Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
TORUŃ I BYDGOSZCZ - JASŁO 10-7
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Liverpool Football Club (przemko0022) 5:1, 2:0
Kujaviak (jacek76) - Przemytnicy rzeżuchy (ralfi2) -:-, -:-
P O L I C J A (miras55) - PF□TomcioTeam (maczeta) 0:0, 1:2
Stasin SA (sportaaa) - KS Flota Tarnowiec Jasło (slawekm17) 1:2, 2:0
Mecz o 9 miejsce (24.03.2015) - tryb opóźniony
WARSZAWA IV - RYBNIK 10-13
fc browary academy (utsyzyf) - FC Marklowice (seba310884) 3:0, 2:3
PSB Grodzisk (stanpierre) - MS Rybnik (maverick55) 2:2, 3:2
FA Sandtown (jazz) - Polonia Marklowice (n0name) 0:2, 2:6
Reduta Modlin (samper) - Silesia Marklowice (plastus29) 5:3, 1:4
ŁAZISKA GÓRNE IV - GDAŃSK II 10-7
WHITE TIGERS (tiger88) - Fc Aroosos (aroos) -:-, -:-
KS KRUK (avwk) - KS Pogo (jac0) 1:3, 1:0
FC Old Glass (pila3) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 2:2, 0:7
WERK IMPERARE (fcmarco) - ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮ (bayer27) 7:2, 4:2
1/4 finału
kolejka 13 - 2015-03-10 - tryb opóźniony
WROCŁAW III - JASŁO 11:11 18-17
CSKA Moskwa (samihami2) - Liverpool Football Club (przemko0022) 2:3, 2:1
Ave Silesia (ghede_p) - Dream Team Jaslo (bond0000) 2:2, 3:1
KP Brzeg Dolny (mancarek) - Przemytnicy rzeżuchy (ralfi2) 1:4, 0:2
Deluxe Ski Jump (qx) - Liwocz Brzyska (damciogit) 6:2, 2:2
OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - TORUŃ I BYDGOSZCZ 13:10
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - P O L I C J A (miras55) 0:1, 2:0
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - Kujaviak (jacek76) 2:2, 1:2
WZG Sandomierz (misiekmk) - Stasin SA (sportaaa) 1:3, 4:2
Victory VIVIP Team (vivip) - QxQ Torun (qxq) 1:0, 1:0
TCZEW - KRAKÓW III 9:15
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - frooGOAL (frookie) 1:5, 2:1
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - Bears are Back (misiekksc) 5:1, 2:5
SEBACINO TCZEW (sebacino) - Partizan Limanowa (eldo) 3:1, 0:2
Rojiblanco (magik_13) - Grasshoppers Klucze (ang) 0:3, 0:1
Sezon 32 - I Liga PLAY-OFF - Mecze o miejsca 9-16
kolejka 13 - 2015-03-10 - tryb opóźniony
BIAŁYSTOK II - GDYNIA 24:0 v.o.
RYBNIK - GDAŃSK II 21:3
Silesia Marklowice (plastus29) - Fc Aroosos (aroos) 6:0, 4:1
Polonia Marklowice (n0name) - KS Pogo (jac0) 5:1, 2:3
FC Marklowice (seba310884) - 3miasto SA (malinacpr75) 3:0, 3:0
MS Rybnik (maverick55) - ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮ (bayer27) 6:0, 5:0
WARSZAWA V - ŁAZISKA GÓRNE IV 16:7
FC Zacisze W-wa (tomwin) - WHITE TIGERS (tiger88) 3:1, 8:0
PAIDAGOGOS (rosiu) - KS KRUK (avwk) 4:2, 2:3
Legia Warszawa - TCh (tchr) - FC Old Glass (pila3) 3:2, 2:1
KS Blizne (maximus491) - WERK IMPERARE (fcmarco) 1:1, 1:3
PRZEMYŚL - WARSZAWA IV 9:15
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - FA Sandtown (jazz) 2:0, 1:4
Junior Team (czuwaj) - fc browary academy (utsyzyf) 7:2, 4:2
Przemysl (yarek) - Reduta Modlin (samper) 1:2, 1:2
Tornado (damiand170) - PSB Grodzisk (stanpierre) 2:3, 0:1
Sezon 32 - I LIGA PLAY-OFF - 1/8 finału
kolejka 12 - 2015-03-03 - tryb opóźniony GDYNIA - WROCŁAW III 0:24
FC Chylonka (mudcio) - Deluxe Ski Jump (qx) 0:3, 0:3
CF Belem (bulitong) - KP Brzeg Dolny (mancarek) 0:3, 0:3
Olympique Gdynia (cristofff) - Ave Silesia (ghede_p) 0:3, 0:3
KCA ♥ (rafiooza) - CSKA Moskwa (samihami2) 0:3, 0:3
OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - GDAŃSK II 17:5
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - Fc Aroosos (aroos) 4-2 ; 4-1
WZG Sandomierz (misiekmk) - KS Pogo (jac0) 2-2 ; 4-0
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 1-2 ; 1-1
