Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Kolejna Afera Zagraniczna
Autor Wiadomość
rockb0mer12
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-03-26, 07:24   Kolejna Afera Zagraniczna

Pisze w imieniu mego kolegi i klanowicza picii_ms.

No i stało się pewnego popołudnia chciałem sobie wejść sprawdzić wyniki na MZ, a tu nagle przeczytałem "your accout has been cenceled", po pierwsze nie wiem kto mi zabanował drużyne, po drugie nie wiem za co, ale wiem że nie moge się zalogować, jeżeli Rypciu będziesz to się odezwi.....Ale będzie jazda, pewnie znowu coś się nie spodobało jakiemuś francuzikowi w mojej drużyne a polscy GA już to załatwili.....

Czekam na wyjaśnienia....


Ja napisze jak ja widze tą sprawe, zabanowali mi drużyne przed meczem pucharowym w Eudurance z drużyną Niquivil AFC jej wlascicielem jest GA, którzy jak mi wiadomo maja dostep do wszystkich haseł urzytkowników, i ja to widze tak on mial rank 13 dzisiaj jest w pierszej 10, w meczu ze mna nie mogl zagrac swoimi 2 podstawowymi zawodnikami, artentynczyk nie mogl pogodzic sie z ewentualna porazka, wiec sobie zabanowal moja druzyne, ustawil na mecz pucharowy zebym zagral taktyka z juniorami, no i przegralem sobie 3:0, nie wiem czy tak bylo napewno, ale ja widze taki scenariusz. Ja na ten mecz mialem ustawiona taktyke A, a z tego co slysze zagralem swoja taktyka B (H. Domaracki, Liermann G., Adamski C., Motzko S., Schuetzmann R., Walkowski C., Nalaskowski B., Pasterski C., Fafinski A., Adamczyk M., Falke B., Kaczeniak, W. Gargasz). A wiec czekam na wyjasnienia co sie stalo, bo zabanowali druzyny bym zrozumia (chociaz nie zrobilem nic za co moglbym zostac zabanowany), ale zmiana taktyki po zabanowaniu druzyny, to mi sie nie podoba, i jeszcze dlatego ze gralem z wladza MZ, z GA......


To sa przedruki z pewnego forum. Prosze o wyjasnienie tej sprawy bo to sa juz niestety kolejne przekrety.
Przejdź na dół
mundek Płeć:Mężczyzna
Super Moderator
Super Moderator


Wiek: 45
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Czestochowa
PostWysłany: 2004-03-26, 08:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak szukasz wyjasnienia na forum to znaczy ze chyba sie z choinki urwales i to jeszcze w imieniu kolegi. picie z tego powodu zamurowalo czy mu rece urwalo i pisac nie moze ? - adwokaci

_________________
There can be only ONE !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SwenG
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-03-26, 08:18   

Mundek, co jak co, ale taki brud to się już nie ukryje, i to nie chodzi o to, że szuka się odpowiedzi na forum, ale o to, że taka "pomyłka" jest ewidentnym oszustwem, i wszyscy są bardzo ciekawi co się z oszustami na MZ robi....
Powrót do góry
rypson Płeć:Mężczyzna

Wiek: 41
Dołączył: 25 Mar 2004
Skąd: New York
PostWysłany: 2004-03-26, 08:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swiete slowa SwenG

_________________
Bird can fly but fly can't bird
Napinaczon Mowie NIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
909390
gsg
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-03-26, 08:29   

Dokładnie - mam nadzieje, że sprawa zostanie wyjaśniona jak najszybciej - bo takie wałki nie mają prawa mieć miejsca. Jestem w szoku - jeśli przypuszczenia Picii_ms się sprawdzą (a na to wygląda - zbanowany zespół Evil E. gra swoim 1 składem wszystkie mecze) to rozpęta się wojna.
Powrót do góry
mk89
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-03-26, 08:31   

No no jestem ciekawy jak to się skończy Twisted Evil myśle że tego niby GA ukarają w odpowiedni sposob Smile
EDIT
kardi mogles to dac w cytat:
źródło tego: http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=23;t=000121



Ostatnio zmieniony przez rypson dnia 2004-03-26, 12:06, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
legioman
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-03-26, 08:35   

ta sprawa jest bardzo ciekawa
ciekaw jest jakie powody poda oskarżony GA
mam nadzieje że sprawiedlowość zatriumfuje
Powrót do góry
tomashek89
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-03-26, 08:35   

