Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Czego brakuje wam w tym dziale lub co ew. w nim zmienic ?
Autor Wiadomość
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-07, 10:39   Czego brakuje wam w tym dziale lub co ew. w nim zmienic ?

j.w. Cool

ps. komentarze w stylu "odsunac od koryta GbrL-a" beda automatycznie kasowane Very HappyVery HappyVery Happy
Przejdź na dół
sekrecik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-07, 11:00   

ja chce najzwyklejsze w swiecie zaklady Ekstraklasy Cool
Powrót do góry
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-07, 11:33   

januszek napisał/a:
Ja chce odsunac od koryta GbrL-a Very Happy


wiadomosc zostala automatycznie Rolling Eyes skasowana Very HappyVery HappyVery Happy
ps ty se mozesz Wink

sekrecik napisał/a:
ja chce najzwyklejsze w swiecie zaklady Ekstraklasy Cool


polskiej, hiszpanskiej, angielskiej, japonskiej ?
a tak na powaznie to myslelismy o tym ale poki co sa eliminacje MS i ligi stoja Razz
Powrót do góry
przestrzal Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Andrzej Czuma
PostWysłany: 2005-09-07, 13:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja chce w koncu pisac posta po poscie Smile

_________________
http://www.youtube.com/profile?user=kiziorro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kac89 Płeć:Kobieta
siusy..sius,sius:D


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: 71
PostWysłany: 2005-09-07, 15:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi brakuje tego zeby parenascie typow bylo podawanych na jakies dni Smile

Ja nie uczestnicze w internetowych bukach i biore typy co widze na forum, z tym ze mysle co brac Razz

i wygrywam Laughing Cool

_________________
"A to jest juz bramka, czyli typowo angielskie zagranie" - Jacek Gmoch, TVP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sekrecik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-07, 16:36   

gbrl napisał/a:

sekrecik napisał/a:
ja chce najzwyklejsze w swiecie zaklady Ekstraklasy Cool


polskiej, hiszpanskiej, angielskiej, japonskiej ?
a tak na powaznie to myslelismy o tym ale poki co sa eliminacje MS i ligi stoja Razz

Ekstraklasy czyli polskiej Cool
liga rusza w sobote Razz
Powrót do góry
gieksiarz Płeć:Mężczyzna
Rasista

Wiek: 35
Dołączył: 17 Cze 2004
Skąd: mam wiedziec?
PostWysłany: 2005-09-09, 00:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja roponowałbym i chetnie zajalbym sie z kims bukmacherka MZ-ta. Jako, że mam calkiem spory dostep do TZ Wink rozleklamowanie tego działu nie byloby problemem. moze udaloby sie namowiac xonia na jakies nagrody:P

Jesli taki dzial juz istnieje, przepraszam za gapiostwo

Amen
gieksiarz

_________________
...Potencjał niewyczerpany, chyba w DNA on był mu dany...Świat schodzi na psy, razemz nim Ty, wierzysz mi?...Zycie to teatrzyk, nikt sie nie oglada, kazdy patrzy, jak zdobyc glowna role, najlepiej razm dwa, trzy...eMAGieIKa kontra hipokryzji...[*][*][*]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-09, 02:03   

dobry pomysl tylko ja sie troszku obawiam czy ludzie zainteresuja sie tym dzialem bo poki co nie ma jakiegos bukmacherskiego bumu Wink co do nagrod - w tym aspekcie to juz faktycznie musialby sie sam xoniu wypowiedziec bo ja raczej do interesu nie bede sie dokladal Very HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
gieksiarz Płeć:Mężczyzna
Rasista

Wiek: 35
Dołączył: 17 Cze 2004
Skąd: mam wiedziec?
PostWysłany: 2005-09-09, 12:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o zainteresowanie sie postaram, czekac teraz tylko na zainteresowanie xonia;] On tam ma chyba tkie magiczne przyciski jak np. "Elite" i moze dla dobra sprawy, niekiedy by ich uzywal:P

Amen
gieksiarz

_________________
...Potencjał niewyczerpany, chyba w DNA on był mu dany...Świat schodzi na psy, razemz nim Ty, wierzysz mi?...Zycie to teatrzyk, nikt sie nie oglada, kazdy patrzy, jak zdobyc glowna role, najlepiej razm dwa, trzy...eMAGieIKa kontra hipokryzji...[*][*][*]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-09, 13:09   

jesli chodzi o mnie to bardzo chetnie bym Cie dokoptowal do rodziny typerow - dopadnij gdzes Ksina to zostaniesz czlonkiem CREW Wink

ps znasz jeszce jakies inne magiczne sztuczki xonia? Very Happy
Powrót do góry
Ksin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-09, 17:10   

Proszę tylko o numer gg , np na GB w MZ i zapraszamy w nasze grono Laughing , na razie jest nas trzech, im wiecej będzie opiekunów tego działu, tym mniej pracy będzie przypadało na jedną osobę, i tym więcej pomysłów bedzie można zrealizować .

Ja osobiście stanę się bardziej zauważalny, gdy zwycięsko zakończę kampanię wrzesniową. Potrzebuje jescze jakiegoś tygodnia Laughing
Powrót do góry
gieksiarz Płeć:Mężczyzna
Rasista

Wiek: 35
Dołączył: 17 Cze 2004
Skąd: mam wiedziec?
PostWysłany: 2005-09-19, 16:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przepraszam bardzo, ze milcze, ale rzuciłem tylko pomysłem. Realizacja jest mozliwa, tylko ja chcialem rozleklamowac ten dzial bukmacherki w TZ. Poki co nie umiemy sobie z TZ poradzic, wiec za bukmacherke sie lapac nie bede tym bardziej. Za niedlugi czas dam znac, jak widze ten pomysl i jego realizacje. Poki co jutro trza na reszcie TZ wydac:D

Amen
gieksiarz

_________________
...Potencjał niewyczerpany, chyba w DNA on był mu dany...Świat schodzi na psy, razemz nim Ty, wierzysz mi?...Zycie to teatrzyk, nikt sie nie oglada, kazdy patrzy, jak zdobyc glowna role, najlepiej razm dwa, trzy...eMAGieIKa kontra hipokryzji...[*][*][*]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-09-19, 16:58   

fajnie ze chcesz dolaczyc do timu Smile moze nawet z czasem pomyslimy o jakims kaciku bukmacherskim w TZ [np nasze najwieksze wtopy Very HappyVery HappyVery Happy] wszystko sie ugada w odpowiednim czasie Wink
Powrót do góry
kac89 Płeć:Kobieta
siusy..sius,sius:D


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: 71
PostWysłany: 2008-02-11, 23:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jako ze chodza pogloski ze cos do poprawy jest piszcie tutaj, bo nie bede zakladal tematu nowego Smile

Czego brakuje wam w tym dziale lub co ew. w nim zmienic ?

_________________
"A to jest juz bramka, czyli typowo angielskie zagranie" - Jacek Gmoch, TVP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GauchoR Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Mar 2006
Skąd: Polska
PostWysłany: 2008-02-11, 23:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie brakuje jakiegoś weekendowego typerka, żeby każdy z forum mógł sobie frywolnie typować. W razie czegoś mógłbym przy nim pomóc Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 38