Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Zapisy do XXX Edycji Turnieju Miast
Autor Wiadomość
jazz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2011
Skąd: Piaseczno
PostWysłany: 2014-04-15, 07:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

FF ma rację, punkt ewidentnie należy przeredagować.
Podobnie jak punkt z koniecznością zgłaszania ilości reprezentacji w terminie wcześniejszym.
Biorąc pod uwagę, że i tak w tym czasie trwają nadal baraże, a podziały/tabele pojawiają się znacznie później, to obowiązek zgłaszania ilości reprezentacji jest obowiązkiem zdecydowanie nadmiarowym.

Dobrze przeredagować punkt z podaniem składów wystarczy Twisted Evil

_________________
-=kielczanin z serca, mazowszanin z wyboru=-
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damcio Płeć:Mężczyzna
Główny Admin
HMA
Główny Admin

Wiek: 43
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Tychy
PostWysłany: 2014-04-15, 08:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a moze warto wziasc przyklad z hokeja- zaklada sie ze wszystkie klany automatycznie przechodza na nastepny sezon - dzieki temu nie ma terminow zglaszania- jest tylko informacja jesli ktos sie wycofuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2014-04-15, 08:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

damcio napisał/a:
a moze warto wziasc przyklad z hokeja- zaklada sie ze wszystkie klany automatycznie przechodza na nastepny sezon - dzieki temu nie ma terminow zglaszania- jest tylko informacja jesli ktos sie wycofuje


Tylko wydaje mi się, że w hokeju jest najmniejsza rotacja. Generalnie nie chcę nikogo krytykować, ale np. w II lidze tydzień temu skończyły się baraże, wszystko już miało być tip top z terminarzem. Nie wiadomo na co organizatorzy czekają, po to jest wcześniej potwierdzenie ilości reprezentacji żeby rozpisać wcześniej, a w tym układzie jak orgowie długo po terminie podania SKŁADÓW nic nie robią, to potwierdzanie udziału nie ma najmniejszego sensu.

Podam przykład z LKJ gdzie jestem organizatorem - 2 tygodnie przed I kolejką jest potwierdzenie udziału, 2 dni jest na spóźnienie z karą. Dziś już jest prawie wszystko gotowe, a I kolejka startuje dopiero 26.04, a więc w tym przypadku zgłaszanie odpowiednio wcześniej udziału ma sens.

_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Greenpi Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 27 Sie 2007
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2014-04-15, 09:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście z zapisu wynika, że kar nie powinno być, ale to kwestia złego sformułowania tego punktu.

_________________
Ambitio
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ratfixx Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Mar 2012
Skąd: Krasnystaw/Lublin
PostWysłany: 2014-04-15, 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w sprawie błędnie sformułowanego zapisu w regulaminie macie rację, jednak każdy wiedział do kiedy był termin i co miał autor na myśli
tak jak piszcie punkt ten zostanie zredagowany przed następną edycję TM, ewentualne propozycje proszę zgłaszać w temacie "Propozycje, dyskusje na temat zmian w TM"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiesiek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Kwi 2004
Skąd: Skąd się da
PostWysłany: 2014-04-15, 19:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o wow Sad widzę, że nadal nic się nie zmieniło... casus Warszawy z ubiegłego sezonu poszedł na marne... a wydawało mi się wówczas, że słyszałem obietnice, iż regulamin TM się zmieni... i zmieni się tryb zmian...
a tymczasem nie zmieniło się NIC, na dodatek przeklętym zapisem - nic nikomu nie przynoszącym i nic nie znaczącym (piszę o podawaniu z wyprzedzeniem ilości reprezentacji miast w określonym terminie) - namaszczono ponownie kilka kolejnych miast...
szczerze mówiąc - mi to zwisa, ale ciśnie się na usta jedno dość w necie popularne sformułowanie - ŻENUA...

_________________
Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiesiek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Kwi 2004
Skąd: Skąd się da
PostWysłany: 2014-04-15, 19:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a terminarza 1, 2 i 3 ligi nie ma... dla organizatorów już nie żółta kartka, ale czerwona kartka ...

