale jeszcze sie wstrzymajmy moize wejdźe na MZ do piatku. => to moje ulubione Very Happy

lukaszelo 2/21/2005 3:12pm
no rozumiem:)ale trzeba sie sprezac.czytales regolamin?jest jakis odgornie wyznaczony termin aby podac sklad na stronie i wyzwanie..niepamietam daty wiec trzeba dzialac


No wiec mysle ze bardzo interesujaco zapowiada sie nasz inaugurujacy rozgrywki LK meczyk Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1910 Idź do strony 1, 2, 3 ... 1908, 1909, 1910  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 35