Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 100, 101, 102  Następny
Rozmowy Transferowe
Autor Wiadomość
pawel-liman Płeć:Mężczyzna


Wiek: 37
Dołączył: 30 Kwi 2006
Skąd: Wrocław k.Chrząstawy
PostWysłany: 2016-01-06, 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Obawiam się, że to już są normalne czasy.


Normalne to one dla mnie nie są Smile Ale racja, taniej już nie będzie.

Tu nawet nie chodzi o to, że ludzie mają za dużo kasy, wynika to z tego, że naprawdę dobrych graczy, bez defektów, czyli koksów jest 1-2 na tydzień. Niestety, ale w wieku 25 lat, większość zawodników ma już wszystko co potrzeba wytrenowane na maksa i już wtedy widać głupie bloki. Ten szybszy trening wszystko zabił. Lepiej jakby prawdziwych koksów było kilkunastu w grze, a bardzo dobrych, więcej niż teraz koksów. Koksy by wtedy szły po te kilka/kilkanaście baniek, ale na bazie tych bardzo dobrych można by zrobić drużynę na poziomie. Koksy nie robiłby, aż takiej różnicy.

_________________
Roman Tim Tfaruk
TM -Kiedyś Chrząstawa Wielka
LK - Obecnie FAiTH Clan, wcześniej Emigranci
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2349557
mezofeel Płeć:Mężczyzna


Wiek: 40
Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Oleśnica k. Chrz-wy
PostWysłany: 2016-01-07, 08:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E tam... wszystko to biadolenie. Sytuacja jest taka sama dla wszystkich. Kiedyś zawodnik za 1 mln to był rekord transferowy na jaki niewiele klubów mogło sobie pozwolić, ale i na koncie nikt nie miał więcej niż 500k. Było inaczej, płaciło się mniej, ale i mniej się dostawało za zawodników. Czasy się zmieniają, musimy się zmieniać razem z nimi. W prawdziwej piłce też teraz kwoty takie padają, że się za głowę można złapać, a świat dalej istnieje i piłka nożna ma się dobrze, czego Wam, sobie i MZtowi życzę Smile

_________________
Sprawdź przeciwników na LK i TM - MZ Spy
MZ: RPF Grabarze Olesnica - Mistrz Polski s. 39
LK: Emigranci - Mistrz LK s. XXI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4077123
ujarany Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 22 Cze 2007
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2016-01-07, 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jakas pomoc w znalezieniu czegos konkretnego ? Very Happy prosze ? Very Happy
dawno nie byłem na liscie Sad mam 3,5 mln

_________________
FOOTBALL - LIBERTA PER GLI ULTRAS
HOCKEY - ALL COPS ARE BASTARDS
LK- FAiTH Clan -Głównodowodzący
HLK - Ice Drastic Clan
TM - Warszawa


" Moim Bogiem jest Zielony Pan, owinięty w biały szal... "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
48662180
ujarany Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 22 Cze 2007
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2016-01-07, 19:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

183939021 co myslicie ?
184426006

_________________
FOOTBALL - LIBERTA PER GLI ULTRAS
HOCKEY - ALL COPS ARE BASTARDS
LK- FAiTH Clan -Głównodowodzący
HLK - Ice Drastic Clan
TM - Warszawa


" Moim Bogiem jest Zielony Pan, owinięty w biały szal... "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
48662180
pawel-liman Płeć:Mężczyzna


Wiek: 37
Dołączył: 30 Kwi 2006
Skąd: Wrocław k.Chrząstawy
PostWysłany: 2016-01-07, 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mezofeel napisał/a:
Sytuacja jest taka sama dla wszystkich. Kiedyś zawodnik za 1 mln to był rekord transferowy na jaki niewiele klubów mogło sobie pozwolić, ale i na koncie nikt nie miał więcej niż 500k. Było inaczej, płaciło się mniej, ale i mniej się dostawało za zawodników. Czasy się zmieniają, musimy się zmieniać razem z nimi.


