Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
∫ f〈x〉dx (master789)
Leszczów (karolek88) - kapitan Krakowa
AC Grassland (bubol)
Mogilska CF (finekk)
Kraków II
KRK BULLS (fredek-krk)
Młode Szakale (km_pl)
Mafia Koniaka (k0niak) - kapitan Krakowa II
TS Barca Skawina (miruswspanialy)
Myszków SSA (hoolt)
Kraków III
Błękit Żołynia (shaggy83)
Orzeł Kraków (paavel)
Unia moscice Tarnow (radziu21)
TS Wisla Krakow (robsonts)
frooGOAL (frookie)
Utah Jazz (mookie)
Kraków IV
FC Inter Kraków (maestro84)
Grasshoppers Klucze (ang)
Royal Diamonds (royaldiamonds)
Zagłębie Charsznica (dikus) - kapitan Krakowa III
Bahlsen Skawina (jozzy22) - kapitan Krakowa IV
Ziomki (pereszczak)
ZKS Unia Tarnów S.A (kaserosku)
Al Walidy bin Talale (dioda)
SwierszczyPakaZgroduKraka (michalsg)
KS Pogoń Szczucin (galenos1992)
każdy z kapitanów jest upoważniony do podawania składu wszystkich reprezentacji
Lublin IV
Barkowo SA (slawek575) - z-ca kapitana
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)
Iskra Krasne (aqua44)
Tarczyn SA (ehehina18)
Wollin SSA (marcin13)
Preber (distrek6)
MASH 4077 TH (tuptek)
Kazdab Team (kazdab) - kapitan
A w Babilonie Wojna (pentla2000)
Upoważnieni do podawania składów wszystkich reprezentacji: ratfixx, natka90, gosharpwp, wredny, paul636, hetman_zamosc
Łaziska Górne
Niepełnosprytni (xaos)
Fedaykins (muadeep)
Kamionka Death Squad (el-ronino)
Ruch Radzionków (cidrok88)
Łaziska Górne II
Ruch Chorzów (psychofann)-kpt łg IV,V
Slaytanic Army (bozzz)
Mikołów City (stmikolaj)
The Irons Chorzów (theirons)
Łaziska Górne III
Bayern Munchen (marcin_25)
Borcz (lipi)-kpt łg ,łg II,łg III
Concordia Knurów (holy11)
Sixdroi (lapatrenera)
Łaziska Górne IV
KS KRUK (avwk)
Zakrzewo SSA (detoks99)
FC Łaziska-WERK (fcmarco)
FC LongeR (loonger)
ORHAN Piekary Śl (janes05)
FC Old Glass (pila3)
Łaziska Górne V
FC Mikołów (technikos)
WHITE TIGERS (tiger88)
Blumen FC (blumenkoli)
NIEBIESCY (jaffa73)
Inter Halemba (danielek1512)
Kwiatowa StReet (trampol83)
ManU Zabrze (zajcev)
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba)
Dangerous Łaziska (gahan4)
upoważniony:Sixdroi (lapatrenera)+kapitanowie upoważnieni do podawania wszystkich składów
RC Widzar Gdynia (widzar)
Fc Wejherland (hermi88) - kapitan
Bibus Menos Gdynia (koalka)
Lomzha SA (diablo1000)
Westdeep SA (maar78)
Teremyski SA (piotrek_big)
Upoważnieni do podawania składów wszystkich reprezentacji: bulitong , hermi88 ,
Katowice
WiTeK TeAm (syfyscomeback)
Lucky Losers (mezs7)
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)
Naprzód Janów (marek844)
KS Dabrówka Mala (bartmaster)
Katowice II
SANEL Chorzów (richat03)
Real Katowice (el_marcinos)
Niemierich RK 06 (rybcior)
MARKUS - Football Club (markus1959)
Ciderland (rtprezes)
Katowice III
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99)
Kuhnhof SSA (taj)
MYSŁOWICKA GIEKSA (bambi-1964)
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)
1.FC Katowice (archangel_hero)
AmbitPL (tomaszesz)
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) - kapitan wszystkich sekcji
SANEL Chorzów (richat03) - zastępca kapitana wszystkich sekcji
Warszawa I
Mitschullen SSA (cubuus) --- (kapitan)
Bad Company (drumatic)
KS Blizne (maximus491)
KS Pogodna (julekk)
upoważniony: julekk oraz z innych Reprezentacji Warszawy (radeo(II), wiesiek(III), jazz(IV), ujarany(V), ramzess(VI))
Warszawa II
Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan)
PSB Grodzisk (stanpierre)
WKS Bukowice (radeo) --- (kapitan)
Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990)
upoważniony: dawidzior1990 oraz z innych Reprezentacji Warszawy (cubuus(I), julekk(I), wiesiek(III), jazz(IV), ujarany(V), ramzess(VI))
Warszawa III
Legia Braszowice (bednarz25)
Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) --- (kapitan)
Reduta Modlin (samper)
MLKS Józefovia Józefów (radek9308)
Achromatyczni Zwoleń (najger)
upoważniony: najger oraz z innych Reprezentacji Warszawy (cubuus(I), julekk(I), radeo (II), jazz(IV), ujarany(V), ramzess(VI))
Warszawa IV
PAIDAGOGOS (rosiu)
FC Lions Warsaw (sepek)
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)
FA Sandtown (jazz) --- (kapitan)
fc browary academy (utsyzyf)
upoważniony: utsyzyf oraz z innych Reprezentacji Warszawy (cubuus(I), julekk(I), radeo (II), wiesiek(III), ujarany(V), ramzess(VI))
Warszawa V
MATRIX TEAM (lech)
Legia Warszawa (tchr)
ACV Yelonki Warszawa (alcess)
Green Street Elite (czajas)
LIBERTA PER GLI ULTRAS (ujarany) --- (kapitan)
upoważniony: czajas oraz z innych Reprezentacji Warszawy (cubuus(I), julekk(I), radeo (II), wiesiek(III), jazz(IV), ramzess(VI))
Warszawa VI
CueniL Warszawa (patrick14)
Skra Konstancin (rosolak06)
T.H.C Hapoel Otwock (baler28)
FC Zacisze W-wa (tomwin)
RamzeS Gostynin (ramzess) --- (kapitan)
WILGA (ralphdeejay)
upoważniony: ralphdeejay oraz z innych Reprezentacji Warszawy (cubuus(I), julekk(I), radeo (II), wiesiek(III), jazz(IV), ujarany(V))
_________________ Drużna KS Pogodna Klan Happy Drastic Clan
TM Warszawa I
LKJ Drastic Academy
Fc Radomsko (blueeyes22) - kapitan obu sekcji
◄19A10► GD Radomsko (piskorki) - zastępca obu sekcji
Bunyodkor Taszkent (zimeczek)
RKS RADOMSKO!!! (arturteen)
Radomsko 2
AC Radomsko (jarkubiak3)
Chrzelice SA (muzin)
KS Radomsko (barcownik)
Robertox ™Radomsko (robertoblanco)
Wlokniarz Czestochowa (bielu)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach