Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Internetowe buki
Autor Wiadomość
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-01, 07:57   Internetowe buki

mam pytanie do uzytkownikow korzystajacych z zakladow bukmacherskich online: czy zdarzylo sie wam, ze pewnego pieknego dnia, przegladajac z duma stan swojego konta zauwazyliscie limit dzienny maksymalnej stawki, ktorej nijak nie mozna przekroczyc? przykladowo w betandwin jesli zainkasujesz ok 5000 - 10 000 pln to uracza cie limitem, a jego wartosc uzalezniona jest od tego w jak szybkim tempie zarobiles swoje pieniazki Rolling Eyes


Ostatnio zmieniony przez dnia 2007-02-07, 15:21, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Ksin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-01, 08:50   

Ja takich wygranych nigdy nie mialem Very Happy Ale u każdego buka są takie limity, w niektórych (mniej znanych ) można się na to naciąć już przy 2 tys. dolarów.
Powrót do góry
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-01, 08:59   

wydaje mi sie ze William Hill nie ma takich niespodzianek, ale moze mi sie tylko wydaje... Rolling Eyes no i w bukach nadziemnych, ale niezbyt by mi sie usmiechalo z grubsza kasa po miescie latac Very HappyVery Happy
Powrót do góry
macio87 Płeć:Mężczyzna
[-o_o-]


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 2005-09-01, 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jako, ze niedlugo bede gral u internetowych bukow, to mam pytanka.
1. Jakich polecacie?
2. Czy jest jakies lepsze konto bankowe niz ekonto w mbanku? ;]

_________________
Orion Gdansk FC, div5.33
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8019034
januszek Płeć:Mężczyzna
Szlachta z Wrocławia


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lut 2005
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2005-09-01, 15:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gbrl napisał/a:
wydaje mi sie ze William Hill nie ma takich niespodzianek, ale moze mi sie tylko wydaje... Rolling Eyes no i w bukach nadziemnych, ale niezbyt by mi sie usmiechalo z grubsza kasa po miescie latac Very HappyVery Happy


W bukach naziemnych (polskich) niestety są ograniczenia. W tej chwili z tego co sie orientuje to np. w totomixie jest to 14 000 złotych.

Ja gram głownie w necie przez (expekt.com) chociaż czasem zdarza mi się i profesjonal odwiedzic... Dzisiaj postawilem kilka smiesznych meczykow.. zobaczymy co z tego wyjdzie Smile

_________________
Chocimek | LK - Podarte Ciuchy | TM - Wrocław II

Drużyna zajęła 10 miejsce w National Cup Poland Edition 3
Drużyna zajęła 15 miejsce w National Cup Poland Edition 4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2010386
macio87 Płeć:Mężczyzna
[-o_o-]


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 2005-09-01, 15:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

januszek, ale te ograniczenia to chyba na max. wygrana na 1 kuponie?

_________________
Orion Gdansk FC, div5.33
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8019034
januszek Płeć:Mężczyzna
Szlachta z Wrocławia


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lut 2005
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2005-09-01, 15:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, oczywiście jest tylko limit na wygrana na 1 kuponie (w naziemnych). A bodajże powyżej kilku tysięcy (w każdym buku jest inaczej) po wygraną kasę musisz zgłosić się w centrali firmy (najczęściej podajesz nr konta na jaki mają Ci przelać forse). Więc nikt z dużą kaską biegać po mieście nie bedzie.

_________________
Chocimek | LK - Podarte Ciuchy | TM - Wrocław II

Drużyna zajęła 10 miejsce w National Cup Poland Edition 3
Drużyna zajęła 15 miejsce w National Cup Poland Edition 4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2010386
macio87 Płeć:Mężczyzna
[-o_o-]


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 2005-09-01, 16:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tylko, ze gbrl mowil o innym limicie, dlatego sie pytalem Smile W naziemnych nie mozesz miec limitu dziennej stawki, bo ... nie wiem, jakby to wygladalo Very Happy
W naziemnych jak chcesz obejsc limit wygranej to puszczasz kilka takich samych kuponow za odpowiednia mniejsza stawke i juz.

