Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Wbrew cenzurze na oficjalnym forum
Autor Wiadomość
Radeo Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Cze 2005
Skąd: Podlasie/Mazowsze
PostWysłany: 2015-12-28, 20:41   Wbrew cenzurze na oficjalnym forum Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W usuniętym poście zadałem pytanie: Jak długo szmaciarz na U będzie śmiał się w twarz mi i całej polskiej społeczności MZ. W październiku wszyscy się przekonali, że jest oszustem, na którego ciężko znaleźć dowody. Jest sporo poszlak (każdy może je obejrzeć – kilka historii transferowych wespół z Mrocznem/FC Barceloną, ale to za mało dla GA, no trudno). Bialybosik, przepraszałeś w październiku na forum:

http://www.managerzone.com/?p=forum&sub=topic&sport=soccer&forum_id=26&topic_id=11660553&post_id=42723572#42723572

Za co przepraszałeś? I dlaczego po raz kolejny twoje dobre imię (tak właśnie: i dla mnie i dla wielu osób jesteś wzorem zachowania na tym stanowisku) jest kojarzone z tym oszustem? Czy z racji tego, że gracie w tym samym klanie, sprawa nie mogła zostać rozważona przez innego GA?(mamy ich łącznie czterech). Na koniec fundamentalne pytanie: Dlaczego pomocna dłoń od GA w etycznie wątpliwej sytuacji (przerwanie transferu, gdy grajek idzie zbyt tanio) jest wyciągana do oszusta, na którego prędzej powinno się znaleźć dowody na dożywotniego bana?

Aha – post ocenzurowany na oficjalnym forum przez FA, który gra w tym samym klanie, co rzeczony GA i oszust na U.

_________________
WKS Bukowice
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Firefox78 Płeć:Mężczyzna
Goral Zywiec

Wiek: 45
Dołączył: 10 Lip 2011
Skąd: Żywiec
PostWysłany: 2015-12-28, 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Radeo - poruszyłeś drażliwy temat i trochę z grubej rury pojechałeś, ale mimo wszystko ocenzurowanie całego postu to gruba przesada. Można było wykropkować pewne zwroty i byłoby ok. Przykładowo szmaciarz i na upartego dałoby się to strawić. Jednak kwestia kto pisze i na jaki temat pisze i kto jest jego kolegą. Myślę, że gdyby to napisała inna osoba z pewnej świty i oberwałoby się innym graczom, klanom itp. to problemu by nie było.

_________________
Organizator LK
LK: Happy Drastic Clan
LKJ: Drastic Roses
TM: Czechowice-Dziedzice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 47
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2015-12-28, 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

radeo.....wyciagasz ciut pochopne wnioski......

jak przeczytasz wnikliwie post feniksa zreflektujesz sie.
wbil oferte na zasadzie monitorowania transferu.
po pojawieniu sie oferty z racji tego ze ughi i bialy graja w tym samym klanie komunikacja pomiedzy nimi jest szybka, czyli maja pewnie gg lub skypa miedzy soba i z minuty na minute mozna info podeslac.
a wrazie W po wymianie pogladow doslac meila z odpowiednia prosba dotyczaca odpowiedniego zagadnienia.
nikt nie napisal ze transfer sie nie dokonal bo byla za niska oferta, nie krec afery popierajac sie nie prawdziwym wnioskiem.

Choc samo zagadnienie sciagniecia i zajecia sie sprawa ughiego przez wspolklanowicza napewno mocno przyspieszylo sprawe.
Jedyne co mozna sie doczepic to ewentualnie moralne podejscie do sprawy bo kolega koledze pomogl.
Ale czy to rzeczywiscie naduzycie jesli w zlej wierze wystawil ughi ( pomylka lub podobny wniosek plynacy z tego) a kolega GA pomogl bo otrzymal informacje poza systemem supportu.
bialybosik moze nie widziec przychodzacych meili , a sprawowac kontrole nad transferami.
tak tak te sprawy sie wykluczaja. Dotego naklada sie okre swiateczny gdzie ludzie moga sie wylaczyc z zagadnien supportu i przeplyw informacji jest wolniejszy.
ktos kto nie byl w srodku systemu GA moze tego nie rozumiec, moze wymagac od ludzi siedzenia 24h na dobe i monitorowania sytuacji. Ale to tez sa ludzie maja dom, prace, rodzine i zwykle poswiecaja na support 1-2h dziennie, chyba ze maja wiecej wolnego czasu.
jesli wystawil na 1 dzien, Ga z meili nie ruszyl sprawy, to transferowiec mogl nie otrzymac info wew supportu o zajeciu sie sprawa.
mogl napisac do niego prywatnie ughi o pomoc, a kolega mu pomogl, jednoczesnie w swietle waszych komentarzy zaszkodzil sobie.
Zawsze jest sporo kwestii ktore porozniaja wew support, regulamin jedno, zycie drugie.
czasami GA dyskutuja miedzy soba, lub na prywatnym forum GA badz xA debatuja nad problemem.
znajac zycie pewnie toczy sie teraz goraca dyskusja i pewnie rozwazana jest decyzja ukarania bialegobosika wlacznie ze zdjeciem go z xA.
Tylko czy to co zrobil powinno byc tak ukarane, czy tez raczej spowodowac ze ten zawor bezpieczenstwa ( pomylka z wystawieniem zlego gracza) powinna byc kategorycznie zakazana , bo pewnie tym to sie zakonczy co doprowadzi do tego ze support stanie sie mniej ludzki, a bardziej sluzbowy i w zaden sposob juz czysto po ludzku nie pomoze nikomu.
sadzac po wpisac w rozmowach na MZ tego rzadacie , tak mocno eskalujac pomoc GA w sprawie cofnicia transferu.

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
aroos Płeć:Mężczyzna


Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2011
Skąd: Pruszcz Gdański
PostWysłany: 2015-12-28, 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dołączając do zespołu GA sam ughiego sprawdziłem zgodnie z kodeksem GA (każda funkcja ma taki, kodeks, gdzie opisane są zasady postępowania itd), bo nie ukrywam, że sprawa wzburzyła mnie tak samo jak resztę managerów. I zgodnie z obecnie obowiązującym kodeksem nie da się mimo wszystko zbanować ughiego, choć nie mogę powiedzieć, że nie został on ukarany, bo został. Jak? Niestety nie mogę powiedzieć. Mam jednak również swoje źródła, co nieco pokazał mi woli, kilka razy kontaktował się ze mną również ughi (jeszcze zanim zostałem GA), który zapowiedział, że tu na xonoxie i kilku innych forach w swoim czasie się wypowie na swój temat i pewne rzeczy ujawni. I powiem wam, że woli w swoich artykułach miał sporo racji.


Ostatnio zmieniony przez aroos dnia 2015-12-28, 22:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aroos Płeć:Mężczyzna


Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2011
Skąd: Pruszcz Gdański
PostWysłany: 2015-12-28, 22:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jocerek_pl napisał/a:
bialybosik moze nie widziec przychodzacych meili , a sprawowac kontrole nad transferami.

Tu masz rację. Teraz pracujemy globalnie i jesteśmy podzieleni na zadania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Picu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2007
Skąd: Skierniewice
PostWysłany: 2015-12-28, 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moje zdanie jest takie, że nawet jak się dupę miodem posmaruje to nadal będzie gównem śmierdziała...

jak widać niewiele nauczyła kolegów poprzednia sytuacja i rachunek sumienia białego wygląda dość załośnie bo co mi po tym, że nas przeprasza skoro dalej robi nas w chuja Rolling Eyes

jakoś nie wyobrażam sobie bialego, który wrócił z Pasterki, z kolędami brzmiącymi w uszach stwierdza, że w tak pięknym okresie jak Boże Narodzenie ma w dupie regulamin obowiązujący kilkanaście tysięcy userów i pokazuje ludzką twarz pomagając kumplowi z klanu, który przez pomyłkę będąc w równie świątecznym nastroju jak on wystawił przez pomyłkę kolesia na LT

sorry jocer, ale w mojej ocenie gadasz pierdoły, jest kilku GA i nie musiał się biały zajmować tym zgłoszeniem, mając na uwadze poprzednią wtopę, za którą przepraszał w przywołanym przez radeo linku... jednak jak widać pokusa okazała się zbyt wielka Twisted Evil

wygląda na to, że zaskoczyło ich nagłośnienie sprawy ma forum i biały próbuje pokazać, że ma jaja a nie pizdę, a przy okazji okazało się że pizdę ma więcej osób z jego otoczenia, chociażby sowacz, który w przeciwieństwie do białego Regulamin MZta traktuje jak koran i niszczy "niewiernych" kasując ich posty ale akurat u niego to się ludzkiej twarzy nie spodziewałem Very Happy

