Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Wysłany: 2015-03-10, 12:30 Zapisy do XXXIII Edycji Turnieju Miast
Zgłaszamy w formie:
Miasto - Pikusiowo
Drużyna (login)
Chmurka (deszczyk) kapitan (ewentualnie gg)
Piorun (burza)
Panienka (numerek)
Bijatyka (szpital)
Butelka (imprezka)
kapitan to osoba, do której organizatorzy mogą się zwracać z ewentualnymi uwagami;
kapitan powinien znać regulamin;
jest odpowiedzialny za zgodność drużyn reprezentacji z regulaminem, ustalenie składów, zebranie wyników i podanie ich na forum
fragment regulaminu:
§1. Zasady ogólne
1. Turniej Miast (nazywany dalej w skrócie TM) oparty jest na towarzyskich meczach rozgrywanych w managerze piłkarskim on-line managerzone dostępnym na stonie http://www.managerzone.com
2. Uczestnikiem TM może być każde miasto, które zgłosi do udziału minimum cztery drużyny, których właścicielami są managerowie urodzeni bądź mieszkający (studiujący+mieszkający) w danym mieście lub w pobliskich miejscowościach
a) oddalonych maksymalnie o ok.20 km od zgłaszanego miasta jeżeli miasto wystawia więcej niż dwie reprezentacje
b) oddalonych maksymalnie o ok.30 km od zgłaszanego miasta jeżeli miasto wystawia dwie reprezentacje
c) oddalonych maksymalnie o ok.40 km od zgłaszanego miasta jeżeli miasto wystawia jedną reprezentacje
3. W TM mogą występować jedynie drużyny założone w Polsce.
4. Jedno miasto może wystawić kilka swoich reprezentacji.
5. Jedna drużyna może reprezentować jedno miasto.
6. W trakcie sezonu nie jest dopuszczalna zmiana barw reprezentowanego miasta - za wyjątkiem innej reprezentacji tego samego miasta.
7. Liczba drużyn reprezentująca dane miasto jest nieograniczona.
8. W trakcie sezonu do reprezentacji miasta mogą dołączyć maksymalnie cztery zespoły. Dopuszczalne są transfery pomiędzy reprezentacjami tego samego miasta, lecz w ramach w/w limitu:
a) transfery pomiędzy reprezentacjami tego samego miasta są liczone jako 1 dla reprezentacji do której dołącza dana drużyna
9. Zmian w składach reprezentacji można dokonywać tylko do końca pierwszej rundy rozgrywek Ekstraklasy (do poniedziałku do godziny 24, poprzedzającego 1 kolejkę drugiej rundy) - obowiązuje dla wszystkich lig.
10. Dwa miasta mogą występować pod wspólną nazwą jeżeli spełniają regulaminowy wymóg odległości pomiędzy nimi. Dla managerów występujących w takiej reprezentacji odległość jest liczona od miasta wymienionego jako pierwsze w nazwie.
11. Za zgodność drużyn z regulaminem odpowiada kapitan reprezentacji i to on powinien zweryfikować czy drużyna może grać w w reprezentacji.
12. Drużyna z miejscowości, która nie znajduje się w zasięgu żadnej reprezentacji występującej w TM może dołączyć do najbliższej reprezentacji z ograniczeniem, że:
a) maksymalnie dwie takie drużyny mogą grać reprezentacji danego miasta w przypadku jednej reprezentacji
b) maksymalnie trzy takie drużyny mogą grać wszystkich reprezentacjach danego miasta w przypadku dwóch lub więcej reprezentacji
Przy dołączaniu takiej drużyny musi to być zaznaczone w zgłoszeniu.
13. Nazewnictwo reprezentacji miast:
a) pierwsza reprezentacja nie musi używać przy swojej nazwie numeru reprezentacji
b) kolejne odłamy miast muszą zawierać w nazwie numer o jeden większy (II, III, IV,..)
c) do numeracji reprezentacji używamy liczb rzymskich
d) zakazane jest używanie w nazwie innych słów niż nazwa miasta (np. Motor Lublin, itp)
e) reprezentacja danego miasta grająca w wyższej klasie rozgrywkowej musi mieć niższy numer reprezentacji od reprezentacji grającej w lidze niższej
14. Terminy Zapisów do Turnieju Miast:
a) Zapisy miast na kolejny sezon rozpoczynają się po zakończeniu rundy I w Ekstraklasie TM, natomiast zapisy zostają zakończone w niedzielę do 23:59 (przed wtorkiem, w który rozgrywany jest rewanżowy mecz barażowy)
- Zgłoszenie musi zawierać dokładną liczbę reprezentacji, jakie dane miasto zamierza wystawić. Zapis: "xxx, gra dalej" oznacza grę tej jednej reprezentacji
- W zgłoszeniu podajemy również składy poszczególnych reprezentacji na nadchodzący sezon
b) Organizatorzy maja prawo zmienić te terminy ze względów organizacyjnych
- Dokładne terminy podaje organizator w pierwszym poście z zapisami do kolejnej edycji
§4 Kary
6. Kary za niedotrzymanie terminów z pkt.14 §1:
a) za podanie ilości reprezentacji i składów po wyznaczonym terminie w ciągu 24 godzin od czasu zakończenia zapisów - kara wysokości 4 punktów ujemnych
b) za kolejne 24 godziny spóźnienia do 4 punktów karnych dokładane są kolejne 2 punkty karne
c) reprezentacje zgłaszające się do rozgrywek w terminie powyżej 72 godzin po terminie zakończenia zapisów (środa godz.23:59) zaczynają grę od najniższej ligi po wyrażeniu zgody przez organizatorów
Lista miast z poprzedniego sezonu + nowe miasta z uwzględnieniem awansów i spadków oraz z ewentualnymi połączeniami miast i wynikającej z tego zmiany nazwy reprezentacji zostanie przedstawiona poniżej po zakończeniu trwającej edycji TM.
