Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
1. Old School Managers 14 12-1-1 +195 37pkt 2. HOOLIGANS 14 10-0-4 +84 30pkt
3. Stumilowy Las Coalition 14 9-2-3 +81 29pkt
4. Blood Warriors 14 7-1-6 +24 22pkt
5. Crazy Thornes II 14 6-1-7 -48 19pkt
6. Evolution Sqad 14 5-3-6 +24 [15]pkt 7. Pogromcy Wszystkich 14 2-0-12 -192 6pkt
8. Awanturnicy 1910 II 14 1-0-13 -177 3pkt
tabela uwzględnia kary na koniec sezonu:
Evolution Sqad => kara -2pkt za 4 FC Marklowice (seba310884)
Evolution Sqad => kara -1pkt za 3 Junior Team (czuwaj)
III LIGA grupa B
1. Inni Niż Wszyscy 14 14-0-0 +259 42pkt 2. FAiTH Clan 14 12-0-2 +156 36pkt
3. Inni Niż Wszyscy II 14 8-1-5 -3 25pkt
4. Silesia 2 AFC 14 7-1-6 +30 [21]pkt
5. VSC Kadeci 14 5-1-8 -81 16pkt
6. Postrzeleni Futbolówką III 14 5-0-9 -96 [13]pkt 7. Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 14 2-1-11 -147 [5]pkt
8. Siebie Warci III 14 1-0-13 -126 3pkt
tabela uwzględnia kary na koniec sezonu:
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV => kara -1pkt za 3 KS Nieobliczalni (bruno43)
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV => kara -1pkt za 3 Kotwica Sternberg (sirsn)
Postrzeleni Futbolówką III => kara -1pkt za 3 Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram)
Postrzeleni Futbolówką III => kara -1pkt za 3 Wisla Plock (cako21)
Silesia 2 AFC => kara -1pkt za 3 FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon)
III LIGA grupa C
1. Zagubieni Między Bramkami AFC 14 12-0-2 +171 [33]pkt 2. Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III 14 11-0-3 +168 33pkt
3. Extraordinary Managers Clan 14 8-1-5 +54 25pkt
4. Crazy Thornes 14 6-1-7 -20 19pkt
5. Black Drastic Clan 14 6-0-8 +6 18pkt
6. Stumilowy Las Conspiration 14 5-2-7 -33 17pkt 7. AlleNuclear Clan I 14 5-2-7 -18 [10]pkt
8. Postrzeleni Futbolówką IV 14 0-0-14 -327 0pkt
tabela uwzględnia kary na koniec sezonu:
AlleNuclear Clan I => kara -6pkt za 3
AlleNuclear Clan I => kara -1pkt za 3 Atlético Świętochłowice (enzo-master)
Zagubieni Między Bramkami AFC => kara -3pkt za 2
III LIGA grupa D
1. ANGRY BOYS II 14 12-1-1 +180 37pkt 2. Awanturnicy 1910 14 11-1-2 +147 34pkt
3. Magic Players Juniors 14 9-1-4 +75 28pkt
4. Vendetta 14 8-0-6 +16 [20]pkt
5. FUGAZI 14 5-1-8 -24 16pkt
6. Emigranci V 14 5-0-9 -66 [14]pkt 7. Inni Niż Wszyscy III 14 3-0-11 -150 9pkt
8. New Power Evo Sqad 14 1-0-13 -198 [2]pkt
tabela uwzględnia kary na koniec sezonu:
Emigranci V => kara -1pkt za 3 FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl)
New Power Evo Sqad => kara -1pkt za 3 Astra Krotoszyn (ewa11)
Vendetta => kara -1pkt za 3 Markowy Team (don_browarro)
Vendetta => kara -3pkt za 2
Pro Gejmerzy II - Silesia AFC 13-16
Bears are Back (misiekksc)- FC DROHICZYN (roleksiuk) 1-4 0-6
XYZ (powi1)- Ruch Chorzów (psychofann) 0-5 1-1
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)- Naprzód Janów (marek844) 2-0 3-1
Zawodzie SA (gamcio)- Ruch Radzionków (cidrok88) 6-2 2-3
CSKA Moskwa (samihami2)- Czechovitz Czechowice (marchol) 1-3 2-1
Ambitio BLM - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 10:19
F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) - Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) 0:2, 2:1
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Gerlach (szymall) 1:1, 4:2
Rycerze Pomorza (ryba1234) - Kurziontken SSA (mnowak) 2:3, 2:7
FC Zacisze W-wa (tomwin) - The Stars Łomża (az19krzysiek) 2:1, 0:3
Lech Max (maxmarcinw) - Abandon All Hope (krawon) 1:2, 0:2
Siebie Warci II - Rookies Drastic Clan 14-14
Zblutowo (pigwa) - Grom Wolsztyn(rogas89) 3-2 ; 0-0
Biala Gwiazda SSA (krzysiekbab) - Szybcy i Wściekli(robson77) 2-2 ; 0-2
Black Hołdunów (czarny13) - Gdanszczanka S.A(rusty555) 0-3 ; 5-2
Chojnickie Asiorki (pyda32) - Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) 1-0 ; 1-2
Kania Gostyń (cinek229) - Akademia Varsika...(egonia) 4-2 ; 3-8
Crazy Thornes III 12-18 Emigranci IV
Newell´s de mi Vida II (mauroh) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) 3-0 vo 3-0 vo
QxQ Torun (qxq) - AC MUSTANG ZGODA (kris63) 1-4 1-2
Amator Amsterdam (dan13) - Stomil Łabiszyn (meriva13) 3-0 vo 3-0 vo
Devil Sosnowiec (krzysieg) - Depresja Zulawy (spalony1) 2-4 1-6
Westbam 2012 (westbam2004) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) 0-2 2-3
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Pro Gejmerzy II 20:8
Kurziontken SSA (mnowak) - Bears are Back (misiekksc) 2:0 (2-1)
The Stars Łomża (az19krzysiek) -XYZ (powi1) 1:3 (1-1)
KS Blizne (maximus491) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 1:0 (1-0)
Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) -Zawodzie SA (gamcio) 5:4 (0-1)
Abandon All Hope (krawon) -CSKA Moskwa (samihami2) 3:2 (1-1)
Silesia AFC - Crazy Thornes III 18-12
Ruch Chorzów (psychofann) - Newell´s de mi Vida II (mauroh) 1-3 1-4
Ruch Radzionków (cidrok88) - QxQ Torun (qxq) 3-0 4-2
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Amator Amsterdam (dan13) 0-2 2-3
Czechovitz Czechowice (marchol) - Devil Sosnowiec (krzysieg) 5-1 2-1
Naprzód Janów (marek844) - Westbam 2012 (westbam2004) 5-0 2-1
Rookies Drastic Clan - Ambitio BLM 10 - 19
Gdanszczanka S.A(rusty555) - F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) 0:3, 3:1
Szybcy i Wściekli(robson77) - TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) 2:2, 2:3
Grom Wolsztyn(rogas89) - Vegoria Team (rostek_93) 4:0, 0:2
Akademia Varsika...(egonia) - FC Zacisze W-wa (tomwin) 0:9, 1:5
Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) - Lech Max (maxmarcinw) 0:3, 2:0
Runda 10 – 14.08.2015
Siebie Warci II - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 9-21
Kania Gostyń (cinek229) - KS Blizne (maximus491) 2-3 4-1
Rojiblanco (magik_13) - Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) 0-2 0-3
Black Hołdunów (czarny13) - Kurziontken SSA (mnowak) 1-0 0-4
Zblutowo (pigwa) - Gerlach (szymall) 3-4 2-1
Biala Gwiazda SSA (krzysiekbab) - Abandon All Hope (krawon) 2-3 0-2
Pro Gejmerzy II - Emigranci IV 16-13
Bears are Back (misiekksc)-Stomil Łabiszyn (meriva13) 0-1 , 4-2
XYZ (powi1) -KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) 5-0 , 4-0
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) -SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) 3-0 , 1-1
Zawodzie SA (gamcio) -Depresja Zulawy (spalony1) 8-0 , 0-2
CSKA Moskwa (samihami2) -AC MUSTANG ZGODA (kris63) 1-2 , 3-4
Ambitio BLM - Silesia AFC 15-12
Rycerze Pomorza (ryba1234) - FC DROHICZYN (roleksiuk) 0-0 1-2
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Ruch Chorzów (psychofann) 3-2 1-1
F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) - Naprzód Janów (marek844) 3-2 2-0
Vegoria Team (rostek_93) - Ruch Radzionków (cidrok88) 2-2 2-5
Lech Max (maxmarcinw) - Czechovitz Czechowice (marchol) 4-0 1-3
Crazy Thornes III - Rookies Drastic Clan 13:16
Amator Amsterdam (dan13) - Grom Wolsztyn(rogas89) 2:1 / 0:4
Devil Sosnowiec (krzysieg) - Szybcy i Wściekli(robson77) 1:5 / 2:5
Concord Walden BDG (barthezg) - Gdanszczanka S.A(rusty555) 1:3 / 1:2
QxQ Torun (qxq) - Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) 2:1 / 2:2
Newell´s de mi Vida II (mauroh) - Akademia Varsika...(egonia) 2:1 / 3:0)
Runda 11 – 21.08.2015
Crazy Thornes III - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II ---- 12:18
QxQ Torun (qxq) - The Stars Łomża (az19krzysiek) 1-2 ; 0-5
Amator Amsterdam (dan13) - Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) 1-3 ; 2-1
Newell´s de mi Vida II (mauroh) - Kurziontken SSA (mnowak) 4-0 ; 3-0
Concord Walden BDG (barthezg) - Gerlach (szymall) 2-1 ; 1-2
Westbam 2012 (westbam2004) - Abandon All Hope (krawon) 0-5 ; 1-2
Rookies Drastic Clan - Pro Gejmerzy II 10-16
Grom Wolsztyn (rogas89) - Bears are Back (misiekksc) 4-1 , 0-3
Akademia Varsika... (egonia) - XYZ (powi1) 3-3 , 3-6
Liverpool Football Club (liverpoolczyk92) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 1-1 , 0-3
Szybcy i Wściekli (robson77) - Zawodzie SA (gamcio) 1-1 , 1-1
Gdanszczanka S.A (rusty555) - CSKA Moskwa (samihami2) 1-2 3-2
Siebie Warci II - Silesia AFC 17-11
Black Hołdunów (czarny13) - FC DROHICZYN (roleksiuk) 0-2 0-3
STARGATE TEAM (blanco10)- Ruch Chorzów (psychofann) 4-4 2-1
Kania Gostyń (cinek229) - Naprzód Janów (marek844) 2-0 4-3
FC Halowki Siedlce (zaghi17) - Ruch Radzionków (cidrok88) 3-3 1-4
Zblutowo (pigwa) - Czechovitz Czechowice (marchol) 4-1 3-1
Emigranci IV - Ambitio BLM 13 - 16
Stomil Łabiszyn (meriva13) - Rycerze Pomorza (ryba1234) 5:2, 4:0
SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) - TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) 1:5, 4:1
Depresja Zulawy (spalony1) - F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) 2:2, 0:3
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - FC Zacisze W-wa (tomwin) 0:4, 2:4
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - Lech Max (maxmarcinw) 1:5, 2:1
Runda 12 – 28.08.2015
Ambitio BLM - Siebie Warci II 16 - 13
Vegoria Team (rostek_93) - Kania Gostyń (cinek229) 3:0, 2:3
FC Zacisze W-wa (tomwin) - Zblutowo (pigwa) 0:3, 1:2
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Rojiblanco (magik_13) 3:2, 1:0
Lech Max (maxmarcinw) - Biala Gwiazda SSA (krzysiekbab) 2:1, 2:1
F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) - STARGATE TEAM (blanco10) 1:1, 0:5
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Rookies Drastic Clan 18:12
Gerlach (szymall) - Grom Wolsztyn(rogas89) 1:2 / 2:4
KS Blizne (maximus491) - Szybcy i Wściekli(robson77) 5:2 / 0:2
Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) - Gdanszczanka S.A(rusty555) 5:1 / 1:0
Abandon All Hope (krawon) - Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) 4:5 / 3:1
The Stars Łomża (az19krzysiek) - Akademia Varsika...(egonia) 3:2 / 3:0
Awanturnicy 1910 II - Blood Warriors 8:20
FC Maggots (maro) - kapitan
FC Kromers (zienek)-FC Maggots (maro) 2:4 0:11
BLOKERSI KUTNO (markus132)-FC Nazgulce (nazgul666) 0:5 0:7
Leszczyki Borowe (emilo) -FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 3:0 3:0 vo
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) -DOJO ZABRZE (dojo1) 0:0 2:3
Brunsberga SSA (wazon1910)-UEFA Real Gliwice (szymi12) 1:5 2:2
Crazy Thornes II - Evolution Sqad 12:12
FA Sandtown (jazz) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 1-4 0:2
FC Płoszyce (romrom123) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 2-3 2:4
KS POGROMCY DZIEWIC (zbyszekzibi) - Los Desperados Szczecin (skkjod) x-x x-x
Ks.Warka Pogromcy (slystal2) - FC Marklowice (seba310884) 5-2 4:1
Victoria Toruń (jacapl) - vacat 3:0 3:0
HOOLIGANS - Old School Managers 10:19
F. C. Ostrów (piotr_073) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 1-5 1-7
Oblasek (adrianadi77) - Amazing Team (turkov86) 0-1 1-1
C MILAN (pwr1985) - TeReFerere (vx) 1-3 4-6
Los zapatos de la muerte (harlequin) - LEGIA Bielany (quentinzee) 5-1 4-1
Munited FC (fiend) - Cucumbers (og0r) 0-3 4-1
Pogromcy Wszystkich - Stumilowy Las Coalition 13:16
KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182) - Diably Podlaskie (rafalow) 0-2 1-4
AC Milan (progo9) - Roki-team (roki82) 1-2 2-1
Rychtal Football Club (rocket092) - Kodeniec (dominik17) 3-1 9-1
3A Kalisz (jendrekkks) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 3-2 3-3
Barça (katalonczyk92) - Harpagan Przodkowo (nmarcinn) 1-4 1-6
Runda 2 – 19.06.2015
Old School Managers - Pogromcy Wszystkich 20:8
Amazing Team (turkov86) - KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182) 1-3 0-1
Cucumbers (og0r) - Zemsta Ludwinów (goda87) 5-0 3-3
TeReFerere (vx) - Rychtal Football Club (rocket092) 4-0 1-1
LEGIA Bielany (quentinzee) - 3A Kalisz (jendrekkks) 3-0 4-1
SC Ronsko 07 (sfistaak) - Barça (katalonczyk92) 6-0 7-0
Blood Warriors - Crazy Thornes II 21:9
FC Maggots (maro) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 1:0 8:0
FC Nazgulce (nazgul666) - Szczyrk SSA (krzysiek23) 3:2 6:0
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - Ks.Warka Pogromcy (slystal2) 0:3 0:5
DOJO ZABRZE (dojo1) - FC Płoszyce (romrom123) 1:3 2:0
UEFA Real Gliwice (szymi12) - Levadia (maks1993) 9:0 3:0
Evolution Sqad - HOOLIGANS 10:19
FC Marklowice (seba310884) - Oblasek (adrianadi77) 1:3 1:6
U.C.MILAN (rolandinho) - Los zapatos de la muerte (harlequin) 0:3 vo 3:0
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Hard Work (po10latach) 3:2 3:3
Los Desperados Szczecin (skkjod) - AC MILAN (pwr1985) 1:3 0:2
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Munited FC (fiend) 3:2 0:2
Runda 3 – 26.06.2015
Crazy Thornes II - Old School Managers 6:24
Ks.Warka Pogromcy (slystal2) - Amazing Team (turkov86) 1:2 0:5
Katliske (mistrz93) - Cucumbers (og0r) 1:3 1:2
FC Płoszyce (romrom123) - TeReFerere (vx) 2:1 6:0
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - LEGIA Bielany (quentinzee) 1:5 1:5
Legia Warszawa SA (dominik1989) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 3:6 0:5
Pogromcy Wszystkich - Blood Warriors 6:21
3A Kalisz (jendrekkks) - FC Maggots (maro) 0-9 0-4
KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182) - FC Nazgulce (nazgul666) 2-2 2-2
AC Milan (progo9) - FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 3-0 1-2
Zemsta Ludwinów (goda87) - DOJO ZABRZE (dojo1) 0-10 0-3
Zjem Cię (prezes_wml) - UEFA Real Gliwice (szymi12) 0-2 1-1
HOOLIGANS - Stumilowy Las Coalition 7:22
Oblasek (adrianadi77) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 0-1 0-3
Hard Work (po10latach) - Zryw Samsonów (namsen) 4-3 3-3
F. C. Ostrów (piotr_073) - Gold Team Bełchatów (l-viu) 1-4 1-6
Los zapatos de la muerte (harlequin) - Diably Podlaskie (rafalow) 0-2 2-3
AC MILAN (pwr1985) - Harpagan Przodkowo (nmarcinn) 3-2 1-3
Runda 4 – 03.07.2015
Crazy Thornes II - Stumilowy Las Coalition 6:24
FA Sandtown (jazz) - kapitan
KuBaŃcZyK FC (jackobee4) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 0:3 0:3 vo
Szczyrk SSA (krzysiek23) - Zryw Samsonów (namsen) 1-0 1-8
KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) - Gold Team Bełchatów (l-viu) 0:3 0:3 vo
Atlético Madryt (sonic69) - Roki-team (roki82) 0-6 2:0
Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) - Diably Podlaskie (rafalow) 0-6 1:7
Blood Warriors - HOOLIGANS 16:7
FC Maggots (maro) - Oblasek (adrianadi77) 3:3 2:1
FC Nazgulce (nazgul666) - Hard Work (po10latach) 2:0 3:0
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - Los zapatos de la muerte (harlequin) x-x x-x
DOJO ZABRZE (dojo1) - AC MILAN (pwr1985) 1:3 3:2
UEFA Real Gliwice (szymi12) - Munited FC (fiend) 4:1 2:3
Awanturnicy 1910 II - Old School Managers 4:25
FC OPATÓWEK (ross009) - Amazing Team (turkov86) 0-11 0-10
◄19A10► Brunsberga (wazon1910) - Cucumbers (og0r) 1-2 1-2
FC Kromers (zienek) - TeReFerere (vx) 0-2 4-3
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - LEGIA Bielany (quentinzee) 4-4 1-3
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 1-7 1-7
Evolution Sqad - Pogromcy Wszystkich 13:16
Junior Team (czuwaj) - KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182) 0:3 0:3 vo
Los Desperados Szczecin (skkjod) - Zemsta Ludwinów (goda87) 4:0 2:3
FC Marklowice (seba310884) - Rychtal Football Club (rocket092) 0:8 0:8
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Barça (katalonczyk92) 3:0 2:1
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - AC Milan (progo9) 4:1 1:1
Runda 5 – 10.07.2015
Old School Managers - Evolution Sqad 18:12
Amazing Team (turkov86) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 1-3 2-1
SC Ronsko 07 (sfistaak) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 2-0 3-0
