Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
VSC Juniorzy - Postrzeleni Futbolówką Rookies 8-14
FC Saxon (rocoforus) - RM Black U21 (kozakk) 2:1 3:3
CKS Zbiersk (ccygan17) - Asienaebaem UniteD SC (marinka) 4:3 0:3
◇VSC◆™ FC Legionista (dan121086) - Kernsdorf SSA (zadi86) 0:2 3:3
ZoX Junior VSC (zox) - Mdzewo SSA (mazurek87) 0:3 0:3 vo
Extraordinary Managers Clan - Drastic Academy 18-6
Myszewo Academy U21 (gram_pl) - ManU Zabrze (zajcev) 0:1 / 2:1
®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) - OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb) 3:2 / 0:2
Deathbat U-21 Team (sowacz) - Drink Team (relanium) 6:0 / 7:0
Love Me I'm Famous! (ughi) - Baboszewo (jahu29pl) 3:1 / 7:0
Postrzeleni Futbolówką Rookies - Extraordinary Managers Clan 7-16
Kernsdorf SSA (zadi86) - Myszewo Academy U21 (gram_pl) 1:4 0:2
Mdzewo SSA (mazurek87) - ®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) 0:7 4:1
RM Black U21 (kozakk) - Deathbat U-21 Team (sowacz) 0:0 3:4
Asienaebaem UniteD SC (marinka) - Love Me I'm Famous! (ughi) 3:0 0:2
Drastic Academy - Drastic. Dies Irae 24-0
ᅵDCᅵKKS LECH 2006(pniewiaki) [brak składu gości]
4 kolejka [15.08.2015]
Drastic Academy - Evolution Sqad 15-9
ManU Zabrze(zajcev) - Zagłębie Charsznica (dikus) 2:1/4:0
OLA JUNIORS JASTRZĘBIE(olseb) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 10:0/3:1
Drink Team(relanium) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 0:3/0:3 vo
Baboszewo(jahu29pl) - Wieśniaki (ratfixx) 4:2/3:4
Extraordinary Managers Clan - VSC Juniorzy 19-4
Deathbat U-21 Team (sowacz) - Chelmza Team (superjasiu) 9:0 7:0
Myszewo Academy U21 (gram_pl) - CKS Zbiersk (ccygan17) 3:2 2:2
Love me Im famous! (ughi) - FC Saxon (rocoforus) 0:1 3:0
®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) - ◇VSC◆™ FC Legionista (dan121086) 3:0 3:1
Extraordinary Managers Clan - Drastic. Dies Irae 13-10
Myszewo Academy U21 (gram_pl) - ᅵDCᅵKKS LECH 2006(pniewiaki) 1-3 3-0
Deathbat U-21 Team (sowacz) - Zagorzyn(gogo7) 3-0 1-2
®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) - AKS Kozienice(fenikss123) 1-1 2-5
Love me Im famous! (ughi) - NotesKibica.pl(johny_1984) 4-1 3-0
Postrzeleni Futbolówką Rookies - VSC Juniorzy 13-10
RM Black U21 (kozakk) - Chelmza Team (superjasiu) 4:1 4:1
Asienaebaem UniteD SC (marinka) - CKS Zbiersk (ccygan17) 1:2 0:2
Kernsdorf SSA (zadi86) - FC Saxon (rocoforus) 4:0 3:3
Mdzewo SSA (mazurek87) - ◇VSC◆™ FC Legionista (dan121086) 2:0 2:3
Drastic Academy - Extraordinary Managers Clan 3-21
OLA JUNIORS JASTRZĘBIE(olseb) - Myszewo Academy U21 (gram_pl) 3-0 0-3
ManU Zabrze(zajcev) - Deathbat U-21 Team (sowacz) 1-2 1-6
Drink Team(relanium) - TEK FC Leo Academy (leonidas1991) 0-3 0-7
Baboszewo(jahu29pl) - Love me Im famous! (ughi) 0-1 1-4
VSC Juniorzy - Extraordinary Managers Clan 10:13
◇VSC◆™ FC Legionista (dan121086) - Myszewo Academy U21 (gram_pl) 1:4 / 3:2
FC Saxon (rocoforus) - Deathbat U-21 Team (sowacz) 2:4 / 6:1
