Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Następny
Elbląg I
Autor Wiadomość
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2005-03-12, 10:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witajcie kadrowicze!!!
TM zbliza sie wielkimi krokami i jest juz nasza grupa oraz rozpiska.
Nasza grupa jest ciezka ale wychodza tylko 3 druzyny wiec stawiam za cel 3 miejsce.
Grupa to Krakow,Czestochowa,Opole,Lodz II,Stalowa Wola II i Ostrowiec Swietokrzyski.
Ostrowiec to pierwszy rywal na 22 marca i musimy tu wygrac bez straty punktu.Potem pauzujemy i wyciagamy wnioski z meczu z Ostrowcem Smile niestety terminarz jest taki ze z Czestochowa i Lodz II gramy na wyjezdzie wiec oni beda dobierac pary i musimy wystawic najsilniejszy sklad, jesli chodzi o Opole to takze silna eipa ale musimy wygrac.Stalowa wola II juz raz pokonana przez nas w sparingu wiec i tym razem trzeba to powtorzyc. Ostatnia kolejka to Krakow i moim zdaniem najsilniejsza ekipa w grupie ale to my dobieramy pary wiec moze uda nam sie ich oszukac Smile
bedzie ciezko i Krakow, Lodz i Czestochowa to elita MZta ale musimy sie spiac i dac rade Smile
POWODZENIA!!!

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dragon
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-03-12, 14:21   

Mysle, że 3 miejsce w grupie jest dla nas do osiągnięcia, trzeba bedzei dobrze zagrac taktycznie z Krakowaem, wtedy mamy szanse.
Powrót do góry
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2005-03-13, 10:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

stalo sie to czego sie balem a mianowicie bylo tak ze mielismy 4 mecze w domu a dwa na wyjezdzie i niestety nastapila naprawa tego i mamy ostatni mecz na wyjezdzie a mianowicie z Krakowem co jest dla nas bardzo niekorzystne!!trzeba bedzie wygrac i ne patrzec na innych Smile

[ Dodano: 2005-03-15, 22:50 ]
RUNDA WSTĘPNA TM - 15.03.2005

ELBLĄG : TARNÓW

Dominator Elblag (dragon) - Unia Tarnów (koniak) 16.03.2005
Nadzieja Speed Elblag (jazdun) - Groclin AC (groclinac) 0:4 - 1:3
Tybur Team (tybur) - Mistrzowie Magii(mag_kb) 5:2 - 1:5
Strong Elblag (strongmen) - Renegaci (zoltan1234) 1:2 - 2:4

Internal Devils FC (dbbex) - Pretorians Tarnów (lord_fresk) 6:1 3:2
Shaolin (gishin) - The Gunners United (basta88) 1:1 - 2:2
Mroczki Elblag (przemo74) - FC Polish Celts (schuterly) 2:3 - 1:2
tłustym drukiem mecze liczące się do zwycięstwa w rundzie wstepnej

W meczach podsatwowych czwórek: 3 : 15
W całości: 11 : 21

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dragon
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-03-17, 00:05   

Dominator Elblag (dragon) - Unia Tarnów (koniak) 0:1 2:1
Powrót do góry
tybur Płeć:Mężczyzna
kapitan Elblaga

Wiek: 41
Dołączył: 17 Mar 2005
Skąd: Elblag
PostWysłany: 2005-03-17, 10:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcin za bardzo sie chyba tym przejales...Badz spokojny Very Happy U mnie 6 punktow masz jak w banku Very Happy Nowy napadzior powinien znacznie mi w tym pomoc.
Uwazam ze szansa jest ale musimy wiedziec ze faworytami nie jestesmy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4995683
sekur Płeć:Mężczyzna


Wiek: 47
Dołączył: 17 Gru 2004
Skąd: Kraków
PostWysłany: 2005-03-17, 13:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kraków II moze zagrać 29.03 4vs4 ale bez 2 drużyn z podstawowego składu

_________________
div 3.19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1899342
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2005-03-17, 14:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tybur napisał/a:
Marcin za bardzo sie chyba tym przejales...Badz spokojny Very Happy U mnie 6 punktow masz jak w banku Very Happy Nowy napadzior powinien znacznie mi w tym pomoc.
Uwazam ze szansa jest ale musimy wiedziec ze faworytami nie jestesmy...


...hmm, ja nie uwazam ze sie tym przejalem tylko chce zeby wszystko bylo zgrane i dzialalo dobrze bo co to za kapitan co olewa TM i ze kadrowicze musze sie o wszystko pytac i sami zalatwiac wiec jesli uwazasz ze bylbys lepszym kapitanem to oki oddam ci paleczke i zajmuj sie kadra i zobaczysz ile to pracy a jak Ci sie nie podoba moja polityka to odejdz z kadry - droga wolna!! kazdy pkt jest wazny i jak teraz nie bedzie dyscypliny to znow zapomnisz wyzwac albo zostawic terminu jak w sparingu i bedzie po awansie a meczy jest tylko 6 wiec malo czasu by zdobyc duzo punktow!!

Elblag nie jest faworytem ale 3 miejsce jest do osiagniecia i to wlasnie jest nasz CEL!!! Smile

[ Dodano: 2005-03-17, 14:47 ]
22 marzec - I kolejka TM V

Elbląg - Ostrowiec Świętokrzyski

Nadzieja Speed Elblag (jazdun) - Sucharzów SSA (norbert1987)
Tybur Team (tybur) - Huragan Pobiedziska (medal32)
Strong Elblag (strongmen) - WLT (m3rik)
Dominator Elblag (dragon) - Ostrów City (ralph_thomas)

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tybur Płeć:Mężczyzna
kapitan Elblaga

Wiek: 41
Dołączył: 17 Mar 2005
Skąd: Elblag
PostWysłany: 2005-03-17, 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcin chyba sie zle zrozumielismy...Wlasnie chodzi mi o to ze za duzo czasu Ty na to tracisz by innych ciagnac i wciaz informowac.Jesli chodzi o kapitana to troche przegiales bo dobrze znasz moje zdanie odnosnie tego.W kadrze grac moge ale funckja kapitana jak najdalej ode mnie Wink Pamietajmy ze to tylko gra...Jak dla mnie to za duzo emocji w Twoich wypowiedziach.
Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4995683
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2005-03-17, 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tybur napisał/a:
Marcin chyba sie zle zrozumielismy...Wlasnie chodzi mi o to ze za duzo czasu Ty na to tracisz by innych ciagnac i wciaz informowac.Jesli chodzi o kapitana to troche przegiales bo dobrze znasz moje zdanie odnosnie tego.W kadrze grac moge ale funckja kapitana jak najdalej ode mnie Wink Pamietajmy ze to tylko gra...Jak dla mnie to za duzo emocji w Twoich wypowiedziach.
Pozdro


Gadaj se co chcesz ale kadra nie istniala i ja ja stworzylem i trzeba bylo uporzadkowac sprawy a jak nie chcesz grac to nie graj bo Elblag ma zajac 3 miejsce i juz!!TM mnie wciagnal bo w lidze beda baty bo mam trudna ale to zabawa fakt ale sa zasady i teraz jak juz jest TM i kadra klarowna to beda tylko info na tej stronce a nie na GB bo i ja bede mial mniej czasu wiec lepiej pilnuj wyzwan a nie sie wtracasz Smile

pozdro

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
schuterly
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-03-17, 18:47   

Dziękujemy za walke! Życzę powodzenia w TM.
Tarnów
Powrót do góry
nasti123 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Sty 2005
PostWysłany: 2005-03-18, 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ok mozemy zagrac mecz 29 marca jak chciales tylko wystaw jakis takich slabszych rywali bo my jestesmy tylko czewa III
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2005-03-18, 18:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasti123 napisał/a:
ok mozemy zagrac mecz 29 marca jak chciales tylko wystaw jakis takich slabszych rywali bo my jestesmy tylko czewa III


29 marca gramy z Krakowem II !!

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
m3ti
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-03-19, 14:48   

A sklady to kiedy podadza? A wogle niesprzeczac sie co to jest? Evil or Very Mad .
Niedosc ze na hoku sie rozwiazal sklad Elblaga z niemajacych na rezerwie druzyn i dalszych perspektyw do bycia teamem w TM to teraz tu...? Ja gram dla zabawy i niedaje sobie celow innych jak dobra gra, a z takim nastawienien (sorry strongmen ale ze "Ty" tak chcesz, racja ale zauwaz ze inne druzyny niespia i wzmacniaja sie graja roznymi taksami a grajac miedzy soba za duzo nieosiagniemy, poki co narazie TM jest dobra zabawa na sprawdzenie sie... ale nieoczekuj ze kazdy wygra i ze "Ty" wygrasz, bo symulator jest nieprzewidywalny jak sam sie przekonales i w danej chwili mozesz zjechac najlepszy team a w innej przegrac sromotnie z druzyna nieznaczaca... ) uwazamy sie "Jednosc miasta" za najlepszych ale wyniki musza to udokomentowac...
Wiec troche samooceny, niewarto zrec sie o byle co czy jajco tylko z podejsciem by zagrac jak najlepiej a ochrzaniac mozna tylko w sprawach zawinien przez jakiegos menagera...

Wiec bierzmy sie za rece, wyplecmy pare wiankow by odpedzic "zimę" i z dobrym humorem zaczac batalie o najwyzsze cele! Tylko nie do przesady...

pozdrawiam m3ti
Powrót do góry
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2005-03-19, 23:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

m3ti napisał/a:
A sklady to kiedy podadza? A wogle niesprzeczac sie co to jest? Evil or Very Mad .
Niedosc ze na hoku sie rozwiazal sklad Elblaga z niemajacych na rezerwie druzyn i dalszych perspektyw do bycia teamem w TM to teraz tu...? Ja gram dla zabawy i niedaje sobie celow innych jak dobra gra, a z takim nastawienien (sorry strongmen ale ze "Ty" tak chcesz, racja ale zauwaz ze inne druzyny niespia i wzmacniaja sie graja roznymi taksami a grajac miedzy soba za duzo nieosiagniemy, poki co narazie TM jest dobra zabawa na sprawdzenie sie... ale nieoczekuj ze kazdy wygra i ze "Ty" wygrasz, bo symulator jest nieprzewidywalny jak sam sie przekonales i w danej chwili mozesz zjechac najlepszy team a w innej przegrac sromotnie z druzyna nieznaczaca... ) uwazamy sie "Jednosc miasta" za najlepszych ale wyniki musza to udokomentowac...
Wiec troche samooceny, niewarto zrec sie o byle co czy jajco tylko z podejsciem by zagrac jak najlepiej a ochrzaniac mozna tylko w sprawach zawinien przez jakiegos menagera...

Wiec bierzmy sie za rece, wyplecmy pare wiankow by odpedzic "zimę" i z dobrym humorem zaczac batalie o najwyzsze cele! Tylko nie do przesady...

pozdrawiam m3ti


o co Ci chodzi m3ti?? masz cos do mnie jako kapitana?? ...wiecie co mam juz tego dosc!!!jesli tak wam sie nie podoba moja polityka to nie grajcie w kadrze Elblaga!! albo ja odejde i bedzie spokoj !! sami se bedziecie radzic i zobaczymy jak wyjdziecie!!

zadam glosowania!! kto jest za a kto przeciw bym byl kapitanem!!

czekam na decyzje!!

[ Dodano: 2005-03-19, 23:54 ]
@m3ti chyba wiem o co Ci chodzi ale pijany teraz jestema i nie wien czy doprze mysle Smile gracie jak potrafcie najlepiej i bedzie oki Laughing ide spac Razz

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dragon
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-03-20, 00:15   

Niewiem po co wy tak piszecie, strongmen zaje-fajnie sprawdza sie jako kapitan i dla mnie niema mowy o innym kapitanie. Jak nie jesteś kapitanem to ja niegram w TM!!!

P.S Byku co ty gadasz nie pytaj sie czy ktoś chce bys byl kapitanem, jestes i kropka , jak sie nie podoba to wypie... go z druzyny. Ty stworzyles Elblag!!! i niechce slyszec ze ty odchodzisz bo ktos pisze coś co Ci sie niepodoba.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 43 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 32