_________________
PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4084231
sowacz Płeć:Mężczyzna
EMC


Dołączył: 19 Sie 2007
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2015-12-28, 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, nie mam ludzkiej twarzy. Jedynie ciemność bijąca z pustych oczodołów Smile

_________________
Deathbat U-21 Team
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2622988
massior Płeć:Mężczyzna


Wiek: 35
Dołączył: 13 Wrz 2010
Skąd: ...
PostWysłany: 2015-12-28, 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Picu napisał/a:

a przy okazji okazało się że pizdę ma więcej osób z jego otoczenia, chociażby sowacz, który w przeciwieństwie do białego Regulamin MZta traktuje jak koran i niszczy "niewiernych" kasując ich posty ale akurat u niego to się ludzkiej twarzy nie spodziewałem Very Happy


Nic dodać, nic ująć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Firefox78 Płeć:Mężczyzna
Goral Zywiec

Wiek: 45
Dołączył: 10 Lip 2011
Skąd: Żywiec
PostWysłany: 2015-12-28, 23:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niestety problem jest znacznie głębszy. Jakiś czas temu w moim klanie poleciało sporo banów i innych ostrych kar. Nie twierdzę, że koledzy na kary nie zasłużyli, bo pewnie w większości tak. Problem polega na tym, że niektórym przypisano gratis rzeczy, których nie popełnili. Kilku aktywnych graczy, podkreślam aktywnych graczy zostało oskarżonych, że ich konta to konta farmy, bo tak pasowało prowadzącemu sprawę GA. Szkoda, że przykładowo tzw. konto główne grało niżej niż 2 konta farmy itp. kwiatki. Gracze niejednokrotnie jednocześnie byli na naszym forum, a dodatkowo inni klanowicze znali ich osobiście. Nie twierdzę, że tzw. wałków między sobą nie robili, bo tego nigdy człowiek nie jest pewien, ale na 100% jestem pewien, że większość kont to nie żadne farmy. Chyba nikt mi nie wmówi, że ktoś tak kamufluje konta farmy, że kilka osób jednocześnie jest na forum, wiele z tych kont gra w wysokich ligach, a do tego aktywnie walczy co sezon w LK czy LKJ. Na dłuższą metę taki numer jest niemożliwy do zrobienia, a w kilku wypadkach to nie były sezony, a lata. Dla śledczego wystarczyło, że mu wszystko pasuje do układanki na podstawie tzw. konsoli. Pomijam też w sposób jaki czasem się odnosił do moich kolegów w e-mail'ach. Zakładam, że koledzy nie byli dłużni, ale chyba GA obowiązują jakieś zasady w tym wypadku? Jednemu koledzy upiekło się tylko dlatego, że wyjechał za granicę i nie dało się innych kont powiązać bezpośrednio z nim. Choć i tak swoje musiał wywalczyć. Co ciekawe wtedy kilka podejrzanych sytuacji nie mogło być dziełem zbiegu okoliczności jak nierzadko teraz się tłumaczy podejrzane akcje. Niestety w wyniku tej sytuacji kilku kolegów skończyło grę i jestem pewien, że wśród nich są przypadki takie, że spokojnie mogli grać dalej gdy patrzę co się dzieje obecnie.

