Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Dzialy "Liga Typerow" & "Gry"
Autor Wiadomość
Cap0ne
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-07-20, 21:31   Dzialy "Liga Typerow" & "Gry"

Poniewaz chcemy wam uprzyjemnic korzystanie z forum szukamy osob ktore nam pomoga w kilku przedsiewziecach:
1) "Liga Typerow".
Do tego dzialu szukamy osoby/osob ktore zreaktywowaly by ten dzial, dbaly o jego aktualizacje.
Taka osoba informawalaby w dziale o profesjonalnych i amatorskich stronach do obstawiania(bez referencji), dawala np. jakas ocene danemu bukowi.
Pisala rowniez o tym co obstawic, co polecaja inni specjalisci... i wiele innych, mozliwosci jest wiele i to od was zalezy co tam bedzie.
2)"Gry"
W tym dziale rowniez sa mozliwosci. Przykladem moze byc podawanie ciekawych linkow do gier on-line tych za free oraz za kase (bez referencji), opis danej gry i jezeli dana osoba gra to opinia o danej grze. Dodatkowe propozycje mile widziane.

Nie musze oczywiscie wspominac ze taka osoba musialaby dany dzial moderowac.

Czekam na propozycje rozwoju tych for i kandydatury tutaj lub na PW. Tylko prosze sie zastanowic nad tym powaznie. Szukamy powaznych osob ktore nie zrezygnuja po miesiacu lub dwoch.

Czas trwania: nieprzewidziany
Odpowiedzi chetnym wysle po zakonczeniu.


Ostatnio zmieniony przez dnia 2005-12-26, 23:06, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Ksin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-07-21, 10:26   

Jeżeli chodzi o obstawianie wyników prawdziwych wydarzen sportowych (a nie tych z MZ Very Happy ) to mysle ze moglbym sie podjac prowadzenia takiego dzialu.

Refenrecje:
- od prawie roku jestem modem globalnym na jednym z największych polskich portali bukmacherskich ( obstawianie.com , to nie jest forum konkurencyjne do tego wiec chyba link mozna podac...)
- na zakladach sportowych jestem na plusie ( ale nie dlatego ze tak dobrze typuje tylko dlatego ze mam do tego odpowiedni dystans i nikomu nie bede wmawial ze na obstawianiu mozna zarobic krocie ...)

Mysle ze jezeli dostal bym dzial, w ktorym moglyby sie pojawiac podfora (czyli tak jak fora klanow) i mozliwosc samodzielnego dobierania osob do prowadzenia dzialow , mogloby cos z tego byc...

Pozdrawiam.

<Przeczytane i bedzie brane pod uwage - Cap0ne>

//Widze ze po mnie zglosilo sie juz co najmiej dwoch chetnych do prowadzenia tego dzialu. A skoro jest takie duze zainteresowanie to nie ma potrzeby zebym byl odpowiedzialny za kilka dzialow na roznych forach. Chetnie bede sie w dziale Typerow udzielal , ale moja kandydature na opiekuna prosze brac pod uwage tylko w przypadku gdy nie bedzie zadnych chetnych. Pozdrawiam. Ksin.


Ostatnio zmieniony przez dnia 2005-08-02, 18:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
cobrietti Płeć:Mężczyzna
#jacinho


Wiek: 37
Dołączył: 11 Cze 2004
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2005-07-23, 14:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chętnie moge pomoc w dziale "gry", będe szukał i sprawdzał gry które są w internecie za free i ktore gra sie on-line, czyli takie jak managerzone czy ogame

<Przeczytane i bedzie brane pod uwage - Cap0ne>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2299070
a6addon Płeć:Mężczyzna


Wiek: 44
Dołączył: 17 Gru 2004
Skąd: kce
PostWysłany: 2005-08-01, 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chętnie mogę pomóc w moderowaniu i prowadzeniu typera.
administruje i moderuje kilka for. przed kompem spędzam w związku z pracą kilkanaście godzin dziennie więc czas znajdę o każdej porze...

<Przeczytane i bedzie brane pod uwage - Cap0ne>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9999999
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-08-02, 16:53   

chcialem zglosic swoja kandydature Rolling Eyes
hm.. pomimo tego ze oficjalnie dopiero od roku moge grac w zaklady bukmacherskie, bo ta przyjemnosc jest zarezerwowana dla osob ktore osiagna magiczna bariere 18 lat, to tak sie jakos zlozylo, ze swoja kariere Very Happy zaczalem duzo wczesniej [wysoki wzrost, umiejetnosc zakokietowania pani z STS itp. Wink]

dlaczego wlasnie ja Very Happy
1] lubie zabawe w te klocki -- wyszukiwanie pewniaczkow i przegladanie tabelek ze statystykami to czynnosci ktorym moge poswiecac wiele czasu
2] w bukach jestem na plusie co przy moim niejednokrotnie ryzykownym systemie obstawiania jest sporym osiagnieciem Wink
3] gram zarowno w firmach takich jak STS i Proffesional, ale rowniez obstawiam poprzez internet na Betandwin, Admiralbet itp
4] jestem wraz z kacperkiem administratorem forum [podobnego do naszego MZ-owego] i jeszcze go nie zepsulem Wink
5] mam stale lacze
6] chce miec zielony kolorek nicka Very Happy

pozdrawiam

<Przeczytane i bedzie brane pod uwage, jezeli jakims cudem wygrasz ten konkurs to dam ci czarnego nicka Very Happy - Cap0ne>
Powrót do góry
nocnyopolepl Płeć:Mężczyzna
bling bling


Dołączył: 22 Lip 2004
Skąd: opole!
PostWysłany: 2005-08-11, 13:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

x x x

_________________
Drużyna zajęła 8 miejsce w Season 9 Cup - Edition 2.
Drużyna zajęła 10 miejsce w Playoff Division 5-6 Poland Edition 5.
Drużyna zajęła 9 miejsce w Division 5-6 Poland Edition 4.



Ostatnio zmieniony przez nocnyopolepl dnia 2005-08-29, 00:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1368744
bartosz-junior Płeć:Mężczyzna
Kliczek

Dołączył: 11 Paź 2004
Skąd: Szczecin /Odrą
PostWysłany: 2005-08-24, 12:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja również składam propozycję mojej skromnej osoby jednak jest maleńkie ale... jest tych "ale" dość dużo...i może wymienię :
.- do pełnego , profesionalnego zajęcia się całością formy bukmacherskiej... na zasadzie w miarę pełnego profesionalizmu...potrzeba jest zaangarzowanie nie jednej osoby ... lecz współpracujących ze sobą trzech osób (lub nawet czterech )...a więc grupa osób współdziałająca ze sobą opracowywałaby tematy w stosunku co do własnych zainteresowań...(jak wiemy w typowaniu wyników jedni lubią obstawiać piłkę, koszykówkę , siatkówkę...a nie lubią np tenisa , hokeja i bejsbola...) szeroka gama danych podanych przez takową grupę byłaby atrakcją nie tylko dla grających w MZ-cie ale i dla ludzi "z zewnątrz"...dodatkowym atutem współpracy takiego zespołu ...byłoby opracowanie (wspólne ) oferty dla tak zwanej wirtualnej zabawy w typowanie..a mianowicie stworzenie oferty składających się z meczy tylko w MZ-cie (wiem że juz takie coś istnieje..i oczywiscie jest to tylko propozycja...) za wirtualne pieniądze... Osobiscie prowadziłem taką zabawę na forum mojego byłego Klanu (mozna zobaczyć...chyba jest jeszcze na forum Zmutowanych Dzdzownic..jeżeli nie skasowali...)
Plusem takiej grupy jest zastąpienie nieobecnego w danym momencie kogoś z grupy (jakieś wypadki losowe...etc ..) co by informacje były tworzone często , na bieżąco i jak w najwiekszej liczbie, a nie z przestojami czy też z opóxnieniami...bo to straci całkowicie sens. Dodam że grupa takowa kontaktowałaby się on-line...i uzupełniała się we wszystkim...