Cucumbers (og0r) - Los Desperados Szczecin (skkjod) 2-3 0-4
LEGIA Bielany (quentinzee) - FC Marklowice (seba310884) 10-0 14-0
TeReFerere (vx) - Stal Mielec (m_j1985) 1-3 8-4
HOOLIGANS - Crazy Thornes II 23:5
Hard Work (po10latach) - Ks.Warka Pogromcy (slystal2) 1-1 1-3
Los zapatos de la muerte (harlequin) - FC Płoszyce (romrom123) 4-3 0-0
F. C. Ostrów (piotr_073) - Katliske (mistrz93) 4-0 2-0
Oblasek (adrianadi77) - FA Sandtown (jazz) 4-1 4-0
AC MILAN (pwr1985) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 4-2 5-2
Pogromcy Wszystkich - Awanturnicy 1910 II 20:8
Wisniowa SA (tomg) - kapitan
AC Milan (progo9) - ◄19A10► Brunsberga (wazon1910) 2:1 1:1
Rychtal Football Club (rocket092) - FC Kromers (zienek) 3:0 3:0
Barça (katalonczyk92) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 0:2 1:1
Zjem Cię (prezes_wml) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 0:1 5:0
3A Kalisz (jendrekkks) - ◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) 5:0 6:1
Stumilowy Las Coalition - Blood Warriors 18:9
Gold Team Bełchatów (l-viu)-FC Maggots (maro) 1-9 2-2
Choroszczynka SA (dziwnyy)-FC Nazgulce (nazgul666) 3-0 9-2
Diably Podlaskie (rafalow)-FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 6-0 11-1
Roki-team (roki82)-DOJO ZABRZE (dojo1) 0-2 3-0
Harpagan Przodkowo (nmarcinn)-UEFA Real Gliwice (szymi12) 3-3 0-0
Evolution Sqad - Stumilowy Las Coalition 7:16
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Gold Team Bełchatów (l-viu) 2-1 1-1
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 3-0 1-2
Los Desperados Szczecin (skkjod) - Diably Podlaskie (rafalow) 0-9 2-3
FC Marklowice (seba310884) - Roki-team (roki82) x-x x-x
Stal Mielec (m_j1985) - Harpagan Przodkowo (nmarcinn) 2-5 1-6
Awanturnicy 1910 II - HOOLIGANS 7:22
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) - Los zapatos de la muerte (harlequin) 1:5 0:9
◄19A10► Brunsberga (wazon1910)- Arsenal (adrianadi77) 1:2 0:3
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) 1:1 1:0
FC Kromers (zienek) - AC MILAN (pwr1985) 4:2 2:3
FC OPATÓWEK (ross009) - Hard Work (po10latach) 0:2 2:5
Old School Managers - Blood Warriors 30:0
Amazing Team (turkov86)- FC Maggots (maro) 2-1 2-1
TeReFerere (vx) - FC Nazgulce (nazgul666) 2-0 6-1
Cucumbers (og0r) - FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 1-0 2-0
SC Ronsko 07 (sfistaak) - DOJO ZABRZE (dojo1) 5-1 5-0
LEGIA Bielany (quentinzee) - UEFA Real Gliwice (szymi12) 1-0 2-1
Runda 7 – 24.07.2015
Blood Warriors - Evolution Sqad 3:21
FC Nazgulce (nazgul666) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 0:6 2:1
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 1:4 1:4
DOJO ZABRZE (dojo1) - Los Desperados Szczecin (skkjod) 1:2 1:3
UEFA Real Gliwice (szymi12) - FC Marklowice (seba310884) x-x x-x
WNB Czechovice-Dz. (jarqa) - Stal Mielec (m_j1985) 1:5 1:8
HOOLIGANS - Pogromcy Wszystkich 25:4
Munited FC (fiend) - 3A Kalisz (jendrekkks) 2:2 0:1
Los zapatos de la muerte (harlequin) - Barça (katalonczyk92) 8:0 15:1
AC MILAN (pwr1985) - AC Milan (progo9) 3:0 5:1
Arsenal (adrianadi77) - Zjem Cię (prezes_wml) 5:1 4:0
F. C. Ostrów (piotr_073) - Rychtal Football Club (rocket092) 3:2 6:0
Crazy Thornes II - Awanturnicy 1910 II 17:11
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - ◄19A10► Brunsberga (wazon1910) 1-1 0-4
Ks.Warka Pogromcy (slystal2) - FC Kromers (zienek) 2-2 2-3
Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 1-2 2-0
FC Płoszyce (romrom123) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 4-2 4-0
FA Sandtown (jazz) - ◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) 7-0 6-3
Stumilowy Las Coalition - Old School Managers 14:14
Choroszczynka SA (dziwnyy)- Amazing Team (turkov86) 0-2 2-3
Harpagan Przodkowo (nmarcinn)- TeReFerere (vx) 2-2 2-2
Gold Team Bełchatów (l-viu)- Cucumbers (og0r) 3-1 5-2
Kodeniec (dominik17)- SC Ronsko 07 (sfistaak) 0-7 0-10
Diably Podlaskie (rafalow)- LEGIA Bielany (quentinzee) 6-1 3-0
Runda 8 – 31.07.2015
Blood Warriors - Awanturnicy 1910 II 22:1
FC Maggots (maro) - ◄19A10► Brunsberga (wazon1910) 4-2 4-2
FC Nazgulce (nazgul666) - FC Kromers (zienek) x-x x-x
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 9-0 8:0
DOJO ZABRZE (dojo1) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 6-1 5:1
UEFA Real Gliwice (szymi12) - ◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) 1-1 4:1
Evolution Sqad - Crazy Thornes II 12:18
Junior Team (czuwaj) - Szczyrk SSA (krzysiek23) 0:3 0:3 vo
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 2-0 2-0
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Atlético Madryt (sonic69) 9-0 9-0
Los Desperados Szczecin (skkjod) - FC Płoszyce (romrom123) 2-5 1-2
Stal Mielec (m_j1985) - FA Sandtown (jazz) 2-4 1-2
Old School Managers - HOOLIGANS 11:17
SC Ronsko 07 (sfistaak) - Los zapatos de la muerte (harlequin) 0-10 0-8
Amazing Team (turkov86) - AC MILAN (pwr1985) 5-2 8-3
Cucumbers (og0r) - Arsenal (adrianadi77) 2-4 1-5
LEGIA Bielany (quentinzee) - F. C. Ostrów (piotr_073) 6-0 0-3
TeReFerere (vx) - HardWork (po10latach) 1-1 0-0
Stumilowy Las Coalition - Pogromcy Wszystkich 30:0
Diably Podlaskie (rafalow)- AC Milan (progo9) 4-2 3-0
Choroszczynka SA (dziwnyy)- Zjem Cię (prezes_wml) 1-0 5-1
Kodeniec (dominik17)- Zemsta Ludwinów (goda87) 7-2 5-1
Gold Team Bełchatów (l-viu)- Rychtal Football Club (rocket092) 5-1 4-2
Harpagan Przodkowo (nmarcinn) - KS Start Przezchlebie (landzik) 5-2 3-1
Runda 9 – 07.08.2015
Pogromcy Wszystkich - Old School Managers 0:30
Rychtal Football Club (rocket092) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 1-7 0-6
Zemsta Ludwinów (goda87) - Amazing Team (turkov86) 0-5 0-7
Zjem Cię (prezes_wml) - Cucumbers (og0r) 1-6 1-2
AC Milan (progo9) - LEGIA Bielany (quentinzee) 1-2 1-3
KS Start Przezchlebie (landzik) - TeReFerere (vx) 0-1 1-2
Crazy Thornes II - Blood Warriors 17:11
Legia Warszawa SA (dominik1989) - FC Maggots (maro) 1:7 2:5
Levadia (maks1993) - FC Nazgulce (nazgul666) 2:1 2:3
Ks.Warka Pogromcy (slystal2) - FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 3:2 3:1
FA Sandtown (jazz) - DOJO ZABRZE (dojo1) 0:0 2:0
FC Płoszyce (romrom123) - UEFA Real Gliwice (szymi12) 3:3 5:1
Awanturnicy 1910 II - Stumilowy Las Coalition 10:19
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) - Diably Podlaskie (rafalow) 0-5 0-8
FC Kromers (zienek) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 4-1 2-6
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Kodeniec (dominik17) 3-2 0-0
◄19A10► Brunsberga (wazon1910) - Gold Team Bełchatów (l-viu) 0-3 2-1
◄19A10► BLOKERSI KUTNO (markus132) - Harpagan Przodkowo (nmarcinn) 0-8 2-4
HOOLIGANS - Evolution Sqad 5:23
Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) - kapitan
Los zapatos de la muerte (harlequin) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 3:4 2:3
AC MILAN (pwr1985) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 1:4 1:5
Arsenal (adrianadi77) - Los Desperados Szczecin (skkjod) 1:0 3:3
F. C. Ostrów (piotr_073) - FC Marklowice (seba310884) 0:3 0:3 vo (nierozegrany)
HardWork (po10latach) - Stal Mielec (m_j1985) 0:0 1:3
Runda 10 – 14.08.2015
Old School Managers - Crazy Thornes II 25:4
LEGIA Bielany (quentinzee) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200) 5:1 2:1
TeReFerere (vx) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 2:0 6:0
Amazing Team (turkov86) - Ks.Warka Pogromcy (slystal2) 9:1 16:0
Cucumbers (og0r) - Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) 1:1 0:3
SC Ronsko 07 (sfistaak) - FC Płoszyce (romrom123) 6:0 4:2
Blood Warriors - Pogromcy Wszystkich 30:0
FC Maggots (maro) - AC Milan (progo9) 7:0 4:0
FC Nazgulce (nazgul666) - Zjem Cię (prezes_wml) 2:1 3:0
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - Zemsta Ludwinów (goda87) 6:0 3:0
