Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Oficjalny komunikat organizatora
Autor Wiadomość
rockb0mer12
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-01-12, 14:12   Oficjalny komunikat organizatora

Czesc,
na forum pewnie wrze, ze sie podjelismy a nic nie robimy... no nic przedstawie po krotce o co biega i mam prosbe zebys to napisal na forum. Wklej to na forum jako moja oficjalna wypowiedz:
Od soboty tocze wojne z adminem zeby cos zrobil zeby mi to forum zaczelo chodzic, on codziennie mi mowi: "dzisiaj wieczorem sie tym zajme" i tak czas mija. Ja i pll1 jestesmy w tej samej sieci. Nikt z naszej sieci na forum.managerzone.pl wejsc nie moze. Najpierw pisalem do xonox'a ale on w tej sprawie nic zrobic nie moze. On chyba nie wie w czym rzecz, ale ja juz wiem. Moj admin mowi, ze cos zmienili na serwerze skoro kiedys dzialalo a teraz nie. Ja mowilem mu ze nic nie zmieniali, ale wiem ze to sie zaczelo po tej awarii forum, wiec cos zmieniali. Admin powiedzial, ze strona sie laduje ale tak wolno ze zanim ich serwer odpowie to u nas w sieci wywala time out. Po zaladowaniu podobno chodzi bez zarzutu, ale u mnie niestety tego sprawdzic sie nie da. Powiedzial, ze zrobi takie cus ze pusci ja bezposrednio bez proxy(nie znam sie na tym za bardzo, wiec jak cos palne...) i bedzie chodzilo. Mial to zrobic juz dawno, ale z moim adminem to tak jest ze jak on mowi dzisiaj to dzisiaj tego nei zrobi. Podejrzewam, ze na dniach powinno wszystko wrocic do normy. Do wtorku wszystko musi dzialac, bo jak nie to sie przejde jeszcze raz, ale z kolegami. Tak, wiec zeby nie bylo zadnych niedociagniec pierwsza kolejka ruszy we wtorek 25 stycznia. Taki odlegly termin da nam czas na zorganizowanie sie po przerwie. Jak wroci mi forum to wszystkich kapitanow poinformuje na gb.
Z gory przepraszam za zaistniala sytuacje, ale ja w tej sprawie nic zrobic nie moge. U mnie w miescie wszyscy sa w tej sieci i nikomu forum nie chodzi.
Pzdr, Milesiu
Przejdź na dół
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2005-01-19, 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozumiem ze raczej 25-01-2005 to TM nie wystartuje Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
milesiu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-01-21, 16:26   

Jakies 3 tygodnie temu miala miejsce awaria forum.managerzone.pl, po niecalym tygodniu wszystko wrocilo do normy i forum chodzilo bez zarzutu... nie mi i nie mojej sieci. Nie znam sie na tym ale cos nie zostalo dopracowane i moja siec niestety zostala pozbawiona mozliwosci wchodzenia na to forum. Pisalem do xonox'a i nic, poszedlem do admina mojej sieci. Powiedzial, ze sie tym zajmie... po kilku dniach poszedlem sie dowiedziec czemu sie tak dlugo zajmuje a on powiedzial, ze to forum nie chce przejsc przez proxy czy jakos tak. W kazdym badz razie nawijal cos o proxy. Powiedzial, ze wyslal maila do ludzi odpowiedzialnych za ta usterke(adminow serwera tego forum bodajrze), ale niestety odzewu brak. Po jakims tygodniu przeszedlem sie znow, zeby zobaczyc jak sie sprawy maja. Admin powiedzial, ze wyslal 3 maile do 3 roznych osob(do osob z grupy zajmujacej sie serwerem na ktorym stoi to forum) i zadnego odzewu ni ma.
Kiedys juz mielismy taka sytuacje ze pewna strona nie wchodzila, wszystkim chodzila tylko nie naszej sieci. Tak samo jak w tym przypadku wywalalo time out zanim sie zaladowalo. Admin napisal maila i problem zostal rozwiazany... Niestety w przypadku tego forum problem jest nadal(nikt nie pofatygowal sie tego naprawic, admin twierdzi ze wystarczy jakies wartosci czegos tam zmienic i po problemie). Nadal na tym forum nie zobaczycie nikogo z mojej sieci. Musze wyjasnic kilka kwestii.
Otoz nie olalismy Hokejowego Turnieju Miast, bo nie mielismy nawet mozliwosci go olac;) Niektorzy z was pewnie tak wlasnie pomysleli: "podjeli sie, krzyku narobili i sie zmyli". Tak nie bylo... pll1 rowniez jest w mojej sieci. Obawialem sie ze niektorzy zwatpia w nas i wszystko sie rozsypie, ale wywiad donosi ze rozgrywacie sparingi miedzymiastowe, wiec widze ze wszystko jest ok. A nawet lepiej nic ok;) Przez 3 tygodnie na oczy nie widzialem tego topicu, wiec nawet nie wiedzialem co tu bylo pisane(no teraz juz wiem). Nie bede sie rozpisywal dluzej, bo nie w tym rzecz. Wpadlem tylko by zamiescic oficjalna informacje o przenosinach HTM na inne forum(musielismy podjac jakies kroki). Wiekszosc z was juz pewnie wie, bo informowalem o tym na forum MZ-ta. Wszyscykapitanowie zostali badz zostana poinformowani na gb.
HTM znajdziecie tu:
http://www.forum.managerzone.ys.pl/viewforum.php?f=65

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie. Jezeli wszystko pojdzie dobrze to ruszymy z pierwsza kolejka we wtorek 1 lutego(najbezpieczniejszy termin, mysle ze sie wyrobimy do tego czasu).
P.S. Nie jestem zadnym adminem i nie znam sie na przedstawionych wyzej faktach, wszystko co powiedzialem bylo oparte na wypowiedziach innych i moglem cos przekrecic za co z gory przepraszam.

[edit]
Ta wypowiedz mialem przygotowana wczesniej, mialem isc do kogos spoza sieci i wyslac(naprawde ciezko kogos takiego znalezc u mnie w miescie), ale dzisiaj forum znow ku mojej uciesze wrocilo. Nareszcie usterka zostala naprawiona.
Niestety[badz stety- zalezy jak an to spojrzec] pewne kroki zostaly podjete i juz tego cofnac sie nie da. Poza tym admini tamtego forum wyciagneli do nas w tej sytuacji reke i nie mozemy ich teraz olac. Z drugiej strony tamto forum jest bardziej o tematyce hokejowej. Przepraszam tych, ktorzy zostali urazeni zmiana forum, ale przez 3 tygodnie wojowalem z roznymi typami(w tym z boguducha winnym adminem swojej sieci) zeby mi to naprawili i naprawawili dopiero wtedy gdy sie przenieslismy.
Mam nadzieje, ze zrozumiecie iz teraz juz HTM zostanie na tamtym forum.
Z pierwsza kolejka ruszamy we wtorek 1 lutego.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 35