Sezon 32 - II Liga - Grupa A - Reinkarnacja Reprezentacji
Autor
Wiadomość
kamaz1992
Dołączył: 26 Lip 2008 Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-05-02, 21:13 Sezon 32 - II Liga - Grupa A - Reinkarnacja Reprezentacji
kolejka 2 - 2015-04-21 - tryb opóźniony
GDAŃSK III - RUDA ŚLĄSKA 8:14
FC Gdansk36 (jx2) - Atlético Świętochłowice (enzo-master) 0:6, 0:0
Mighty Bubbles (marcin160795) - Jareniówka SSA (bucovia) 2:2, 2:1
Pierwoszyno (pawel88) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) 0:5, 0:4
3miasto SA (malinacpr75) - Biestrzykowice SSA (kamaz1992) 0:5, 2:0
kolejka 3 - 2015-04-28 - tryb normalny
GDAŃSK III - RUDA ŚLĄSKA 8:14
FC Gdansk36 (jx2) - Atlético Świętochłowice (enzo-master) 0:6, 0:0
Mighty Bubbles (marcin160795) - Jareniówka SSA (bucovia) 2:2, 2:1
Pierwoszyno (pawel88) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) 0:5, 0:4
3miasto SA (malinacpr75) - Biestrzykowice SSA (kamaz1992) 0:5, 2:0
kolejka 4 - 2015-05-05 - tryb normalny
LUBLIN V - RUDA ŚLĄSKA 0:0
() - Defensor Bykowina C.F. (metanoloh) -:-, -:-
() - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) -:-, -:-
() - FC Kolanijo (nicram24) -:-, -:-
() - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) -:-, -:-
4tą kolejke za późno zgłosiłem, czekamy jeszcze na chęci przeciwników do gry na murawie, w przeciwnym razem - będzie 24:0
_________________ Biestrzykowice SSA
Ruda Śląska
Liga 2.8
Liga Światowa 3.11
kobratede
Dołączył: 19 Sty 2010 Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-05-03, 11:21
RUDA ŚLĄSKA - WARSZAWA VI 16:7
Ganja Mafia (kobratede) - KS Pogodna (julekk) 3:3, 4:0
Jareniówka SSA (bucovia) - FA Sandtown (jazz) 1:3, 1:6
Biestrzykowice SSA (kamaz1992) - KS Ósemka Piaseczno (szymonczaka) 3:0, 4:2
KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) - Oldham Athletic A.F.C. (mdy) 6:1, 7:3
Tak wygladala Kolejka 3.
kamaz1992
Dołączył: 26 Lip 2008 Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-05-03, 14:31
kobratede napisał/a: RUDA ŚLĄSKA - WARSZAWA VI 16:7
Ganja Mafia (kobratede) - KS Pogodna (julekk) 3:3, 4:0
Jareniówka SSA (bucovia) - FA Sandtown (jazz) 1:3, 1:6
Biestrzykowice SSA (kamaz1992) - KS Ósemka Piaseczno (szymonczaka) 3:0, 4:2
KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) - Oldham Athletic A.F.C. (mdy) 6:1, 7:3
Tak wygladala Kolejka 3.
Dzięki za poprawke
PAnowie tak wygladają pary na nastepna kolejke, wyzywajcie przecwinikow jak najszybciej
LUBLIN V - RUDA ŚLĄSKA 0:0
Wlodawianka Giants (astorcs) - Defensor Bykowina C.F. (metanoloh) -:-, -:-
MASH 4077 TH (tuptek) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) -:-, -:-
Barkowo SA (slawek575) - FC Kolanijo (nicram24) -:-, -:-
KS Huragan (matheusz90) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) -:-, -:-
Sparinigi:
Atlético Świętochłowice (enzo-master) - Ganja Mafia (kobratede)
Pauzuje Jareniówka SSA (bucovia) - Heide FC (simprasi)
pauza: Biestrzykowice SSA(kamaz1992)
_________________ Biestrzykowice SSA
Ruda Śląska
Liga 2.8
Liga Światowa 3.11
rafaelcrespo
Dołączył: 16 Sty 2009 Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-05-03, 16:41
Mój mecz zaplanowany
_________________ Orzeł Tychy
Siebie Warci III
Ruda Śląska
enzo-master
Dołączył: 31 Sie 2010 Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2015-05-04, 18:44
jakby nie patrzeć to już mamy skład na 2 sekcję
rafaelcrespo
Dołączył: 16 Sty 2009 Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-05-04, 19:17
Jest już nas 9? Jeszcze 3 drużyny, i zrobić 2 sekcje po 6 zespołów(aby nikt nie pauzował) i będzie git
_________________ Orzeł Tychy
Siebie Warci III
Ruda Śląska
enzo-master
Dołączył: 31 Sie 2010 Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2015-05-04, 22:42
Dokładnie W sumie gracie gdzieś oprócz TM ? Chodzi mi o LK ?
kobratede
Dołączył: 19 Sty 2010 Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-05-05, 13:02
ja gram w LK u-23 jeszcze
rafaelcrespo
Dołączył: 16 Sty 2009 Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-05-05, 13:22
Ja w LK
_________________ Orzeł Tychy
Siebie Warci III
Ruda Śląska
kamaz1992
Dołączył: 26 Lip 2008 Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-05-05, 16:04
LUBLIN V - RUDA ŚLĄSKA 3:0
Wlodawianka Giants (astorcs) - Defensor Bykowina C.F. (metanoloh) nie rozegrany
MASH 4077 TH (tuptek) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 4:1
Barkowo SA (slawek575) - FC Kolanijo (nicram24) nie rozegrany
KS Huragan (matheusz90) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) nie rozegrany
Sparinigi:
Atlético Świętochłowice (enzo-master) - Ganja Mafia (kobratede) 1:0
Pauzuje Jareniówka SSA (bucovia) - Heide FC (simprasi) 0:3
_________________ Biestrzykowice SSA
Ruda Śląska
Liga 2.8
Liga Światowa 3.11
kamaz1992
Dołączył: 26 Lip 2008 Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-05-05, 16:06
rafaelcrespo napisał/a: Jest już nas 9? Jeszcze 3 drużyny, i zrobić 2 sekcje po 6 zespołów(aby nikt nie pauzował) i będzie git
jeżeli tylko znajda sie chętni to od przyszłego sezonu tak zrobimy )
Gram w LK - UPSG
_________________ Biestrzykowice SSA
Ruda Śląska
Liga 2.8
Liga Światowa 3.11
nicram24
Wiek: 41 Dołączył: 14 Sty 2014 Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-05-05, 20:08
kamaz1992 napisał/a: LUBLIN V - RUDA ŚLĄSKA 3:0
Wlodawianka Giants (astorcs) - Defensor Bykowina C.F. (metanoloh) nie rozegrany
MASH 4077 TH (tuptek) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 4:1
Barkowo SA (slawek575) - FC Kolanijo (nicram24) nie rozegrany
KS Huragan (matheusz90) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) nie rozegrany
Sparinigi:
Atlético Świętochłowice (enzo-master) - Ganja Mafia (kobratede) 1:0
Pauzuje Jareniówka SSA (bucovia) - Heide FC (simprasi) 0:3
Ooo kur.... wa! Od następnej kolejki pełna mobilizacja. Pilnujemy terminów, spinamy poślady i jazda
nicram24
Wiek: 41 Dołączył: 14 Sty 2014 Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-05-05, 20:10
Gram w Emigrantach. Narazie w III sekcji
_________________ LK - Emigranci
TM - Ruda Śląska
sowacz
EMC
Dołączył: 19 Sie 2007 Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-05-05, 20:30
LK i LKJ dla EMC
_________________ Deathbat U-21 Team
rafaelcrespo
Dołączył: 16 Sty 2009 Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-05-05, 20:30
nicram24 napisał/a: kamaz1992 napisał/a: LUBLIN V - RUDA ŚLĄSKA 3:0
Wlodawianka Giants (astorcs) - Defensor Bykowina C.F. (metanoloh) nie rozegrany
MASH 4077 TH (tuptek) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 4:1
Barkowo SA (slawek575) - FC Kolanijo (nicram24) nie rozegrany
KS Huragan (matheusz90) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) nie rozegrany
Sparinigi:
Atlético Świętochłowice (enzo-master) - Ganja Mafia (kobratede) 1:0
Pauzuje Jareniówka SSA (bucovia) - Heide FC (simprasi) 0:3
Ooo kur.... wa! Od następnej kolejki pełna mobilizacja. Pilnujemy terminów, spinamy poślady i jazda
Ja wygrałem 4-1 i 2-0
_________________ Orzeł Tychy
Siebie Warci III
Ruda Śląska