do III ligi
Autor
Wiadomość
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-08-26, 16:49
Kolejka 9 - 30.08.2011
Wrocław VI - Ostrowiec Świętokrzyski IV
Tauruss FC (tauruss85) - KSZO Ostrowiec Św (sieeera)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - SAMSON (kubicki)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Apetyczna Szynka Ziolowa (kszoostrowiec)
Parafia Oleśnica (blady77) - Ogrody KSZO Ostrowiec (krystian03r)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
maczugaxs17
Dołączył: 14 Cze 2008 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2011-08-30, 07:33
X kolejka (06.09.2011)
Wrocław VI - Częstochowa V
-KM Efektowni(szpiczak)
-KOCHAM CIĘ ANIU(dab_krycha)
-KS Wierzchowisko (sikor666)
-Skurgwy SSA(bartol)
_________________ Saint City Częstochowa
notorius
Wiek: 40 Dołączył: 05 Maj 2011 Skąd: Mikołów
Wysłany: 2011-08-30, 18:30
III Liga Grupa C
IX kolejka (30.08.2010)
Częstochowa V - Łaziska Górne VI 1:22
Synkowce(mentor)- Rach Ciach Ciach Mikołów! (notorius) 0:3(vo)/0:3(vo)
KM Efektowni(szpiczak)- Mikołów City (stmikolaj) 1:2/0:7
KOCHAM CIĘ ANIU(dab_krycha)- Dangerous Łaziska (gahan4) 3:5/1:1
KS Wierzchowisko (sikor666)- FC Os. Chrobry (spoon) 0:6/2:5
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-08-30, 18:31
III Liga Grupa C
kolejka 9 - 30.08.2010 r.
Szczecin III - Przemyśl 3:21
SK Dragons Shado Szczecin (danielw23) - Bvrt Football Club (kuba335) 1:3 4:2
FC Gwardia Koszalin (swojak78) - Junior Team (czuwaj) 0:4 1:3
FC Samson (dawidek03) - Granica Stubno (bonifacy767) 1:3 0:5
Anży Machaczkała (karol2842) - Polonia Przemyśl (babello) 0:10 0:9
notorius
Wiek: 40 Dołączył: 05 Maj 2011 Skąd: Mikołów
Wysłany: 2011-08-30, 18:47
X kolejka (06.09.2011)
Leszno - Łaziska Górne VI
Rach Ciach Ciach Mikołów! (notorius)
Mikołów City (stmikolaj)
Dangerous Łaziska (gahan4)
Ruch Chorzów (przybyla4)
tomek992
Dołączył: 23 Kwi 2007 Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2011-08-30, 18:54
Kolejka 9 - 30.08.2011
Wrocław VI - Ostrowiec Świętokrzyski IV 18-6
Tauruss FC (tauruss85) - KSZO Ostrowiec Św (sieeera) 3-1 ; 4-0
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - SAMSON (kubicki) 1-4 ; 3-1
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Apetyczna Szynka Ziolowa (kszoostrowiec) 5-2 ; 4-0
Parafia Oleśnica (blady77) - Ogrody KSZO Ostrowiec (krystian03r) 3-4 ; 4-0
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
tomek992
Dołączył: 23 Kwi 2007 Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2011-08-30, 19:00
Kolejka 10 - 06.09.2011
Przemyśl - Ostrowiec Świętokrzyski IV
KSZO Ostrowiec Św (sieeera)
SAMSON (kubicki)
Apetyczna Szynka Ziolowa (kszoostrowiec)
Ogrody KSZO Ostrowiec (krystian03r)
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
dangus76
Organizator TM
Dołączył: 22 Lis 2008 Skąd: Jasło
Wysłany: 2011-08-30, 19:08
IX kolejka (30.08.2010)
Jasło III - Leszno 5-17
KKS Gaudium Łężyny ( przemko0022 ) - Fc Śrem All Stars team (grzesiu_lol13) 2-5, 2-2
FC Chelsea Święcany ( mateuszk7 ) - CORSARZE (corsarz75) 3-1, 1-1
Juventus Turyn ( andylon1990 ) - F.C Scorpions Team (jarasek9876) 0-6, 0-5
Bekarty Wojny ( daras060 ) - ᅵBPᅵ™ ReDevils LESZNO FC (miro-123) 2-3, 0-5
_________________
peps77
Wiek: 47 Dołączył: 10 Kwi 2007 Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-08-30, 19:12
9 kolejka - 30.08.2011
Katowice II - Siedlce IV 17:5
FC Terrypool (frater) - ᅵBPᅵ™ Chelsea Londyn (mario163) 3:4, 3:2
★ Fc Slayers ★™ (qvp) - Cukierki (cukierkus) 7:1, 3:1
Tajfun (sumadad5) - ZZZiomaki F.C (sirkarol92) 4:2, 2:2
Niebieski Dystans M-ce (dystans) - Kolejarz Tłuściec FC (przem) 2:1, 4:4
Katowice III - PAUZA
10 kolejka - 06.09.2011
Katowice III - Katowice II
Anioły i Demony (btm) - Tajfun (sumadad5)
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - ★ Fc Slayers ★™ (qvp)
GKS Katowice (daras81) - Niebieski Dystans M-ce (dystans)
SaneX KatowicE (maly79) - FC Terrypool (frater)
christoph
Szczecin
Wiek: 42 Dołączył: 16 Paź 2004 Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-08-30, 19:37
III Liga, Grupa C
kolejka 10 - 6.09.2010 r.
Siedlce IV - Szczecin III
- SK Dragons Shado Szczecin (danielw23)
- FC Gwardia Koszalin (swojak78)
- FC Samson (dawidek03)
- MKS Volve (volve)
_________________
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-08-30, 19:38
X kolejka (06.09.2011)
Wrocław VI - Częstochowa V
KS Piast Zawidów (kiszken) - KM Efektowni(szpiczak)
WKS Śląsk Wrocław (kiler25) - KOCHAM CIĘ ANIU(dab_krycha)
Lod (witlod) - KS Wierzchowisko (sikor666)
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Skurgwy SSA(bartol)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
grzesiu_lol13
Dołączył: 03 Maj 2010 Skąd: Śrem
Wysłany: 2011-08-30, 19:58
X kolejka (06.09.2011)
Leszno - Łaziska Górne VI
CORSARZE (corsarz75) - Rach Ciach Ciach Mikołów! (notorius)
Fc Śrem All Stars team (grzesiu_lol13)- Mikołów City (stmikolaj)
FC BATY PEWNE (hoganglogow) - Dangerous Łaziska (gahan4)
F.C Scorpions Team (jarasek9876) - Ruch Chorzów (przybyla4)
_________________FC Śrem Academy div. 5.39 Drastic Newbies
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-08-30, 22:53
III Liga Grupa C
X kolejka (06.09.2011)
Przemyśl - Ostrowiec Świętokrzyski IV
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - KSZO Ostrowiec Św (sieeera)
Polonia Przemyśl (babello) - SAMSON (kubicki)
Bvrt Football Club (kuba335) - Apetyczna Szynka Ziolowa (kszoostrowiec)
Granica Stubno (bonifacy767) - Ogrody KSZO Ostrowiec (krystian03r)
lukey90
Kapitan Siedlec
Dołączył: 10 Paź 2010 Skąd: Siedlce
Wysłany: 2011-08-31, 20:15
X kolejka (06.09.2011)
Siedlce IV - Szczecin III
ZZZiomaki F.C (sirkarol92) - SK Dragons Shado Szczecin (danielw23)
ᅵBPᅵ™ Chelsea Londyn (mario163) - FC Gwardia Koszalin (swojak78)
Cukierki (cukierkus) - FC Samson (dawidek03)
Kolejarz Tłuściec FC (przem) - MKS Volve (volve)
_________________ U18 Narančasti Siedlce - div1.3
Siedlce
AlleNuclear Clan