archiwum baraże XXXIII
Autor
Wiadomość
leqvan
AsyWpasY
Dołączył: 02 Lip 2012 Skąd: PL
Wysłany: 2014-06-15, 12:34
baraż nr 14
O IV ligę 20.VI.2014
Pogromcy Wszystkich II - Regiment Złotej Róży
KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182)- Krukówka (kosnoxxx)
Zjem Cię (prezes_wml)- KS Dalin Myslenice (lezak)
AC Milan (progo9)- Cichawka (walldi)
AsyWpasY (leqvan)- FC TYSKI FULL II (michag)
Wieczni łowcy (pogromca99) - Myslowitz FC (grzegorzg)
lukas505
Wiek: 28 Dołączył: 19 Gru 2012 Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2014-06-15, 13:59
O IV ligę
baraż nr 13 (IVb6 - Va5):
Young Vendetta - AlleNuclear Clan V
Miedz Legnica (linden) - Bolleinen (deejay31)
Rus Opole (okusik) - Drink Team Siedlce (drasker)
Krzyżowcy Częstochowa (maxrbf) - FC Bug River (andrzejtm)
RKS Mazur (mamilla) - KOUCZU FC (kouczu)
Harlem Globetrotters (donandres) - Atlético Świętochłowice (enzo-master)
_________________Vendetta - III LIGA GR D - upoważniony
Young Vendetta - IV LIGA GR B - upoważniony
Junior Vendetta - V LIGA GR C - kapitan
Podlasie Biała Podlaska - div 5.34
don_browarro
Dołączył: 12 Gru 2013 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-06-15, 20:57
O III ligę
20.06 2014
baraż nr 11 (IIId6 - IVa3):
Vendetta - Inni Niż Wszyscy III
Dolcan Ząbki (isokolow) - nice (nice_56)
1.SK. Myslowice (jaroski79) - Sparta Torex (siur83)
Markowy Team (don_browarro) - BESTIA GDAŃSK (janosto)
Slaytanic Division (grzesiek1990) - FC Wicher Szczecinek (francuz2000)
Biala Bialystok (jamesbks) - Benmore Utd (mariusz1974)
eMZt
Dołączył: 30 Lis 2011 Skąd: Żory
Wysłany: 2014-06-16, 07:27
BARAŻE SEZON XXXIII
(rozgrywane w dniach 13.06 i 20.06 2014 roku)
baraż nr 10 (IIIc6 - IVd3):
VSC Pięć Cięć - ForumMZ Clan IV
KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200)
KS Juliusz Cezar (nataniel9) - Szczyrk SSA (krzysiek23)
Turbo Lacze (luukas91) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306)
Dawcy (sza-v) - STARGARD FC (swojczlowiek)
Krettmin SSA (swietlik16) - Orzeł Kraków (paavel)
Picu
Wiek: 41 Dołączył: 29 Gru 2007 Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2014-06-16, 19:19
baraż nr 6 (IIb5 - IIIa2):
20.06.2014
EMIGRANCI 4 - AlleNuclear Clan I
SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) - Fragmenty Nietoperzy (kujas)
Kumiria (qbson) - SVT Siedlce (bialybosik)
KS Płomień Milowice (xxxleonxxx) - Jagiellonia1920Białystok (dani1927)
Slavia Praha (efendy1) - Narančasti Siedlce (lukey90)
GORNIK PIASKI (jery53) - FC Lions Warsaw (sepek)
_________________ PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
sowacz
EMC
Dołączył: 19 Sie 2007 Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-06-16, 21:09
baraż nr 1 (E6 - I3)
20.06.2014
VSC Elit@ - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą
Animus 03 RUFC (thelead) - Dikili Sahil Spor (fuzzylogic)
Szczakowianka (djgrot) - Bałtyk Świnoujscie (lewson2)
Notts County (toja888) - Gryf Szczecin (debe)
PSB Grodzisk (stanpierre) - Abandon All Hope (krawon)
Wiesenfeld SA (ray2020) - KS Blizne (maximus491)
_________________ Deathbat U-21 Team
Bulbinek
Wiek: 33 Dołączył: 23 Wrz 2006 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-06-16, 22:40
baraż nr 2 (I5 - IIa2):
20.06.2014
VSC Kadeci - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II
FC Saxon (rocoforus) - BRUISES FROM FILDS (carcar85)
RS Wikowyje (sirralf) - Harry Noble House FC (harry84)
FC LongeR (loonger) - WZG Sandomierz (misiekmk)
Mlodzierzy (mlody_act) - Wisła Kraków (scofield100)
◇VSC◆™ FC Legionista (dan121086) - Słupski Manchester UNITED (simsonson)
stanpierre
Wiek: 29 Dołączył: 15 Gru 2008 Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 2014-06-17, 21:46
baraż nr 1 (E6 - I3)
20.06.2014
VSC Elit@ - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą
PSB Grodzisk (stanpierre) - Abandon All Hope (krawon)
krawon ma zajety termin,wnosze o walkower
/wiesiek
PSB Grodzisk (stanpierre) - Abandon All Hope (krawon) 3:0 3:0 vo
sowacz
EMC
Dołączył: 19 Sie 2007 Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-06-18, 01:31
stanpierre napisał/a: baraż nr 1 (E6 - I3)
20.06.2014
VSC Elit@ - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą
PSB Grodzisk (stanpierre) - Abandon All Hope (krawon)
krawon ma zajety termin,wnosze o walkower
jako osoba uprawniona podpisuje się obiema rękami i również wnoszę o walkower
_________________ Deathbat U-21 Team
don_browarro
Dołączył: 12 Gru 2013 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-06-18, 22:27
O III ligę
20.06 2014
baraż nr 11 (IIId6 - IVa3):
Vendetta - Inni Niż Wszyscy III
Markowy Team (don_browarro) - BESTIA GDAŃSK (janosto) 3:0 3:0 (vo)
Zgłaszam walkower na korzyść Markowy Team (don_browarro) - drużyna BESTIA GDAŃSK (janosto) ma zajęte terminy.
