Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 457, 458, 459  Następny
FUGAZI o wszystkim
Autor Wiadomość
sini
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-05-11, 11:09   

Cytat:
I proponuje wymyślenie jakiś kar dyscyplinarnych dla drużyn nietrzymajacych wolnych piątków, pierwszym ukaranym myślę ze będzie ( DERBY ) i chyba się za to nie obrazi ( to już 2 wpadka)


Ta. Najlepsza byłaby kara chłosty. Laughing
A tak poważnie to słyszę od Adaptera, że planujecie rozgrywki w weekendy, w domowym zaciszu swoich kompów. Ja niestety internet mam tylko w robocie stąd jestem wiecznie niedoinformowany. Mogę jednak obiecać, że będę zawsze trzymał wolne piątki! I udzielać też się mogę na forum co właśnie robię. Tylko w godzinach 9-17 :mrgreen:

Jestem całym sercem za opisywaniem własnych meczy i transferów. Tylko czy to nie zagmatwa sensu tego topica? Może założę odpowiedni topic na innym forum? Jeśli chcecie to dajcie znać! Pozdrawiam

Szczerze skruszony Sini Embarassed
Przejdź na dół
bwdowczyk Płeć:Mężczyzna
Schüddelkau SA


Dołączył: 14 Lut 2004
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2004-05-11, 22:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heja,
zeby sie jakos w tym wszystkim nie pogubic, to wypunktuje.

- Zmiany kadrowe
Proponuje 11 ekip. Pieciu gra w LK, pozostalych pieciu w sparingu. A dlatego 11, bo zawsze moze sie zdarzyc, ze w danym tygodniu komus nie pasuje gra w piatek (albo np. wyjechal za granice i nie zdazy potwierdzic Rolling Eyes ).

- Dyscyplina
Co do pomyslu na kary, to proponuje oplacenie kolejnego FLa Fugazi Supercup :mrgreen: A tak na powaznie, to moze ustalimy jakis konkretny sposob potwierdzania meczy LK. Czyli np. w czwartek rogal/ramzi podaja sklad, do piatku wieczora kazdy potwierdza im (GB lub forum) i potem dopiero puszczaja oficjalny sklad na forum. Tylko nie wiem jak to sie ma do oficjalnych terminow, ale ramzi z rogalem mnie poprawia jakby co Smile

- Gadanie o pierdolach na forum
W przeciwienstwie do Zoltana, nie uwazam, zebysmy byli malo zzytym klanem. To, ze nie piszemy czterdziestu postow dziennie na forum o niczym nie swiadczy. Mamy przeciez codzienne tele-konferencje na GG Smile, wspolne przezywanie meczy (tak jak dzisiaj w pucharze), dyskusje o MZ i nie tylko. I jest fajnie. Takie jest moje zdanie. Wole sobie pogadac chociazby 15 min na GG niz zawalac postami forum.

- Fugazi Supercup II
Ja tam wcale nie chce drugiej edycji, bo jest wiecej niz pewne, ze strace ten moj zaszczytny tytul zdobyty w pierwszej edycji. No dobra, zartowalem Very Happy

Mozna tez zrobic lige Fugazi Pretenders. Tzn. czlonkowie Fugazi plus druzyny chetne do gry w klanie. Wtedy bedzie porownanie, jak sie kandydaci spisuja w bezposrednich pojedynkach oraz w meczach ze "starymi" Fugazi. Mysle, ze na takiej podstawie bedzie mozna obiektywnie stwierdzic, z kogo bedzie najwiekszy pozytek Smile

To by bylo na tyle ode mnie. Na razie!
bwdowczyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Radziola Płeć:Mężczyzna
Play and Die !!!


Dołączył: 29 Lut 2004
Skąd: Pszczółki
PostWysłany: 2004-05-11, 22:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Drodzy klanowicze Smile Zoltan1234 poswiecil troche czasu na zrobienie prezentacji FUGAZI w polaczeniu z herbem klanowicza, mozna to sobie obejzec pod adresem http://www.wronskip.republika.pl/logo.jpg uwazam ze ta prezentacja jest calkiem ciekawa i oryginalna, ale liczymy (razem z zoltanem) na opinie i uwagi pozostalych. Zoltan zadeklarowal sie ze moze kazdemu z nas zrobic taka prezentacje Very Happy
Mysle ze zoltan spelnil minimalny wymog abyzostac jednym z nas, na chwile obecna tez sie niezle spisuje w MZ takze ma moj glos jesli chodzi o przyjecie do klanu.
A co reszta na to ??
Pozdrowionka Smile

_________________
LK: ...:::FUGAZI:::...
TM: ...:::PRUSZCZ GDAŃSKI:::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siedla Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2004
Skąd: Crete
PostWysłany: 2004-05-11, 23:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bwdowczyk napisał/a:

