I Liga - Pary Wyniki (Sezon XXX)
Autor
Wiadomość
zajafkowo
Emigranci są Super
Wiek: 42 Dołączył: 17 Paź 2004 Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-07-26, 12:09
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Warszawa IV - Łódź II
Brak skladu gospodarzy prosze o walkower.
_________________
wiesiek
Dołączył: 04 Kwi 2004 Skąd: Skąd się da
Wysłany: 2014-07-27, 13:12
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Warszawa IV - Łódź II
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Nankatsu Łódź (przemol10)
FA Sandtown (jazz) - Endorfina Piotrków Tryb. (saturas82)
fc browary academy (utsyzyf) - TechniQa TymiSoara (aimar79)
FC Lions Warsaw (sepek) - Brunsberga SSA (wazon1910)
sorry za spóźnienie... nie mam słów usprawiedliwienia zagrajmy, co się jeszcze uda zaklepać.
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2014-07-29, 19:30
Grupa E - Spadkowa
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Ostrowiec Świętokrzyski II - Przemyśl 12:6
The dexters (dexter21) - FC Wiązownica (piotrek1234) 6:0 4:1
KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) - Animus 03 RUFC (thelead) X : X X : X
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Junior Team (czuwaj) 0:6 0:4
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) 3:0 5:2
wiesiek
Dołączył: 04 Kwi 2004 Skąd: Skąd się da
Wysłany: 2014-07-29, 19:35
I liga grupa D
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Wrocław III - Warszawa III 6:12
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) 0:1 5:4
Powersoft Wroclaw (julius2u) - Reduta Modlin (samper) 2:4 2:4
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Achromatyczni Zwoleń (najger) 2:1 1:2
KS LIONEL MESSI SZPROTAWA (dragon86) - MLKS Józefovia Józefów (radek9308) x-x x-x
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
dikus
Dołączył: 11 Kwi 2012 Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-29, 19:37
I Liga Gr.E spadkowa
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Łaziska Górne V - Kraków IV - 12:12
Dangerous Łaziska (gahan4) - KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - 3:0,3:0 VO
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - FC Inter Kraków (maestro84) 0:3,1:2
WHITE TIGERS (tiger88) - Royal Diamonds (royaldiamonds) - 13:0,12:0
ManU Zabrze (zajcev) - Grasshoppers Klucze (ang) - 0:10,2:8
kwachu1985
PROVOCATIVE
Dołączył: 04 Sty 2012 Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-07-29, 19:46
l Liga grupa C
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Bełchatów II - Gdynia 8:14
Gold Team Bełchatów (l-viu) - Olympique Gdynia (cristofff) 1:0 3:1
Bełchatowianie 1977(bialywilk) - KCA (rafiooza) 1:3 0:1
Red Devils (kwachu) - CF Belem (bulitong) 1:1 0:2
Choroszczynka SA (dziwnyy) - FC Chylonka (mudcio) 1:1 2:4
tomek992
Dołączył: 23 Kwi 2007 Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2014-07-29, 19:49
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Ostrowiec Świętokrzyski II - Przemyśl 12-6
The dexters (dexter21) - FC Wiązownica (piotrek1234) 6-0 ; 4-1
KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) - Animus 03 RUFC (thelead) x-x ; x-x
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Junior Team (czuwaj) 0-6 ; 0-4
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) 3-0 ; 5-2
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
zajafkowo
Emigranci są Super
Wiek: 42 Dołączył: 17 Paź 2004 Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-07-29, 20:18
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Warszawa IV 3-18 Łódź II
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) 1-1/2-2 Nankatsu Łódź (przemol10)
FA Sandtown (jazz) 3-3/1-9 Endorfina Piotrków Tryb. (saturas82)
fc browary academy (utsyzyf) 0-3/1-6 TechniQa TymiSoara (aimar79)
FC Lions Warsaw (sepek) 0-2/0-4 Brunsberga SSA (wazon1910)
_________________
gosharpwp
Wiek: 49 Dołączył: 12 Sty 2009 Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-07-29, 21:25
l Liga grupa C
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Lublin III - Wrocław II 3-21
FUNGI (bobleccinum) - FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) 0-1 3-4
TEK Juventus F.C. (paul636) - Rokita Brzeg Dolny (florens) 0-3 vo 0-3 vo
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) 4-1 1-3
GO4 (gosharpwp) - RS Wikowyje (sirralf) 0-3 vo 0-3 vo
przepraszam za walkowery
_________________ GO4
div.3.7
Heroic Freaks | Lublin
dangus76
Organizator TM
Dołączył: 22 Lis 2008 Skąd: Jasło
Wysłany: 2014-07-29, 22:16
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Jasło - Katowice II 13-10
Dream Team Jaslo ( bond0000 ) - MARKUS - Football Club (markus1959) 2:1, 2:1
Bękarty Wojny ( daras060 ) - SANEL Chorzów (richat03) 0:9, 0:13
STAL MIELEC SA ( jerry26 ) - Real Katowice (el_marcinos) 1:2, 2:2
Przemytnicy rzeżuchy ( ralfi2 ) - Ciderland (rtprezes) 3:0, 3:1
_________________
dangus76
Organizator TM
Dołączył: 22 Lis 2008 Skąd: Jasło
Wysłany: 2014-07-29, 22:24
Poproszę o wyniki
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Białystok II - Łaziska Górne IV
Czechowice-Dziedzice II - Wolsztyn
_________________
dangus76
Organizator TM
Dołączył: 22 Lis 2008 Skąd: Jasło
Wysłany: 2014-07-29, 22:25
Poproszę o wynik:
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Szczecin II - Łomża
_________________
dangus76
Organizator TM
Dołączył: 22 Lis 2008 Skąd: Jasło
Wysłany: 2014-07-29, 22:25
Poproszę o wynik:
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Warszawa II - Gdańsk
_________________
Radeo
Dołączył: 21 Cze 2005 Skąd: Podlasie/Mazowsze
Wysłany: 2014-07-29, 22:39
A proszę bardzo
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Warszawa II - Gdańsk 11:11
WKS Bukowice (radeo) - Chojnickie Byki (grubby) 2:1, 3:1
Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan) - Dymarki Wejherowo (dymus) 3:1, 0:0
Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) - PREZYDENT GDANSK (tclinton) 1:1, 0:2
PSB Grodzisk (stanpierre) - Słupski Manchester UNITED (simsonson) 1:5, 0:2
_________________ WKS Bukowice
krzyzak_77
Dołączył: 13 Kwi 2012 Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-07-29, 22:40
I liga Grupa C
Kolejka nr 4 (29-07-2014)
Warszawa II - Gdańsk 11:11
WKS Bukowice (radeo) - Chojnickie Byki (grubby) 2:1 3:1
Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan) - Dymarki Wejherowo (dymus) 3:1 0:0
Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) - PREZYDENT GDANSK (tclinton) 1:1 0:2
PSB Grodzisk (stanpierre) - Słupski Manchester UNITED (simsonson) 1:5 0:2
_________________ LECHIA GDANSK - BRZOZOWA
div3.23
div1.3 (U18)
div1.1 (U21)
div2.7 (U23)
div4.61 (WL)
Gdańsk - kapitan