Tylko, że jak dla mnie problemem nie jest to, że ceny są wysokie, tylko nieadekwatne do umiejętności zawodników. Mogę zapłacić te 5-6 baniek za grajka, ale jak mam to zrobić jak wartych tych pieniędzy nie ma? Kryteria na początek mam takie fizyczne po 9, przegląd, panowanie 8, łącznie min. 70 piłek. Wyskakuje mi max jedna strona zawodników, a to co podałem wyżej to jest punkt zaczepienia, chciałby chociaż jedną dychę, i żeby zawodnik miał to coś, a takich jak na lekarstwo.

ujarany napisał/a:
dawno nie byłem na liscie Sad mam 3,5 mln


3,5 mln na kogoś dobrego do grania od razu to trochę mało. Może coś do treningu uda się znaleźć, niezbyt rozwiniętego.

ujarany napisał/a:
183939021 co myslicie ?
184426006


Ten drugi bardzo fajny, obstawiam z 5 baniek. Ten pierwszy jakoś bez błysku, ale chyba jestem spaczony i patrzę przez pryzmat zawodników jakich szukam dla siebie :/

_________________
Roman Tim Tfaruk
TM -Kiedyś Chrząstawa Wielka
LK - Obecnie FAiTH Clan, wcześniej Emigranci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2349557
Picu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2007
Skąd: Skierniewice
PostWysłany: 2016-01-07, 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@ujarany ten drugi zajebisty, nie kupuj napadziora bez bańki, nie popełniaj tego błędu co liman grając krótkimi, to tak jakbyś miał samochód z silnikiem 200koni i na ręcznym jechał Very Happy

@mezo dobrze prawisz, porównaj tylko ilość graczy na LT kiedyś a teraz, krajowych graczy praktycznie nie ma... Rolling Eyes

_________________
PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4084231
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 47
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2016-01-07, 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zwiekszono limity obco i zawodnicy dobrzy sie pokonczyli, normalna kolej rzeczy.....

to z limitami , choc z nich korzystam, to strzal w kolano dla rynku transferowego.
bo automatycznie dzwignelo ceny grajko conajmniej srednich o 20-30%
a bardzo dobryych mysle ze ok 40% do 50%

dawniej TOP 200 klubow potrzebowalo 400 obco.
teraz ta sama ilosc potrzebuje min 1000 , przy zalozeniu ze wszyscy maja te same obostrzenia..... a niektorzy moga miec o ile pamietam 9...... to skad maja sie brac CI zawodnicy na liscie i jak sa czemu maja byc tani?Smile

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
mezofeel Płeć:Mężczyzna


Wiek: 40
Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Oleśnica k. Chrz-wy
PostWysłany: 2016-01-08, 08:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pawel-liman napisał/a:
Tylko, że jak dla mnie problemem nie jest to, że ceny są wysokie, tylko nieadekwatne do umiejętności zawodników

A kto definiuje jakie ceny są adekwatne do umiejętności? Ty? Smile Bo wg mnie definiuje to rynek, jeśli jest 10 osób gotowych zapłacić 5 baniek za kolesia to znaczy, że on jest wart 5 baniek, nawet jeśli Ty uważasz, że to drogo - takie są realia wolnego rynku niestety. A do tego jest drugi problem natury psychicznej. My stare wygi mając w pamięci czasy, gdzie 2-3 mln to była fortuna, nie możemy uwierzyć, że te 8-10 mln (strzelam, że możesz tyle mieć) to teraz nie są niewyobrażalne pieniądze. Owszem jest to dużo, ale tyle ma już na koncie setki graczy, którzy są gotowi to wydać na takich grajków jakich oferuje rynek. Łatwiej zebrać kasę, ale znów... łatwiej mają wszyscy przez co ceny idą w górę, nie ma co szukać dziury w całym.

jocerek_pl napisał/a:
to z limitami , choc z nich korzystam, to strzal w kolano dla rynku transferowego.

