Archiwum - Baraze sezon XXXVIII
Autor
Wiadomość
hetman_zamosc
KS Hetman Zamosc
Wiek: 41 Dołączył: 14 Lut 2004 Skąd: Zamość
Wysłany: 2016-01-09, 01:34
baraż nr 3 (I6 - IIb2): awans/utrzymanie:
Heroic Freaks - NO NAME
- KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)
- Karpaty Krosno (kunas)
- De kikkers (drieet)
- KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)
- Celebrities (goki)
_________________Football:
KS Hetman Zamosc, div5.43
Hockey:
HC Hetman Zamosc, div3.20
gram_pl
SZEF SZEFÓW
Dołączył: 27 Wrz 2008 Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-01-09, 02:24
baraż nr 4 (IIa5 - IIIc2): awans/utrzymanie:
Rookies Drastic Clan - Extraordinary Managers Clan
- SVT Siedlce (bialybosik)
- KS Ruda Slaska (cainpl)
- ...DILL GANG... (sikus100)
- FC WNC (cuba_wnc)
- EL Ciulos Lamos (tyszanin15)
danymxxx
Forza GKS
Dołączył: 09 Sty 2007 Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2016-01-09, 11:54
baraż nr 7 (IIb6 - IIId2): awans:
ANGRY BOYS II - Regiment Czarnej Róży
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)
FC TYSKI FULL II (michag)
Krukówka (kosnoxxx)
FC LIONS (bodzioxw)
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468)
_________________FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)
Regimenty Róż - LK
Katowice - TM
januszek66
Dołączył: 05 Cze 2009 Skąd: Ełk
Wysłany: 2016-01-09, 12:11
O I Lige
baraż nr 3 (I6 - IIb2): awans/utrzymanie:
Heroic Freaks - NO NAME
Skarpa Ełk (januszek66) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - Karpaty Krosno (kunas)
GO4 (gosharpwp) - De kikkers (drieet)
Bryłka Kalisz (brylka73)- KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)
Kociewie Ocypel (malytom) - Celebrities (goki)
_________________ LK : Heroic Freaks Evolution - kapitan
TM : Ełk - kapitan
Zdobywca Pucharu Polski Juniorów ed. 14 sezon 35
schrek
Wiek: 41 Dołączył: 01 Mar 2005 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-09, 12:25
O I ligę
baraż nr 2 (I5 - IIa2): awans/utrzymanie:
Ambitio - FAiTH Clan FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany)
Roman Tim Tfaruk (pawel-liman)
Guardian Force (loki_siemce)
Juliszew SSA (cmmt)
FC Jableczni (rafcio18)
_________________
TM Warszawa?
LK Faith Clan
pawel-liman
Wiek: 37 Dołączył: 30 Kwi 2006 Skąd: Wrocław k.Chrząstawy
Wysłany: 2016-01-09, 13:00
Poprawka do postu schreka, bo trochę się rozjechało na telefonie
15.01.2016
O I ligę
baraż nr 2 (I5 - IIa2): awans/utrzymanie:
Ambitio - FAiTH Clan
- FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany)
- Roman Tim Tfaruk (pawel-liman)
- Guardian Force (loki_siemce)
- Juliszew SSA (cmmt)
- FC Jableczni (rafcio18)
Skład oczywiście taki sam
_________________Roman Tim Tfaruk
TM -Kiedyś Chrząstawa Wielka
LK - Obecnie FAiTH Clan, wcześniej Emigranci
avwk
Dołączył: 19 Lut 2011 Skąd: Polska
Wysłany: 2016-01-09, 13:07
O II ligę
baraż nr 5 (IIa6 - IIIb2): awans/utrzymanie:
Ambitio BLM - Inni Niż Wszyscy II
Sparta Torex (siur83)
WroclawscyKopaczeSobotni (ghede_p)
Nojwiynksze Chachary 04 (hks)
Oceania Rumia (marinero)
Red Bulls (ziaro-6)
avwk
Dołączył: 19 Lut 2011 Skąd: Polska
Wysłany: 2016-01-09, 13:08
O III ligę
baraż nr 11 (IIId7 - IVa4): awans/utrzymanie:
FUGAZI - Inni Niż Wszyscy III
RED BULL MILANO TEAM (legionista25)
FC CZARNUCHY (maradona16)
Orły Sołtysa (kevin-7)
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88)
CSKA Reactivation (andrij7)
dikus
Dołączył: 11 Kwi 2012 Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-01-09, 13:34
O II ligę
baraż nr 6 (IIb5 - IIIa2): awans/utrzymanie:
VSC Elit@ - Evolution Sqad
Patriot Jasło (aquarel)
Real Sla-wa C.F (gucio666)
Kolejarz Przybysławice (bogdan4691)
Los Desperados Szczecin (skkjod)
FlashField Bielsko-Biała (krisskos)
dikus
Dołączył: 11 Kwi 2012 Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-01-09, 13:38
O III ligę
baraż nr 8 (IIIa7 - IVb3): awans/utrzymanie:
Amazing Drastic Clan - Immortal Evo Sqad
Korona Chełmce (morcin111)
Powolne Mazgaje (kinematograf)
Poznań Predators FC (mjcoral)
Błękit Żołynia (shaggy83)
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir)
orzeshek92
Wiek: 31 Dołączył: 19 Lip 2013 Skąd: Kazimierza Wielka
Wysłany: 2016-01-09, 15:53
O III ligę (15.01.2016r.)