Chelmza Team (superjasiu) - Love me Im famous! (ughi) 1:2 / 0:3
CKS Zbiersk (ccygan17) - ®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) 4:4 / 1:0
Drastic. Dies Irae - Extraordinary Managers Clan 10-13
Zagorzyn(gogo7) - Myszewo Academy U21 (gram_pl) 1:0 1:6
AKS Kozienice(fenikss123) - Deathbat U-21 Team (sowacz) 3:0 5:3
NotesKibica.pl(johny_1984) - Love me Im famous! (ughi) 1:4 2:6
ᅵDCᅵKKS LECH 2006(pniewiaki) - ®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) 2:2 0:2
[po 10. kolejce]
1. Postrzeleni Futbolówką Juniors 10 - (6, 1, 3,) - 19 pkt(awans do Ekstraklasa) 2. **Heroic Freaks Juniors 10 - (7, 0, 3,) - 18 pkt(baraż o awans z 1 z II ligi) 3. Drastic Clan Juniors 10 - (5, 2, 3,) - 17 pkt(baraż o awans z 4 z Ekstraklasa ) 4. The Winners Academy 10 - (5, 0, 5,) - 15 pkt(baraż o utrzymanie z 2 z II ligi A) 5. VSC Trampkarze 10 - (3, 1, 6,) - 10 pkt(baraż o utrzymanie z 2 z II ligi B) 6. Evolution Sqad II 10 - (1, 0, 9,) - 3 pkt(spadek do II ligi)
*kolejno : mecze - (zwycięstwa, remisy, porażki) - punkty
** -3 punkty za spóźnienie w zgłoszeniu do gry
1 kolejka [25.07.2015]
Drastic Clan Juniors - The Winners Academy 15-9
Goral Zywiec(firefox78) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 4:1 5:0
ByleDoPrzodu(mati2001) - MARKUS - Football Club (markus1959) 1:4 6:2
Wojownicy Pana(rochon13) - PεTεЯº°¨¨°ºBŷTøM (lippi99) 0:6 0:3
FC Nie ma lipy(robert271996) - GKS Diament (arek0404) 8:0 1:0
VSC Trampkarze - Evolution Sqad II 0-24
Chelmza Team (superjasiu) - Giallorossi Poland (tsubasa14)
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Real Sla-wa C.F (gucio666)
VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123)- KSZO Ostrowiec (suchymaniek20)
◇VSC◆™J&J G★Nightflames® (lalek1104) - Stal Sanok (jacek92)
VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) [zawieszona drużyna w składzie]
Postrzeleni Futbolówką Juniors - Heroic Freaks Juniors 15-9
KP Opel Kamień (adikol516) - Szelków SA (grego) 0:1 3:1
Żółtoczerwone Szatany (adasko151) - Tom Star Pleszew (tomstar) 2:0 1:2
Fc Norkins (bitoff_cfc) - Nightmare - The End (nightmare) 2:3 2:0
bianconeri - PŁOCK - (soul17) - Brunsberga SSA (wazon1910) 2:1 2:0
Drastic Clan Juniors - Heroic Freaks Juniors 6-18
Wojownicy Pana (rochon13) - Szelków SA (grego) 0:8 0:7
Goral Zywiec (firefox78) - Tom Star Pleszew (tomstar) 5:1 4:0
FC Nie ma lipy (robert271996) - Nightmare - The End (nightmare) 1:4 1:3
ByleDoPrzodu (mati2001) - Brunsberga SSA (wazon1910) 0:2 1:3
3 kolejka [08.08.2015]
Evolution Sqad II - The Winners Academy 4-19
Stal Sanok (jacek92) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 0-3vo 0-3vo
Gryf Szczecin (debe) - Death Soldier (stlifest) 0-6 0-3
Giallorossi Poland (tsubasa14) - MARKUS - Football Club (markus1959) 2-2 1-3
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - 1948 MKS (martinez1948) 1-0 0-2
Postrzeleni Futbolówką Juniors - Drastic Clan Juniors 22-1
bianconeri - PŁOCK - (soul17) - Wojownicy Pana (rochon13) 6:0 4:0
ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) - Goral Zywiec (firefox78) 2:0 3:1
KP Opel Kamień (adikol516) - FC Nie ma lipy (robert271996) 3:2 4:2
Fc Norkins (bitoff_cfc) - ByleDoPrzodu (mati2001) 4:0 1:1
Heroic Freaks Juniors - VSC Trampkarze 21-3
Tom Star Pleszew (tomstar) - Chelmza Team (superjasiu) 3:1 6:1
Szelków SA (grego) - MZetowe Mastodonty (mrcszef) 3:0 5:0
Brunsberga SSA (wazon1910) - VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) 3:0vo 1:4
Nightmare - The End (nightmare) - ◇VSC◆™J&J G★Nightflames® (lalek1104) 3:2 4:2
4 kolejka [15.08.2015]
Heroic Freaks Juniors - The Winners Academy 13-10
Tom Star Pleszew (tomstar) - Death Soldier (stlifest) 3:4 1:2
Nightmare - The End (nightmare) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 1:3 4:1
Szelków SA (grego) - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) 3:0 4:0
Brunsberga SSA (wazon1910) - MARKUS - Football Club (markus1959) 2:1 0:0
Drastic Clan Juniors - Evolution Sqad II 18-6
ByleDoPrzodu(mati2001) - Real Sla-wa C.F (gucio6666) 2:0/3:0
Goral Zywiec(firefox78) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 8:0/3:1
FC Nie ma lipy(robert271996) - Stal Sanok (jacek92) 9:0/9:0
Wojownicy Pana(rochon13) - Gryf Szczecin (debe) 0:1/1:3
Heroic Freaks Juniors - Drastic Clan Juniors 10-13
Szelków SA (grego) - Goral Zywiec (firefox78) 3:0 1:2
Brunsberga SSA (wazon1910) - FC Nie ma lipy (robert271996) 0:2 1:4
Tom Star Pleszew (tomstar) - ByleDoPrzodu (mati2001) 0:0 1:3
Nightmare - The End (nightmare) - Dies Irae (tio01) 1:0 2:1
8 kolejka [12.09.2015]
The Winners Academy - Evolution Sqad II 15-6
Death Soldier (stlifest) - Giallorossi Poland (tsubasa14) 3-0/6-0
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski)- Stal Sanok (jacek92) 0-0/5-0
MARKUS - Football Club (markus1959) - Gryf Szczecin (debe) 1-0/1-1
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 0-3vo/1-1
Drastic Clan Juniors - Postrzeleni Futbolówką Juniors 11-11
FC Nie ma lipy (robert271996) - bianconeri - PŁOCK - (soul17) 4:2 1:1
ByleDoPrzodu (mati2001) - ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) 0:1 0:7
Ðies Irae (tio01) - KP Opel Kamień (adikol516) 0:1 2:2
Goral Zywiec (firefox78) - Fc Norkins (bitoff_cfc) 3:2 3:0
VSC Trampkarze - Heroic Freaks Juniors 9-15
◇VSC◆J&J G★Nightflames (lalek1104) - Tom Star Pleszew (tomstar) 1:2 4:2
............................................... - Nightmare - The End (nightmare) 0:3 0:3 vo
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Szelków SA (grego) 1:0 0:2
VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) - Brunsberga SSA (wazon1910) 3:1 0:1
9 kolejka [19.09.2015]
The Winners Academy - Heroic Freaks Juniors 24-0
Bryłka Kalisz (brylka73) [skład gości podany po czasie]
Evolution Sqad II - Drastic Clan Juniors 2:20
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Goral Zywiec (firefox78) 0:5 1:1
Giallorossi Poland (tsubasa14) - FC Nie ma lipy (robert271996) 2:4 2:9