Tu się nie zgadzam - raczej rację ma wg mnie picu, który słusznie zauważył, że dobrych Polaków na liście nie ma i to był krok w stronę utrzymania aktywności na rynku i podtrzymania atrakcyjności gry. Nie oszukujmy się - zakupy i przeglądanie LT to spora część frajdy z tej gry, gdyby nagle się okazało, że na liście nie ma Polaków od miesiące i nie możesz mieć X obcokrajowców to nie ma po co na LT wchodzić = przyjemność z gry spada. Z czego to wynika - z dwóch rzeczy:
1) jest mniej graczy niż kiedyś = mniej zawodników na LT w ogóle
2) trening jest szybszy, ale max. umiejętności i możliwość bloków ta sama co sprawia, że zawodnik "dobry" to teraz znacznie bardziej nakulkowany gość niż kiedyś, a że blok goni blok to takich opisanych przez limana nie ma za dużo... i niestety nie będzie. Ale znów... co to zmienia? Nic! Bo ostatecznie może się stać tak, że w Ekstra nie będzie się grało zawodnikami z samymi 9-10, tylko 8-9, bo nikt z gówna bata nie ukręci i każdy będzie musiał grać tym co jest. Nie jest tak źle jak piszecie.

Jedyny niepodważalny fakt jest taki, że im mniej graczy tym gra coraz bardziej umiera i dotyczy to każdej gry on-line, nie tylko MZ-ta. Póki co jednak ja nie załamuję rąk, jesteśmy tu, walczymy i jest fajnie!

_________________
Sprawdź przeciwników na LK i TM - MZ Spy
MZ: RPF Grabarze Olesnica - Mistrz Polski s. 39
LK: Emigranci - Mistrz LK s. XXI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4077123
pawel-liman Płeć:Mężczyzna


Wiek: 37
Dołączył: 30 Kwi 2006
Skąd: Wrocław k.Chrząstawy
PostWysłany: 2016-01-08, 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mezofeel napisał/a:
A kto definiuje jakie ceny są adekwatne do umiejętności? Ty?


A kto jak nie ja? Very Happy Na finansach znam się jak mało kto Very Happy

Nie mniej, nie więcej konkluzja jest taka, że bardziej niż wysokie ceny wkurzające jest to, że mało jest dobrych zawodników Smile

_________________
Roman Tim Tfaruk
TM -Kiedyś Chrząstawa Wielka
LK - Obecnie FAiTH Clan, wcześniej Emigranci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2349557
pawel-liman Płeć:Mężczyzna


Wiek: 37
Dołączył: 30 Kwi 2006
Skąd: Wrocław k.Chrząstawy
PostWysłany: 2016-01-09, 00:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i sukces wreszcie kupiłem zawodnika Smile I to od razu nie byle jakiego tylko prosto z Ameryki Smile

Jak ktoś ma ochotę zobaczyć jak wygląda to podaję ID 177603769, można dodać do obserwowanych i mnie zjechać, że przepłaciłem Razz

_________________
Roman Tim Tfaruk
TM -Kiedyś Chrząstawa Wielka
LK - Obecnie FAiTH Clan, wcześniej Emigranci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2349557
schrek Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 01 Mar 2005
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2016-01-09, 00:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma tragedii Smile

_________________

TM Warszawa?
LK Faith Clan

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pawel-liman Płeć:Mężczyzna


Wiek: 37
Dołączył: 30 Kwi 2006
Skąd: Wrocław k.Chrząstawy
PostWysłany: 2016-01-09, 00:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I pod skrzydła się nada Smile Lepszy od tych których mam, więc myślę, że warto. Ciekawe tylko jak z formą, bo ma 7, oby nie z przemęczenia. Jak będzie miał już 9 formy sprzedam Brazylijczyka, poczekam na bonus i kupię coś za resztę kasy. 2 sezony pogram na maska, a potem będę łatał tym co zarobię na młodych Smile

_________________
Roman Tim Tfaruk
TM -Kiedyś Chrząstawa Wielka
LK - Obecnie FAiTH Clan, wcześniej Emigranci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2349557
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2016-01-09, 12:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny, tylko ta cena 4,5 mln za 29 latka Shocked

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
schrek Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 01 Mar 2005
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2016-01-09, 12:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tylko ta cena 4,5 mln za 29 latka

kto bogatemu zabroni;D

_________________

TM Warszawa?
LK Faith Clan

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2016-01-09, 12:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

schrek napisał/a:
Cytat:
tylko ta cena 4,5 mln za 29 latka

kto bogatemu zabroni;D


Też jestem bogaty, ale nie wydaje kasy na pierdoły, tylko kiszę w skarpetach:D

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 101 z 102 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 100, 101, 102  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 48