DOJO ZABRZE (dojo1) - Rychtal Football Club (rocket092) 3:0 4:2
UEFA Real Gliwice (szymi12) - KS Start Przezchlebie (landzik) 3:0 3:0 vo
Evolution Sqad - Awanturnicy 1910 II 18:12
FC Marklowice (seba310884) - ◄19A10► Brunsberga (wazon1910) 0:3 0:3 vo
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - FC Kromers (zienek) 3:1 3:1
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 4:1 4:2
Los Desperados Szczecin (skkjod) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 0:10 0:7
Stal Mielec (m_j1985) - ◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) 8:0 7:2
Stumilowy Las Coalition - HOOLIGANS 9:21
Diably Podlaskie (rafalow)-Los zapatos de la muerte (harlequin) 2-3 2-3
Roki-team (roki82)-HardWork (po10latach) 2-1 1-2
Choroszczynka SA (dziwnyy)-Arsenal (adrianadi77) 1-2 3-5
Harpagan Przodkowo (nmarcinn)-Munited FC (fiend) 2-3 0-2
Gold Team Bełchatów (l-viu)-F. C. Ostrów (piotr_073) 6-5 3-2
Runda 11 – 21.08.2015
Stumilowy Las Coalition - Crazy Thornes II 16:13
Gold Team Bełchatów (l-viu)- Ks.Warka Pogromcy (slystal2) 2:2 4:1
Harpagan Przodkowo (nmarcinn)- FC Płoszyce (romrom123) 1:4 2:5
Kodeniec (dominik17)- Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) 2:5 0:4
Roki-team (roki82)- Szczyrk SSA (krzysiek23) 3-1 4-3
Diably Podlaskie (rafalow)- Levadia (maks1993) 9:0 6:0
HOOLIGANS - Blood Warriors 17:11
Los zapatos de la muerte (harlequin) - FC Maggots (maro) 2:2 3:1
HardWork (po10latach) - FC Nazgulce (nazgul666) 1:0 1:2
Arsenal (adrianadi77) - FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 2:0 1:1
Munited FC (fiend) - DOJO ZABRZE (dojo1) 2:1 2:1
F. C. Ostrów (piotr_073) - UEFA Real Gliwice (szymi12) 2:3 2:4
Old School Managers - Awanturnicy 1910 II 30:0
SC Ronsko 07 (sfistaak) - ◄19A10► Brunsberga (wazon1910) 2-1 4-1
LEGIA Bielany (quentinzee) - FC Kromers (zienek) 5-1 15-0
Amazing Team (turkov86) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 1-0 1-0
Cucumbers (og0r) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 6-0 5-0
TeReFerere (vx) - ◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) 5-0 7-0
Pogromcy Wszystkich - Evolution Sqad 4:13
Zemsta Ludwinów (goda87) - FC Marklowice (seba310884) x-x x-x
Zjem Cię (prezes_wml) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 0:2 0:2
Barça (katalonczyk92) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 0:4 0:7
Rychtal Football Club (rocket092) - Los Desperados Szczecin (skkjod) x-x x-x
AC Milan (progo9) - Stal Mielec (m_j1985) 2:2 1:0
Runda 12 – 28.08.2015
Evolution Sqad - Old School Managers 12:18
brak ekipy - SC Ronsko 07 (sfistaak) 0-3 0-3
brak ekipy - LEGIA Bielany (quentinzee) 0-3 0-3
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Amazing Team (turkov86) 7-0 1-4
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Cucumbers (og0r) 2-0 1-2
Stal Mielec (m_j1985) - TeReFerere (vx) 4-2 3-2
Crazy Thornes II - HOOLIGANS 13:16
Legia Warszawa SA (dominik1989) - Los zapatos de la muerte (harlequin) 0-1 0-3
Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) - HardWork (po10latach) 1-0 2-1
KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) - Arsenal (adrianadi77) 0-3 2-2
Ks.Warka Pogromcy (slystal2) - Munited FC (fiend) 1-5 1-6
FC Płoszyce (romrom123) - F. C. Ostrów (piotr_073) 6-0 5-0
Awanturnicy 1910 II - Pogromcy Wszystkich 22:7
◄19A10► Brunsberga (wazon1910) - Zemsta Ludwinów (goda87) 4:1 4:0
FC Kromers (zienek) - Zjem Cię (prezes_wml) 1:0 1:1
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Barça (katalonczyk92) 2:1 3:2
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) - Rychtal Football Club (rocket092) 3:0 3:0 vo
◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132 - AC Milan (progo9) 2:4 0:4
Blood Warriors - Stumilowy Las Coalition 16:10
FC Maggots (maro) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 5-1 1-1
FC Nazgulce (nazgul666) - Zryw Samsonów (namsen) 6-2 1-1
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - Gold Team Bełchatów (l-viu) 2-2 2-2
DOJO ZABRZE (dojo1) - Roki-team (roki82) 3-1 4-0
UEFA Real Gliwice (szymi12) - Diably Podlaskie (rafalow) 1-3 0-3
Runda 13 – 04.09.2015
Crazy Thornes II - Pogromcy Wszystkich 16:13
Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) - Zemsta Ludwinów (goda87) 5:3 0:3
Atlético Madryt (sonic69) - Zjem Cię (prezes_wml) 0:2 1:2
FA Sandtown (jazz) - Barça (katalonczyk92) 6:0 5:1
FC Płoszyce (romrom123) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 6:1 9:0
Szczyrk SSA (krzysiek23) - AC Milan (progo9) 2:4 3:3
Stumilowy Las Coalition - Evolution Sqad 15:15
Zryw Samsonów (namsen) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 0:1 1:3
Choroszczynka SA (dziwnyy)- FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 0:1 1:3
Diably Podlaskie (rafalow)- Los Desperados Szczecin (skkjod) 5:2 4:1
Kodeniec (dominik17)- Junior Team (czuwaj) 3:0 3:0 vo
Gold Team Bełchatów (l-viu)- Stal Mielec (m_j1985) 3:1 1:2
HOOLIGANS - Awanturnicy 1910 II 23:5
Arsenal (adrianadi77) - ◄19A10► Brunsberga (wazon1910) 0:0 1:0
AC MILAN (pwr1985) - FC Kromers (zienek) 2:2 1:3
Munited FC (fiend) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 2:1 1:0
Los zapatos de la muerte (harlequin) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 7:1 6:0
Hard Work (po10latach) - ◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) 8:0 3:0
Blood Warriors - Old School Managers 9:21
FC Maggots (maro) - TeReFerere (vx) 3-0 3-1
FC Nazgulce (nazgul666) - Cucumbers (og0r) 0-5 0-2
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - Amazing Team (turkov86) 3-5 2-4
DOJO ZABRZE (dojo1) - LEGIA Bielany (quentinzee) 2-1 3-4
UEFA Real Gliwice (szymi12) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 0-2 2-5
Runda 14 – 11.09.2015
Evolution Sqad - Blood Warriors 14:14
brak ekipy - FC Maggots (maro) 0:3 0:3
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - FC Nazgulce (nazgul666) 2:0 1:0
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 1:0 2:2
Stal Mielec (m_j1985) - DOJO ZABRZE (dojo1) 3:1 1:1
Los Desperados Szczecin (skkjod) - UEFA Real Gliwice (szymi12) 0:12 0:16
Pogromcy Wszystkich - HOOLIGANS 1:28
Barça (katalonczyk92) - Arsenal (adrianadi77) 1:3 1:5
Zjem Cię (prezes_wml) - AC MILAN (pwr1985) 1:1 1:2
Zemsta Ludwinów (goda87) - Munited FC (fiend) 0:11 0:5
AC Milan (progo9) - Los zapatos de la muerte (harlequin) 0:4 0:2
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - Hard Work (po10latach) 0:7 0:3
Awanturnicy 1910 II - Crazy Thornes II 9:21
FC Kromers (zienek) - Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) 0:2 2:3
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) - FA Sandtown (jazz) 1:3 0:9
◄19A10► Brunsberga (wazon1910) - FC Płoszyce (romrom123) 0:1 2:1
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Ks.Warka Pogromcy (slystal2) 3:2 1:0
◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) - Szczyrk SSA (krzysiek23) 0:4 2:4
Old School Managers - Stumilowy Las Coalition 18:12
Choroszczynka SA (dziwnyy) - kapitan
Amazing Team (turkov86) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 0-4 2-3
TeReFerere (vx) - Zryw Samsonów (namsen) 2-0 4-0
LEGIA Bielany (quentinzee) - Gold Team Bełchatów (l-viu) 5-3 0-4
SC Ronsko 07 (sfistaak) - Diably Podlaskie (rafalow) 4-1 2-4
Cucumbers (og0r) - Harpagan Przodkowo (nmarcinn) 5-2 3-1
_________________ Organizator LK
Kapitan Lublin III
FAiTH Clan - Inni Niż Wszyscy 8:20
Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) -Red Devils (kwachu) 0-1 4-4
KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen)-TS Barca Skawina (miruswspanialy) 2-2 1-2
Guardian Force (loki_siemce)-MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) 0-4 5-4
FAiTH (ujarany) - Brygada RR (rafal_r) 1-2 3-0
ZIELONE LUDKI (schrek)-PRO D.K. ReaL (prodkreal) 0-2 1-2
Inni Niż Wszyscy II - Postrzeleni Futbolówką III 19:4
As Konin (marcin21) - Wisla Plock (cako21) 18:0 18:0
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - Sporting Giszowiec (nico1902) 1:2 0:0
Sparta Torex (siur83) - Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) x-x x-x
Ave Silesia (ghede_p) - FC REWOL (rewol) 3:2 3:0
Borussia Dortmund (szkal) - Królewscy (patryk5l) 3:1 1:0
Siebie Warci III - Silesia 2 AFC 9:21
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - wystawienie nieuprawnionego gracza
Murakami team Cracow (kinbot2) - WERK IMPERARE (fcmarco) 3:1 1:2
SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) - Astral (astralny) 3:0 3:0 vo
Az Alkmaar FC (jabolik) - Bayern Munchen (marcin_25) 0:2 0:4
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - The Irons Chorzów (theirons) 0:3 0:3 vo
Orzeł Tychy (rafaelcrspo) - Kamionka Death Squad (el-ronino) 0:3 0:3 <-wynik zweryfikowany, nieprawidłowy nick
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - VSC Kadeci 10:19
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - SiNoFcorby (corby91) 0:6 0:0
F.C.Dan (podwych) - Warsaw City Academy U23 (assassin93) 0:2 0:1
FC PaRzaki (parzak) - RS Wikowyje (sirralf) 5:1 3:0
Srebrny Grom DK (yaretzky) - Dawcy (sza-v) 3:1 0:2
KS Nieobliczalni (bruno43) - 1 FC made in poland (merc82) 0:3 0:3 vo
Runda 2 – 19.06.2015
Silesia 2 AFC - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 22:7
WERK IMPERARE (fcmarco)- FC PaRzaki (parzak) 2:2 1:2
The Irons Chorzów (theirons) - F.C.Dan (podwych) 7:2 3:0
Kamionka Death Squad (el-ronino)- KS Nieobliczalni (bruno43) 1:2 3:2
Bayern Munchen (marcin_25)- The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 2:0 8:0
Astral (astralny)- Srebrny Grom DK (yaretzky) 5:0 5:0
Inni Niż Wszyscy - Inni Niż Wszyscy II 23:5
Red Devils (kwachu) - Ave Silesia (ghede_p) 2:0 3:1
KS KRUK (avwk) - Oranjes Zamość (patrick89zmc) 0:2 5:0
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - As Konin (marcin21) 4:0 2:2
Brygada RR (rafal_r) - Borussia Dortmund (szkal) 2:1 0:0
Inter Halemba (danielek1512) - Szczebrzusz SA (puyol987) 6:0 4:0
VSC Kadeci - FAiTH Clan 1:28
1 FC made in poland (merc82) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 0-1 0-2
Warsaw City Academy U23 (assassin93) - ZIELONE LUDKI (schrek) 1-4 0-2
Balbinów (pitek0212) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 0-1 1-4
RS Wikowyje (sirralf) - KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) 2-2 2-3
SiNoFcorby (corby91) - Guardian Force (loki_siemce) 2-4 0-6
Postrzeleni Futbolówką III - Siebie Warci III 18:6
Sporting Giszowiec (nico1902) - Murakami team Cracow (kinbot2) 1:2 1:4
Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) - SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 7:1 6:0
FC REWOL (rewol) - Stuhm SSA (janniezbedny) x-x x-x
Królewscy (patryk5l) - Pracze (sebkam) 2:0 4:0
Wisla Plock (cako21) -Orzeł Tychy (rafaelcrspo) 3:0 3:0 vo <- nieprawidłowy nick
Runda 3 – 26.06.2015
Inni Niż Wszyscy II - Silesia 2 AFC 10:19
Ave Silesia (ghede_p) - FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon) 2:4 5:1
Borussia Dortmund (szkal) - WERK IMPERARE (fcmarco) 7:0 4:0
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - Astral (astralny) 0:3 1:4
Sparta Torex (siur83) - Bayern Munchen (marcin_25) 1:1 1:3
Margonin SA (marekmarek69) - The Irons Chorzów (theirons) 0:9 1:6
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - Inni Niż Wszyscy 4:25
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - Red Devils (kwachu) 1:8 0:5
Srebrny Grom DK (yaretzky) - KS KRUK (avwk) 1:2 0:3
Kotwica Sternberg (sirsn) - TS Barca Skawina (miruswspanialy) 2:2 3:1
FC PaRzaki (parzak) - Brygada RR (rafal_r) 2:3 1:4
KS Nieobliczalni (bruno43) - PRO D.K. ReaL (prodkreal) 1:2 0:4
FAiTH Clan - Postrzeleni Futbolówką III 22:7
Roman Tim Tfaruk (pawel-liman)-Wisla Plock (cako21) 10-0 15-0
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany)-Sporting Giszowiec (nico1902) 1-1 2-0
Guardian Force (loki_siemce)-Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) 0-1 1-3
Juliszew SSA (cmmt) -FC REWOL (rewol) 6-0 3-0
KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen)-Królewscy (patryk5l) 12-0 13-0
Siebie Warci III - VSC Kadeci 8:20
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - SiNoFcorby (corby91) 6-0 1-1
Pracze (sebkam) - Warsaw City Academy U23 (assassin93) 0-4 0-3
Az Alkmaar FC (jabolik) - RS Wikowyje (sirralf) 0-4 0-6
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Balbinów (pitek0212) 2-4 3-2
Murakami team Cracow (kinbot2) - 1 FC made in poland (merc82) 0-1 2-2
Runda 4 – 03.07.2015
Inni Niż Wszyscy II - VSC Kadeci 18:12
Ave Silesia (ghede_p) - SiNoFcorby (corby91) 6:3 7:0
As Konin (marcin21) - Warsaw City Academy U23 (assassin93) 1:4 2:3
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - RS Wikowyje (sirralf) 4:1 2:3
Oceania Rumia (marinero) - 1 FC made in poland (merc82) 4:2 3:2
Sparta Torex (siur83) - Balbinów (pitek0212) 0:2 5:0
Inni Niż Wszyscy - Siebie Warci III 22:7
KS KRUK (avwk) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 1:0 2:3
Red Devils (kwachu) - SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 9:0 11:0
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - Az Alkmaar FC (jabolik) 6:1 1:1
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 3:4 3:2
Brygada RR (rafal_r) - Murakami team Cracow (kinbot2) 5:2 4:0
FAiTH Clan - Silesia 2 AFC 18:12
Guardian Force (loki_siemce) - WERK IMPERARE (fcmarco) 1-3 7-0
ZIELONE LUDKI (schrek) - Astral (astralny) 1-5 0-2
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) - Bayern Munchen (marcin_25) 2-1 2-1
Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) - The Irons Chorzów (theirons) 8-1 4-1
KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) - Kamionka Death Squad (el-ronino) 2-3 1-0
Postrzeleni Futbolówką III - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 12:18
↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980) - kapitan
FC REWOL (rewol) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 1-0 0-3
Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) - ↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980) 3-0 3-0 vo
Królewscy (patryk5l) - Kotwica Sternberg (sirsn) 0-9 0-12
Wisla Plock (cako21) - FC PaRzaki (parzak) 0-12 0-12
Sporting Giszowiec (nico1902) - KS Nieobliczalni (bruno43) 3-0 vo 0-1
Runda 5 – 10.07.2015
Silesia 2 AFC - Postrzeleni Futbolówką III 10:7
Astral (astralny) - FC REWOL (rewol) x-x x-x
Bayern Munchen (marcin_25) - Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) 1-5 0-3
The Irons Chorzów (theirons) - Królewscy (patryk5l) 18-0 15-0
FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon) - Wisla Plock (cako21) x-x x-x
Kamionka Death Squad (el-ronino) - Sporting Giszowiec (nico1902) 6-0 1-1
Siebie Warci III - Inni Niż Wszyscy II 10:19
Murakami team Cracow (kinbot2) - Borussia Dortmund (szkal) 0:0 4:0
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Szczebrzusz SA (puyol987) 0:5 0:4
Pracze (sebkam) - Ave Silesia (ghede_p) 0:9 1:5
Az Alkmaar FC (jabolik) - Oranjes Zamość (patrick89zmc) 0:2 1:2
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - Sparta Torex (siur83) 1:8 0:9
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - FAiTH Clan 1:28
Kotwica Sternberg (sirsn) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 0:3 0:3 vo
↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980)- Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 0:3 0:3 vo
KS Nieobliczalni (bruno43) - Guardian Force (loki_siemce) 3:3 3:4
F.C.Dan (podwych) - Juliszew SSA (cmmt) 1:4 1:3
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) 0:4 2:4
VSC Kadeci - Inni Niż Wszyscy 7:22
Balbinów (pitek0212)-Red Devils (kwachu) 1-6 0-6
RS Wikowyje (sirralf)-TS Barca Skawina (miruswspanialy) 2-3 2-2
Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93)-PRO D.K. ReaL (prodkreal) 0-4 3-1
1 FC made in poland (merc82)-Inter Halemba (danielek1512) 2-5 3-1
SiNoFcorby (corby91)-Brygada RR (rafal_r) 1-8 0-4
Runda 6 – 17.07.2015
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - Inni Niż Wszyscy II 13:13
F.C.Dan (podwych) - Ave Silesia (ghede_p) ) 0:2 0:4
Kotwica Sternberg (sirsn) - Oranjes Zamość (patrick89zmc) 2:2 1:1
KS Nieobliczalni (bruno43) - As Konin (marcin21) 14:0 8:0
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - Sparta Torex (siur83) 1:3 3:1
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - Oceania Rumia (marinero) 1:1 1:1
Postrzeleni Futbolówką III - VSC Kadeci 19:10
Sporting Giszowiec (nico1902) - Balbinów (pitek0212) 3-0 1-2
Fc Norkins (bitoff_cfc) - RS Wikowyje (sirralf) 1-1 0-3
Wisla Plock (cako21) - Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) 0-5 3-2
KS Maly (maly619) - 1 FC made in poland (merc82) 4-3 1-0
Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) - SiNoFcorby (corby91) 4-0 4-2
FAiTH Clan - Siebie Warci III 18:9
Guardian Force (loki_siemce) - Murakami team Cracow (kinbot2) 1-3 3-2
KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen)- Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 3-3 2-2
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany)- SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 6-0 13-0
FAiTH™ Warsaw Fanatics (madej001) - Az Alkmaar FC (jabolik) 5-0 3-0
Juliszew SSA (cmmt)- FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 0-2 1-1
Silesia 2 AFC - Inni Niż Wszyscy 9:21
The Irons Chorzów (theirons) -Red Devils (kwachu) 1:3 0:6
Astral (astralny)-KS KRUK (avwk) 0:3 3:3
Kamionka Death Squad (el-ronino)-TS Barca Skawina (miruswspanialy) 0:4 0:3
WERK IMPERARE (fcmarco)-Brygada RR (rafal_r) 0:0 1:1
FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon) -PRO D.K. ReaL (prodkreal) 9:0 1:6
Runda 7 – 24.07.2015
Inni Niż Wszyscy - Postrzeleni Futbolówką III 25:4
Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) - kapitan
Red Devils (kwachu) - Wisla Plock (cako21) 3:0 3:0vo
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - Sporting Giszowiec (nico1902) 4:2 2:2
Brygada RR (rafal_r) - FC REWOL (rewol) 3:0 4:1
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - Fc Norkins (bitoff_cfc) 0:2 2:1
Inter Halemba (danielek1512) - KS Maly (maly619) 7:3 2:1
Siebie Warci III - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 18:9
Az Alkmaar FC (jabolik) - Kotwica Sternberg (sirsn) 1-4 1-3
Pracze (sebkam) - KS Nieobliczalni (bruno43) 1-5 x-x
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) 2-1 2-1
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 3-0 1-0
Murakami team Cracow (kinbot2) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 3-1 1-0
Inni Niż Wszyscy II - FAiTH Clan 13:16
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 3-1 1-2
Ave Silesia (ghede_p) - ZIELONE LUDKI (schrek) 1-5 0-1
Szczebrzusz SA (puyol987) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 0-10 0-18
Borussia Dortmund (szkal) - FAiTH™ Warsaw Fanatics (madej001) 4-1 9-0
Sparta Torex (siur83) - Guardian Force (loki_siemce) 2-2 2-1
VSC Kadeci - Silesia 2 AFC 16:13
Schwidrowken (dariod) - The Irons Chorzów (theirons) 5-3 2-0
SiNoFcorby (corby91) - Bayern Munchen (marcin_25) 0-5 0-3
1 FC made in poland (merc82) - Kamionka Death Squad (el-ronino) 3-3 1-4
RS Wikowyje (sirralf) - WERK IMPERARE (fcmarco) 2-1 1-2
Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) - FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon) 9-0 5-1
Runda 8 – 31.07.2015
Inni Niż Wszyscy - FAiTH Clan 18:9
KS KRUK (avwk) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 3:0 1:0
Brygada RR (rafal_r) - ZIELONE LUDKI (schrek) 1:1 0:1
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 4:3 2:2
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - Juliszew SSA (cmmt) 1:1 0:2
Red Devils (kwachu) - KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) 5:0 4:0
Postrzeleni Futbolówką III - Inni Niż Wszyscy II 4:25
Królewscy (patryk5l) - Ave Silesia (ghede_p) 0:9 0:12
Fc Norkins (bitoff_cfc) - Oranjes Zamość (patrick89zmc) 4:0 2:2
Sporting Giszowiec (nico1902) - As Konin (marcin21) 1:2 1:4
KS Maly (maly619) - Sparta Torex (siur83) 1:5 0:5
FC REWOL (rewol) - Oceania Rumia (marinero) 0:1 1:2
Silesia 2 AFC - Siebie Warci III 24:6
Bayern Munchen (marcin_25) - Az Alkmaar FC (jabolik) 5:0 4:1
Astral (astralny) - SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 9:0 8:0
The Irons Chorzów (theirons) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 2:6 3:2
Kamionka Death Squad (el-ronino) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 0:3 3:1
WERK IMPERARE (fcmarco) - Murakami team Cracow (kinbot2) 2:1 1:0
Bayern Munchen (marcin_25) - kapitan - brak wyniku w terminie
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - kapitan - brak wyniku w terminie
VSC Kadeci - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 19:10
Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) - F.C.Dan (podwych) 2-1 9-1
Schwidrowken (dariod) - Kotwica Sternberg (sirsn) 3-1 3-4
1 FC made in poland (merc82) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) 3-1 0-2
RS Wikowyje (sirralf) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 1-1 0-1
SiNoFcorby (corby91) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 8-0 4-1
Runda 9 – 07.08.2015
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - Silesia 2 AFC 5:23
Kotwica Sternberg (sirsn) - Bayern Munchen (marcin_25) 0:5 1:1
AVIVA Łomża (csd13) - Astral (astralny) 2:2 0:2
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - The Irons Chorzów (theirons) 0:4 2:4
KS Nieobliczalni (bruno43) - Kamionka Death Squad (el-ronino) 1:0 2:3
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - WERK IMPERARE (fcmarco) 0:1 1:3
Inni Niż Wszyscy II - Inni Niż Wszyscy 0:30
Ave Silesia (ghede_p) - Red Devils (kwachu) 0-4 1-3
As Konin (marcin21) - KS KRUK (avwk) 1-5 0-4
Borussia Dortmund (szkal) - TS Barca Skawina (miruswspanialy) 1-2 0-2
Sparta Torex (siur83) - Brygada RR (rafal_r) 0-2 1-2
Szczebrzusz SA (puyol987) - Inter Halemba (danielek1512) 0-16 0-9
FAiTH Clan - VSC Kadeci 23:5
Roman Tim Tfaruk(pawel-liman) - Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) 4-1 6-1
Juliszew SSA(cmmt) - Schwidrowken (dariod) 2-2 1-0
KS EKIPA SOSNOWIEC(alisamyyen)- 1 FC made in poland (merc82) 3-2 2-0
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY(ujarany) - RS Wikowyje (sirralf) 5-1 5-0
Guardian Force(loki_siemce) - SiNoFcorby (corby91) 1-1 0-1
Siebie Warci III - Postrzeleni Futbolówką III 13:16
Murakami team Cracow (kinbot2) - Sporting Giszowiec (nico1902) 7:0 6:0
Az Alkmaar FC (jabolik) - Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) 1:7 0:4
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - FC REWOL (rewol) 1:2 1:1
Pracze (sebkam) - Fc Norkins (bitoff_cfc) 0:9 0:8
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - KS Maly (maly619) 2:0 3:0
Runda 10 – 14.08.2015
Silesia 2 AFC - Inni Niż Wszyscy II 12:18
Bayern Munchen (marcin_25) - Ave Silesia (ghede_p) 2:4 1:0
Astral (astralny) - Oranjes Zamość (patrick89zmc) 1:3 3:1
The Irons Chorzów (theirons) - Borussia Dortmund (szkal) 0:11 0:12
Kamionka Death Squad (el-ronino) - Sparta Torex (siur83) 2:0 2:3
WERK IMPERARE (fcmarco) - Oceania Rumia (marinero) 4:0 1:2
Inni Niż Wszyscy - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 27:3
Red Devils (kwachu) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 4:0 2:0
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - Kotwica Sternberg (sirsn) 5:0 3:0
