Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Jak mnie w****** układy między managerami
Autor Wiadomość
Gambol Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Działoszyn
PostWysłany: 2005-06-15, 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Air_II napisał/a:
pawelpiex - kartki nie przechodza na nastepny sezon, jesli jestes w innej lidze.


Błąd - w poprzednim sezonie spadlem z div3 do div4 i w pierwszym meczu gralem bez zawodnika ktory dostal czerwoną kartke w poprzednim sezonie
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
junior82 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Częstochowa
PostWysłany: 2005-06-17, 16:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiecie kontuzje i kartki jeszcze jakos by przeszly w nodze (bezsens totalny ale niech im bedzie), no ale w hoku jeszcze nie slyszalem by jakis zawodnik zostal kontuzjowany a tym bardziej dostal czerwona kartke, a tu jak widze jest przyklad hokejowego meczu odpuszczonego totalnie

_________________
Przeczytaj instrukcje nim zapytasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
milesiu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-06-17, 17:11   

W zeszlym sezonie w hoku do konca szedlem praktycznie leb w leb z liderem, mialem 1pkt straty. Awansowac nie chcialem, wiec na 3 kolejki przed koncem wstawilem na miejsce bramkarza kolesia co mial 2 na bramie. Przegralem. Mialem 4 straty, a ostatni mecz gralem z liderem i ten mecz chcialem zagrac na full, bez ryzyka awansu(nie chcialem awansowac bo uwazalem ze jestem za slaby, a poza tym awans w pile i potem spadek bez zadnego oporu stanowczo mi odebral zapedy na 3div). Niestety nastepna kolejke przegral lider a ja wygralem, na kolejke przed koncem sezonu wystawilem rezerwe. Przegralem 1-2. Normalnie parodia. Lider wygral, wiec mialem w koncu 4 pkt straty i moglem na full zagrac z liderem... Zagralem, wygralem 4-0 i tak sobie postanowilem ze ja z takimi zadzialami co mi rezerwy pokonac nie moga grac nie bede no i teraz awansowalem.
A teraz do rzeczy, ta przypowiesc ma taki zwiazek z tematem iz jezeli ja np nie chce awansowac i odpuszcze kilka meczy przed koncem, zeby potem w wyzszej lidze batow nie zebrac.
Oczywiscie jezeli ktos sprzedaje mecz zeby pomoc koledze to jest inna sprawa, ale jezeli boi sie wyzszej ligi(jako lider nizszej ligi o jeden poziom mozna zarobic 1,5 tego co jako spadkowicz wyzszej, ja jako spadkowicz ledwo ciagnalem koniec z koncem, jako lider nawet cos czasem odloze na czarna godzine:)) to jego sprawa. Gdybym sprzedal mecze w srodku sezonu, to nikt by sie nie kapnal, ale wtedy bym nie byl liderem przez caly sezon i kasy bym takiej nie skosil.
Szkoda ze w pile nie awansowalem do tej ligi co to z niej spadlem, obiecalem sobie ze wroce wiekszy i silniejszy i skopie pare tylkow Very Happy
Powrót do góry
favixman
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-06-20, 12:40   

slyszalem juz o takim podkladaniu meczy na pilce, koles sie wytlumaczyl, ze mu sie taktyki pomylily Smile nigdy nie mozna udowodnic podstawienia meczu
Powrót do góry
Srolmops
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-06-28, 23:56   

zwlaszcza jak powie ze ma podstawowa taktyke jako C, a nie A. Dobrze ze chociaz PZPN tu nie mamy i sedziowe meczow nie sprzedaja...
Powrót do góry
domin Płeć:Mężczyzna


Wiek: 44
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Sacz/Krakow
PostWysłany: 2005-06-29, 00:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

srolmops pewien jesteś? zapytaj się p. Mariana ile go kosztowało załatwienie czerwonej kartki w meczu decydyjącym o Mistrzostwie Polski w tamtym sezonie Smile

_________________
Pilka nozna: Raprerzy Nowy Sacz - div3.7 -> div2.7 -> div1.3 -> Ekstraklasa
Hokej: Raprerzy Nowy Sacz - div2.1 -> div1.1 -> Ekstraliga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Srolmops
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-06-30, 16:41   

M~HAHA Wink Nie gram w pilke w mz. Marian to ten Marian_g ? Znaczy kiedys mialem druzynke ale porzucilem ja i zbankrutowala sobie i zawodnicy poszli do dobrych druzyn, dbalem o te zlotka moje kiedys Wink
Powrót do góry
zonek Płeć:Mężczyzna
manager


Dołączył: 07 Wrz 2004
Skąd: Kielce
PostWysłany: 2005-08-15, 11:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na uklady nie ma rady

/zonek dostajesz ostrzezenie za zaśmiecanie forum odgrzebując stare tematy. Nie dałbym go gdybys cos wniosl do dyskusji swoja wypowiedzia. Jesli uwazasz ze zostales potraktowany nieslusznie kieruj sie ze skarga do admina na PW
McDaniel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 35