Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Dabrowa Gornicza
Autor Wiadomość
lukas1982 Płeć:Mężczyzna
Boylers


Wiek: 41
Dołączył: 23 Mar 2005
Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: 2005-09-06, 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niestety Sad ale jeszcze powalczymy .. Very Happy Very Happy

_________________
Turniej miast - Dabrowa Gornicza(kapitan)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3444617
mizer07
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-07, 08:31   W

Witam all
W mz gram od grudnia 2003 w tym czasie zanotowałem kilka wzlotów i upadków ale ogólnie idzie nieźle. Wartość mojego pierwszego składu to około 4 mln, walcze zaciekle od 2 sezonów o 4 ligę narazie bez skutków Sad. Posiadam jedną gwiazdę w zespole nazywa się Bazyli Poteralski i jest geniuszem Very Happy. Strzela mnóstwo goli więc moja taktyka jest oparta na nim (gram przeważnie jednym napastnikiem a wszyscy pozostali podają na Bazyliego Very Happy )
Postaram sie nie zawieźć pokładanych we mnie ogromnych nadziei Very Happy
Pozdrawiam
Powrót do góry
lukas1982 Płeć:Mężczyzna
Boylers


Wiek: 41
Dołączył: 23 Mar 2005
Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: 2005-09-08, 13:17   Re: W Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ok witamy kolege i zyczymy sukcesow... mam nadzieje ze nam pomozesz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Turniej miast - Dabrowa Gornicza(kapitan)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3444617
cortez Płeć:Mężczyzna

Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2004
Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: 2005-12-02, 10:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale to forum ucichło Confused może napiszecie coś o swoich drużynach, co nowego. u mnie cinko bo malo nie zbankrutowałem przez niedopatrzenie, straciłem wszystkich trenerów i juniorów. szkoda mi szczególnie juniorów Sad ogólnie to w klubie kryzys, podstawowy pomocnik złapał kontuzje na 44 dni, sprzedałem tez mojego najlepszego obronce za prAwie milion ale nie moge znależć nikogo w jego miejsce Sad Sad tak wiec jest nie zaciekawie, jutro przychodzą nowi juniorzy i mam nadzieje że w końcu zacznie mi sie to jakoś układać...

_________________
cortez

Team: Ultras DG

Div 2.7
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukas1982 Płeć:Mężczyzna
Boylers


Wiek: 41
Dołączył: 23 Mar 2005
Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: 2005-12-12, 10:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

siemka Wink. ano forum ucihlo ,forumowicze olali system a mi samemu dla siebie sie nie chcialo pisac pierdol, moj team jakos sobie radzi, w pucharach wysoko zachodzilem ale przez pecha nic nie dalo sie wiecej wywalczyc, raz czerwona raz kontuzja.. ogolnie brak slow...w ostatnim czasie pojawil sie u mnie napadzior ( za 830 tys euro) i kupilem tez mlodego kokona z 9 w odbiorze al narazie sie rozwija i grzeje ławe.W lidze pierwsze miejsce ale gonia mnie i nie wiadomo jak sie to wszystko skonczy , chociaz ponoc ma ok 90 procent teamow z 2 meijsce tez awansowac......

_________________
Turniej miast - Dabrowa Gornicza(kapitan)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3444617
mizer07
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-12-12, 11:22   

Witam Smile skoro kapitan upomina to trzeba by coś napisać Very Happy. Ja się bardzo cieszę, że dobra forma mojego zespołu została w końcu dostrzeżona i wystąpię jutro w pierwszym składzie Very Happy Oczywiście, że zdarzają sie wpadki ale w ostatnim czasie awansowałem w jednym pucharze do fazy pucharowej a w drugim się biję o wyjście mam tez szanse wygrac pierwszego fl-a w karierze Smile (pucharek by ładnie wyglądał) no i w mojej dosyc ciężkiej (jak nie najcięższej) 5 lidze mam w ostatnich 4 meczach odniosłem 4 zwycięstwa więc jak narazie jest nieźle Very Happy Oczywiście zobaczymy co przyniesie zmiana symulatora od przyszłego sezonu mam nadzieję, że za dużo sie nie zmieni Very Happy
Pozdro
Powrót do góry
lukas1982 Płeć:Mężczyzna
Boylers


Wiek: 41
Dołączył: 23 Mar 2005
Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: 2005-12-12, 11:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i od razu widac co sie dzieje... wszyscy pala sie do pisania... co do symulatora to mozna zobaczyc jak wyglada, jest dostepne testowanie za free w zakladce sportowa kawiarenka...wyglada to narazie cienko, masa bledow , smieszne spalone, no ale juz jest chyba nowa wersja, co do taktyk to nei zauwazylem zbyt duzej roznicy... ale napewno cos sie zmieni ... z ciekawszych meczy to zremisowalem nawet z isidorem ze szwecji i wygralem z paroma lepszymi teamami ..no ale to narazie poczatek i zobaczymy co to bedzie na poczatku nowego sezonu..