Brygada RR (rafal_r) - KS Nieobliczalni (bruno43) 3:0 3:0 vo
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - AVIVA Łomża (csd13) 3:0 3:1
Inter Halemba (danielek1512) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 0:1 2:1
Postrzeleni Futbolówką III - FAiTH Clan 13:16
Sporting Giszowiec (nico1902) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY(ujarany) 1-2 1-2
Wisla Plock (cako21) - Roman Tim Tfaruk(pawel-liman) 0-14 0-17
Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) - KS EKIPA SOSNOWIEC(alisamyyen) 2-2 2-0
Fc Norkins (bitoff_cfc) - Guardian Force(loki_siemce) 7-1 5-0
FC REWOL (rewol) - Juliszew SSA(cmmt) 3-2 2-4
VSC Kadeci - Siebie Warci III 21:6
Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) - Murakami team Cracow (kinbot2) 5-0 5-2
1 FC made in poland (merc82) - Az Alkmaar FC (jabolik) 3-3 2-2
SiNoFcorby (corby91) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 1-0 1-2
RS Wikowyje (sirralf) - SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 7-1 6-0
Schwidrowken (dariod) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 1-1 4-2
Runda 11 – 21.08.2015
VSC Kadeci - Inni Niż Wszyscy II 8:20
Szczepankowice SSA (ixetrunemir) - kapitan
Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93)-Ave Silesia (ghede_p) 3:3 1:3
SiNoFcorby (corby91)-Oranjes Zamość (patrick89zmc) 2:2 3:7
RS Wikowyje (sirralf) -Borussia Dortmund (szkal) 0:2 2:4
Schwidrowken (dariod) -Sparta Torex (siur83) 2:0 4:1
1 FC made in poland (merc82)-Oceania Rumia (marinero) 1:2 1:5
Siebie Warci III - Inni Niż Wszyscy 12:18
KS KRUK (avwk) - kapitan
Murakami team Cracow (kinbot2) - Red Devils (kwachu) 2:5 1:8
Az Alkmaar FC (jabolik) - TS Barca Skawina (miruswspanialy) 0:7 0:2
SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) - Brygada RR (rafal_r) 3:0 3:0 vo
Pracze (sebkam) - PRO D.K. ReaL (prodkreal) 0:15 0:7
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Inter Halemba (danielek1512) 2:1 4:2
Silesia 2 AFC - FAiTH Clan 7:22
Bayern Munchen (marcin_25) - kapitan
Kamionka Death Squad (el-ronino) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 3-3 3-1
Bayern Munchen (marcin_25) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 0-4 0-4
Astral (astralny) - KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) 1-3 8-0
The Irons Chorzów (theirons) - Guardian Force (loki_siemce) 1-3 2-3
WERK IMPERARE (fcmarco) - Zielone Ludki (schrek) 0-3 0-3 vo
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - Postrzeleni Futbolówką III 9:12
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - Sporting Giszowiec (nico1902) 0-0 4-1
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) 1-4 0-3
WZG Sandomierz (misiekmk) - FC REWOL (rewol) 1-3 0-0
Kotwica Sternberg (sirsn) - Fc Norkins (bitoff_cfc) x-x x-x
AVIVA Łomża (csd13) - KS Maly (maly619) 2-1 1-1
Runda 12 – 28.08.2015
Postrzeleni Futbolówką III - Silesia 2 AFC 0:18
Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) - FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon) x-x x-x
Fc Norkins (bitoff_cfc) - WERK IMPERARE (fcmarco) x-x x-x
KS Maly (maly619) - Astral (astralny) 1-4 0-4
FC REWOL (rewol) - The Irons Chorzów (theirons) 0-2 2-3
Sporting Giszowiec (nico1902) - Kamionka Death Squad (el-ronino) 0-1 1-3
Inni Niż Wszyscy II - Siebie Warci III 19:10
Ave Silesia (ghede_p) - Murakami team Cracow (kinbot2) 2:1 3:0
Sparta Torex (siur83) - Az Alkmaar FC (jabolik) 6:2 4:1
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 5:0 4:0
As Konin (marcin21) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 1:1 1:6
Borussia Dortmund (szkal) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 0:2 2:5
FAiTH Clan - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 25:4
ZIELONE LUDKI (schrek) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) 7-0 7-0
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 4-0 4-1
Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) - WZG Sandomierz (misiekmk) 4-2 6-1
KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) - AVIVA Łomża (csd13) 3-0 1-1
Guardian Force (loki_siemce) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 0-3 4-1
Inni Niż Wszyscy - VSC Kadeci 28:1
Red Devils (kwachu) - Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) 5:1 4:0
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - SiNoFcorby (corby91) 10:1 5:0
KS KRUK (avwk) - RS Wikowyje (sirralf) 5:0 1:1
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - Schwidrowken (dariod) 2:1 2:0
Brygada RR (rafal_r) - 1 FC made in poland (merc82) 2:1 2:0
Runda 13 – 04.09.2015
Inni Niż Wszyscy II - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 13:10
Ave Silesia (ghede_p) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 2:1 6:0
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - WZG Sandomierz (misiekmk) 1:11 1:6
Oceania Rumia (marinero) - AVIVA Łomża (csd13) 3:0 3:3
Sparta Torex (siur83) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 0:2 3:1
Borussia Dortmund (szkal) - Kotwica Sternberg (sirsn) x-x x-x
VSC Kadeci - Postrzeleni Futbolówką III 0:15 vo
SiNoFcorby (corby91) - kapitan
- Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram)
- Fc Norkins (bitoff_cfc)
- KS Maly (maly619)
- FC REWOL (rewol)
- Sporting Giszowiec (nico1902)
Siebie Warci III - FAiTH Clan 9:18
Murakami team Cracow (kinbot2) - ZIELONE LUDKI (schrek) 0-3 3-4
Pracze (sebkam) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 0-8 1-13
Az Alkmaar FC (jabolik) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 0-0 2-5
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) 5-0 1-1
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Guardian Force (loki_siemce) 2-1 1-1
Inni Niż Wszyscy - Silesia 2 AFC 22:4
Red Devils (kwachu) - FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon) x-x 4:1
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - WERK IMPERARE (fcmarco) 5:2 5:1
Inter Halemba (danielek1512) - Bayern Munchen (marcin_25) 3:3 1:2
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - The Irons Chorzów (theirons) 6:0 1:0
Brygada RR (rafal_r) - Kamionka Death Squad (el-ronino) 4:0 2:1
Runda 14 – 11.09.2015
Postrzeleni Futbolówką III - Inni Niż Wszyscy 0:30
Wisla Plock (cako21) - KS KRUK (avwk) 0:3 0:3 vo
Sporting Giszowiec (nico1902) - TS Barca Skawina (miruswspanialy) 2:4 1:3
FC REWOL (rewol) - Brygada RR (rafal_r) 1:6 1:5
Królewscy (patryk5l) - PRO D.K. ReaL (prodkreal) 0:3 0:3 vo
KS Maly (maly619) - Inter Halemba (danielek1512) 1:4 0:8
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - Siebie Warci III 18:12
WZG Sandomierz (misiekmk) - Pracze (sebkam) 14-0 9-0
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - Az Alkmaar FC (jabolik) 3-2 4-2
Srebrny Grom DK (yaretzky) - SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 7-0 4-0
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 1-12 1-5
F.C.Dan (podwych) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 0-3 0-4
FAiTH Clan - Inni Niż Wszyscy II 27:3
KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen)- Margonin SA (marekmarek69) 9-0 3-1
Roman Tim Tfaruk (pawel-liman)- Ave Silesia (ghede_p) 6-2 0-1
Juliszew SSA (cmmt) - As Konin (marcin21) 4-0 5-1
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany)- Borussia Dortmund (szkal) 4-0 3-1
Guardian Force (loki_siemce)- Szczebrzusz SA (puyol987) 14-0 13-0
Silesia 2 AFC - VSC Kadeci 13:13
Bayern Munchen (marcin_25) - Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) 2:0 3:3
Astral (astralny) - Schwidrowken (dariod) 1:2 1:2
Kamionka Death Squad (el-ronino) - 1 FC made in poland (merc82) 4:3 4:1
WERK IMPERARE (fcmarco) - RS Wikowyje (sirralf) 1:1 3:3
The Irons Chorzów (theirons) - SiNoFcorby (corby91) 2:4 1:1
_________________ Organizator LK
Kapitan Lublin III