Są jednak plusy tej historii, która nas spotkała. Być może dzięki nam zmieniło się postępowanie GA. Moi koledzy dostali z marszu bana i musieli udowadniać swoją niewinność opisując np. transfer kilka lat wstecz. Ciężka sprawa jak nie ma się dostępu do historii transferów, prawda? Kolejna sprawa, w przypadku gdy jesteśmy niewinni to załatwiana jest forma itp. i przez to nierzadko cały sezon w plecy. Pomijam już rozgrywki klanowe, bo na takim czymś też rywale korzystają. Dodatkowo większość historii kończyło się banami, tylko w kilku sytuacjach GA poszli na rękę graczom i pozwolili dalej grać, ale wcześniej srogo ich ukarali finansowo, a nawet była jakaś historia z wymuszoną sprzedaży graczy, ale już nie pamiętam szczegółów. Dziś jak to wygląda z grubsza wszyscy wiedzą. Moim zdaniem zmieniło się na lepsze. Odbywa się to w znacznie cywilizowany sposób. Niestety mam wrażenie, że są osoby, które to wykorzystują. Wiedzą jak oszukiwać żeby się nie narazić. Znają procesy decyzyjne GA itp. Przecież przypadków jak Pan U było znacznie więcej, czyli sprzedaż do pewnej drużyny z niższej ligi za grubą kasę, a potem dziwne wpisy na KG tej drużyny po co kupuje takiego grajka itp. To nic innego jak robienie sobie alibi. Co ciekawe charakter tych wpisów był bliźniaczo podobny. Jeden z takich przykładów dostał np. Woli ode mnie. Jestem pewien, że po ostatnich wpadkach oszuści będą jeszcze bardziej ostrożni. Skoro głównie wpadki były w przypadku drużyn nieaktywnych to teraz pokombinuja tak żeby przez jakiś czas były aktywne, mało ego żeby zrobiły też inne konkretne transfery, bo jeden transfer tego typu zawsze będzie podejrzany. Reasumując Ci co konkretnie oszukują robią to najczęściej z głową, znają system pracy GA, a skąd to już można się domyślić. To wszystko sprawia, że wiele osób się zniechęca do gry. Oczywiście nie jest to jedyny czynnik, ale czasem to on właśnie może przeważyć i gracz kończy karierę.

_________________
Organizator LK
LK: Happy Drastic Clan
LKJ: Drastic Roses
TM: Czechowice-Dziedzice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 47
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2015-12-28, 23:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jest 4 GA

2 jest na meilach , dwoch jest na transferach.
dawniej te na meilach widzialy transfery, ale transferowcy nie widzieli meili.

zalozmy ze rozgraniczono to po calosci i pary GA nie widza swojej pracy.
idzie zgloszenie na meila, okres jest wiadomo jaki, najczesniej wystawia sie gracza w godzinach wieczornych ....

w okresie swiatecznym ludzie woleli spedzic czas z dala od komputera..... wiec byc moze ughi naprawde sie pomylil ( nie bronie jego, bo poprzednie zamieszanie mnie mocno wkerwilo).

nie ma supportowac ktory moze sprawe przepchnac dalej do gosci zajmujacych sie transferami, sprawa w zawieszeniu.
to co robi ughi? no zna sie jak by nie bylo z GA, szuka kontaktu z GA , ktory mu pomoze.
ma takiego w klanie, wiec i o kontakt latwiej.
przekonuje bialego by mu pomogl.
wiec mu pomaga i sprawa wydaje sie zamknieta.
az do momentu az feniks podnosi sprawe na forum co sie stalo, jakim prawem i dlaczego ma ostrzezenie transferowe.
Czy ughi naduzyl kontaktow z bialym, czy tez sprawa zostala odlozona bo nie mial kto jej przepchnac dalej. to wie juz wew support.
istnieje jeszcze inna ewentualnosc, ktos odpowiedzial odmownie, a bialy wyszedl przed szereg i sprawe przepchnal samemu, bez wiedzy kolegow, ale nie sadze ze mial tak duze klapki na oczach zwlaszcza po poprzedniej aferze z ughim.

mam nadzieje ze sprawa rozwinie sie normalnie i wyciagniete zostana konsekwencje.
choc nadal widze na transferach ze gracze sa puszczani bez wartosci za 100k miedzy druzynami , a po 2-4 tygodniach jest powtorka z rozrywki miedzy tymi samymi druzynami.
kwoty nie jakies wysokie ale od 50k do 200k.

Tylko niech mi nikt nie pisze ze powinienem to zglosic, bo albo system macie dziurawy, albo z gory nazucono ze takie rzeczy przechodza bez zainteresowania, albo co gorsza zlewany jest temat
oczywiscie tacy zawodnicy po sprzedazy po 1-2 tygodniach sa zwalniani.

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
gram_pl Płeć:Mężczyzna
SZEF SZEFÓW

Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: Bytom
PostWysłany: 2015-12-28, 23:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Doszukujcie się czego tam chcecie (najwiecej Ci co sami maja za uszami, oj tak - nie tacy swieci niektorzy jak sie maluja Smile), ale prawda jest taka, i nie pisze tego, bo jestem z tego klanu, czy ughi to moj znajomy itp. sprawy, ze ten transfer to byla jedna wielka pomylka ze strony ughiego. Wierzcie lub mnie, w dupie to mam, bo i tak Wasze bajki rysuja sie na biezaco z kazdym kolejnym postem... Wink Pisze tylko dlatego, ze smieszy mnie to jak sie bawicie w Sherlock'ow.

Co potem sie dzialo z tym cofnieciem to juz nie moja sprawa, bialy napisal na forum MZ i to takze jest prawda. Dalszy ciag historii piszcie sobie dalej. Krzyczcie na forum, krzycznie tutaj, bo to cos da, lepiej Wam bedzie! Wink

Szczesliwego Nowego Roku Panom zycze i ciekaw jestem dalszego ciagu tej calej komedii, ktora sami piszecie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Firefox78 Płeć:Mężczyzna
Goral Zywiec

Wiek: 45
Dołączył: 10 Lip 2011
Skąd: Żywiec
PostWysłany: 2015-12-29, 00:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gram_pl napisał/a:
Doszukujcie się czego tam chcecie (najwiecej Ci co sami maja za uszami, oj tak - nie tacy swieci niektorzy jak sie maluja Smile), ale prawda jest taka, i nie pisze tego, bo jestem z tego klanu, czy ughi to moj znajomy itp. sprawy, ze ten transfer to byla jedna wielka pomylka ze strony ughiego. Wierzcie lub mnie, w dupie to mam, bo i tak Wasze bajki rysuja sie na biezaco z kazdym kolejnym postem... Wink Pisze tylko dlatego, ze smieszy mnie to jak sie bawicie w Sherlock'ow.

Co potem sie dzialo z tym cofnieciem to juz nie moja sprawa, bialy napisal na forum MZ i to takze jest prawda. Dalszy ciag historii piszcie sobie dalej. Krzyczcie na forum, krzycznie tutaj, bo to cos da, lepiej Wam bedzie! Wink

Szczesliwego Nowego Roku Panom zycze i ciekaw jestem dalszego ciagu tej calej komedii, ktora sami piszecie Wink


Ja wierzę, białemu że niechcąco popełnił błąd, ale już nie jestem przekonany do czystości intencji głównego winowajcy. Mnie denerwuje co innego. Jak ktoś źle postąpił to się stwierdza fakty, ewentualnie próbuje go jakoś wytłumaczyć jeśli są jakieś okoliczności łagodzące i bez względu czy to mój kolega czy nie, a nie zaklinać rzeczywistości, że nic się nie stało. Niestety wielu "kolegów" Pana U tak postępuje i nie pierwszy raz. Natomiast gdyby to był ktoś inny to byłby lincz. W Sherlock'ow bawić się nie trzeba, bo co jakiś czas na rynku transferowym dzieją się dziwne rzeczy jak np. 2 niemal identyczni zawodnicy są sprzedawani w odstępie 30 minut. Ten pierwszy schodzi za 50k (lepszy), a drugi za prawie 500k. Normalnie cuda niewidy Smile Żeby było ciekawiej te 50k osiąga po licytacji, a tutaj 500k jest rzucone niemal od razu. Jak jesteś dobrze poinformowany to powinieneś wiedzieć jaki transfer opisałem. Co ciekawe później spojrzałem na sprzedawce i obejrzałem jego listę sprzedaży i sprawdziłem sobie transfer za grubą sumkę do drużyny z 5 czy 6 ligi. Z ciekawostek to był jedyny taki transfer tej drużyny, a na KG wpisy sprzedającego ale Pan U. Wolę nie bawić w detektywa bo odechciałoby mi się grać, ale są tacy co się bawią. Mnie wystarczy to co przypadkiem rzuci mi się w oczy.

_________________
Organizator LK
LK: Happy Drastic Clan
LKJ: Drastic Roses
TM: Czechowice-Dziedzice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sowacz Płeć:Mężczyzna
EMC


Dołączył: 19 Sie 2007
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2015-12-29, 00:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fire - problem polega na tym, że to co jest oczywiste dla nas, nie musi być takie dla GA. Co do oszustów transferowych, których jest od groma i ciut, ciut, często bliżej niż nam się wydaje, to są oni bezkarni bo wiedzą jak działać, żeby omijać prawo. Przykład z życia.

Żarówki.

Wielka UE wymyśliła sobie 3 lata temu, że zakaże używania żarówek takich, jakie znamy od ho ho ho ho w trosce o środowisko/pod wpływem lobbystów/ze skrajnej głupoty i oderwania od rzeczywistości* (niepotrzebne skreślić), więc producenci musieli coś wymyślić. W ten sposób powstało urządzenie cieplne, które przy okazji świeci.