_________________
Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2014-04-15, 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiesiek napisał/a:
a terminarza 1, 2 i 3 ligi nie ma... dla organizatorów już nie żółta kartka, ale czerwona kartka ...


Terminarz pojawi się najpóźniej jutro, a być może dziś późnym wieczorem. Co do 3 ligi najprawdopodobniej jej nie będzie z powodu małej liczby reprezentacji, a w wyniku tego powiększona zostanie 1 i 2 liga (szczegóły już niedługo). Co do organizatorów zapraszamy, wtedy "na pewno Very Happy" będzie wszystko szybciej. Zmiany w regulaminie - jakoś nikt nie złożył żadnych propozycji w tej kwestii (a każdy może), chyba Wam najbardziej na tym zależało ?

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2014-04-15, 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Informacyjnie podziały 1 i 2 ligi już gotowe. W 1 lidze w grupie A i B będzie po 12 drużyn. W 2 lidze w grupie A będzie 12 ekip, a w grupie B 11. Tak jak wcześnie wspominałem 3 liga zlikwidowana. Jak będą gotowe terminarze to wszystko zostanie przedstawione na forum.

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
wiesiek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Kwi 2004
Skąd: Skąd się da
PostWysłany: 2014-04-15, 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tomek992 napisał/a:
wiesiek napisał/a:
a terminarza 1, 2 i 3 ligi nie ma... dla organizatorów już nie żółta kartka, ale czerwona kartka ...


Co do organizatorów zapraszamy, wtedy "na pewno Very Happy" będzie wszystko szybciej.


po co ten sarkazm? wcale nie chodziło mi o "szybciej", tylko o "lepiej"... a póki co, ani jednego, ani drugiego nie widać.

_________________
Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yarek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Gru 2004
Skąd: Przemyśl
PostWysłany: 2014-04-25, 11:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałbym jeszcze raz (ostatni) wrócić do tak ścisłego trzymania się Regulaminu przez Organizatorów (czytaj: karania punktami ujemnymi i degradacją drużyn).

Powiedzcie mi, jak mam teraz postąpić, gdy obecnie mój przeciwnik w rozgrywkach II-ligowych spóźnił się z podaniem składu o ponad 24 godzin (ja spóźniłem się z podaniem składów do rozgrywek o pół godziny i „dostałem” w nagrodę w sumie „-20 punktów” dla dwóch prowadzonych przeze mnie drużyn).

Przypomnę, że zawsze grając we wszystkie „nieoficjalne” rozgrywki MZ w razie spóźnienia się z podaniem składu przez przeciwnika, jako kapitan, nakazywałem, aby spotkania się odbywały na boisku.

Ale z uwagi na to, że Organizatorzy tak rygorystycznie przestrzegają Regulaminu, ja także nie chcę być „frajerem” i działając zgodnie z Regulaminem, dlaczego mam komuś innemu odpuszczać.

Druga sprawa to, że w przypadku reorganizacji rozgrywek wszystkie kary powinny być zawieszone (anulowane), bo mogło by to stwarzać niezdrowe paradoksy.

Przykład:
Drużyna X - utrzymuje się z II lidze (lecz kapitan spóźnia się o 1 dzień ze zgłoszeniem składu do nowego sezonu).
Drużyna Y - spada z II do III ligi (ale kapitan spóźnia się o 3 dni ze zgłoszeniem składu do nowego sezonu).

Sytuacja po reorganizacji rozgrywek:
Obydwie drużyny grają w II lidze, tyle, że Drużyna X ma koncie „-10 pkt., a Drużyna Y zaczyna sezon z „0 pkt” mimo, że ich kapitan bardziej zawinił.

Nie wiem, może macie inne odczucia w tej sprawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1024050
RamzesS Płeć:Mężczyzna
FUGAZI Warszawa


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lut 2004
Skąd: Gostynin, Piastów
PostWysłany: 2014-04-25, 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To samo podnosiliśmy w ubiegłym sezonie w kontekście degradacji CZTERECH druzyn Warszawy. Nikt się nie ugiął i sezon mieliśmy w plecy. Ciesz się, że się spóźniłeś ze skąłdem a nie z podaniem chęci udziału Smile

Trochę sarkazuje ale chyba czas Droga Rado TM zmienić podejście (czyt. Regulamin)
Dopóki Rada nie zmieni Regulaminu opiekunowie Lig odpowiedzialni za aktualizację tabel nic nie mogą zrobić. My musimy realizować zgodnie z regulaminem stąd te punkty ujemne.

