Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Sponsoring domeny managerzone.pl
Autor Wiadomość
XoNoX Płeć:Mężczyzna
Administrator
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
PostWysłany: 2004-11-28, 01:19   Sponsoring domeny managerzone.pl Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[ Dodano: 2005-01-21, 01:19 ]
Domena $: 125/125 PLN
PP $: 75/100 PLN

koszt rocznego utrzymania domeny to 125 PLN (zł) (pomijajac szereg innych dodatkowych rzeczy, ktore kosztuja, ale ich nie uwzgledniam)

- poprzez link do allegro chcę pokryć koszty utrzymania domeny na najblizszy rok, żeby było jasne, dlaczego on się znalazł na samym dole strony forum
- dla osob, ktore w nie wymuszony sposob chca choc troche zasponsorowac dzialalnosc forum, sugeruje klikac raz na 2-3 dni (najlepiej 1 raz na 24-25 godzin(-y)) - za jedno prawidlowe, czyli wg zalecen, klikniecie z programu partnerskiego allegro, dostaje 0,10 zl (narazie wirtualne, ale w pewien sposob do wyplacenia), czyli jak sami widzicie potrzeba 1250 takich dobrych klikniec, przy zalozeniach, ze jest 20 osob, musialyby one klikac przez 2,5 miesiaca (dzien po dniu), to tylko przyklad [[ dla lepszego uwidocznienia, mozna by to w 1 dzien zalatwic, gdyz "Mamy 1309 zarejestrowanych użytkowników", wiec jednego dnia wszyscy klikamy i po sprawie ;] a przez reszte dni zbieramy na nagrody do PP ]]
- mozliwe, ze umieszcze pewne aukcje z allegro, z ktorych calkowity dochod zostanie przeznaczony na oplate domeny, nadwyzka na nagrody do PP
- mozliwe, ze podam w najblizszym czasie numer konta bankowego dla osob, ktore chcialyby dokonac w ten sposob wplat, chociaz jakas skromna kwota - z tym narazie sie wstrzymuje, ale jak bedzie to konieczne to napewno wykonam ;]
- mozliwe rowniez, ze umieszcze mozliwosc innego sposobu wplat (payu, paypal itp.) - narazie w planach

- przy ewentualnych nadwyzkach $ (dotyczy tylko banera allegro) przeznacze na nagrody do 8 edycji PP, narazie tylko glowna dla zwyciezcy, chyba, ze sie zrzeknie jej na rzecz pozostalych miejsc lub wybranej osoby

Kod:

Nagrody:
1 miejsce -> na konto w MZ: 30 PLN *1
2 miejsce -> na konto w MZ: 20 PLN *2
3 miejsce -> na konto w MZ: 10 PLN *3

i w chwili obecnej 3 nagrody losowe po 10 PLN *4

Razem potrzeba 100 PLN plus 6 razy po 1-3 PLN, czyli 6-18 PLN ;]

* - do tego (kwot rzeczywistych) nalezy doliczyc oplate ukryta, 1-3 PLN na wplate na konto MZ, czyli teoretycznie wychodzi:
*1 = 1 miejsce w PP: 31-33 PLN
*2 = 2 miejsce w PP: 21-23 PLN
*3 = 3 miejsce w PP: 11-13 PLN
*4 = losowana w PP: 11-13 PLN

*! - wszystko zaleznie od uzbieranej kwoty ;]


co o tym sadzicie?

_________________

Piłka Nożna: FC HARZ div5, TM: brak, LK: brak | Hokej: IHC HARZ div3, HTM: Warszawa II, HLK: brak

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
coolja
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-11-28, 12:46   

ja klikam raz dziennie ( codziennie od 4 dni) i chce pomóc ! więc Wy też klikajcie ! aby nie było przerw w działaniu najlepszego forum w MZ ! KLIKAJCIE Arrow
Powrót do góry
marcio-87
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-11-28, 14:45   

ja za losowaniem Razz , powniewaz kazdy ma szanse i bedzie duzo uczesnikow a to jets bardzo realny ze nie wygram :]
Powrót do góry
bartix98 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 43
Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: clonmel
PostWysłany: 2004-11-28, 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

spoko bede klikal- a co mi szkodzi

_________________
bartix98
wierzyca starogard
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3703932
przestrzal Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Andrzej Czuma
PostWysłany: 2004-11-28, 17:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

fajnie jakby sie otwieralo w nowym oknie bo tak to musze nowe forum se otwierac. jak bedzie duzo kasy to nagroda dla finalistow + losowanie Very Happy tak sie robi na zawodach wedkarskich Smile

_________________
http://www.youtube.com/profile?user=kiziorro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boher
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-11-28, 18:47   