No jezeli te przypuszczenia to prawda to coraz lepiej sie dzieje w tym MZecie Twisted Evil oby ta sprawa zostala dobrze (tzn. sprawiedliwie) rozwiązane a sprawca przykładnie ukarany Cool
Powrót do góry
rypson Płeć:Mężczyzna

Wiek: 41
Dołączył: 25 Mar 2004
Skąd: New York
PostWysłany: 2004-03-26, 08:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no panowie to byla prawdziwa afera te zmiany akcji sliczne Smile) ja osobiscie nie zycze nikomu brania udzialu w takiej czy innej aferze

_________________
Bird can fly but fly can't bird
Napinaczon Mowie NIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
909390
stykacz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-03-26, 08:51   

Pomijając to, że przy aferach typu: zabanował mnie zagraniczny GA trzeba pisać na support to cała ta sytuacja jest dość podejrzana.
Jeśli rozważania Picii okażą się trafne, to można się tylko domyślać jakie decyzje podejmie Crew (bo chyba oni powinni o tym wiedzieć Rolling Eyes ):
- ban dla tego GA, który to zrobił,
- jeśli nie ban to usunięcie z pozycji GA,
- w najgorszym dla Picii wypadku mecz zostałby powtórzony a GA Argentyński dostałby reprymendę Neutral
Sam nie wiem co o tym myśleć, zawsze staram się traktować każdego GA z należytym mu szacunkiem a tu taki ZONK, ehh... ten świat schodzi na psy.
pozdrawiam i mam nadzieję, że sprawa wyjaśni się na korzyść Polaka Smile
Powrót do góry
mk89
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-03-26, 08:55   

Cytat:
- w najgorszym dla Picii wypadku mecz zostałby powtórzony a GA Argentyński dostałby reprymendę

Chyba nie ma takiem mozliwosci. Z tego co wiem nie mozna powtorzyc meczu pucharowego :/ itp. Exclamation
Powrót do góry
witus Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lut 2004
PostWysłany: 2004-03-26, 11:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sytuacjia niewyobrazalna. jesli to prawda to koles powinien miec odciety dostep do MZ, to jest maksymalne przegiecie.
Ciekawe tylko czy Szwedom bardziej zalezy na 1 graczu z Polski czy na dobrym humorze argentynczykow...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
junior82 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Częstochowa
PostWysłany: 2004-03-26, 11:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobra ale czemu nikt nie napisal z zapytaniem na support tylko od razu wali na forum ze go pewnie polscy GA z premedytacja zablokowali?? przejrzalem supporta z ciekawosci i nie zauwazylem lista o pici_ms wiec skad mam wiedziec ze mu team zablokowali??

Cytat:
Jeśli rozważania Picii okażą się trafne, to można się tylko domyślać jakie decyzje podejmie Crew (bo chyba oni powinni o tym wiedzieć ):


oj takiego GA zlapanego na oszustwie spotkaja wieksze konsekwencje niz zwyklego uzytkownika

Cytat:
Chyba nie ma takiem mozliwosci. Z tego co wiem nie mozna powtorzyc meczu pucharowego :/ itp


pozyjemy zobaczymy

_________________
Przeczytaj instrukcje nim zapytasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
domin Płeć:Mężczyzna


Wiek: 44
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Sacz/Krakow
PostWysłany: 2004-03-26, 11:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Junior82
Po pierwsze picia oskarzyl argetynskiego GA a nie WAS
Po drugie mecz pucharowy na 99% nie zostanie powtorzony, gdyz nie jest to takie proste.
Nie moze byc tak, aby bezposrednio zainteresowany GA manipulowal wynikiem spotkania przez zmienianie taksy. Dla mnie taki Ga to zwykly oszust, podlegajacy banowi

_________________
Pilka nozna: Raprerzy Nowy Sacz - div3.7 -> div2.7 -> div1.3 -> Ekstraklasa
Hokej: Raprerzy Nowy Sacz - div2.1 -> div1.1 -> Ekstraliga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ughi Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2004-03-26, 12:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

domin napisał/a:
Junior82
Po pierwsze picia oskarzyl argetynskiego GA a nie WAS
Po drugie mecz pucharowy na 99% nie zostanie powtorzony, gdyz nie jest to takie proste.
Nie moze byc tak, aby bezposrednio zainteresowany GA manipulowal wynikiem spotkania przez zmienianie taksy. Dla mnie taki Ga to zwykly oszust, podlegajacy banowi


swiete slowa, jak mozna komus takiemu dac GA? mam nadzieje ze nasi GA cos z tym zrobia Twisted Evil BANA MU!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5213779
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 8 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 27