I Liga - Pary Wyniki (Sezon XXXI)
Autor
Wiadomość
dangus76
Organizator TM
Dołączył: 22 Lis 2008 Skąd: Jasło
Wysłany: 2014-08-13, 23:47
I Liga, Grupa B
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Poznań III - Jasło
Przemytnicy rzeżuchy ( ralfi2 )
Liwocz Brzyska ( damciogit )
Dream Team Jaslo ( bond0000 )
STAL MIELEC SA ( jerry26 )
_________________
lipi
Wiek: 50 Dołączył: 13 Mar 2009 Skąd: ???
Wysłany: 2014-08-14, 04:32
Grupa A
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Toruń i Bydgoszcz - Łaziska Górne IV
Zakrzewo SSA (detoks99)
FC Łaziska-WERK (fcmarco)
WHITE TIGERS (tiger88)
FC LongeR (loonger)
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2014-08-14, 06:25
I Liga Grupa B
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Szczecin II - Przemyśl
- Przemysl (yarek)
- Junior Team (czuwaj)
- Animus 03 RUFC (thelead)
- KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)
RamzesS
FUGAZI Warszawa
Wiek: 48 Dołączył: 14 Lut 2004 Skąd: Gostynin, Piastów
Wysłany: 2014-08-14, 08:55
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Warszawa IV - Warszawa V
- T.H.C Hapoel Otwock (baler28)
- FC Zacisze W-wa (tomwin )
- Legia Warszawa (tchr)
- RamzeS Gostynin (RamzesS)
_________________RamzesS
Klan FUGAZI
mrcszef
Wiek: 47 Dołączył: 03 Sie 2011 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-08-14, 09:55
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Warszawa III - Częstochowa
- FC GIDLE (stroker2)
- MZetowe Mastodonty (mrcszef)
- KOCHAM CIĘ ANIU (dab_krycha)
- Olimpia HSB (gadzina86)
jazz
Dołączył: 24 Lis 2011 Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2014-08-14, 11:04
I Liga, Grupa A, Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Warszawa IV - Warszawa V
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - T.H.C Hapoel Otwock (baler28)
FC Lions Warsaw (sepek) - FC Zacisze W-wa (tomwin )
MATRIX TEAM (lech) - Legia Warszawa (tchr)
PAIDAGOGOS (rosiu) - RamzeS Gostynin (RamzesS)
_________________ -=kielczanin z serca, mazowszanin z wyboru=-
Jozzy22
Bahlsen Skawina
Wiek: 40 Dołączył: 28 Mar 2008 Skąd: SKAWINA
Wysłany: 2014-08-14, 13:28
I liga Grupa A
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Wrocław III - Kraków IV
- Błękit Żołynia (shaggy83)
- FC Inter Kraków (maestro84)
- Zagłębie Charsznica (dikus)
- KS Pogoń Szczucin (galenos1992)
brejak
Dołączył: 17 Sty 2013 Skąd: Tczew
Wysłany: 2014-08-14, 13:30
I Liga, Grupa B
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Kraków III - Tczew
FC POLMOTOR TCZEW (aborg)
Rojiblanco(magik_13)
SEBACINO TCZEW (sebacino)
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak)
_________________ Kapitan Tczew
krzyzak_77
Dołączył: 12 Kwi 2012 Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-08-14, 14:13
I Liga, Grupa A
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Bełchatów II - Gdańsk II
- Fc Aroosos (aroos)
- Fragmenty Nietoperzy (kujas)
- Kapitan Jastrząb Gdańsk (kamaro)
- LECHIA GDANSK – BRZOZOWA (krzyzak_77)
_________________ LECHIA GDANSK - BRZOZOWA
div3.23
div1.3 (U18)
div1.1 (U21)
div2.7 (U23)
div4.61 (WL)
Gdańsk - kapitan
jaro21
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lis 2010 Skąd: Żmigród/Wrocław
Wysłany: 2014-08-14, 14:50
I liga Grupa A
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Wrocław III - Kraków IV
Deluxe Ski Jump (qx) - Błękit Żołynia (shaggy83)
Powersoft Wroclaw (julius2u) - FC Inter Kraków (maestro84)
SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) - Zagłębie Charsznica (dikus)
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - KS Pogoń Szczucin (galenos1992)
_________________Kapitan
TM: Wrocław III
KLAN: UPSG III
ULKS Orkan Borzęcin Div 3.25
robson77
Dołączył: 28 Mar 2014 Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-08-14, 14:56
I Liga Grupa B
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Lublin III-Dąbrowa Górnicza II
-Markar DĄBROWA GÓRNICZA (karoci)
-GORNIK PIASKI (jery53)
-Szybcy i Wściekli (robson77)
-FC Torpedo Dąbrowa (cywil1468)
polonia75
Wiek: 48 Dołączył: 08 Sty 2011 Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-08-14, 15:46
lipi napisał/a: Grupa A
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Toruń i Bydgoszcz - Łaziska Górne IV
Zakrzewo SSA (detoks99)
FC Łaziska-WERK (fcmarco)
WHITE TIGERS (tiger88)
FC LongeR (loonger)
I Liga, Grupa A
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Toruń i Bydgoszcz - Łaziska Górne IV
Rycerze Pomorza (ryba1234) - Zakrzewo SSA (detoks99)
P O L I C J A (miras55) - FC Łaziska-WERK (fcmarco)
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - WHITE TIGERS (tiger88)
Stasin SA (sportaaa) - FC LongeR (loonger)
_________________KLAN - Crazy Thornes - Kapitan
Drużyna: BYDGOSTIA
Kapitan TM - Toruń i Bydgoszcz
wiesiek
Dołączył: 04 Kwi 2004 Skąd: Skąd się da
Wysłany: 2014-08-14, 16:41
I liga grupa B
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Warszawa III - Częstochowa
Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) - FC GIDLE (stroker2)
ZIELONE LUDKI (schrek) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)
Green Street Elite (czajas) - KOCHAM CIĘ ANIU (dab_krycha)
Reduta Modlin (samper) - Olimpia HSB (gadzina86)
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
kwachu1985
PROVOCATIVE
Dołączył: 04 Sty 2012 Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-08-14, 17:55
I Liga, Grupa A
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Bełchatów II - Gdańsk II
PROVOCATIVE Bełchatów(kwachu1985) - Fc Aroosos (aroos)
Choroszczynka SA(dziwnyy)- Fragmenty Nietoperzy (kujas)
GKS BROWAR(bro18) - Kapitan Jastrząb Gdańsk (kamaro)
Bełchatowianie 1977(bialywilk) - LECHIA GDANSK – BRZOZOWA (krzyzak_77)
kwachu1985
PROVOCATIVE
Dołączył: 04 Sty 2012 Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-08-14, 17:57
I liga Grupa B
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Łaziska Górne III - Bełchatów III
KS Belchatów(prochu1986)
Chotelek(creativ)
TeReFerere(vx)
Arsenal Londyn(buli89)