Mozna tez zrobic lige Fugazi Pretenders. Tzn. czlonkowie Fugazi plus druzyny chetne do gry w klanie. Wtedy bedzie porownanie, jak sie kandydaci spisuja w bezposrednich pojedynkach oraz w meczach ze "starymi" Fugazi. Mysle, ze na takiej podstawie bedzie mozna obiektywnie stwierdzic, z kogo bedzie najwiekszy pozytek Smile


sorki, ze sie wtracam, wie, ze to nie moja sprawa, ale mnie to troche przyprawilo o malego ROTFLA Wink
proponujesz stworzyc lige Udawaczy Fugazi Question Laughing znaczy sie to maja byc kluby, ktore beda udawac wasz klan Question Laughing Laughing Laughing ...
wiem, ze to zwykle przejezyczenie, ale ja proponuje lige "Fugazi PRETENDENTS" Very Happy
pozdro Wink

_________________
Liga: Kaczuchy Rullezz (kod dostepu: 4868009051)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zoltan1234 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2004-05-12, 00:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja prezentacja na MZ jest gotowa mozne zobaczyc. Zrobilem tez sobie nowe podpisy na forum i avatara. Prosze sprawdzic i powiedziec co myslicie tak jak pisal Radziola.

_________________
LK - FUGAZI - na zawsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4076492
sini
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-05-12, 09:24   

Cytat:
- Gadanie o pierdolach na forum
W przeciwienstwie do Zoltana, nie uwazam, zebysmy byli malo zzytym klanem. To, ze nie piszemy czterdziestu postow dziennie na forum o niczym nie swiadczy. Mamy przeciez codzienne tele-konferencje na GG , wspolne przezywanie meczy (tak jak dzisiaj w pucharze), dyskusje o MZ i nie tylko. I jest fajnie. Takie jest moje zdanie. Wole sobie pogadac chociazby 15 min na GG niz zawalac postami forum.


Buuuuuuu!! Ze mną nikt nie gada na GG!! Jestem zrozpaczony!!
Powrót do góry
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2004-05-12, 14:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzę i słyszę ze wiekrzosc jest za tym, aby Renegaci byli przyjęci do klanu, a wiec wpisuje Zoltan1234 na listę klanowiczow w naszym forum,
Do oficjalnej listy klanów myślę ze wpisze Ramzes, bo ma do tego uprawnienia.


Zoltan1234 - WITAMY !!!!!!!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bwdowczyk Płeć:Mężczyzna
Schüddelkau SA


Dołączył: 14 Lut 2004
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2004-05-12, 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
sorki, ze sie wtracam, wie, ze to nie moja sprawa, ale mnie to troche przyprawilo o malego ROTFLA
proponujesz stworzyc lige Udawaczy Fugazi znaczy sie to maja byc kluby, ktore beda udawac wasz klan ...
wiem, ze to zwykle przejezyczenie, ale ja proponuje lige "Fugazi PRETENDENTS"
pozdro


No fakt, przejezyczylem sie Very Happy Dzieki siedla za czujnosc Wink

Przylaczam sie do oficjalnego powitania i pozdrowien dla nowego Fugazi! Zoltan1234 powodzenia!

_________________

Schüddelkau SA
div3.1
Klan FUGAZI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RamzesS Płeć:Mężczyzna
FUGAZI Warszawa


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lut 2004
Skąd: Gostynin, Piastów
PostWysłany: 2004-05-12, 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to jeszcze czekamy na propozycje thomasa.

_________________
RamzesS
Klan FUGAZI

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2111334
MarcinGol
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-05-12, 14:32   

Shado Klan z tej strony.
Odebralem wyzwanie na spara od "rogal71", czekam na odzew na GG:4699863
Pozdrawiam i szkoda mi was Twisted Evil :mrgreen:
Powrót do góry
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2004-05-12, 14:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

21-05-2004 gramy spara z Shado Klan i oczywiscie z CHAMPIONSHIP w LK, tak ze wszyscy trzymamy termin na 21, ty SINI tez Laughing

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zoltan1234 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2004-05-12, 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziekuje za poparcie i przyjecie. Ostatnio jestem w formie i mysle ze bede godnie reprezentowal FUGAZI Klan. Dlaje pracuje na logo klanu (Ramzes mi namieszał Wink ). Jesli ktos chce herb czy cus to moge cos pokombinowac. Widze ze wiekszosc ma prezentacje a logo bedzie specyficzne tzn takie wglebi to moge to wszystko ladnie polaczyc tak jak jest w mojej prezentacji.

_________________
LK - FUGAZI - na zawsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4076492
piotreg87
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-05-12, 22:48   

zoltan....fajowski banerek....troszku mniejszy tylko moglby byc....pozdrawiam Wink
Powrót do góry
sini
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-05-13, 11:07   

Cytat:
21-05-2004 gramy spara z Shado Klan i oczywiscie z CHAMPIONSHIP w LK, tak ze wszyscy trzymamy termin na 21, ty SINI tez


Dobra, dobra! Teraz już bedę wszystkie piątki miał wolne Embarassed

Witamy Zoltana!

[ Dodano: 2004-05-14, 09:56 ]
Elo!

Proponuję ukarać wszystkich członków klanu Fugazi za brak aktywności na forum!! Za wyjątkiem Siniego oczywiście Smile Karą będzie łamanie kołem i łachotki! Twisted Evil
Powrót do góry
Zoltan1234 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2004-05-14, 12:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze by tak zrobic stronke klanu Very Happy

_________________
LK - FUGAZI - na zawsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4076492
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 459 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 457, 458, 459  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 37