Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 330, 331, 332  Następny
Archiwum
Autor Wiadomość
Zoltan1234 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2004-10-16, 11:47   FugaziCośtam II - liga rezerw Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam

Tutaj bedzie nasz temet do skladow na LK, tutaj tez bedziemy zglaszac swoje sugestie itp co do skladow, gry i wszystkiego co dotyczy FUGAZI II. Pewnie znowu FUGAZI bedzie podbieralo mi zawodnikow tak ze mozna by tu to wpisywac. Zracji ze duzo na tak ze tutaj bede podawal sklady co do LK a nie wysylal bezposrednio na GB. Tutaj tez prosze o zglaszanie jesli ktos nie przyjmuje wyzwania albo ma zajety termin, tyczy sie nas jak i przeciwnikow. Mysle ze ten temat pozwoli na lepsze poznanie sie.

Teraz bedziemy w III lidzie i poprzeczkabedzie wyzej tak ze jesli ktos bedzie mial kontuzje czy jakis inny problem co go oslabi w LK to prosze tu zglaszac wszystko.

Ale sie rozpisalem Very Happy

_________________
LK - FUGAZI - na zawsze
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4076492
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2004-10-16, 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sory Zoltan1234 ale z ta III liga to nie do konca, rozmawialismy i raczej wszyscy byli za powstaniem oddzielnej ligi dla rezerw i takowa powstała, jest na tą okolicznośc oddzielny temat.
http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?t=3677
Co do nowosci w lidze rezerw to np. to ze gramy nie 5-5 tylko 7-7 a wiec wiecej zespołow bedzie mozna wystawic Smile

No i najwazniejsze nie walczymy rezerwami w tym sezonie o awans a o Mistzrostwo, rezerw bo rezerw ale zawsze Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sini
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-10-16, 18:54   

To ja może jako pierwszy zamelduję się na pokładzie Fugazi II. Kapitanie prowadz do boju! Mistrzostwo mamy już praktycznie w kieszeni bo Fugazi II będą niepokonani Very Happy
Powrót do góry
wt Płeć:Mężczyzna


Wiek: 44
Dołączył: 07 Cze 2004
Skąd: Sanok
PostWysłany: 2004-10-17, 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

witam, podoba mi sie, pomysl z graniem 7-7 jak dla mnie bomba, wiec czekam na start, nasz czas nadchodzi, pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1047102
dawid750 Płeć:Mężczyzna
FC SZELKI SOSNOWIEC


Wiek: 43
Dołączył: 05 Paź 2004
Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: 2004-10-17, 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

7-7 Super bedą szanse że sie załapię Very Happy

_________________
1.3 PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4088912
Zoltan1234 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2004-10-17, 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Runda 18 - 22.10.2004

Fugazi II - Young Managers
CZERWONE DIABELKI (wt) - Center Elblag(qbek)
Renegaci (zoltan1234) - KSM Mikolow(elastik)
Dynxy z pod Delikatesow (shadoek9) - Red Devils Bierun(chabior)
Unia Gdańsk (miraz) - Les Favoris(mmisiek16)
CIENIASY ROGALA (rogal71) - Lechia Gdansk(oldrac)

_________________
LK - FUGAZI - na zawsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4076492
thomas7 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 48
Dołączył: 07 Mar 2004
Skąd: KATOWICE
PostWysłany: 2004-10-18, 12:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CIENIASY ROGALA (rogal71) - Lechia Gdansk(oldrac)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO POPROSTU SKANDAL ZGLOSZE TO DO WLADZ LIGI KLANOWEJ JAK MOZNA BYC TAK BEZLITOSNYM kolega cienki wykorzystuje stare znajomosci z zoltanem - nieladnie a nowi czekaja wrrrrrrrrrrrr a ktoś powiedział ze niema juz komuny i układy nie obowiazuja widac nie zawsze ..........................................
Zawiedziony ...................... Evil or Very Mad Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3100016
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2004-10-18, 12:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pomału musze sie przyzwyczajac do gry w rezerwach Very Happy , a tak powaznie to nieswiadomie wprowadziłem zoltana w bład bo powiedziałem mu ze nowy niemoze grac dopiero od nowego sezonu, a to nie prawda bo mamy dopiero 1 transfer w tym sezonie Sad , zoltan musial skorzystac z kogos z pierwszego składu poniewasz juz niemiał kim grac bo zabrałem mu trzy żadła, mozna by było zamienic mnie na nowego ale ma zajety termin jak widze Twisted Evil