Jako pierwszy podpisuję się pod wnioskiem, żeby degradacje i kary ujemnych punktów usunąć z Regulaminu. Można to załatwić w sposób bardziej cywilizowany. Znamy się wszyscy nie od wczoraj, każde Miasto ma przedstawiciela w Radzie więc chyba są w stanie się dogadać czy będą grać i iloma drużynami... a skład - jak dla mnie to może być podany nawet i w ostatniej minucie terminu I kolejki. Co to za różnica??? Nikomu ten skład nie jest do niczego przed I kolejką potrzebny.

Główną zasadą powinno być rozgrywanie meczy na boisku.

_________________
RamzesS
Klan FUGAZI

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2111334
volve Płeć:Mężczyzna
MKS Volve


Wiek: 36
Dołączył: 27 Lut 2005
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2014-04-28, 12:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiesiek napisał/a:
a wydawało mi się wówczas, że słyszałem obietnice, iż regulamin TM się zmieni


Troszkę późno ale odpowiem: zgodnie z obietnicą został stworzony temat w którym można dyskutować nad zmianami, dodawać propozycje. Parę zmian zgłoszonych zostało później przegłosowanych przez radę i od tego sezonu funkcjonują.


yarek napisał/a:
Ale z uwagi na to, że Organizatorzy tak rygorystycznie przestrzegają Regulaminu, ja także nie chcę być „frajerem” i działając zgodnie z Regulaminem, dlaczego mam komuś innemu odpuszczać.


Yarku, ile razy mam przypominać: po to powstała rada, aby wprowadzać zmiany. Każdy z członków mógł zgłosić wniosek i poddać pod głosowanie. Nawet osoba nie będąca członkiem rady, może podać w odpowiednim temacie chęć zmiany jakiegoś punktu i wtedy staramy się ułożyć odpowiedni punkt i poddać pod głosowanie. Tak było z paroma punktami regulaminu w poprzednim sezonie.
Poza tym w poprzednich sezonach również były przyznawane punkty za spóźnienie się z podaniem składu itp. Nikt wtedy nie protestował, nie było głosów sprzeciwu. Dopiero sezon temu była sprawa Warszawy i w tym sezonie m.in. Wasza. Nie możemy nagle potraktować Was inaczej, niż w poprzednich sezonach inne miasta.

Oczywiście Yarku masz prawo do nierozgrywania meczy, jeśli przeciwnik się spóźni. Jednak może zamiast protestować, zaproponujesz zmiany w regulaminie ?

Od razu też chciałem przypomnieć, że już nie zajmuję się TM jako czynny organizator, nie mam na to czasu i chęci. Powyższa odpowiedź to tylko moje zdanie, a nie oficjalna odpowiedź organizatorów.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1224346
nawiedzony Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 16 Maj 2011
Skąd: Trzebnica
PostWysłany: 2014-04-29, 08:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodzi zapewne o Wrocław. Yarek czytaj dokładnie regulamin. Paragraf 4 pkt. 2 mówi o karze w całym meczu jako walkower dla przeciwnika. To jedno. Pkt. 4 mówi o ilości walkowerów cytat:

"4. Dwa walkowery następujące po sobie lub trzy walkowery w trwającej edycji wykluczają reprezentację miasta z udziału w dalszych rozgrywkach. "

Kara jest, ale czy adekwatna do kary jaką Wy otrzymaliście, kwestia dyskusji.........

_________________
Mów mi wuju!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
13290717
kwachu1985 Płeć:Mężczyzna
PROVOCATIVE


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Bełchatów
PostWysłany: 2014-05-07, 16:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bełchatów ll

Red Devils(kwachu)
- mianuje kolege na zastępce Kapitana Vl dla wszystkich sekcji Bełchatowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 47