I Liga - Pary Wyniki (Sezon XXX)
Autor
Wiadomość
wiesiek
Dołączył: 04 Kwi 2004 Skąd: Skąd się da
Wysłany: 2014-07-23, 16:34
I liga grupa D
Kolejka nr 3 (22-07-2014)
Warszawa III - Szczecin II 10:13
Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) - MKS Volve (volve) 2:1 2:2
Reduta Modlin (samper) - Pogoń Barlinek (roberto28) 2:3 0:4
Achromatyczni Zwoleń (najger) - PIONIER SZCZECIN (krokodyl) 4:0 1:2
MLKS Józefovia Józefów (radek9308) - SK Dragons Shado Szczecin (danielw23) 5:0 1:3
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
dangus76
Organizator TM
Dołączył: 22 Lis 2008 Skąd: Jasło
Wysłany: 2014-07-23, 16:35
I Liga Grupa D
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Poznań III - Jasło II
Liwocz Brzyska ( damciogit )
KS Flota Tarnowiec Jasło ( slawekm17 )
Karpaty Krosno ( kunas )
Legia Jasło ( dangus76 )
_________________
wiesiek
Dołączył: 04 Kwi 2004 Skąd: Skąd się da
Wysłany: 2014-07-23, 16:36
I liga grupa D
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Wrocław III - Warszawa III
- Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek)
- Reduta Modlin (samper)
- Achromatyczni Zwoleń (najger)
- MLKS Józefovia Józefów (radek9308)
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
jaro21
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lis 2010 Skąd: Żmigród/Wrocław
Wysłany: 2014-07-23, 17:22
I liga grupa D
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Wrocław III - Warszawa III
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek)
Powersoft Wroclaw (julius2u) - Reduta Modlin (samper)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Achromatyczni Zwoleń (najger)
KS LIONEL MESSI SZPROTAWA (dragon86) - MLKS Józefovia Józefów (radek9308)
_________________Kapitan
TM: Wrocław III
KLAN: UPSG III
ULKS Orkan Borzęcin Div 3.25
tomek992
Dołączył: 23 Kwi 2007 Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2014-07-23, 17:50
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Ostrowiec Świętokrzyski II - Przemyśl
The dexters (dexter21) - FC Wiązownica (piotrek1234)
KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) - Animus 03 RUFC (thelead)
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Junior Team (czuwaj)
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
gosharpwp
Wiek: 49 Dołączył: 12 Sty 2009 Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-07-23, 22:06
IC
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Lublin III - Wrocław II
FUNGI (bobleccinum) - FC WrAs Trzebnica (nawiedzony)
TEK Juventus F.C. (paul636) - Rokita Brzeg Dolny (florens)
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr)
GO4 (gosharpwp) - RS Wikowyje (sirralf)
_________________ GO4
div.3.7
Heroic Freaks | Lublin
rejbonaldinho
Dołączył: 11 Lip 2009 Skąd: Zabłudów
Wysłany: 2014-07-23, 22:59
I Liga Grupa E
Kolejka nr 3 (22-07-2014)
Przemyśl - Białystok II 10:13
Junior Team (czuwaj) - Marciszów (maniek1991) 8:0 8:0
Animus 03 RUFC (thelead) - Ruszajny (mariousz) 0:3vo., 0:3vo.
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - BKS Jaga Białystok (lukas0408) 5:1 1:1
FC Wiązownica (piotrek1234) - Stawiszcze (lepek1) 2:3 1:5
_________________ Bociany SA
div1.3
rejbonaldinho
Dołączył: 11 Lip 2009 Skąd: Zabłudów
Wysłany: 2014-07-23, 23:02
IE
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Białystok II - Łaziska Górne IV
Ruszajny (mariousz) - KS KRUK (avwk)
Marciszów (maniek1991) - Zakrzewo SSA (detoks99)
Stawiszcze (lepek1) - FC Old Glass (pila3)
BKS Jaga Białystok (lukas0408) - WERK IMPERARE (fcmarco)
_________________ Bociany SA
div1.3
volve
MKS Volve
Wiek: 36 Dołączył: 27 Lut 2005 Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-07-24, 08:33
I liga gr D
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Szczecin II - Łomża
SK Dragons Shado Szczecin (danielw23) - FC Imperator (khold)
Pogoń Barlinek (roberto28) - SHADOW (swir)
PIONIER SZCZECIN (krokodyl) - KS Figos Łomża (figooos)
MKS Volve (volve) - KS Greenpi (greenpi)
_________________
lipi
Wiek: 50 Dołączył: 13 Mar 2009 Skąd: ???