Tak samo jest z naszymi krętaczami. Prawo pozostawia luki, które oni wykorzystują.

_________________
Deathbat U-21 Team
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2622988
gram_pl Płeć:Mężczyzna
SZEF SZEFÓW

Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: Bytom
PostWysłany: 2015-12-29, 00:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@fire
Ale o ktorej sprawie Ty piszesz? Bo laczysz 2 na raz... Sprawa z transferami ughiego zostala rozwiazana, kazdy dostal swoja kare. Co do rodzaju kar, to powinienes wiedziec od swoich 'kolegow' z klanu jakiego rodzaju sa to kary, a jak nie to niech sie pochwala Wink tyle w tym temacie (nie atakuje i nie oceniam, ale STWIERDZAM FAKTY).

Co do ogolu, kto zaklina rzeczywistosc? Najwiecej w OBYDWU sprawach mieli do powiedzienia ludzie, ktorzy GOWNO wiedzieli na kazdy z tych tematow, a wymyslali swoje biorac pod uwage, ze kto inny cos napisal. To tak jak z plotkami, ktos cos palnie, inny podchwyci i masz cala historie - po co sie bronic, jak inni wiedza lepiej?

Nie wiem w ogole, czy ludzie przeczytali ze zrozumieniem post bialego dotyczacy jego pomylki, bo wydaje mi sie, ze tylko widza to: "Cała ta zadyma jest spowodowana przeze mnie.... Niestety to Ja cofnąłem ten transfer....".

Jakby kazdy przeczytal ze zrozumieniem to by wiedzial, czemu bialy tak zrobil. Jak cygan napisal, decyzja jest taka, ze nie bedzie wiecej takiego cofania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Firefox78 Płeć:Mężczyzna
Goral Zywiec

Wiek: 45
Dołączył: 10 Lip 2011
Skąd: Żywiec
PostWysłany: 2015-12-29, 06:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gram_pl napisał/a:
@fire
Ale o ktorej sprawie Ty piszesz? Bo laczysz 2 na raz... Sprawa z transferami ughiego zostala rozwiazana, kazdy dostal swoja kare. Co do rodzaju kar, to powinienes wiedziec od swoich 'kolegow' z klanu jakiego rodzaju sa to kary, a jak nie to niech sie pochwala Wink tyle w tym temacie (nie atakuje i nie oceniam, ale STWIERDZAM FAKTY).

Co do ogolu, kto zaklina rzeczywistosc? Najwiecej w OBYDWU sprawach mieli do powiedzienia ludzie, ktorzy GOWNO wiedzieli na kazdy z tych tematow, a wymyslali swoje biorac pod uwage, ze kto inny cos napisal. To tak jak z plotkami, ktos cos palnie, inny podchwyci i masz cala historie - po co sie bronic, jak inni wiedza lepiej?

Nie wiem w ogole, czy ludzie przeczytali ze zrozumieniem post bialego dotyczacy jego pomylki, bo wydaje mi sie, ze tylko widza to: "Cała ta zadyma jest spowodowana przeze mnie.... Niestety to Ja cofnąłem ten transfer....".

Jakby kazdy przeczytal ze zrozumieniem to by wiedzial, czemu bialy tak zrobil. Jak cygan napisal, decyzja jest taka, ze nie bedzie wiecej takiego cofania.


Jakie kary moi koledzy dostali i za co w większości wiem i gdyby teraz były podobne kary to już niektórzy zakończyli by swoje kariery lub bardzo długo się nie pozbierali. Co do sprawy białego to jest jej kilka aspektów:
1. Zanim @biały wyjaśnił co i jak machina ruszyła i się ludzie nakręcili
2. nie każdy wierzy w wersję białego (ja akurat mu wierzę), bo faktycznie ma prawo nie wierzyć jak się weźmie inne sprawy połączy i nagle znów jest pewien nieszczęśliwy zbieg okoliczności
3. dla wielu nic się nie stało i to najwięcej wkurza takich graczy jak ja. Kolejny raz są osoby, które najchętniej zamiotły by cała sprawę pod dywan bo tam im wygodnie.

_________________
Organizator LK
LK: Happy Drastic Clan
LKJ: Drastic Roses
TM: Czechowice-Dziedzice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 43