_________________
Turniej miast - Dabrowa Gornicza(kapitan)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3444617
cortez Płeć:Mężczyzna

Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2004
Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: 2005-12-13, 23:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

musze na forum odnotować że dziś moja drużyna odniosła "niebywały sukces" Confused Confused , w meczu towarzyskim moje orły (jedenastka warta 4mln) pokonała jakiegoś szwedasa o składzie wartym 0,9 mln, i znów powtórka z meczu ligowego, przewaga po mojej stronie a trace kilka bramek Evil or Very Mad Evil or Very Mad chyba musze wzmocnić obrone. fakt faktem że już drugi tydz szukam jakiegoś fajnego obrońcy i nie moge odpowiedniego znależć

_________________
cortez

Team: Ultras DG

Div 2.7
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukas1982 Płeć:Mężczyzna
Boylers


Wiek: 41
Dołączył: 23 Mar 2005
Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: 2005-12-14, 12:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niestety takie mecze sie zdazaja, ale jesli za czesto to trzeba pomyslec o zmianie taktyki...
najlepiej jest obczaic rozne taktyki ,zeby pozniej umiec ustawiac je pod rywali , jakotakiej uniwersalnej taktyki chyba nie ma, ja gram skrzydlem , zestawienie obroncow przetestowalem kazde i zostawilem tak jak mam Very Happy
NO i trzeba oczywiscie dodac ,ze oprocz taktyki trzeba miec szczescie w tej grze....
Jesli chodzi o Turniej Miast to dzis zaczalem szukac jakichs wzmocnienc ale tylko w 2 i 3 lidze , napisalem do paru managerow i czekam na odpowiedzi.
Trzeba cos zrobic zebysmy powalczyli bardziej niz w zeszlym sezonie.
Acha i mozemy wspolnie pomyslec nad utworzeniem ekipy Dabrowy II ,zeby wszyscy mogli grac co tydzien.....co o tym myslicie?

pozdrawiam Cool

_________________
Turniej miast - Dabrowa Gornicza(kapitan)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3444617
lukas1982 Płeć:Mężczyzna
Boylers


Wiek: 41
Dołączył: 23 Mar 2005
Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: 2005-12-15, 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mamy nowego kolege w ekipie ,mianowicie Poludnie Chrzanow... moze dolaczy do nas rowniez kolega z Sosnowca ale to sie jeszcze okaze..trafilismy w grupie chyba najlepszy team eliminacji - zespol: Tychy.. same dobre teamy tam graja i trzeba sie bedzie wzmocnic przed potyczka z nimi ..
Bedzie ciezko ale wygramy Twisted Evil

_________________
Turniej miast - Dabrowa Gornicza(kapitan)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3444617
lukki Płeć:Mężczyzna
Czarna eLka w ...

Wiek: 37
Dołączył: 03 Paź 2004
Skąd: Chrzanów
PostWysłany: 2005-12-16, 14:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czesc,wczoraj dołączyłem do waszego miasta:)Smile nigdy tam nie byłem ale wam pomoge:)Smile
Gram w mz gdzies 2,5 roku,jestem w 2 lidze i naarazie wszedam sie posrodku w tabeli:)
Jeszcze raz witam Was wszytkich
pozdr.

_________________
MISTRZ , MISTRZ LEGIA MISTRZ!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukas1982 Płeć:Mężczyzna
Boylers


Wiek: 41
Dołączył: 23 Mar 2005
Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: 2005-12-17, 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

witamy witamy ... Razz Razz Razz narazie musisz trzymac za nas kciuki w najblizszej potyczce z czestochowa 4 a w nastepny wtorek zadebiutujesz w meczy z najgrozniejszym rywalem , mianowicie Tychami....pozdrawiam ... Cool

_________________
Turniej miast - Dabrowa Gornicza(kapitan)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3444617
mizer07
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-12-19, 13:21   

Staropolskim Witamy Very Happy 2 liga to brzmi dumnie Smile Powodzenia
Powrót do góry
lukas1982 Płeć:Mężczyzna
Boylers


Wiek: 41
Dołączył: 23 Mar 2005
Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: 2005-12-19, 15:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

witamy witamy ..rowniez dwuch nowych kolegow Fv Viking oraz WPiE Jaworzno ..zyczymy powodzenia, trzymania terminow i samych zwyciestw ..

pozdro Cool

_________________
Turniej miast - Dabrowa Gornicza(kapitan)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3444617
elv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-12-20, 12:08   

Witam rowniez wszystkich nowych, widze ze teraz to juz atakujemy grupe mistrzowska qwa Twisted Evil
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 42