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dawid750 Płeć:Mężczyzna
FC SZELKI SOSNOWIEC


Wiek: 43
Dołączył: 05 Paź 2004
Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: 2004-10-18, 15:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jezeli o mnie mowa wyzej to termin zeczywiscie mam zajety ale po przeczytaniu wczoraj skladów przyjolem wyzwanie od koleżanki Smile bo to babeczka prowadzi KS Zagórze Sosnowiec:)
Bardzo chce grac ale wiem i rozumiem ze dla wszystkich niema miejsca w danej kolejce. A dla nowych tego miejsca pewnie jeszcze jest mniej. Poczekam na swojom kolej i i mam nadzieje ze towarzyskie grane jutro z zoltanem choc troche pozwolom mu poznac moje umiejętnosci. I mam nadzieje ze zaprezentuje sie moja ekipa wmiare dobrze.

_________________
1.3 PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4088912
thomas7 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 48
Dołączył: 07 Mar 2004
Skąd: KATOWICE
PostWysłany: 2004-10-21, 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rogal71 napisał/a:
Pomału musze sie przyzwyczajac do gry w rezerwach Very Happy , a tak powaznie to nieswiadomie wprowadziłem zoltana w bład bo powiedziałem mu ze nowy niemoze grac dopiero od nowego sezonu, a to nie prawda bo mamy dopiero 1 transfer w tym sezonie Sad , zoltan musial skorzystac z kogos z pierwszego składu poniewasz juz niemiał kim grac bo zabrałem mu trzy żadła, mozna by było zamienic mnie na nowego ale ma zajety termin jak widze Twisted Evil


NIE MARTW SIE DAWID wkrotce tyrania p.rogalooooo zostanie skonczona Smile)))))
Mali beda wielcy!!!!!!!!! Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3100016
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2004-10-21, 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musze sprawdzic ile masz ostrzezen thomas7 ,moze 2 to bedziesz miał 3 Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zoltan1234 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2004-10-23, 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam

Poniżej sklad FUGAZI II na nastepna kolejke. Czekamy z potwierdzeniem do niedzieli wieczorem az wszystcy rozegraja mecze ligowe. Chodzi o kontuzje i ewentualne problemy w skladzie. jesli nikt nie zglosi mi na gg lub GG lub w temacie Fugazi II jakis problemow swoich albo bedzie sie obawial meczu (czasem niektore druzyny nie leza Confused ) to ten sklad bedzie gral w LK.

Runda 1 - 29.10.2004
Fugazi - Squadura JuvePoland

FC Ochotka (sebastiano1) - Juventus Turyn (kml_mastah )
Renegaci (zoltan1234) - FC Rozkosz Siedlce ( pawel_nedved )
Dynxy z pod Delikatesow (shadoek9) - POGON 1948 SSA ( piotrekwalczacy )
CZERWONE DIABELKI (wt) - Dream Team from Vitor ( mate- )
Wyganów Lodz (mariohh) - FC Bianconeri ( radekas )
FC Szelki 04 (dawid750) - Majkel Team ( majkel26 )
Potok Pszczolki (radziola) - Juventhino ( p0ro )

_________________
LK - FUGAZI - na zawsze


Ostatnio zmieniony przez Zoltan1234 dnia 2004-10-24, 09:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4076492
sini
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-10-23, 22:23   

Hehe!
Ja i przed meczem ligowym wiem, że jestem osłabiony. Dulka kontuzjowany, Dragan kontuzjowany i dziś sprzedany. Lipa na całego. Od jutra ruszam na łowy w poszukiwaniu dobrego obrońcy ale nie wiem czy do piątku już kogoś wypatrzę. Wolałbym jednak jakąś zmianę wodzu. Dzieki i przepraszam ale siła wyższa Smile
Powrót do góry
buncol
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-10-24, 00:20   

sini nie moja w tym glowa ale Ty masz i tak zajebisty skład więc nie ściemniaj, Smile potzreba klanu jest najważniejsza a Ty jesteś ogniwem który pomoże Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Zoltan1234 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2004-10-24, 09:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ok Sini zagra Potok

_________________
LK - FUGAZI - na zawsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4076492
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 332 Idź do strony 1, 2, 3 ... 330, 331, 332  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 29