Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 171, 172, 173  Następny
HiT rozmowy
Autor Wiadomość
krolik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-01, 13:46   

Rowniez witam kabiego mysle ze chociaz kabi jest 6 ligowcem to wzmocni nasz ekpie
Przejdź na dół
paker47
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-04, 12:00   

Moja druzyna przechodzi chyba kryzys nie moge znalesc odpowiedniej taktyki i notorycznie przegrywam wynikami 1-0 lub podobnymi Sad Evil or Very Mad Ma ktos jakis pomysl?? Confused Confused
Powrót do góry
kabi
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-04, 18:13   

Jesli masz dobrych obroncow zagraj 5.3.2
A reszte uzaleznij od zawodnikow
Jesli masz szybkich graj skrzydlami
Jeśli masz dobre podania graj krótkimi podaniami
Jeśli masz dośrodkowanie dobre gra długimi podaniami
Nie graj defensywnie przy tej taktyce to nie dziala moim zdaniem
Najlepiej graj Normalnie i koniecznie Agresywnie bo tylko wtedy twoim zawodnicy grają na maxa
Powrót do góry
paker47
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-05, 13:51   

Cytat:
Najlepiej graj Normalnie i koniecznie Agresywnie bo tylko wtedy twoim zawodnicy grają na maxa


Patrzylem na mecz live moi caly czas faulowali wkurzylem sie i dalem na zachowanie normalne i jakie skutki?? 3 wygrane pod rzod Very HappyVery Happy zobaczymy jak dalej pujdzie
Powrót do góry
kabi
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-05, 17:16   

paker na normalnym nie dają z siebie wszystkich możliwości:0
Powrót do góry
|virva| Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Lut 2005
Skąd: Krosno
PostWysłany: 2005-02-10, 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HeHe Kiedy Następne Mecze I Gdzie Mam Sobie Sprawdzac Kiedy I Z Kim Mam Grac Bo Nie Znalazlem Tego Tu Na Forum I Powiedzcie Mi Jeszcze Gdzie Jest Nasza Tabela Bo Tez Zem Sobie Nie Znalazl Confused


Ostatnio zmieniony przez |virva| dnia 2005-02-13, 11:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2088528
kabi
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-10, 19:45   

Może bardziej nieczytelnie ?
A sklady beda podawame tutaj
Tabeli sam niemoge znalesc wiec moze zajac wie gdzie ona jest Smile?
Powrót do góry
paker47
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-12, 19:35   

Tabeli jeszzce nie ma poki co jest tylko z eliminacji znajduje sie w dziale eliminacje do IV sezonu lk zakonczone czy jakos tak Razz

przydalo by sie znalesc jakies wzmocnienia wiec jakby ktos kogos znal albo mogl zwerbowac zarzod bylby wdzieczny Razz

POZDRO
Powrót do góry
krolik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-13, 10:49   

a propo to wirva wklej baner w profilu jak piszeszz na forum po 2 pisz czytelnie po 3 tabela jest w eliminacjach do 4 edycji LK ale jest to tabela stara poniewaz eliminacje sie zakonczyly i teraz rozgrywamy sparingi dlatego 17.02.2005 r. gramy spara ze wspanialymi po czym za tydzien tj. 25 .02 2005 rusza 4 edycja LK .O tabele, sklady,itpprosze sie niemartwic jezeli ja niebede mogl zrobi to paker lub ktos kto bedzie chcial cos zrobic dla klanu np. KABI jest w klanie 2 tygodnie a juz zrobil dla nas herb klan, herbu oczywiscie niewysylam wszystkim bo jak kabi znajdzie czas to herby umiesci na naszych banerkach ktory kazdy z osobna dostal na meila , trzeba tez zastanowic sie nad przyszloscia 2 panow w klanie a mianowicie kosmosa i kostka nietwierdze ze ich niechce ale jezeli niebeda grali a wiadomo niemamy rezerw to moze znalezli by sobie jakis mniejszy klan(nasz juz jest najmniejszy) i by chlopai pograly.
Jest tez 2 panow (majkel1,edek84) ktorzy sa liderami tego klanu tzn. nieukrywam ze najmocniejsi i jak to sie mowi ich pozycja jest niezagrozona poniewaz oni zawsze punkty dla klanu robia(mogli by sie udzielac na forum edek moze jeszcze sie udziela ale majkel wogole ).

No i sprawa wzmocnien wiadomo ze wzmocnienia to nie jacys 7ligowcy ktorzy cha pograc sobie w klanie ale klany min. z 4 div a jak wiemy silne zespoly od dawna graj w klanach i ciezko kogos zwerbowac, jezeli ktos umi rozmawiac po jakiemus to mozna 1 szweda do skladu zapisac i jaiegos jeszcze( w sumie 2 obcych),chociarz ja mysle ze to jest glupi pomysl polskie klany polskie zespoly w tej kwestii zgadzam sie z kapitanem GTW(karpiem)niech mu sie klan rozlecie:]]
dobra jak ktos ma wzmocnienia to dawac go zaraz do przedstawienia i ropatrzymy
pozdro aha czytac forum bo w zsezonie sklady bede podawal tylko tutaj a nie jak do tej pory na gg kazdemu z osobna
Powrót do góry
paker47
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-13, 12:42   

hmm krolik co do wzmocnien wysylalem kilka zapow po gb 4 ligowcow ale ciezka sprawa bo poki co 2 osoby mi odpisalo ze nie majo czasu albo nie chco. Ja juz raczej nie znam nikogo dobrego chyba ze rownozednego ze mno lub ciut lepszego ale uwazam ze to zadne wzmocnienie.

Kostek i kosmos chodzbys im pisal 100 razy na gg zeby weslzli na forum to nie wejdo ciul wie czemu :/ Mysle ze mozna znalesc kogos w ich moiejsce i to nie wazne kogo wazne zeby miec kogos kto by sie interesowal klanem
Powrót do góry
Coyoto Płeć:Mężczyzna
Death Rays


Wiek: 38
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Kraków/Połaniec
PostWysłany: 2005-02-13, 13:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ahoj
Tu Band of Brothers, co powiecie na sparing 5 vs 5 ??
Pozdrawiam

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
811116
paker47
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-13, 19:06   

Mam dobro wiadomosc byc moze dołoczy do nas rodak z canady <skalcik> 2ligowiec ktory ma dosyc mocny sklad i napewno pomoze naszemu klanu

Rozmowy trfają...

[ Dodano: 2005-02-13, 19:11 ]
V Liga - grupa B


1 Monkey Teams 0 - 0, 0, 0 = 0 pkt
2 Armia Krajowa 0 - 0, 0, 0 = 0 pkt
3 MatrikS 0 - 0, 0, 0 = 0 pkt
4 Crazy PHEONIX 0 - 0, 0, 0 = 0 pkt
5 Klan Mrówciów 0 - 0, 0, 0 = 0 pkt
6 ZAMIATACZE 0 - 0, 0, 0 = 0 pkt
7 ZMUTOWANE DZOWNICE 0 - 0, 0, 0 = 0 pkt
8 Złota Korona 0 - 0, 0, 0 = 0 pkt

* kolejno: mecze - zwycięstwa, remisy, porażki - małe punkty - duże punkty

Runda 1 - 25.02.2005
Monkey Teams - Armia Krajowa
............ - ..............
............ - ..............
............ - ..............
............ - ..............
............ - ..............

MatrikS - Crazy PHEONIX
............ - ..............
............ - ..............
............ - ..............
............ - ..............
............ - ..............

Klan Mrówciów - ZAMIATACZE
............ - ..............
............ - ..............
............ - ..............
............ - ..............
............ - ..............

Zmutowane Dzownice - ZŁOTA KORONA
............ - ..............
............ - ..............
............ - ..............
............ - ..............
............ - ..............
Powrót do góry
Coyoto Płeć:Mężczyzna
Death Rays


Wiek: 38
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Kraków/Połaniec
PostWysłany: 2005-02-13, 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ponawiam pytani: co powiecie na sparing za tydzien w piatek (wolny od LK) z klanem Band of Brothers
Pozdrawiam

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
811116
paker47
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-02-13, 21:47   

Coyoto wiem ze na ten piotek mamy juz spara a na nastepny nie wiem co bedzie nie ja tu zodze Smile
Powrót do góry
skalcik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Gru 2004
Skąd: czestochowa/montreal
PostWysłany: 2005-02-14, 01:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czesc,
Paker, zaproponowal mi wstapienie w szeregi Waszego klanu.
Mam nadzieje ze przyjmiecie rodaka zza granicy i bede wzmocnieniem dla Was.
To co moge obiecac to brak walkowerow, w mz-cie siedze codziennie po kilka godzin.
Wiec nie zapomne o meczu. Jesli chodzi o numer gg, to wole go podac na priv.
Jesli macie jakies mecze na ten piatek, to ja mam jeszcze wolne, wiec moge grac Wink
pozdro i powodzenia wszystkim

lukasz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4937830
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 173 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 171, 172, 173  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 34