Wszędzie już trzeba klikać, najpierw u krysa, teraz tu. Nie mówie, że mi to przeszkadza i nie mówie że nie będę klikał, bo jak u krysa jakoś mi sie udawało cały sezon raz dziennie klikać to i teraz nic mi sie nie stanie Smile Nowa akcja: "Klikaj w Allegro!" Wink
Powrót do góry
XoNoX Płeć:Mężczyzna
Administrator
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
PostWysłany: 2004-11-28, 23:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przestrzal, przykro mi, ale w regulaminie allegro jest klauzula, ze nie moze sie otwierac w nowym oknie, nie mam zamiaru pewnego dnia miec konta skasowanego lub cos podobnego ;]
boher, licze sie z tym, ze czesci osob moze sie nie podobac sposob w jaki staram sie pozyskac fundusze, ale zrozum, ze ja nie jestem milionerem, nie zarabiam tyle, zeby moc na lewo czy prawo placic i wyplacac nagrody, moim interesem nie jest tu zarobic na waszej lojalnosci, ja tylko staram sie wyjsc na zero z platnosciami, a korzysci nie sa tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla Was

P.S. na urodziny forum, bedzie pewna niespodziewajka :mrgreen:

_________________

Piłka Nożna: FC HARZ div5, TM: brak, LK: brak | Hokej: IHC HARZ div3, HTM: Warszawa II, HLK: brak

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
janiman Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Poznań/Koziegłowy
PostWysłany: 2004-11-28, 23:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie taki baner to sluszna sprawa. Doskonale rozumiem Xonoxa i ... klikam Twisted Evil

_________________
Butchers div1.1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
593840
kylas Płeć:Mężczyzna
#managerzone.pl


Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: localhost
PostWysłany: 2004-11-29, 00:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak dla mnie taki baner to sluszna sprawa. Doskonale rozumiem Xonoxa i ... klikam


Popieram, jak zabraknie kasy to daj nr konta, wpłacę symboliczną kwotę Smile
W końcu 10 zł to nie tak dużo a z forum korzystamy wszyscy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomex24
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-11-29, 13:49   

ja se tak właśnie klikam jak mi się przypomni...właśnie kliknąlem i nie mam pojęcia czy to już nie jest przypadkiem 3 raz w ciągu 24h Very Happy
Powrót do góry
Ughi Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2004-11-29, 14:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez klikam regularnie Razz bo czesto wchodze na allegro i juz se zakodowalem zeby wchodzic z tego banerka Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5213779
XoNoX Płeć:Mężczyzna
Administrator
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
PostWysłany: 2004-11-29, 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tomex24, wystarczy raz dziennie kliknac o stalej porze, nie klikaj wiecej razy, gdyz to juz sie nie zlicza, a wrecz moze zaszkodzic Neutral

P.S. dla tych osob, ktorych denerwuje, ze sie nie otwiera w nowym oknie, wystarczy po kliknieciu i zaladowaniu strony allegro, dac w IE badz innej przegladarce na "Wstecz" i powinno to rozwiazac sprawe Wink

_________________

Piłka Nożna: FC HARZ div5, TM: brak, LK: brak | Hokej: IHC HARZ div3, HTM: Warszawa II, HLK: brak

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michal51 Płeć:Mężczyzna
Antydysortografik


Dołączył: 24 Mar 2004
Skąd: Poznań
PostWysłany: 2004-11-29, 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też klikam :] i jestem za losowaniem nagrod...

_________________
http://tgfansite.info/ - Forum Miłośników Top Gear i Motoryzacji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3326719
tomex24
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-11-29, 16:36   

XoNoX napisał/a:
tomex24, wystarczy raz dziennie kliknac o stalej porze, nie klikaj wiecej razy, gdyz to juz sie nie zlicza, a wrecz moze zaszkodzic Neutral

P.S. dla tych osob, ktorych denerwuje, ze sie nie otwiera w nowym oknie, wystarczy po kliknieciu i zaladowaniu strony allegro, dac w IE badz innej przegladarce na "Wstecz" i powinno to rozwiazac sprawe Wink
postaram się nauczyć
nie wiedziałem, że istnieje możliwość, żeby zbyt częste klikanie szkodziło Confused
Powrót do góry
XoNoX Płeć:Mężczyzna
Administrator
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
PostWysłany: 2004-11-30, 00:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

- co do losowania zapraszam do tematu http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?t=4873
- to ile nagrod bedzie losowanych, zalezy od zebranych srodkow finansowych
- wysokosc nagrody, czyli wplaty na konto MZ, oscyluje pomiedzy 10 a 20 PLN (plus 1-3 PLN na oplate za przelew) <- kwota moze sie zmienic zarowno na wieksza jak i na mniejsza

_________________

Piłka Nożna: FC HARZ div5, TM: brak, LK: brak | Hokej: IHC HARZ div3, HTM: Warszawa II, HLK: brak

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 36