Stal Sanok (jacek92) - ByleDoPrzodu (mati2001) 1:3 1:1
Gryf Szczecin (debe) - Ðies Irae (tio01) 1:3 2:3
[po 9. kolejce]
1. Extraordinary Managers Clan II 6 - (5, 1, 0,) - 16 pkt (awans do I ligi i baraż z 2 z I ligi o awans do Ekstraklasy) 2. Postrzeleni Futbolówką Future 6 - (2, 1, 3,) - 7 pkt (baraż o awans z 4 z I ligi) 3. Kangurki Stumilowego Lasu 6 - (2, 0, 4,) - 6 pkt 4. VSC Młodzież 6 - (2, 0, 4,) - 6 pkt
*kolejno : mecze - (zwycięstwa, remisy, porażki) - punkty
[po 9. kolejce]
1. Magic Players U-21 6 - (5, 0, 1,) - 15 pkt (awans do I ligi i baraż z 2 z I ligi o awans do Ekstraklasy) 2. Tygryski Stumilowego Lasu 6 - (3, 1, 2,) - 10 pkt (baraż o awans z 5 z I ligi) 3. Drastic Newbies 6 - (2, 0, 4,) - 6 pkt 4. Extraordinary Managers Clan III 6 - (1, 1, 4,) - 4 pkt
*kolejno : mecze - (zwycięstwa, remisy, porażki) - punkty
03.10.2015 VSC Juniorzy - Drastic Clan Juniors 20-2
FC Saxon (rocoforus) - Goral Zywiec (firefox78) 2:1 2:2
CKS Zbiersk (ccygan17) - FC Nie ma lipy (robert271996) 9:0 7:1
◇VSC◆™ FC Legionista (dan121086) - Ðies Irae (tio01) 8:1 1:1
Chelmza Team (superjasiu) - ByleDoPrzodu (mati2001) 3:1 2:0
Heroic Freaks Juniors - Extraordinary Managers Clan II 18-6
Brunsberga SSA (wazon1910) - FC Harpie (palinass) 3:0 3:0 vo
Nightmare - The End (nightmare) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) 3-2 3-0
Tom Star Pleszew (tomstar) - IRON (lukasz87o) 3-0 7-0
Szelków SA (grego) - Zemsta Ludwinów (goda87) 0-3 1-4
10.10.2015 Drastic Clan Juniors - VSC Juniorzy 0-24
Ðies Irae (tio01) - Chelmza Team (superjasiu) 0:5 0:1
Goral Zywiec (firefox78) - CKS Zbiersk (ccygan17) 0:2 0:3
ByleDoPrzodu (mati2001) - FC Saxon (rocoforus) 1:4 2:4
FC Nie ma lipy (robert271996) - ◇VSC◆™ FC Legionista (dan121086) 2:5 1:6
Extraordinary Managers Clan II - Heroic Freaks Juniors 18-6
FC Harpie (palinass) - Brunsberga SSA (wazon1910) 9-1 5-0
IRON (lukasz87o) - Nightmare - The End (nightmare) 0-6 0-9
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - Tom Star Pleszew (tomstar) 5-0 3-2
Zemsta Ludwinów (goda87) - Szelków SA (grego) 3-0 5-0
Baraże o I ligę:
03.10.2015 The Winners Academy - Postrzeleni Futbolówką Future 15-9
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - Przemysl (yarek) 1-3/0-3
Death Soldier (stlifest) - FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) 7-0/2-1
GKS Diament (arek0404) - Glory Glory Man United (denyy16) 0-5/2-1
MARKUS - Football Club (markus1959) - LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 5-1/4-2
10.10.2015 Postrzeleni Futbolówką Future - The Winners Academy 15-9
Przemysl (yarek) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 1:2 1:0
LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) - Death Soldier (stlifest) 0:6 0:6
Glory Glory Man United (denyy16) - GKS Diament (arek0404) 4:1 4:2
FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) - MARKUS - Football Club (markus1959) 4:0 6:1
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach