Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 217, 218, 219  Następny
Prywatnie
Autor Wiadomość
betonowy Płeć:Mężczyzna


Wiek: 38
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Solec Kujawski
PostWysłany: 2005-07-16, 16:01   Prywatnie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

arkooo1 napisał/a:
a takie tematy ktore bardziej prywatnie ukazywaly by naszych klanowiczu... i zespolily w nas jedna wielka mz'towa rodzine?? niektore klany takie polityke preferuja i mysle ze dobrze Smile


Na prośbę Arkooo1 zakładam temat, w którym opisujemy siebie, swoje wzloty i upadki w prywatnym życiu.

ps. później napisze coś o sobie Smile

_________________
Betonowe Sandały
Mistrzostwo Ligi Rezerw w sezonie 12 z klanem Hardzi i Twardzi
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arkooo1 Płeć:Mężczyzna
arkoooOne


Wiek: 42
Dołączył: 23 Lip 2004
Skąd: Poznan
PostWysłany: 2005-07-17, 10:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe Smile ten post byl pisany tak dawno Razz nudzilismy sie chyba panie betonowy Very Happy
ja tez poczekam na wene Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6207560
betonowy Płeć:Mężczyzna


Wiek: 38
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Solec Kujawski
PostWysłany: 2005-07-17, 10:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

arkooo1, masz racje, nudziło mi się przez chwilkę wczoraj Razz ale nie przeszperałem jeszcze całego naszego forum Razz Razz

_________________
Betonowe Sandały
Mistrzostwo Ligi Rezerw w sezonie 12 z klanem Hardzi i Twardzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arkooo1 Płeć:Mężczyzna
arkoooOne


Wiek: 42
Dołączył: 23 Lip 2004
Skąd: Poznan
PostWysłany: 2005-07-17, 10:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heheheh... ktos sie stal zielony... i czycha teraz na nierugalminowe posty Twisted Evil
prosze prosze... Cool

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6207560
roju Płeć:Mężczyzna


Wiek: 38
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2005-07-17, 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wypadałoby, żeby autor tematu zaczął dla dalszego rozwinięcia akcji, bo chyba nikt się nie odważy napisać jako pierwszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4434951
betonowy Płeć:Mężczyzna


Wiek: 38
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Solec Kujawski
PostWysłany: 2005-07-17, 22:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ok:)

Jestem Łukasz Gdaniec mam 20 lat (skończe we wrześniu). Urodziłem się w Żorach (woj. śląskie), ale obecnie mieszkam w Solcu Kujawskim (woj. kuj-pom.)
Aktualnie studiuje sobie na Akademii Bydgoskiej (od października Uniwersytet Kazimierza Wielkiego) na drugim roku (jak zdam poprawke Razz ) na kierunku pedagogika o specjalności doradztwo zawodowe i przedsiębiorczość. w weekendy pracuje w Hurtowni odzieży używanej, gdzie rozładowuje tiry Very Happy Na dzień dzisiejszy mam wakacje, z których korzystam jak tylko mogę Very Happy W życiu osobistym jestem stanu wolnego, choć ostatnio poznałem interesującą dziewczynę Smile z tym że jest 2 lata starsza Very Happy teraz jest na 2 tygodniowym wyjeździe i czekam aż wróci i zobaczymy jak się rozwinie nasza znajomość Smile

_________________
Betonowe Sandały
Mistrzostwo Ligi Rezerw w sezonie 12 z klanem Hardzi i Twardzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dresiu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 33
Dołączył: 28 Maj 2004
Skąd: Puszczykowo
PostWysłany: 2005-07-18, 09:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nazywam się Ryszard K. mam 14 lat - 29 listopada skończe 15. Urodziłem się w Poznaniu, a zamieszkuje w Puszczykowie - miejscowość ok. 20km od Poznania.
Uczęszczam do trzeciej klasy gimnazjum nr 2 w Puszczykowie. Mam dwoje rodzeństwa - brata starszego o 8 lat i siostre starszą o 10 lat. Mam siostrzeńca (Danielek Very Happy), który jest już starym koniem, bo w kwietniu skończył 2 latka (Urodził się w dniu kiedy pisałem egzamin do gimnazjum Neutral). Dziewczyny nie mam, choć mam jedną bardzo dobrą koleżanke. Very Happy

Coś jeszcze? Very Happy

_________________
Gunners Puszczykowo - div5.91, Wieczna Małpa!, Wieczna Pyra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arkooo1 Płeć:Mężczyzna
arkoooOne


Wiek: 42
Dołączył: 23 Lip 2004
Skąd: Poznan
PostWysłany: 2005-07-18, 10:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja to Arkadiusz Wrzosek, od 3 dni mam juz 24 lata, koncze studia [koncze...koncze i koncze... tka od pol roku...ale wrzesien to uz chyba ostateczny termin mojej obrony Wink ] na Politechnice Poznanskiej [poliudy nie polecam... choc pewnie kto co lubi Smile ] ... zyczenia imieninowe skaldac mi mozna 12.01 Very Happy ... hmmm coz jeszcze mam brata i siostre... mieszkam z rodzicami [i tak az do smierci Smile ... bo dobrze jest Wink ] ... ostatnio zaczelem sie widywac z jedna taka blońdińką i na poki co staerczy w tej kwestii... komp to zawsze przynajmniej kilka godzin dziennie [przynajmniej 3 - 4 h ] ... no i zawszme mam odpalonego mz'ta... ostatnie dni troszku krocej ... i mneij sie udzielam... bo do srody musze naprawde sporo zrobic,,, pan promotor musi byc zadowolony Cool ,,, ale poprawie sie [no chyba z ebede mial chwilowa depreche w zwiazku z wizyta u promotora Razz ] , czyli zaczen jeszcze przysiadywac po 10h nad mz... Laughing tyle poki co...
Cool

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6207560
sylwek16 Płeć:Mężczyzna
Kapitan Monkey Clan


Wiek: 37
Dołączył: 21 Gru 2004
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2005-07-18, 10:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nazywam się Sylwester S i mieszkam w Rudzie śląskiej (10km od Katowic) .Urodzilem sie 1 stycznia 1987 czyli mam 18 lat. W dniu 23 marca zdałem egzamin na prawo jazdy. Uczeszczamdo 3 klasy 2LO w rudzie slaskiej .Mam dwoje rodzenstwa, starszego o 3 lata brata i mlodsza o rok siostre. Moja przygoda z MZ zaczela sie 28 lutego 2004 roku wiec staz mam ktotki a sukcesów jak na taki krotki staz duzo. Aktualnie gram w div3,8 gdzie po 4 kolejkach jestem liderem. Wczoraj to jest 17 lipiec 2005 roku dostalem swoj pierwszy w zyciu mandat karny za zaklucanie ciszy nocnej w wysokosci 200zł :[ i wlasnie do wczoraj lubilem policje lecz po tym zajsciu moje podejscie do nich sie zmieni i nie bedzie juz tak fajnie Twisted Evil .Po ukonczeniu szkoly sredniej i zdaniu matury mam zamiar studiowac lecz jak do tej pory nie wybralem kierunku , chcialbym studiowac farmacje ale nie wiem czy dam sibie rade z matura z fizyki a takowa musialbym napisac

to chyba najwazniejsze informacje o mnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2569976
roju Płeć:Mężczyzna


Wiek: 38
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2005-07-18, 11:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem Marcinem. Smile Od urodzenia mieszkam w Knurowie, z czego jestem bardzo dumny. Jakby ktoś nie wiedział gdzie to jest to szukać pod hasłem metropolie województwa śląskiego. Jeśli chodzi o rodzeństwo to mam brata i siostrę, ale nie warto o nich opowiadać. Od roku studiuję i chciałbym studiować nadal na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. We wrześniu sie okaże czy podpiszą ze mną kontrakt na następny semestr. Smile Poza tym moją największą miłością jest.... Real Madryt. Smile Nie zamienię ją na żadną inną. Oczywiście żart. Od lat jestem kibicem tego klubu i kto wie, czy już za niedługo nie będzie mi dane zasiąść na Santaigo Bernabeu jako kibic. Smile Poza tym ostatnio znowu wziąłem się za robienie prawo jazdy. Po pierwszym niepowodzeniu sobie trochę odpuściłem, ale obiecuje że zobaczycie mnie jeszcze na szosie. No przynajmniej sylwek będzie miał szanse zobaczyć, bo przez prawie rok akademicki będe przejeżdżał przez Rudę Śląską. Oczywiście jeśli uda sie załatwić jakomś furę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4434951
arkooo1 Płeć:Mężczyzna
arkoooOne


Wiek: 42
Dołączył: 23 Lip 2004
Skąd: Poznan
PostWysłany: 2005-07-18, 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

roju napisał/a:
czy już za niedługo nie będzie mi dane zasiąść na Santaigo Bernabeu jako kibic

jade z toba
Cool

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6207560
betonowy Płeć:Mężczyzna


Wiek: 38
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Solec Kujawski
PostWysłany: 2005-07-18, 12:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

roju, ja praffko zdałem za pierwszym razem w maju tego roku Very Happy a od drugiej polowy czerwca jestem szczęśliwym posiadaczem własnej fury Razz Razz Ze mną uczelnie też przeniosła podpisanie kontraktuna wrzesień Very Happy

_________________
Betonowe Sandały
Mistrzostwo Ligi Rezerw w sezonie 12 z klanem Hardzi i Twardzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
roju Płeć:Mężczyzna


Wiek: 38
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2005-07-18, 12:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

betonowy napisał/a:
roju, ja praffko zdałem za pierwszym razem w maju tego roku Very Happy a od drugiej polowy czerwca jestem szczęśliwym posiadaczem własnej fury Razz Razz Ze mną uczelnie też przeniosła podpisanie kontraktuna wrzesień Very Happy


Nie zadaje się z takimi co zdali prawo jazdy za 1 razem. Very Happy Zawsze się pocieszam tym, że nikt z mojej grupy nie zdał. Poza tym moja siostra zdała za 7 razem, więc jeszcze mi daleko do jej wyczynu. Smile

arkooo1 - nie ma sprawy, zabiorę cię z sobą. Smile Tylko nie wiem dokładnie, kiedy to będzie. Niedługo= kwestia roku lub dwóch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4434951
betonowy Płeć:Mężczyzna


Wiek: 38
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Solec Kujawski
PostWysłany: 2005-07-18, 12:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to nie Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Betonowe Sandały
Mistrzostwo Ligi Rezerw w sezonie 12 z klanem Hardzi i Twardzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CiERo
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-07-18, 15:02   

Witam, witam.Smile Jestem Rafał W. Mieszkam w Mielcu ( pewnie duzo z was pamieta Stal Mielec).Miasto powyzej 60 000 mieszkańców leżące w Podkarpaciu.W listopadzie skończe magiczne 18 lat.Aktualnie ucze się w I LO [chyba najlepsze w Miscie].Na całe szczęście jak to mówicie podpisali ze mną kontrakt na jeszcze jeden rok Very Happy Mam 4 lata sparszego brata.Często kosa z nim jest ale jak trzeba to sobie pomagamy.Po kilku niedawnych przygodach narazie dalem sobie spokuj z dziewczynami.Teraz wystarczą mi dwie miłości: Stal Mielec i Arsenal Londyn.Highbury chyba juz nigdy nie zwiedzę ale może uda mi sie zawitać na Emirates Stadium.Na całe szczęście mogę chodzić na stadion przy Solskiego Very Happy Od poprzedniego sezonu zacząłem jeździc na te ciekawsze [pod względem kibicowskim] wyjazdy.W tym ezonie planuje zaliczyc wiecej.Wracajac do szkoły to jestem na profilu humanistycznym.Na maturce planuje zdawać historie Mad Prawko planuje zacząć w połowie sierpnia.Narazie wakacje i laba.Wstaje rano i ide na obiaad. To jest życie Very Happy Dzień zaczyna sie koło południa dopiero Very Happy Tylko troche głupio bo rodzice teraz wyjechali na tydzien i sam musze obiady pichcić :/ Ale przynajmniej więcej balowac moge. to by było chyba na tyle o mnie Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 219 Idź do strony 1, 2, 3 ... 217, 218, 219  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 34