Wysłany: 2014-07-24, 17:58
I Liga Grupa E
Kolejka nr 3 (22-07-2014)
Wolsztyn - Łaziska Górne V 9:9 (15-30)
Zapniów (p_wol91) - Dangerous Łaziska (gahan4)0:14,0:10
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - KS Mieszko Piast Cieszyn (werba)2:3,3:2
Grom Wolsztyn (rogas89) - ManU Zabrze (zajcev)x , x: x
Cisów SA (wujaszekwol) - WHITE TIGERS (tiger88)2:1,8:0
Radeo
Dołączył: 21 Cze 2005 Skąd: Podlasie/Mazowsze
Wysłany: 2014-07-24, 18:06
I liga Grupa C
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Warszawa II - Gdańsk
WKS Bukowice (radeo) - Chojnickie Byki (grubby)
Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan) - Dymarki Wejherowo (dymus)
Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) - PREZYDENT GDANSK (tclinton)
PSB Grodzisk (stanpierre) - Słupski Manchester UNITED (simsonson)
_________________ WKS Bukowice
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2014-07-24, 20:21
rejbonaldinho napisał/a: I Liga Grupa E
Kolejka nr 3 (22-07-2014)
Przemyśl - Białystok II 10:7
Junior Team (czuwaj) - Marciszów (maniek1991) 8:0 8:0
Animus 03 RUFC (thelead) - Ruszajny (mariousz) X : X X : X
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - BKS Jaga Białystok (lukas0408) 5:1 1:1
FC Wiązownica (piotrek1234) - Stawiszcze (lepek1) 2:3 1:5
Tak jak wcześniej podawałem poprawny wynik to 10:7 dla Przemyśla.
Powód: za późno zgłoszone walkowery na korzyść mariousza.
kwachu1985
PROVOCATIVE
Dołączył: 04 Sty 2012 Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-07-24, 22:05
l Liga grupa C
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Bełchatów II - Gdynia
Gold Team Bełchatów (l-viu) - Olympique Gdynia (cristofff)
Bełchatowianie 1977(bialywilk) - KCA (rafiooza)
Red Devils (kwachu) - CF Belem (bulitong)
Choroszczynka SA (dziwnyy) - FC Chylonka (mudcio)
dikus
Dołączył: 11 Kwi 2012 Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-25, 09:20
I Liga Gr.E spadkowa
Kolejka nr 3 (22-07-2014)
Kraków IV - Czechowice-Dziedzice II - 12:6
Bahlsen Skawina (jozzy22) - RKS Królewscy(przemolubek) - 2:1,2:1
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - BKS Bielsko Biala(masabb) - X,X
Zagłębie Charsznica (dikus) - DT Czechowice-Dziedzice(dhalsim) - 0:13,0:8
Grasshoppers Klucze (ang) - Modlau(radomir) - 7:0,8:0
samihami2
CSKA Moskwa
Wiek: 35 Dołączył: 14 Wrz 2010 Skąd: Legnica / Wrocław
Wysłany: 2014-07-25, 21:23
Kolejka nr 3 (22-07-2014)
Wrocław II 15-6 Warszawa IV
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) 2:2 , 2:1
Rokita Brzeg Dolny (florens) - FA Sandtown (jazz) 1:1 , 5:1
SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) - fc browary academy (utsyzyf) 2:1 , 1:2
RS Wikowyje (sirralf) - FC Lions Warsaw (sepek) 2:1 , 1:1