Victory VIVIP Team (vivip) - ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮ (bayer27) 7-1 ; 9-0
POZNAŃ II - WARSZAWA V 14:8
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - Legia Warszawa - TCh (tchr) 3:1, 3:0
Śródmiescie Wronki (srodmiescie) - PAIDAGOGOS (rosiu) 3:0, 3:0
Bryłka Kalisz (brylka73) - KS Blizne (maximus491) 0:2, 0:3
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - FC Zacisze W-wa (tomwin) 3:3, 0:0
KRAKÓW III - PRZEMYŚL 16:7
Bears are Back (misiekksc) - Przemysl (yarek) 8:2, 8:2
Partizan Limanowa (eldo) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) 6:2, 1:2
Grasshoppers Klucze (ang) - Junior Team (czuwaj) 2:2, 3:4
frooGOAL (frookie) - Tornado (damiand170) 3:2, 6:0
WARSZAWA IV - TCZEW 2:20
FA Sandtown (jazz) - FC POLMOTOR TCZEW (aborg) 0:8, 3:4
Reduta Modlin (samper) - Rojiblanco (magik_13) 0:2, 3:3
fc browary academy (utsyzyf) - SEBACINO TCZEW (sebacino) 2:3, 0:4
PSB Grodzisk (stanpierre) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) 0:4, 1:1
ŁOMŻA - ŁAZISKA GÓRNE IV 19:4
KS Greenpi (greenpi) - Zakrzewo SSA (detoks99) 3:0, 3:0 walkowery
SHADOW (swir) - WHITE TIGERS (tiger88) 2:0, 2:3
FC IMPERATOR (khold) - KS KRUK (avwk) 3:1, 4:1
KS Figos Łomża (figooos) - FC Old Glass (pila3) 3:2, 2:2
TORUŃ I BYDGOSZCZ - RYBNIK 15:6
P O L I C J A (miras55) - FC Marklowice (seba310884) 2:1, 4:1
Kujaviak (jacek76) - Silesia Marklowice (plastus29) 1:3, 14:0
Rycerze Pomorza (ryba1234) - MS Rybnik (maverick55) 2:2, 2:1
QxQ Torun (qxq) - Polonia Marklowice (n0name) 2:2, 3:3
BIAŁYSTOK II - JASŁO 9:15
BKS Jaga Białystok (lukas0408) - Liverpool Football Club (przemko0022) 2:4, 2:5
Stawiszcze (lepek1) - Dream Team Jaslo (bond0000) 3:2, 3:4
Marciszów (maniek1991) - Przemytnicy rzeżuchy (ralfi2) 1:2, 1:2
Ruszajny (mariousz) - Liwocz Brzyska (damciogit) 2:1, 1:0
podkreślenie = spóźnienie
volve napisał/a:
REGULAMIN XXXII EDYCJI TURNIEJU MIAST
§3 Wyzwania
1. Wyzwania w trybie opóźnionym (gdy pary są znane dopiero po zebraniu wyników)
a). Do czwartku do godziny 23:59 kapitan miasta gości ma czas by ustalić ostateczny skład swojej drużyny składający się z czterech zespołów reprezentujących swoje miasto.
b). Do soboty do godziny 23:59:
- kapitan miasta gospodarzy podaje na forum w odpowiednim temacie pary z drużynami przeciwnika
c) Zaplanowanie meczów jest obowiązkiem obustronnym. Mecze powinny być zaplanowane najpóźniej do niedzieli, do godz. 23:59.
2.Wyzwania w trybie normalnym
a). Do środy do godziny 23:59 kapitan miasta gości ma czas by ustalić ostateczny skład swojej drużyny składający się z czterech zespołów reprezentujących swoje miasto.
b). Do czwartku do godziny 23:59:
- kapitan miasta gospodarzy podaje na forum w odpowiednim temacie pary z drużynami przeciwnika
c). Zaplanowanie meczów jest obowiązkiem obustronnym. Mecze powinny być zaplanowane najpóźniej do soboty, do godz. 23:59.
3. Kapitanowie mają czas na podanie wyniku z poprzedniej kolejki do:
a) piątku do godziny 23:59 w przypadku, gdy następna kolejka jest rozgrywana w trybie normalnym
b) środy do godziny 12:00 w przypadku, gdy następna kolejka rozgrywana jest w trybie opóźnionym lub w następnej kolejce rozgrywane są baraże
c) w przypadku podania wyniku po czasie lub nie podania wyniku obydwie reprezentacje zostają ukarane jednym punktem ujemnym
4. Ostateczny termin zgłaszania walkowerów mija w poniedziałek o godz. 23:59
5. Wszelkie problemy z wyzwaniami należy zgłaszać w temacie "Problemy - uwagi".
Organizator - RamzesS i dangus76
_________________ RamzesS
Klan FUGAZI
Ostatnio zmieniony przez RamzesS dnia 2015-03-25, 14:34, w całości zmieniany 19 razy
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach