Archiwum sezon XXXVIII
Autor
Wiadomość
kazdab
Wiek: 66 Dołączył: 08 Wrz 2011 Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-09-14, 18:00 Archiwum sezon XXXVIII
.
_________________ Organizator LK
Kapitan Lublin III
kazdab
Wiek: 66 Dołączył: 08 Wrz 2011 Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-09-30, 22:08
Zwracam się z gorącym apelem do wszystkich klanów grających w ubiegłym XXXVII sezonie LK w Ekstraklasie oraz w I lidze o wklejenie w temacie "APEL !!!" wyników ze swoich spotkań wszystkich kolejek ubiegłego sezonu, z powodu potrzeby umieszczenia ich w archiwum Ligi Klanów ku potomności a które zostały nieopatrznie przeze mnie skasowane, niestety już nie do odzyskania.
Jeśli posiadacie na swoich forach takie dane, bardzo proszę o wklejanie ich tutaj. Dotyczy to tylko Ekstraklasy i I ligi.
Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot.
_________________ Organizator LK
Kapitan Lublin III
kazdab
Wiek: 66 Dołączył: 08 Wrz 2011 Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-10-01, 10:56
Wyniki przeniesione do archiwum.
DZIĘKUJĘ zajafkowo
_________________ Organizator LK
Kapitan Lublin III
syfyscomeback
Dołączył: 28 Sie 2007 Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2015-10-02, 20:30
Ekstraklasa
Runda 1 – 09.10.2015
Pro Gejmerzy - Happy Drastic Clan
Destroy Inmature Enemies (tracer1565)
Oliwczak FC (drugi)
TeMpE kLeNiE (mcbzynio)
Drink Team (relanium)
Śląsk Bytom (wessu)
dymus
Wiek: 39 Dołączył: 16 Sie 2007 Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2015-10-03, 00:51
Ekstraklasa
Runda 1 – 09.10.2015
Emigranci - Magic Players
- Aerodynamiczne Nocniki (brusss)
- Dymarki Wejherowo (dymus)
- WKS Bukowice (radeo)
- KCA ♥ (rafiooza)
- FC GIDLE (stroker2)
Dziękuję serdecznie za wyniki z ubiegłego sezonu
Nie podaliście jeszcze zastępcy kapitana, uzupełnijcie proszę.
/kazdab 2015-10-04 12:10
aimar79
Dołączył: 05 Lip 2011 Skąd: P.Tryb
Wysłany: 2015-10-03, 11:03
Extraklasa LK, Runda 1 – 09.10.2015
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Postrzeleni Futbolówką
- Olympique Gdynia (cristofff)
- Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79)
- Siła Spokoju (damianoo1986)
- Glory Glory Man United (denyy16)
- Minho FC (lonis71)
_________________ admin PF
Tobi TechniQa TymiSoara -3.15->4.43-> 3.15 ->2.5-> 1.2->drużyna w budowie...
Camp Nou Juniors -7.701->6.234->6.234->5.78->5.135->4.45->3.15->4.44->3.15->3.15->3.15-> FINISH
zajafkowo
Emigranci są Super
Wiek: 42 Dołączył: 17 Paź 2004 Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-10-03, 15:59
Ekstraklasa
Runda 1 – 09.10.2015
The Winners - Emigranci II
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel)
Lucky Losers (mezs7)
Ostpreußen (zawal)
FC Kolanijo (nicram24)
Legion 1906 Sosnowiec (waldi111)
_________________
martinez1948
1948 MKS/THE WINNERS
Wiek: 43 Dołączył: 25 Mar 2014 Skąd: Szczecin/ Kettering
Wysłany: 2015-10-04, 21:54
ekstraklasa
kolejka1 09/10/2015
THE WINNERS - Emigranci II
SANEL Chorzów (richat03)- RPF Grabarze Olesnica (mezofeel)
Kujaviak (jacek76)-Lucky Losers (mezs7)
Partizan Limanowa (eldo)- Ostpreußen (zawal)
FC BIELICE (cypiseekk) -FC Kolanijo (nicram24)
1948 MKS (martinez1948)-Legion 1906 Sosnowiec (waldi111)
_________________<The Winners Team>
az19krzysiek
UPSG :)
Wiek: 28 Dołączył: 20 Mar 2011 Skąd: Łomża
Wysłany: 2015-10-05, 12:54
Ekstraklasa
Runda 1 – 09.10.2015
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Postrzeleni Futbolówką
FC PaRzaki (harry84) - Olympique Gdynia (cristofff)
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79)
23s Wrocek (szczepinho) - Siła Spokoju (damianoo1986)
Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) - Glory Glory Man United (denyy16)
Mafia Koniaka (k0niak) - Minho FC (lonis71)
_________________
master789
Dołączył: 22 Lip 2008 Skąd: Olkusz
Wysłany: 2015-10-05, 19:52
Ekstraklasa
Runda 1 – 09.10.2015
Pro Gejmerzy - Happy Drastic Clan
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)
T.H.C Hapoel Otwock (baler28) - Oliwczak FC (drugi)
∫ f〈x〉dx (master789) - TeMpE kLeNiE (mcbzynio)
Mogilska CF (finekk) - Drink Team (relanium)
Orly (orzel) - Śląsk Bytom (wessu)
Picu
Wiek: 41 Dołączył: 29 Gru 2007 Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2015-10-05, 20:20
Ekstraklasa
Runda 1 – 09.10.2015
Emigranci - Magic Players
White Ravens (krystianj) - Aerodynamiczne Nocniki (brusss)
KS Wymyśle (gepetto) - Dymarki Wejherowo (dymus)
Thug Passion (lukas1982) - WKS Bukowice (radeo)
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - KCA (rafiooza)
Wielkie Nieporozumienie (picu) - FC GIDLE (stroker2)
_________________ PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
dymus
Wiek: 39 Dołączył: 16 Sie 2007 Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2015-10-09, 19:28
Ekstraklasa
Runda 1 – 09.10.2015
Emigranci - Magic Players 9:21
White Ravens (krystianj) - Aerodynamiczne Nocniki (brusss) 1:0 0:2
KS Wymyśle (gepetto) - Dymarki Wejherowo (dymus) 1:7 1:12
Thug Passion (lukas1982) - WKS Bukowice (radeo) 0:4 1:3
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - KCA (rafiooza) 4:2 1:6
Wielkie Nieporozumienie (picu) - FC GIDLE (stroker2) 1:2 5:1
az19krzysiek
UPSG :)
Wiek: 28 Dołączył: 20 Mar 2011 Skąd: Łomża
Wysłany: 2015-10-09, 19:32
Ekstraklasa
Runda 2 – 16.10.2015
Magic Players - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą
FC PaRzaki (harry84)
Słupski Manchester UNITED (simsonson)
Dikili Sahil Spor (fuzzylogic)
Mafia Koniaka (k0niak)
Kurziontken SSA (mnowak)
Magic Players proszę o wyznaczenie w składzie klanu zastępcy kapitana
/kazdab 2015-10-09 22:38
_________________
az19krzysiek
UPSG :)
Wiek: 28 Dołączył: 20 Mar 2011 Skąd: Łomża
Wysłany: 2015-10-09, 20:01
Ekstraklasa
Runda 1 – 09.10.2015
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Postrzeleni Futbolówką 14:14
FC PaRzaki (harry84) - Olympique Gdynia (cristofff) 1:0, 3:4
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 3:5, 0:0
23s Wrocek (szczepinho) - Siła Spokoju (damianoo1986) 1:1, 1:4
Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) - Glory Glory Man United (denyy16) 3:2, 1:3
Mafia Koniaka (k0niak) - Minho FC (lonis71) 6:0, 2:1
_________________
syfyscomeback
Dołączył: 28 Sie 2007 Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2015-10-09, 21:07
Ekstraklasa
Runda 1 – 09.10.2015
Pro Gejmerzy - Happy Drastic Clan 4-25
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565) 0-1 1-3
T.H.C Hapoel Otwock (baler28) - Oliwczak FC (drugi) 0-1 2-2
∫ f〈x〉dx (master789) - TeMpE kLeNiE (mcbzynio) 0-4 0-2
Mogilska CF (finekk) - Drink Team (relanium) 0-2 3-1
Orly (orzel) - Śląsk Bytom (wessu) 1-3 1-3