Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
AA Bełchatów(qwetyuiop65)
GieKSa 1977 Bełchatów(spiker83)
Belchatow UNITED(awaszki) - zastepca Kapitana w wszystkich sekcjach
Red Devils(kwachu) - zastepca Kapitana ll w wszystkich sekcjach
Lions Belchatow(polakes)
Gold Team Bełchatów(l-viu)
Bełchatów ll
PROVOCATIVE Bełchatów(kwachu1985) - Kapitan wszystkich sekcji
Choroszczynka SA(dziwnyy)
GKS BROWAR(bro18)
19 GKS BEŁCHATÓW 77(hakenix)
Bełchatowianie 1977(bialywilk)
Wadlew City(mlodziak333)
Bełchatów lll
KS Belchatów(prochu1986) - zastepca Kapitana lll w wszystkich sekcjach
Chotelek(creativ)
TeReFerere(vx)
Notts County(toja888)
Arsenal Londyn(buli89)
GKS 1977 BELCHATOW S.S.A(marss)
KS KiKs Bełchatów(akiko85)
MKS Bełchatów(wladeczek)
Concordia SSA(absit_omen)
GKS Dubie(zielonyx)
Upoważnieni w wszystkich sekcjach : Notts County(toja888) , Gold Team Bełchatów(l-viu), Choroszczynka SA(dziwnyy)
Łaziska Górne
Niepełnosprytni (xaos)
Kamionka Death Squad (el-ronino)
Ruch Radzionków (cidrok88)
Apogeum Knurów (roju)
Łaziska Górne II
Ruch Chorzów (psychofann)-kpt łg IV,V
Slaytanic Army (bozzz)
Borcz (lipi)-kpt łg ,łg II,łg III
The Irons Chorzów (theirons)
Łaziska Górne III
Bayern Munchen (marcin_25)
KS KRUK (avwk)
Concordia Knurów (holy11)
Sixdroi (lapatrenera)
ORHAN Piekary Śl (janes05)
Łaziska Górne IV
KS KRUK (avwk)
Zakrzewo SSA (detoks99)
FC Łaziska-WERK (fcmarco)
FC LongeR (loonger)
FC Old Glass (pila3)
WHITE TIGERS (tiger88)
Łaziska Górne V
FC Mikołów (technikos)
Blumen FC (blumenkoli)
NIEBIESCY (jaffa73)
Inter Halemba (danielek1512)
Kwiatowa StReet (trampol83)
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba)
Dangerous Łaziska (gahan4)
Mikołów City (stmikolaj)
Fedaykins (muadeep)
upoważniony:Sixdroi (lapatrenera),KS KRUK (avwk)+kapitanowie upoważnieni do podawania wszystkich składów
Skoro już teoretycznie po terminie zapisów, to w trybie regulaminowym paragraf 1 punkt 8 proszę o dopisanie do składu Olsztyna drużyny TeMpE kLeNiE (mcbzynio). Jako transfer, żeby nie było ujemnych punktów na starcie. W razie problemów, proszę o kontakt.
EKSTRAKLASA
1. Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec
2. Kraków
3. Katowice
4. Lublin
5. Poznań
6. Łódź
7. Łaziska Górne
8. Wrocław
9. Warszawa
10. Białystok (6 punktów karnych)
11. Szczecin
12. Gdańsk
13. Wrocław II
14. Siedlce
15. Łaziska Górne II
16. Warszawa II
17. Lublin II
18. Bełchatów
19. Kraków II
20. Czechowice-Dziedzice
21. Lublin III - awans z 1 ligi
22. Częstochowa - awans z 1 ligi
23. Warszawa III - awans z 1 ligi
24. Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec II - awans z 1 ligi
1 LIGA
1. Gdynia - spadek z Ekstraklasy
2. Łódź II - spadek z Ekstraklasy
3. Ostrowiec Świętokrzyski - spadek z Ekstraklasy
4. Poznań II - spadek z Ekstraklasy
5. Białystok II (6 punktów karnych)
6. Tczew
7. Toruń i Bydgoszcz
8. Warszawa IV
9. Łaziska Górne III
10. Wrocław III
11. Jasło
12. Gdańsk II
13. Łomża
14. Katowice II
15. Przemyśl
16. Łaziska Górne IV
17. Kraków III
18. Warszawa V
19. Szczecin II
20. Rybnik - awans z 2 ligi
21. Wrocław IV - awans z 2 ligi
22. Łaziska Górne V - awans z 2 ligi
23. Lublin IV - awans z 2 ligi
24. Tczew II - awans z 2 ligi (w miejsce wycofanego Wrocławia V)
2 LIGA
1. Bełchatów II - spadek z 1 ligi (po przegranych barażach)
2. Kraków IV - spadek z 1 ligi
3. Jasło II - spadek z 1 ligi
4. Bełchatów III - spadek z 1 ligi
5. Gdańsk III
6. Katowice III
7. Ostrowiec Świętokrzyski II
8. Tychy
9. Lublin V
10. Jasło III
11. Wolsztyn
12. Olsztyn
13. Bytom
14. Warszawa VI
Podziały na grupy pojawią się jeszcze dzisiaj. Pierwsza kolejka odbędzie się 16.12.2014 w trybie opóźnionym.
W przypadku chęci zgłoszenia się jeszcze jakieś reprezentacji do rozgrywek istnieje możliwość dopisania do 2 ligi.
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach