Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
RADA LK - nowa opcja: RODZINY KLANOWE
Autor Wiadomość
lanosos Płeć:Mężczyzna
The Winners

Dołączył: 29 Paź 2010
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 2012-12-03, 18:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hussar025 naród jest jeden. Jeżeli by to porównywać do kraju to wszystkie klany to jeden naród.
Masz trochę racji z tym że jak klan ma dużo członków to jeden głos nie do końca jest sprawiedliwe.
Jak jednak wcześniej już pisałem w zamian za to ma być bonus w postaci transferów wewnętrznych.
Danie głosu na sekcję może się skończyć, że radą zacznie rządzić jeden lub kilka dużych klanów. Wtedy też będzie źle i ci mniejsi będą mieć pretensje.

_________________
--
Klan The Winners
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ferge001 Płeć:Mężczyzna
ferge001

Dołączył: 23 Paź 2009
Skąd: Ozimek
PostWysłany: 2012-12-04, 11:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może takie pośrednie rozwiązanie, klan który posiada 1-3 sekcje = 1 głos, klan który ma 4 sekcje lub więcej = 2 głosy, zawsze to zmiejszy różnicę głosów między klanem który ma 1 sekcję, a tym co ma 5. Niekoniecznie muszą być wybierani kapitanowie, ale wybrani ludzie przez cały klan, czyli tacy do których mają największe zaufanie, (zeby ktoś nie napisał zaraz że jest 5 kapitanów w klanie a trzeba wybrać 2 Wink )
Druga sprawa doświadczenie czyli staż jest moim zdaniem konieczny żeby być w radzie ( wiem że jest już gdzieś ten temat, ale tylko krótko ) kwiestia zeby ustalić jaki staż, może 4 sezony w MZ i z dwa w LK jako kapitan czy z-ca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrus1910 Płeć:Mężczyzna
Awanturnicy 1910

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2007
Skąd: łodź
PostWysłany: 2012-12-04, 11:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ludzi odróżnijmy pojęcie "rodziny klanowe" a rada. Jeśli pojęcie "rodzina klanowa" ma zaistnieć to tylko przez LK a nie przez radę jako forma głosowania.
Tak jak pisałem, jest dużo rodzin klanowych ale też jest kilka klanów jedno sekcjowych.
I pomyślmy też o nich. Możliwość transferów w późniejszych terminach między rodzinami klanowymi to super pomysł. A mieć możliwość taką za 1 głos w zamian 2 ( klan ma 2 sekcje) to jest niczym. Więc żeby było sprawiedliwie i z rozsądkiem dla rozgrywek z "rodzinami klanowymi" trzeba też wprowadzić minusy tego pomysłu. I jedyny minus jaki widzę to było by to że owe klany nie mogły by grać na tym samym szczeblu rozgrywek.

+++ Transfery między rodzinami
- 1 głos w radzie
- odłamy rodziny klanowej nie mogą grać na tym samym szczeblu rozgrywek

_________________
You'll never walk alone
Widzew Łódź
Klan: Awanturnicy 1910


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lapatrenera Płeć:Mężczyzna
UPSG


Wiek: 38
Dołączył: 24 Sty 2009
Skąd: Łaziska
PostWysłany: 2012-12-04, 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piotrus1910 napisał/a:

- odłamy rodziny klanowej nie mogą grać na tym samym szczeblu rozgrywek
[/b]

Ja ty sobie to wyobrażasz ze wyjaśnij bo ja tego nie widze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
f-16 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lut 2006
Skąd: pochodzą murzyni?
PostWysłany: 2012-12-04, 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie takie coś jest niedopuszczalne, to MZ ma zweryfikować kto ma gdzie grać a nie zielony stolik...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11346613
wredny Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 10 Gru 2004
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2012-12-06, 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzę, że tu będzie takie pierdu pierdu a nie jakieś sensowne ustalenia np. poprzez głosowanie czy ankiety Wink

Przeczytałem w wielkim skrócie i moim zdaniem:
- żadnych dodatkowych transferów między klanami-rodzinami. Traktujmy je jako zaprzyjaźnione ekipy, i tak mają ten handikap, że co sezon mogą na luźnie reorganizować swoje składy dostosowując je do poziomu ligi w jakich grają.
- zrezygnować z Ligi Rezerw, już dawno przestała ona być fajnymi rozgrywkami - mniej więcej odkąd w LK jest więcej niż 3 czy 4 ligi (a mamy też przecież w niższych szczeblach podział na grupy).

Pozdrawiam Wink

_________________
Lubelski Portal Wędkarski
www.wedkarstwo-lublin.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ksiaze_iktorn Płeć:Mężczyzna

Wiek: 42
Dołączył: 04 Lis 2004
Skąd: Opole
PostWysłany: 2012-12-07, 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

też jestem za likwidacją LR
LR przez większość jest traktowana jako piąte koło u wozu

gdyby zrobić tak jako proponuje @deptak czyli niejako zmusić większe klany do wystawiania z niegrających w podstawowych odłamach do gry w LR to w LR graliby nie tylko najgorsi (już teraz tak jest) ale zazwyczaj najmniej zaangażowani managerowi a to przekładałoby się na większą niż zazwyczaj liczbę walkowerów itp

poza tym tworzenie kolejnych odłamów mimo wielu wad ma jedną podstawową tj.pozwala na dopasowanie siły danych managerów do konkretnych odłamów dzięki czemu Ci najsłabsi grają w niższych ligach, ale mają możliwość wykazania się poprzez grę z klanami o podobnej sile rażenia, dzięki czemu mają szanse na awans np z 6 do 5 ligi a potem wyżej jeżeli ich zespoły będą lepsze

lepiej się skoncentrować na jednym typie rozgrywek (czyli np stworzyć 7 ligę jeżeli zajdzie taka potrzeba) niż rozbudowywać na siłę LR

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mulemans Płeć:Mężczyzna
Dragon Ball GT


Wiek: 34
Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: Wadowice
PostWysłany: 2012-12-21, 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

srodmiescie napisał/a:
Jestem przeciwny 1 klan 1 głos dlaczego?

Nasz klan liczy kilka sekcji a gra w nich kilkudziesięciu menago i co wszyscy muszą zgodzić się z jednym zdaniem które ma zostać przedstawione jednym głosem w radzie?

To jest demokracja?

Pewnie za chwilę ktoś napisze że skoro mamy kilka sekcji to będziemy forsować swoje pomysły. Przekonacie się że tak nie będzie bo u nas liczymy się z każdym zdaniem członka naszego klanu. Jestem przekonany że nasze głosy nie zawsze będą takie same.

Przecież normalne jest że np w Happy Drastic Clan (ekstraklasa) może mieć inne podejście to konkretnej srawy niż Amazing Drastic Clan (VI liga) a w jednej czy drugiej sekcji grają ludzie (menagerowie) którzy chcą mieć swoje zdanie.


Proszę Cie przeczytaj jescze raz to co napisałes bo logiki w tym brak a mianowicie dlaczego głos mniejszego w Lk ma bym mniej wazny od tego grajacego wyze?BEZSENS
Demokracja jest wtedy gdy kazdy ma takie same prawa!

1 Klan(wszystkie sekcje) = 1 Głos

ps w zycia wiem ze jak byłem w DC to sie ludzie miedzy soba nie mogli zrozumiec.porozumiec wiec nie wprowadzaj zamętu PROSZE CIĘ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8444910
srodmiescie Płeć:Mężczyzna

Wiek: 47
Dołączył: 13 Sty 2010
Skąd: Wronki
PostWysłany: 2012-12-22, 00:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mulemans zamęt to wprowadzałeś Ty w każdym klanie w którym byłeś.

Co do naszego klanu jeśli chodzi o niby brak porozumienia podaj jakiś przykład a nie wprowadzasz "zamęt".

A jeśli chcesz to mogę przypomnieć Twój "zamęt" z transferami u nas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin160795 Płeć:Mężczyzna
FC Goool

Dołączył: 07 Lis 2009
Skąd: Sadlinki
PostWysłany: 2013-01-03, 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Reaktywuję temat. Popieram po części deptaka i dresia. Myślę, że możemy to jakoś pomieszać. I jak dla mnie 4 sekcja(jeżeli klan posiada jakąś sekcję w którejś z dwóch najniższych lig) powinna grać w LR. Jeżeli klan posiada 1 ekipe w ekstraklasie i np. dwie sekcje w 2 lidze, to 4 sekcja może grać w LK. Gracze z sekcji z LK powinny jak dla mnie mieć możliwość gry w LR, ale żeby nie było, że w LR będą wystawiane ekipy z zawodnikami tylko z LK, to max 1-2 w kolejce. Myślę, że LR to dobry motyw dla świeżaków, którzy szukają dodatkowych emocji oraz "czegoś" co zatrzyma ich przy grze.

Jeśli chodzi o głosy. Moim zdaniem klan to JEDNOŚĆ. Więc wszystkie sekcje = 1 klan. Jednakże mam tu pewną propozycję. Może ze wzgl. na to, w jakich ligach klan posiada sekcje, pozwolimy na zwiększenie/zmniejszenie liczby reprezentujących. Powiedzmy, lepsze klany, z sekcjami które są wyżej mogą wystawić 3 radnych, co nie nakazuje im wystawienie trójki. Równie dobrze mogą wystawić jednego. Jednakże ilu radnych przypadałoby na każdy klan to nie wiem jak ustalimy. Jeżeli mój pomysł się komuś spodobał, albo widzi dla niego lekkie modyfikacje i jakoś przejdzie, to ustalimy i tę kwestię Wink

_________________
Piłka Nożna
Angry Boys IV - zastępca kapitana
Hokej
Angry Boys - zastępca kapitana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3524774
lanosos Płeć:Mężczyzna
The Winners

Dołączył: 29 Paź 2010
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 2013-01-07, 22:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co znaczy lepszy klan?
Ten z wyższych lig czy te mające więcej sekcji?

_________________
--
Klan The Winners
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dawidzior1990 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Mar 2009
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2013-01-07, 22:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej wiecie że teraz dałbym wniosek i byście nawet nie wiedzieli jak glosować. Czyż to nie paranoja. Moim zdaniem, ta rada to jednak nie ma sensu. Demokracja jest najgorszą formą rządów ale nic lepszego nie wymyślono. A skoro jest najgorsza to nie ma sensu jej zbytnio osłabiać poprzez rozdzielanie władzy.

_________________
Stumilowy Las Corporation - kapitan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julekk Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Wrz 2009
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2013-01-08, 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dawidzior1990, po części mogę się z Tobą zgodzić TA RADA nie ma sensu tzn w kształcie jaki wymyślił ją F-16 wiec nie rozgrzebujmy tematu niech umrze przez zapomnienie

Sama rada ma sens o ile jest dobrze stworzona ale dyskusja w tym przypadku nie poszła w merytorykę tylko w kazuistykę oraz w piętrzenie fobii

a co do twojego stwierdzenia
dawidzior1990 napisał/a:
ej wiecie że teraz dałbym wniosek i byście nawet nie wiedzieli jak glosować.
to mam pytanie czy ty byś wiedział no i czy byś wiedział gdzie wniosek złożyć Razz

_________________
Drużna KS Pogodna Klan Happy Drastic Clan
TM Warszawa I
LKJ Drastic Academy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin160795 Płeć:Mężczyzna
FC Goool

Dołączył: 07 Lis 2009
Skąd: Sadlinki
PostWysłany: 2013-01-16, 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lepszy czyt. z wyższej ligi Smile

_________________
Piłka Nożna
Angry Boys IV - zastępca kapitana
Hokej
Angry Boys - zastępca kapitana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3524774
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 31