_________________
Orion Gdansk FC, div5.33
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8019034
roju Płeć:Mężczyzna


Wiek: 38
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2005-09-01, 17:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o internetowego bukmachera to polecam betandwin zdecydowanie. Jest olbrzymia ilość zakładów. Zdarzają się często promocje. Ja naprzykład dostałem kiedyś 40 EUR za 1 wpłatę.(mogłem wypłacić dopiero jak zagrałem czterokrotnością tej sumy). Ostatnio dostałem list z kolejną promocją. Jeśli znowu wpłacę kasę ok. 120 zł, to dodatkowo dostanę 40 zł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4434951
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-01, 23:45   

A] chodzilo mi o limit stawki w bukach internetowych
B] odnosnie limitow ew wygranej to w STS bylo to 10 000 PLN na kupon zawierajacy do 16 zdarzen natomiast powyzej 16 nie jestem pewien, bo nigdy nie mialem tylu zdarzen na 1 kuponie Very Happy [ale tak jak wspomnial marcio87 mozna ten limit latwo obejsc], ciekawy jest natomiast limit w PROFESJONALU, ktory nie pozwala nam na postawienie na kupon na ktorym znajduje sie chocby jeden mecz z naszej kochanej Idea Extraklasy kwoty wiekszej niz 10 PLN Rolling Eyes


roju napisał/a:
Jako, ze niedlugo bede gral u internetowych bukow, to mam pytanka.
1. Jakich polecacie?
2. Czy jest jakies lepsze konto bankowe niz ekonto w mbanku? ;]


1. na poczatek polecam ci betandwin - do konca roku maja promocje - wplacajac pierwsza wplate w wysokosci 65 lub 140 pln podwoja ci ów depozyt, jednak, gdy ci bedzie za dobrze szlo to dostaniesz wspomniany wyzej limit dzienny Rolling Eyes [wtedy mozna sie przerzucic na expekta lub w hilla Very HappyVery HappyVery Happy]
2. INTELIGO ?
Powrót do góry
macio87 Płeć:Mężczyzna
[-o_o-]


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 2005-09-02, 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gbrl napisał/a:
A] chodzilo mi o limit stawki w bukach internetowych
B] odnosnie limitow ew wygranej to w STS bylo to 10 000 PLN na kupon zawierajacy do 16 zdarzen natomiast powyzej 16 nie jestem pewien, bo nigdy nie mialem tylu zdarzen na 1 kuponie Very Happy [ale tak jak wspomnial marcio87 mozna ten limit latwo obejsc], ciekawy jest natomiast limit w PROFESJONALU, ktory nie pozwala nam na postawienie na kupon na ktorym znajduje sie chocby jeden mecz z naszej kochanej Idea Extraklasy kwoty wiekszej niz 10 PLN Rolling Eyes


roju napisał/a:
Jako, ze niedlugo bede gral u internetowych bukow, to mam pytanka.
1. Jakich polecacie?
2. Czy jest jakies lepsze konto bankowe niz ekonto w mbanku? ;]


1. na poczatek polecam ci betandwin - do konca roku maja promocje - wplacajac pierwsza wplate w wysokosci 65 lub 140 pln podwoja ci ów depozyt, jednak, gdy ci bedzie za dobrze szlo to dostaniesz wspomniany wyzej limit dzienny Rolling Eyes [wtedy mozna sie przerzucic na expekta lub w hilla Very HappyVery HappyVery Happy]
2. INTELIGO ?


1. macio87, a nie jakis marcio ;]
2. Pytalem ja, a nie roju.

Cos piles? Very Happy

_________________
Orion Gdansk FC, div5.33
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8019034
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-02, 15:58   

macio87 napisał/a:
1. macio87, a nie jakis marcio ;]
2. Pytalem ja, a nie roju.

Cos piles?



1. literowka Very Happy
2. no to nie wiem jakim cudem mi tak wyskoczylo bo uzywalem cytowania selektywnego Rolling Eyes

herbatke z prundem Very HappyVery Happy
Powrót do góry
GauchoR Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Mar 2006
Skąd: Polska
PostWysłany: 2007-03-01, 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Właśnie miałem wpłacać kolejne pieniądze na bah a tu niespodzianka:

Cytat:
Uwaga: bet-at-home.com składa Ci ofertę, której nie możesz odrzucić! W dniach od 1. do 15. marca 2007r. organizujemy dla naszych Graczy (nie ważne czy nowych czy wcześniej zarejestrowanych) akcję bonusową +100 %. W tym czasie podwajamy Twoją wpłatę. Skorzystaj z okazji! No chyba, że tej kasy nie chcesz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kac89 Płeć:Kobieta
siusy..sius,sius:D


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: 71
PostWysłany: 2007-03-01, 23:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no dobra promocja Smile
musza skusic jakos ludzi, bo oferta bidna, ani live ani be ;p

_________________
"A to jest juz bramka, czyli typowo angielskie zagranie" - Jacek Gmoch, TVP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-03-02, 13:43   

hm... teraz to ja musze sobie tylko przypomniec czy juz tam mialem konto czy nie Very HappyVery Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 35