Jeśli chodzi o mnie i moje doświadczenie z prawdziwą bukmacherką oraz wogle z moją kandydaturą...no cóż...ktoś napisał wyżej .." że trzeba do tego pewnego dystansu"...gdyż są to pieniądze...i ja się pod tym podpisuję oraz uważam że tą teorię trzeba wpijać (wbijać młotkiem ) przede wszystkim młodym graczom - (tym takim narwanym i tym spragnionym wygrania wielkich pieniędzy za wszelką cenę i to w szybkim czasie) - na pierwszym mjejscu !!!!
W moim starym Klanie Zmutowanych Dżdzownic wspólnie z Sacrumem , doprowadzilismy do tego że płatne klanowe FL-e sponsorował nam Betandwin...a moje prywatne (teraz w hokeju) turnieje... również finansuje Profesjonal i Totomix....dotego dodam że mam kilka przednich "numerów" dotyczących pytania nurtujacego kazdego gracza bukmacherskiego...JAK ZROBIĆ..I CO ZROBIĆ ŻEBY ZAŁATWIĆ PANÓW Z PROFESJONALA , TOTOMIXA , STS-u...i innych...a więc jednym słowy jak ich (bukamcherów) ograć....
Dodam ze jestem specjalistą w hokeju , piłce , bejsbolu i wszystkich amerykańskich odmianach sportów (MLB , NHL , NBA , NFL ...)...oraz ze wzgledu na to że znam trochę niemiecki , specjalnoscią moją jest Bundesliga i wszystkie jej odmiany w niższych ligach - to w piłce jak i w hokeju ....(dla potwierdzenia podam niezły -mam nadzieję - typ na dzisiejszą noc...jest to spotkanie w Beisbolu PITTSBURGH-ST LOUIS Cardinals- gdzie w Kardynałach zagra dzisiejszej nocy najlepszy miotacz ligi Chris Carpenter - wynik tego spotkania niech będzie niejako sprawdzeniem moich umiejetnosci typerczo-informacyjnych...Very Happy)
A więc ja bym był chętnym...ale nie sam...bo tego jest tak duzo że jedna osoba ..chcąc naprawdę coś zrobić , poprostu nie da sobie rady z tym wszystkim....pozdro

PS.- jestem wstanie stworzyć mały budrzecik na nagrody dla najlepszych typujacych( oczywiscie sponsorowany przez Totomixa) Very Happy..ale oczywiście z moją całkowitą odpowiedzialnoscią ....

<po weekendzie to przeczytam i wiecej napisze, ale z 1akapitem sie zgadzam, reszty czytac juz nie mam czasu bo wychodze, skontaktuj sie z Ksin'em jezeli jestes zainteresowany zabawa w tym dziale - Cap0ne>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7428535
Ksin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-08-24, 13:43   

Sprawy mają się tak. Na poważnie dział ruszy po weekendzie. Do wspólpracy zaproszę oczywiście wszystkich, którzy zgłosili się w tym temacie. Każdemu zostanie przydzielone osobne zadanie itd. Ponieważ mamy kilka dni zapraszam do dyskusji na temat początkowej formy działu o bukmacherce. Pózniej oczywiście dział będzie ewoluował jednak musimy ustalić w jaki sposób wystartujemy.

Oto kilka moich wstępnych prozpozycji.

Po pierwsze, dział musi być podzielony na kilka podforum , po drugie, w dziale o bukmacherce musi być możliwośc pisania przez jednego uzytkownika kilku postów jeden po drugim i posty te muszą być traktowane jako osobne (wydaje mi się że bez tego ani rusz).

Powinny pojawić się działy takie jak:
- KUPON DNIA - w tym dziale na każdy dzień będzie ustalany jeden wspólny kupon wybrany z typów które podadza w tym temacie użytkownicy. Na jeden dzień każdy będzie miał prawo podać tylko jeden typ, jego zdaniem najpewniejszy. Żeby zmotywować do podawania przemyslanych typow będzie oczywiscie prowadzona statystyka dla kazdego typera. Kupon z podanych typow będzie ukladala osoba (lub osoby) odpowiedzialna za ten dzial. Osobna statystyka będzie oczywiscie proawdzona dla tych kuponow zeby kazdy mogl zobaczyc czy warto z nami grac.

