archiwum baraże XXXIV
Autor
Wiadomość
zajafkowo
Emigranci są Super
Wiek: 42 Dołączył: 17 Paź 2004 Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-09-27, 06:01
O ekstraklasę
03.10.2014
baraż nr 1 (E6 - I3):
Siebie Warci - Emigranci II
- KS Piastów Sosnowiec (zulus777)
- Nawsie (loki22)
- White Ravens (krystianj)
- Slavia Praha (efendy1)
- Boylers (lukas1982)
_________________
aimar79
Dołączył: 05 Lip 2011 Skąd: P.Tryb
Wysłany: 2014-09-27, 07:50
baraż nr 10 (IIIc6 - IVd3), 03.10.14, o 3 ligę
Immortal Evo Sqad - Postrzeleni Futbolówką IV
- FC Sabinow Power (knot77)
- Królewscy (patryk5l)
- Wilhelmshof (sieko)
- Sporting Giszowiec (nico1902)
- KS Maly (maly619)
_________________ admin PF
Tobi TechniQa TymiSoara -3.15->4.43-> 3.15 ->2.5-> 1.2->drużyna w budowie...
Camp Nou Juniors -7.701->6.234->6.234->5.78->5.135->4.45->3.15->4.44->3.15->3.15->3.15-> FINISH
dikus
Dołączył: 11 Kwi 2012 Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-27, 09:14
O I ligę
baraż nr 3 (I6 - IIb2): (03.10.2014)
Angry Boys - Evolution Sqad
- Wieśniaki (ratfixx)
- KSZO Ostrowiec (suchymaniek20)
- Kolejarz Przybysławice (bogdan4691)
- Junior Team (czuwaj)
- Polonia Marklowice (n0name)
ratfixx
Dołączył: 17 Mar 2012 Skąd: Krasnystaw/Lublin
Wysłany: 2014-09-27, 10:43
baraż nr 10 (IIIc6 - IVd3), 03.10.14, o 3 ligę
Immortal Evo Sqad - Postrzeleni Futbolówką IV
Stal Sanok (jacek92) - FC Sabinow Power (knot77)
KS Zagórze Sosnowiec (hutol) - Królewscy (patryk5l)
Slowjansk F (shuric) - Wilhelmshof (sieko)
Silesia Marklowice (plastus29) - Sporting Giszowiec (nico1902)
Astra Krotoszyn (ewa11) - KS Maly (maly619)
jaro21
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lis 2010 Skąd: Żmigród/Wrocław
Wysłany: 2014-09-27, 14:58
O II ligę
baraż nr 7 (IIb6 - IIIb2):
Future Drastic Clan - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV
- ULKS Orkan Borzęcin (jaro21)
- Fragleses (ciosek_999)
- FC NRG (chrismaster22)
- F.C.Dan (podwych)
- Hasta La Victoria Siempre (wx)
_________________Kapitan
TM: Wrocław III
KLAN: UPSG III
ULKS Orkan Borzęcin Div 3.25
Fredek-krk
Dołączył: 18 Cze 2009 Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-09-27, 15:14
O I ligę
baraż nr 3 (I6 - IIb2): (03.10.2014)
Angry Boys - Evolution Sqad
Fc Radomsko (blueeyes22) - Wieśniaki (ratfixx)
Beskidy (piotr73r) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20)
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691)
KRK BULLS (fredek-krk) - Junior Team (czuwaj)
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Polonia Marklowice (n0name)
_________________ Fredek - Główny Kapitan Klanu Angry Boys
avwk
Dołączył: 19 Lut 2011 Skąd: Polska
Wysłany: 2014-09-27, 15:50
o II ligę
baraż nr 5 (IIa6 - IIId2):
3.10.2014
Shado Propaganda Party - Inni Niż Wszyscy
- Red Devils (kwachu)
- Inter Halemba (danielek1512)
- MKS Mazur Ełk (mazurowiec88)
- PRO D.K. ReaL (prodkreal)
- Brygada RR (rafal_r)
avwk
Dołączył: 19 Lut 2011 Skąd: Polska
Wysłany: 2014-09-27, 15:56
o III ligę
baraż nr 9 (IIIb6 - IVc3):
3.10.2014
Nieśmiertelni - Inni Niż Wszyscy II
- RED BULL MILANO TEAM (legionista25)
- LUBICZ (mabory)
- Sparta Torex (siur83)
- Oranjes Zamość (patrick89zmc)
- Ave Silesia (ghede_p)
jasiu_bno
Dołączył: 06 Lut 2014 Skąd: Kamienica Polska
Wysłany: 2014-09-27, 17:40
O II ligę
baraż nr 6 (IIb5 - IIIa2):
03.10.2014
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III - Angry Boys II
- KS ŁAPSZE NIŻNE (thogim)
- Radziejewo SA (luki589)
- Spital (arti03107)
- Giallorossi Poland (tsubasa14)
- FC Inter Kraków (maestro84)
_________________ ANGRY BOYS III - kapitan
CZĘSTOCHOWA - kapitan
pawel88
Wiek: 36 Dołączył: 03 Maj 2011 Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-09-27, 18:06
O III ligę
03.10.2014
baraż nr 11 (IIId6 - IVa3):
Zagubieni Miedzy Slupkami AFC - Stumilowy Las Conspiration
- KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral)
- Roki-team (roki82)
- Fc Aroosos (aroos)
- Pierwoszyno (pawel88)
- Królikowice (roljan4595)
pawel88
Wiek: 36 Dołączył: 03 Maj 2011 Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-09-27, 18:08
O III ligę
baraż nr 11 (IIId6 - IVa3):
03.10.2014
Zagubieni Miedzy Slupkami AFC - Stumilowy Las Conspiration
- KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral)
- Roki-team (roki82)
- Fc Aroosos (aroos)
- Pierwoszyno (pawel88)
- Królikowice (roljan4595)
skorpion_king
Drastic Clan
Wiek: 33 Dołączył: 18 Mar 2010 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-09-27, 18:35
O IV ligę
baraż nr 12 (IVa6 - V6):
Angry Boys IV - Simply Drastic Clan
- La Masía (barca13579)
- Galena Kielce (aragorn12)
- K.S. Net (Quandary)
- ŚRÓDMIEŚCIE WRONKI (johny_1984)
- GKS Wieszczela Głębokie(revsn)
_________________ Najlepszy blog o zdrowym stylu życia
www.wystarczychciec.pl
a tu fanpejdżyk https://www.facebook.com/WystarczyChciec
Egonia
Dołączył: 02 Lis 2013 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-09-27, 18:44
Baraż o I ligę 3.10.2014 nr 2 (I5 - IIa2):
Rookies Drastic Clan - Young Drastic Clan
Endorfina Piotrków Tryb. (saturas82)
Chojnickie Byki(grubby)
Heide FC (simprasi)
Poor Gummi Bears (leszkob)
Śląśk Bytom (wessu)
Greenpi
Wiek: 41 Dołączył: 27 Sie 2007 Skąd: Łomża
Wysłany: 2014-09-27, 20:02
baraż nr 4 (IIa5 - IIIc2):
Zagubieni Między Bramkami AFC - Ambitio BLM
- Lech Max (maxmarcinw)
- Rycerze Pomorza (ryba1234)
- FC Zacisze W-wa (tomwin)
- F.C. BARCA - POLICE (piecia1981)
- KS Greenpi (greenpi)
_________________ Ambitio
distrek6
Dołączył: 23 Lut 2014 Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-09-27, 20:04
O IV ligę ; 03.10.2014
baraż nr 15 (IVd6 - V5):
Nieśmiertelni II - DOMINATORZY v3
-FC Stoczniowiec (qoval)
-Scyzory Korona Kielce (drygu)
-Preber (distrek6)
-3miasto SA (malinacpr75)
-GWIAZDY OBŁUŻA (bialy30)
_________________ Preber
PREBER Grizzly Ice / Ice Drastic Clan