/wiesiek
Markowy Team (don_browarro) - BESTIA GDAŃSK (janosto) 3:0 3:0 vo
Bulbinek
Wiek: 33 Dołączył: 23 Wrz 2006 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-06-19, 13:02
O I ligę
baraż nr 2 (I5 - IIa2)
20 VI 2014
VSC Kadeci - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II
FC Saxon (rocoforus) - BRUISES FROM FILDS (carcar85)
Carcar jak dotąd nie przyjął wyzwań .
/wiesiek
wniosek zaakceptowany.
avwk
Dołączył: 19 Lut 2011 Skąd: Polska
Wysłany: 2014-06-20, 18:39
O III ligę
20.06 2014
baraż nr 11 (IIId6 - IVa3):
Vendetta - Inni Niż Wszyscy III 24:6
Dolcan Ząbki (isokolow) - nice (nice_56) 0:2/2:0
1.SK. Myslowice (jaroski79) - Sparta Torex (siur83) 2:3/4:0
Markowy Team (don_browarro) - BESTIA GDAŃSK (janosto) 3:0Vo/ 3:0Vo
Slaytanic Division (grzesiek1990) - FC Wicher Szczecinek (francuz2000) 4:2/3:2
Biala Bialystok (jamesbks) - Benmore Utd (mariusz1974) 5:1/6:0
polonia75
Wiek: 48 Dołączył: 08 Sty 2011 Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-06-20, 18:39
O III ligę
baraż nr 10 (IIIc6 - IVd4):
20.06.2014
VSC Pięć Cięć - ForumMZ Clan IV --- 15:12
KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200) 3:3 / 2:0
KS Juliusz Cezar (nataniel9) - Szczyrk SSA (krzysiek23) 2:1 / 2:1
Turbo Lacze (luukas91) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 3:3 / 0:5
Dawcy (sza-v) - STARGARD FC (swojczlowiek) 0:2 / 0;2
Krettmin SSA (swietlik16) - Orzeł Kraków (paavel) 0:0 / 4:0
_________________KLAN - Crazy Thornes - Kapitan
Drużyna: BYDGOSTIA
Kapitan TM - Toruń i Bydgoszcz
avwk
Dołączył: 19 Lut 2011 Skąd: Polska
Wysłany: 2014-06-20, 18:40
O II ligę
20.06.2014
baraż nr 5 (IIa6 - IIId2):
Inni Niż Wszyscy - Pro Gejmerzy II 12:15
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 5:1/4:2
Inter Halemba (danielek1512) - Bears are Back (misiekksc) 4:4/0:6
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - RKS Rakow Czestochowa (skalcik) 2:4/1:3
Bekarty Wojny (daras060) - Niebiański&Team (pawoman1) 4:3/2:2
Brygada RR (rafal_r) - Aśtarova Flotila (sebe) 1:1/3:4
km_pl
Yogi/Młode Szakale
Wiek: 45 Dołączył: 26 Lip 2009 Skąd: Kraków/Tarnów
Wysłany: 2014-06-20, 18:49
baraż nr 9 (IIIb6 - IVc3): - 2014-06-20
NIEŚMIERTELNI - Amazing Drastic Clan 26 - 2
Milijewo SSA (romulus12) - Liverpool Football Club (przemko0022) 3:0 ; 4:0
Młode Szakale (km_pl) - Bianconeri (mmmm111) 4:1 ; 5:0
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) - Babilon da Bandit (kamix1991) 2:0 ; 2:1
ASG Tczew (muerte1981) - Galena Kielce (aragorn12) 2:2 ; 2:1
Szalone Konie (papislukasz) - K.S. S-c (carloos99) 3:0 ; 1:1