baraż nr 8 (IIIa7 - IVb3): awans/utrzymanie:
Amazing Drastic Clan - Immortal Evo Sqad
► Akademia Massiora U20 ◄ (massior) - Korona Chełmce (morcin111)
ByleDoPrzodu (mati2001) - Powolne Mazgaje (kinematograf)
Sailor Jerry (szuwar2001) - Poznań Predators FC (mjcoral)
SkYtEcH (grzenek) - Błękit Żołynia (shaggy83)
GKS Wieszczela Głębokie (revsn) - K.S.CRACOVIA.1906 (kerir)
simsonson
d(*_*)b
Wiek: 35 Dołączył: 16 Sty 2005 Skąd: Słupsk
Wysłany: 2016-01-09, 16:54
15.01 i 22.01.2016
O ekstraklasę
baraż nr 1 (E6 - I3): awans/utrzymanie:
Emigranci - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II
........ - The Stars Łomża (az19krzysiek)
........ - Słupski Manchester UNITED (simsonson)
........ - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)
........ - KS Blizne (maximus491)
........ - Juventus F.C. (miczung)
_________________ Football=>Slupskie Wielblady div3.14=>LK=>Kapitan klanu UPSG => EKSTRAKLASA
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą => Zapraszam na sparingi
rogal71
Moderator CIENIASY ROGALA
Wiek: 52 Dołączył: 13 Lut 2004 Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-09, 22:03
baraż nr 11 (IIId7 - IVa4): awans/utrzymanie:
15.01.2016
FUGAZI - Inni Niż Wszyscy III
RamzeS Gostynin (ramzess)- RED BULL MILANO TEAM (legionista25)
Cieniasy Rogala (rogal_rts)- FC CZARNUCHY (maradona16)
Bierunese (giacomolopez)- Orły Sołtysa (kevin-7)
RECZYN LODZ (moniqa) - MKS Mazur Ełk (mazurowiec88)
Cegia Crew (cegia)- CSKA Reactivation (andrij7)
jahu29pl
Dołączył: 01 Lut 2008 Skąd: Wronki
Wysłany: 2016-01-09, 22:23
O II ligę
baraż nr 4 (IIa5 - IIIc2): awans/utrzymanie:
Rookies Drastic Clan - Extraordinary Managers Clan
Chojnickie Byki(grubby) - SVT Siedlce (bialybosik)
Grom Wolsztyn(rogas89) - KS Ruda Slaska (cainpl)
Markar DĄBROWA GÓRNICZA(karoci) - ...DILL GANG... (sikus100)
Gdanszczanka S.A(rusty555) - FC WNC (cuba_wnc)
Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) - EL Ciulos Lamos (tyszanin15)
Lapatrenera
UPSG
Wiek: 38 Dołączył: 24 Sty 2009 Skąd: Łaziska
Wysłany: 2016-01-09, 22:31
baraż nr 9 (IIIb7 - IVa3): awans/utrzymanie:
Shado Klan - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV
- AVIVA Łomża (csd13)
- KS Nieobliczalni (bruno43)
- Scandalieros Warszawa (wolkov)
- Srebrny Grom DK (yaretzky)
- Fragleses (ciosek_999)