EKSTRAKLASA 1. Katowice
2. Warszawa II
3. Łaziska Górne
4. Warszawa
5. Łódź
6. Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec
7. Kraków 8. Szczecin (4 punkty ujemne) 9. Lublin (4 punkty ujemne) 10. Wrocław 11. Poznań (6 punktów ujemnych) 12. Częstochowa
13. Gdańsk
14. Kraków II 15. Lublin III (4 punkty ujemne) zgodnie z regulaminem zmiana nazwy na Lublin II
16. Czechowice-Dziedzice 17. Białystok (8 punktów ujemnych) 18. Warszawa III
19. Łomża (awans po barażach)
20. Tczew (awans po barażach) 1. Poznań II - awans z 1 ligi (6 punktów ujemnych) 2. Kraków III - awans z 1 ligi
3. Ostrowiec Świętokrzyski - awans z 1 ligi
4. Wrocław III - awans z 1 ligi zgodnie z regulaminem zmiana nazwy na Wrocław II
1 LIGA 21. Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec II - spadek do 1 ligi 22. Lublin II - spadek do 1 ligi (4 punkty ujemne) zgodnie z regulaminem zmiana nazwy na Lublin III
23. Łaziska Górne II - spadek do 1 ligi
24. Bełchatów - spadek do 1 ligi
5. Wrocław II (spadek po barażach) zgodnie z regulaminem zmiana nazwy na Wrocław III
6. Siedlce (spadek po barażach)
7. Toruń i Bydgoszcz
8. Jasło
9. Rybnik
10. Warszawa IV
11. Warszawa V 11. Białystok IIKatowice II - na miejsce Białegostoku II
13. Gdynia
13. Łaziska Górne IV zgodnie z regulaminem zmiana nazwy na Łaziska Górne III
15. Gdańsk II
16. Przemyśl 17. Szczecin II (4 punkty ujemne) 18. Tczew II 19. Wolsztyn (4 punkty ujemne) (awans po barażach) 20. Ostrowiec Świętokrzyski II (awans po barażach)
1. Olsztyn - awans z 2 ligi
2. Bełchatów II - awans z 2 ligi
3. Tychy - awans z 2 ligi 4. Bytom - awans z 2 ligiŁódź II - na miejsce Bytomia
2 LIGA 21. Łaziska Górne III - spadek do 2 ligi zgodnie z regulaminem zmiana nazwy na Łaziska Górne IV
22. Lublin IV - spadek do 2 ligi (4 punkty ujemne) 23. Wrocław IV - spadek do 2 ligi 24. Łaziska Górne V - spadek do 2 ligi
7. Gdańsk III
8. Warszawa VI
9. Kraków IV
10. Jasło II
11. Katowice III 12. Bełchatów III 13. Lublin V (4 punkty ujemne) 14. Jasło III
Nowe reprezentacje zgłoszone do Turnieju Miast:
Ostrowiec Świętokrzyski III
Częstochowa II Ruda Śląska (10 punktów ujemnych)
zielony = zgłoszenie i ostateczne składy pomarańczowy = zgłoszenie i ostateczne składy po terminie czerwony = rezygnacja
czarny = brak odpowiedzi
Terminy:
05.04.2015 - określamy ilość reprezentacji i ostateczne składy
14.04.2015* - rozpoczęcie nowego sezonu dla wszystkich lig
*może ulec zmianie
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Ostatnio zmieniony przez tomek992 dnia 2015-07-02, 15:28, w całości zmieniany 55 razy
BYDGOSTIA (polonia75) - Kapitan
QxQ Torun (qxq) - zastępca
P O L I C J A (miras55) - zastępca
Kujaviak (jacek76)
Stasin SA (sportaaa)
Dullen Lipno (mavik2)
Rycerze Pomorza (ryba1234)
Victoria Toruń (jacapl)
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp)
世界是美丽的,但人是妓女 (gruby911)
BIANCONERI (piaskun)
KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306)
Buschbach SA (sebadym)
KuBaŃcZyK FC (jackobee4)
Juve Team (irek023)
Wiek: 41 Dołączył: 23 Mar 2005 Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2015-04-02, 07:53
Dąbrowa Górnicza&Sosnowiec
Thug Passion(lukas1982) - kapitan
Ks Piastów Sosnowiec(zulus777)- zastępca kapitana, upoważniony do podania składu
Nawsie(loki22)
Sosnowiec Predators(janish)
Legion 1906 Sosnowiec(waldi111) -upoważniony do podania składu
Dąbrowa Górnicza&Sosnowiec II
INTER Sosnowiec (marcino1906) -upowazniony do podania skladu
Szybcy i Wściekli (robson77) kapitan
GORNIK PIASKI (jery53) zastepca kapitana, upowazniony do podania skladu
Warriors Sosnowiec f.c.(pawcio84)
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468)
FC SZELKI Sosnowiec(dawid750)
CKS Armia Zaglebia (xamaxs)
_________________ Turniej miast - Dabrowa Gornicza(kapitan)
Tychy
Blaugrana Stare Tychy (arek1981)
Ekipa Damcia (damcio) -kapitan
Tychy Fight Club (majkel1)
JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters)
Giallorossi Poland (tsubasa14)
Tysovia Królowie Śląska (bandyta21)
FC Gruchlandia (spleenone)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach