Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Baraze sezon XXXVIII
Autor Wiadomość
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 61
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2015-11-21, 17:01   Baraze sezon XXXVIII Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

UWAGA !!!


W związku z mniejszą ilością klanów grających w IV lidze ustala się, że w bieżącym sezonie XXXVIII z III ligi do IV spadają klany, które ostatecznie zajmą 8 lokatę w tabeli, natomiast klany zajmujące 7 lokatę rozegrają baraże o utrzymanie w III lidze.
Bezpośredni awans z IV ligi do III uzyskają klany, które ostatecznie zajmą 1 i 2 lokatę w tabeli, natomiast klany zajmujące 3 i 4 lokatę rozegrają baraże o awans do III ligi według poniższego schematu.
W pozostałych ligach awanse i baraże nie ulegają zmianie.





BARAŻE SEZON XXXVIII
(rozgrywane w dniach 15.01 i 22.01.2016 roku)



ZESTAW PAR:


O ekstraklasę

baraż nr 1 (E6 - I3): awans/utrzymanie: Emigranci
Emigranci - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 22:7
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - The Stars Łomża (az19krzysiek) 2:0 2:1
Wielkie Nieporozumienie (picu) - Słupski Manchester UNITED (simsonson) 2:2 0:1
Thug Passion (lukas1982) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) 6:2 2:0
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - KS Blizne (maximus491) 2:1 3:0
White Ravens (krystianj) - Juventus F.C. (miczung) 5:3 1:3


Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Emigranci 10:19
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - nieETIkalni Lebork (rozgryf) 1:0 1:2
Juventus F.C. (miczung) - Wielkie Nieporozumienie (picu) 1:4 1:3
The Stars Łomża (az19krzysiek) - Thug Passion (lukas1982) 1:3 1:2
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 5:0 3:2
KS Blizne (maximus491) - White Ravens (krystianj) 1:2 2:2



O I ligę

baraż nr 2 (I5 - IIa2): awans/utrzymanie: Ambitio
Ambitio - FAiTH Clan 15:9
FC IMPERATOR (khold) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 4:1 5:1
Rodzynki (farfocel) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 0:5 0:4
KS Greenpi (greenpi) - Guardian Force (loki_siemce) 2:1 3:0
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Juliszew SSA (cmmt) 0:3 1:0
FC Zacisze W-wa (tomwin) żółta kartka - FC Jableczni (rafcio18) żółta kartka vo bezpunktowy


FAiTH Clan - Ambitio 13:13
Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) - FC IMPERATOR (khold) 2:2 3:0
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) - Rodzynki (farfocel) 2:0 1:2
Guardian Force (loki_siemce) - KS Greenpi (greenpi) 2:6 0:1
FC Jableczni (rafcio18) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) 2:2 3:1
Juliszew SSA (cmmt) - P O L I C J A (miras55) 3:3 3:3



baraż nr 3 (I6 - IIb2): awans/utrzymanie: NO NAME
Heroic Freaks - NO NAME 19:10
Skarpa Ełk (januszek66) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) 4:3 4:1
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - Karpaty Krosno (kunas) 10:0 4:0
GO4 (gosharpwp) - De kikkers (drieet) 0:4 0:5
Bryłka Kalisz (brylka73) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) 1:1 1:3
Kociewie Ocypel (malytom) - Celebrities (goki) 9:0 2:1


NO NAME - Heroic Freaks 25:4
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - Skarpa Ełk (januszek66) 3:1 3:0
Celebrities (goki) - Kociewie Ocypel (malytom) 4:2 2:0
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - GO4 (gosharpwp) 2:0 6:1
Punishment (krys121) - Bryłka Kalisz (brylka73) 2:2 3:0
De kikkers (drieet) - KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) 4:1 1:5



O II ligę

baraż nr 4 (IIa5 - IIIc2): awans/utrzymanie: Rookies Drastic Clan
Rookies Drastic Clan - Extraordinary Managers Clan 14:14
Chojnickie Byki (grubby) - SVT Siedlce (bialybosik) 2:3 0:2
Grom Wolsztyn (rogas89) - KS Ruda Slaska (cainpl) 4:1 4:0
Markar DĄBROWA GÓRNICZA (karoci) - ...DILL GANG... (sikus100) 1:0 3:3
Gdanszczanka S.A (rusty555) - FC WNC (cuba_wnc) 2:1 3:3
Liverpool Football Club (liverpoolczyk92) - EL Ciulos Lamos (tyszanin15) 0:2 1:3


Extraordinary Managers Clan - Rookies Drastic Clan czerwona kartka 10:19
EL Ciulos Lamos (tyszanin15) - Markar DĄBROWA GÓRNICZA (karoci) 2:0 2:0
Spartans Lodz (olborinho) - Gdanszczanka S.A (rusty555) 1:5 1:3
...DILL GANG... (sikus100) - Grom Wolsztyn (rogas89) 1:5 0:1
SVT Siedlce (bialybosik) - Chojnickie Byki (grubby) 2:2 2:5
FC WNC (cuba_wnc) - Liverpool Football Club (liverpoolczyk92) 4:2 1:3
Baboszewo (jahu29pl) żółta kartka
za brak składu w terminie



baraż nr 5 (IIa6 - IIIb2): awans/utrzymanie: Ambitio BLM
Ambitio BLM - Inni Niż Wszyscy II 16:13
Vegoria Team (rostek_93) - Sparta Torex (siur83) 1:2 3:3
Devil Włocławek (przemo50) - WroclawscyKopaczeSobotni (ghede_p) 6:1 3:0
F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) - Nojwiynksze Chachary 04 (hks) 1:3 3:1
Lech Max (maxmarcinw) - Oceania Rumia (marinero) 0:2 2:1
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Red Bulls (ziaro-6) 2:0 1:2


Inni Niż Wszyscy II - Ambitio BLM 10:19
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - Vegoria Team (rostek_93) 1:0 0:1
Oceania Rumia (marinero) - Devil Włocławek (przemo50) 1:2 2:5
Nojwiynksze Chachary 04 (hks) - Lech Max (maxmarcinw) 2:4 2:4
Sparta Torex (siur83) - TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) 1:2 1:1
Red Bulls (ziaro-6) - Rycerze Pomorza (ryba1234) 3:0 8:0



baraż nr 6 (IIb5 - IIIa2): awans/utrzymanie: Evolution Sqad
VSC Elit@ - Evolution Sqad 7:22
Szczakowianka (djgrot) żółta kartka - Patriot Jasło (aquarel) 0:3 0:3 vo
Schwidrowken (dariod) - Real Sla-wa C.F (gucio666) 1:4 7:0
Sielce♦VSC♦Warszawa™ (assassin93) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) 1:4 2:2
Wiesenfeld SA (ray2020) - Los Desperados Szczecin (skkjod) 2:3 4:1
RS Wikowyje (sirralf) żółta kartka - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 0:3 0:3 vo


Evolution Sqad - VSC Elit@ czerwona kartka 15:0 vo
VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) żółta kartka
za brak składu w terminie



baraż nr 7 (IIb6 - IIId2): awans/utrzymanie: ANGRY BOYS II
ANGRY BOYS II - Regiment Czarnej Róży 19:10
Fc Pawonk (grzegorz1968) - FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) 4:2 2:0
Fc V.A.C.S (piotr444) - FC TYSKI FULL II (michag) 4:0 3:0
FC Inter Kraków (maestro84) - Krukówka (kosnoxxx) 3:0 1:2
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - FC LIONS (bodzioxw) 4:4 2:3
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) 3:0 2:3


Regiment Czarnej Róży - ANGRY BOYS II 16:10
Krukówka (kosnoxxx) - CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) 3:3 1:2
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) - FC Inter Kraków (maestro84) 4:2 2:2
FC TYSKI FULL II (michag) - Fc Pawonków (grzegorz1968) 2:2 0:2
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) - Fc V.A.C.S (piotr444) 3:1 2:1
FC LIONS (bodzioxw) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) 1:0 1:1



O III ligę

baraż nr 8 (IIIa7 - IVb3): awans/utrzymanie: Amazing Drastic Clan
Amazing Drastic Clan - Immortal Evo Sqad 12:18
► Akademia Massiora U20 ◄ (massior) - Korona Chełmce (morcin111) 2:8 0:9
ByleDoPrzodu (mati2001) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 2:1 11:0
Sailor Jerry (szuwar2001) - Poznań Predators FC (mjcoral) 3:4 3:4
SkYtEcH (grzenek) - Błękit Żołynia (shaggy83) 2:3 1:3
GKS Wieszczela Głębokie (revsn) - K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) 8:0 5:0


Immortal Evo Sqad - Amazing Drastic Clan 10:19
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) - GKS Wieszczela Głębokie (revsn) 0:5 2:6
Korona Chełmce (morcin111) - ByleDoPrzodu (mati2001) 1:2 0:3
Błękit Żołynia (shaggy83) - SkYtEcH (grzenek) 2:2 1:3
Poznań Predators FC (mjcoral) - Sailor Jerry (szuwar2001) 0:5 2:1
Powolne Mazgaje (kinematograf) - NotesKibica.pl (johny_1984) 4:0 1:0



baraż nr 9 (IIIb7 - IVa3): awans/utrzymanie: Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV
Shado Klan - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 10:7
Pride of Poland (seq-q) - AVIVA Łomża (csd13) 1:0 0:1
Przemysl (yarek) - KS Nieobliczalni (bruno43) 0:3 2:2
Niecki SA (zxcxz) żółta kartka - Scandalieros Warszawa (wolkov) żółta kartka vo bezpunktowy
PIONIER SZCZECIN (krokodyl) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 3:1 4:0
FC Stogi Gd. (gruchaklaps) żółta kartka - Fragleses (ciosek_999) żółta kartka vo bezpunktowy


Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - Shado Klan czerwona kartka 21:6
KS Nieobliczalni (bruno43) - FC Samson (dawidek03) 5:0 0:0
Srebrny Grom DK (yaretzky) - S.S. Cold Eagles (ddd_man) 3:0 3:0 vo
Fragleses (ciosek_999) - Pride of Poland (seq-q) 1:0 2:2
AVIVA Łomża (csd13) - Przemysl (yarek) 2:3 1:1
FC Gryf Szczecinek (patryk6527) - PIONIER SZCZECIN (krokodyl) 3:0 3:0
Przemysl (yarek) żółta kartka
za brak składu w terminie



baraż nr 10 (IIIc7 - IVb4): awans/utrzymanie: Young Vendetta
Young Vendetta - Hooligans II czerwona kartka 15:0 vo
Radomiak Radom (artur1608) żółta kartka
za brak składu gości


Hooligans II - Young Vendetta 10:19
Rembertów SA (tomitowidzi) - Dolcan Ząbki (isokolow) 4:1 1:2
Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) - LKS Orzeł Pustyny (arasso1994) 1:0 0:1
Fc. Barcelona (czakuao) - Rgielew SSA (lukasiek) 2:3 1:5
Czamanin (kingcrimson) - RKS Mazur Radzymin (mamilla) 0:1 0:7
FC Gomolki (gomozalez) - Szarzy Zamość (smutny) 1:1 3:2



baraż nr 11 (IIId7 - IVa4): awans/utrzymanie: FUGAZI
FUGAZI - Inni Niż Wszyscy III 19:10
RamzeS Gostynin (ramzess) - RED BULL MILANO TEAM (legionista25) 2:0 2:2
Cieniasy Rogala (rogal_rts) - FC CZARNUCHY (maradona16) 1:3 1:3
Bierunese (giacomolopez) - Orły Sołtysa (kevin-7) 6:0 8:0
RECZYN LODZ (moniqa) - MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) 2:4 2:1
Cegia Crew (cegia) - CSKA Reactivation (andrij7) 5:4 7:1


Inni Niż Wszyscy III - FUGAZI 9:21
Brokopondo (frodsen) - RamzeS Gostynin (ramzess) 1:3 2:1
FC CZARNUCHY (maradona16) - Cieniasy Rogala (rogal_rts) 5:3 5:1
Mironice SSA (robmio) - Bierunese (giacomolopez) 0:9 0:10
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - RECZYN LODZ (moniqa) 0:4 1:5
nice (nice_56) - Cegia Crew (cegia) 1:4 1:5



.

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III


Ostatnio zmieniony przez kazdab dnia 2016-01-24, 11:55, w całości zmieniany 79 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
az19krzysiek Płeć:Mężczyzna
UPSG :)


Wiek: 23
Dołączył: 20 Mar 2011
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2016-01-23, 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O III Lige - 22.01.2016r.
baraż nr 9 (IIIb7 - IVa3): awans/utrzymanie:

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - Shado Klan 21:6

KS Nieobliczalni (bruno43) - FC Samson (dawidek03) 5:0, 0:0
Srebrny Grom DK (yaretzky) - S.S. Cold Eagles (ddd_man) vo.3:0, vo.3:0
Fragleses (ciosek_999) - Pride of Poland (seq-q) 1:0, 2:2
AVIVA Łomża (csd13) - Przemysl (yarek) 2:3, 1:1
FC Gryf Szczecinek (patryk6527) - PIONIER SZCZECIN (krokodyl) vo.3:0, vo.3:0

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35261099
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 34