- NASZE KUPONY - w tym dziale każdy uzytkownik bedzie mogl zalozyc swoj temat i pokazac jak gra/typuje. W tym dziale prawdopodnie bedzie rowniez konkur polegajacy na tym ze kazdy zaczyna z pula 1000 jednostek i gra w dowolnych sposob zeby wypracowac jak najlepszy zysk (ranking graczy bylby uzupelniany raz na tydzien) . Tym dzialem powinna znowu zajac sie jedna lub dwie odpowiedzialne osoby.

- INFORMACJE/ANALIZY - ten dzial trzeba podzielic na podfora takie jak : Pilka Nozna, Hokej , Koszykowka , inne sporty . Bedzie potrzeba przynajmiej trzech osob do prowadzenia tego dzialu. Beda tutaj analizy najblizszych kolejek oraz dyskusje kto powinien wygrac i dlaczego. Dodtakowo moze informecej o zawieszzeniach i kontuzjach. Jak to sie rozkreci zobaczymy...

- PYTANIA - jezeli ktos ma jakies pytanie zwiazane z bukmacherka zada je tutaj a my postaramy sie pomóc , moze kiedys zrobimy z tego jakis FAQ.

To wstępne propozycje, zapraszam do dyskusji i czekam na Wasz pomysły. Pamiętajmy jednak że na poczatku wazniejsze bedzie regularne aktualizowanie niż ilosc dzialow.

P.S. Oczywiscie dla kazdego dzialu będzie trzeba napisac przejrzysty regulamin i pilnować jego przestrzegania.
Powrót do góry
bartosz-junior Płeć:Mężczyzna
Kliczek

Dołączył: 11 Paź 2004
Skąd: Szczecin /Odrą
PostWysłany: 2005-08-24, 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja może podam jak ja prowadziłem bukmacherkę w Klanie Zmutowanych Dżdzownic...wirtualne pieniążki...każdy ze zgłoszonych otrzymał 100 waluty wirtualnej nazwanej $...tamta bukmacherka była związana z MZ-tem i oferta którą przedstawiałem grającym składała się z meczy w których brali udział klanowicze oraz ekstraklasa i I-liga MZ-towska dodawałem również do oferty co ciekawsze mecze z prawdziwej piłki (szlagiery weekendu i druzyny którym kibicują klanowicze )...w przypadku meczu MZ-ta w którym był wyraźny faworyt podawałem do oferty pozycje wyniku pierwszej połowy....maksymalna kwota do obstawiania to 50$....z minimum 3 pozycjami a maksimum ~ (ile się chciało)...oferta wyglądała tak:

01 - Kwaśniackie Mlotki - Kitle - 1.5 3.2 3.6
02 - Lutomskie Gwizdki - Bayern Krapkotucki - 1.8 2.8 1.8
03 - Wandyle - Spourlandia (1 połowa) - 1.2 3.6 4.8

itd

następnie grający wpisywali poniżej swoje typy
Kupon wyglądał nastepujaco:

Kliczek
01-X
02-2
03-1
stawka-25$

i takich kuponow ( i dłuższych ) mozna wysłać bylo ile się chce...ale włącznie do sumy 50$

Nastepnie ja w sprawdzałem trafnośc typu i w przypadku nietrafienia od sumy 100$ odejmowało się 25$...i taki wynik był zapisywany do tabeli grających...z tym że ja dla lepszej zabawy , dodawałem bonusy grającym...za wygrany mecz w lidze MZ-ta 10$...za zremisowany 5$...i w momencie kiedy grający spłukał się całkowicie z konta wirtualnego ...po każdej kolejce bukmacherskiej wszystkim grającym dodawałem po 5$....ale tylko grającym w tej kolejce....moze to zbyt skomplikowane...ale skuteczne i dające szanse wszystkim...zresztą wszyscy zaakceptowali te warunki (nie mieli wyjscia) i przyzwyczaili się do takich bonusów...dodam że grało w to około 15 osób i zajmowało mi to około 2h w poniedziałek...wyniki i tabele podawałem we wtorek(następne 2 h)..a ofertę( spędzało mi to niecałą 1h a w przypadku bardzo dużej ok 60 pozycyjnej oferty - to z półtorej godziny...) w czwartek...zakończenie zabawy przypadało na koniec sezonu w MZ-cie..(ostatnia kolejka MZ-ta)

No i chyba to wszystko...bawilismy się dobrze..bo okraszałem to jeszcze komentarzem dotyczącym klanowiczów...ale tu można milczeć...

Co do planu bukmacherki realnej...oczywiscie jestem ZA - ...strukturą Ksina...i jeżeli przyjmiecie mnie do składu..to mogę się zająć ( z wielką przyjemnością ) Hokejem , wszystkim co Amerykańskie i Niemieckie...dodam że mam ciekawe linki dotyczące tak i dla grających jak i dla samej informacji ...ale myślę że te są znane wszystkim zainteresowanym...ale jest tego tyle...że wpłynie to(wymiana linkami) lepiej dla grających i na ich mozliwości samego wyszukiwania i poznawania jakiegoś problemu czy też poznania innych , może ciekawszych źródeł informacji....a więc stworzenie tematu z podawaniem ciekawych linków byloby ciekawym pociągnieciem....

[ Dodano: 2005-08-25, 09:31 ]
PS. ...gratuluję tym którzy postawili na mój , wczoraj podany, typ PITTSBURGH-ST LOUIS 3-8.....i parę groszy wpadło...Very Happy ...dziś też jest ciekawie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7428535
konrad111 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 34
Dołączył: 18 Maj 2004
Skąd: 98-161
PostWysłany: 2005-08-25, 12:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jelsi moge sie wypowiedziec
Kliczek napisał/a:
Ja może podam jak ja prowadziłem bukmacherkę w Klanie Zmutowanych Dżdzownic...wirtualne pieniążki...każdy ze zgłoszonych otrzymał 100 waluty wirtualnej nazwanej $..


jestem zorientownay w tym o nalezalem do klanu ZDZ wszyscy bylismy naprawde pod wielkim wrazeniem pracy Kliczka zawsze typy i aktualizacja na okreslony czas wszyscy naprawde sie swietnie bawilismy (nawet jedna edycje wygralem)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7896763
Ksin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-08-25, 12:50   

Pomysł bardzo ciekawy i jeżeli będa chetni do prowadzenia takiego konkursu do na pewno sie odbedzie.

Mialbym mala prosbe, aby wszyscy ktorzy nadal chca pomoc w rozwijaniu tego dzialu , podeslali mi w jakis sposob swoje numery GG , albo na PM , albo na GB w MZ , albo od razu na gg (ale jak wiadomo tutaj moga byc problemy z dojsciem wiadomosci).

Moj numer gg to 1730117.
Powrót do góry
nocnyopolepl Płeć:Mężczyzna
bling bling


Dołączył: 22 Lip 2004
Skąd: opole!
PostWysłany: 2005-08-27, 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rezygnuje z kandydowania

_________________
Drużyna zajęła 8 miejsce w Season 9 Cup - Edition 2.
Drużyna zajęła 10 miejsce w Playoff Division 5-6 Poland Edition 5.
Drużyna zajęła 9 miejsce w Division 5-6 Poland Edition 4.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1368744
przestrzal Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Andrzej Czuma
PostWysłany: 2005-08-30, 13:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

juz po weekendzie kiedy powstanie ten dzial ?

_________________
http://www.youtube.com/profile?user=kiziorro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ksin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-08-30, 15:03   

przestrzal napisał/a:
juz po weekendzie kiedy powstanie ten dzial ?


W mękach ale powstaje Very Happy Na razie jesteśm tylko ja i gbrl , więc w tej chwili zajmujemy się głownie sprawami organizacyjnymi takimi jak przydzielanie uprawnien i podział tak obszewrnego tematu na mniejsze działy.
Powrót do góry
sekrecik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-01, 09:21   

hmm...
ja bym regularnie pogral w typowanie Ekstraklasy w Lidze Polskiej
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 27