Black Drastic Clan - Extraordinary Managers Clan 13:16
Rauschken SSA (plastek75 ) vs Legia Warszawa (zusto_legionista) 0-6 0-5
Fast and Furious (totte89) vs ...DILL GANG... (sikus100) 1-2 7-1
Olimpia Złotoryja (semi999) vs SVT Siedlce (bialybosik) 0-1 2-1
NIEZŁOMNI(newton91) vs Drink Team Siedlce (drasker) 2-2 2-3
Barra Bravas (hetmane) vs Spartans Lodz (olborinho) 2-1 5-1
Postrzeleni Futbolówką IV - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III 0:30
Los Lions (filipek4) - Sixdroi (lapatrenera) 0:10 0:6
Kernsdorf SSA (zadi86) - Biestrzykowice SSA (kamaz1992) 1:5 1:8
FC Muminki (szymszyk) - ☆☆☆ FC KoPaCzE-U23 ☆☆☆ (zawiedziony80) 0:13 0:19
Bazinga! (martin_90) - Scandalieros Warszawa (wolkov) 0:17 0:11
Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) - FC NRG (chrismaster22) 0:9 0:7
Crazy Thornes - AlleNuclear Clan I 21:9
Oldham Athletic A.F.C. (mdy) - FC Lions Warsaw (sepek) 0-2 1-0
BYDGOSTIA (polonia75) - HellBoys Sieradz (kazmax) 1-3 0-1
SALI (sali78) - Atlético Świętochłowice (enzo-master) 4-0 4-1
Newell´s de mi Vida II (mauroh) - FC Bug River (andrzejtm) 5-0 6-1
MATRIX TEAM (lech) - NIEOBLICZALNI (jarek2006) 3-1 5-0
Zagubieni Między Bramkami AFC - Stumilowy Las Conspiration 22:7
Slaytanic Army (bozzz)- Fc Aroosos (aroos) 1:1 2:0
Ekipa Damcia (damcio)- FC Chelsea Bialystok (kingi14) 1:3 0:3
Dullen Lipno (mavik2)- Bielskie Nadzieje (wiola-67) 4:2 5:1
Seniorita Varga (siksa20)- KS Beskid Andrychów (goldenboy75) 3:1 3:2
Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn)- Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 4:0 2:0
Runda 8 – 31.07.2015
Black Drastic Clan - AlleNuclear Clan I 16:13
Atlético Świętochłowice (enzo-master) - kapitan
KS Flota Tarnowiec Jasło (slawekm17) - HellBoys Sieradz (kazmax) 1:3 3:2
Olimpia Złotoryja (semi999) - FC Lions Warsaw (sepek) 0:1 1:1
Barra Bravas (hetmane) - Tornado (damiand170) 1:2 1:0
Fast and Furious (totte89) - Kurcze SA (stawiar7) 3:2 4:0
NIEZŁOMNI(newton91) - FC Bug River (andrzejtm) 2:4 11:1
Extraordinary Managers Clan - Crazy Thornes 25:4
Legia Warszawa (zusto_legionista) - Oldham Athletic A.F.C. (mdy) 3-0 2-1
SVT Siedlce (bialybosik) - BYDGOSTIA (polonia75) 2-0 4-3
Drink Team Siedlce (drasker) - SALI (sali78) 4-1 2:2
KS Ruda Slaska (cainpl) - Moneylagan FC (jedras23) 3-0 3-0 vo
FC WNC (cuba_wnc) - MATRIX TEAM (lech) 2-3 4-2
Stumilowy Las Conspiration - Postrzeleni Futbolówką IV 30:0
Fc Aroosos (aroos) - Kernsdorf SSA (zadi86) 10-1 11-0
Bielskie Nadzieje (wiola-67) - Nieciece (minik82) 4-1 1-0
KS Beskid Andrychów (goldenboy75) - Bazinga! (martin_90) 8-0 9-0
FC Chelsea Bialystok (kingi14) - Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) 6-0 9-0
Pierwoszyno (pawel88) - Los Lions (filipek4) 5-1 8-0
Zagubieni Między Bramkami AFC - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III 8:17
Slaytanic Army (bozzz)- ☆☆☆ FC KoPaCzE-U23 ☆☆☆ (zawiedziony80) 1:1 2:2
Ekipa Damcia (damcio)- Sixdroi (lapatrenera) 0:3 1:1
Dullen Lipno (mavik2)- Biestrzykowice SSA (kamaz1992) 1:1 0:3
Seniorita Varga (siksa20)- Gryf Szczecin (debe) 1:2 2:2
Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn)- FC NRG (chrismaster22) 3:1 1:4
Runda 9 – 07.08.2015
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III - Stumilowy Las Conspiration 24:6
FC NRG NOT MAXED READ GB (chrismaster22) - Fc Aroosos (aroos) 3:0 1:2
Biestrzykowice SSA (kamaz1992) - Bielskie Nadzieje (wiola-67) 2:0 4:2
ŁAPSZE NIŻNE (thogim) - KS Beskid Andrychów (goldenboy75) 2:1 0:6
Gryf Szczecin (debe) - FC Chelsea Bialystok (kingi14) 5:1 5:1
☆☆☆ MuLtiPle ScorgasMZ☆☆☆ (zawiedziony80) - Pierwoszyno (pawel88) 6:0 3:0
Zagubieni Między Bramkami AFC - Extraordinary Managers Clan 12:15
SVT Siedlce (bialybosik) - kapitan
Slaytanic Army (bozzz)- Legia Warszawa (zusto_legionista) 3-4 1-0
Dullen Lipno (mavik2)- ...DILL GANG... (sikus100) 5-5 2-2
Ekipa Damcia (damcio)- Spartans Lodz (olborinho) 1-3 3-3
Seniorita Varga (siksa20)- SVT Siedlce (bialybosik) 3-0 3-0 vo
Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) - Drink Team Siedlce (drasker) 2-5 1-2
Postrzeleni Futbolówką IV - AlleNuclear Clan I 9:21
Atlético Świętochłowice (enzo-master) - kapitan
Los Lions (filipek4) - Tornado (damiand170) 2-0 0-5
FC Muminki (szymszyk) - FC Lions Warsaw (sepek) 0-11 0-18
Nieciece (minik82) - HellBoys Sieradz (kazmax) 3-0 3-0 vo
Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) - Kurcze SA (stawiar7) 1-4 0-10
Bazinga! (martin_90) - FC Bug River (andrzejtm) 0-7 0-12
Black Drastic Clan - Stumilowy Las Conspiration 16:13
KS Flota Tarnowiec Jasło(slawekm17) vs KS Beskid Andrychów (goldenboy75) 0:0 0:4
Barra Bravas (hetmane) vs Fc Aroosos (aroos) 3:2 4:1
K.S. S-c(carloos99) vs Pierwoszyno (pawel88) 2:3 3:0
Olimpia Złotoryja (semi999) vs FC Chelsea Bialystok (kingi14) 6:1 1:2
Rauschken SSA (plastek75) vs Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 0:1 2:1
Runda 14 – 11.09.2015
Runda 14 – 11.09.2015
Extraordinary Managers Clan - Black Drastic Clan 4:19
...DILL GANG... (sikus100) - Fast and Furious (totte89) 0:1 2:3
FC WNC (cuba_wnc) - NIEZŁOMNI(newton91) 3:3 0:4
Drink Team Siedlce (drasker) - Olimpia Złotoryja (semi999 ) 2:3 0:10
Spartans Lodz (olborinho) - K.S. S-c(carloos99 ) 2:3 3:0
Warsaw Players (zusto_legionista) - Barra Bravas (hetmane) x-x x-x
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III - Postrzeleni Futbolówką IV 24:0
☆☆☆ FC KoPaCzE-U23 ☆☆☆ (zawiedziony80) - Kernsdorf SSA (zadi86) 11:0 10:1
Gryf Szczecin (debe) - FC Muminki (szymszyk) 12:0 13:0
ŁAPSZE NIŻNE (thogim) - Bazinga! (martin_90) x-x x-x
Sixdroi (lapatrenera) - Los Lions (filipek4) 7:0 8:0
Scandalieros Warszawa (wolkov) - Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) 18:0 10:0
AlleNuclear Clan I - Crazy Thornes 14:14
HellBoys Sieradz (kazmax) - MATRIX TEAM (lech) 5:0 3:3
FC Bug River (andrzejtm) - Moneylagan FC (jedras23) 2:2 1:0
Tornado (damiand170) - BYDGOSTIA (polonia75) 0:4 0:2
Kurcze SA (stawiar7) - Oldham Athletic A.F.C. (mdy) 2:4 0:6
FC Lions Warsaw (sepek) - SALI (sali78) 5:2 4:0
Stumilowy Las Conspiration - Zagubieni Między Bramkami AFC 4:25
Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) - kapitan
FC Chelsea Bialystok (kingi14) - Slaytanic Army (bozzz) 2:3 0:4
KS Beskid Andrychów (goldenboy75) - Dullen Lipno (mavik2) 1:2 1:0
Pierwoszyno (pawel88) - Ekipa Damcia (damcio) 0:3 1:1
Bielskie Nadzieje (wiola-67) - Seniorita Varga (siksa20) 1:2 1:3
Fc Aroosos (aroos) - Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) 0:2 0:3
_________________ Organizator LK
Kapitan Lublin III
ANGRY BOYS II - Awanturnicy 1910 11:17
Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) - Kyno Team (kyno) 3:1 5:1
Spital (arti03107) - ◄19A10► GD Radomsko (piskorki) 3:3 1:2
FC Bulwary United (diego_12) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) 3:0 vo 1:2
FC Inter Kraków (maestro84) - ◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) 3:3 0:3
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 1:2 1:2
Emigranci V - FUGAZI 8:20
Oranje FC (savagevoice) - RECZYN LODZ (moniqa) 0:5 0:5
Lech Bytom (nc) - CEGIA CREW (cegia) 2:2 1:2
LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) - STAL SANOK (karl-malone) 1:2 3:1
Kumiria (qbson) - CZERWONE DIABELKI (albercik) 2:0 1:1
CKS Armia Zaglebia (xamaxs) - Bierunese (giacomolopez) 0:6 0:5
Inni Niż Wszyscy III - Magic Players Juniors 6:24
Benmore Utd (mariusz1974) - Die Königsblauen Pustków (hamaluzs) 0:2 1:2
MACIOREX SESS (maciorek) - Borussia Dortmund (daniellor) 1:4 0:2
RED BULL MILANO TEAM (legionista25) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) 2:5 1:4
nice (nice_56) - FC SODA TEAM (sebol_1988) 4:1 3:2
Red Bulls (ziaro-6) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 3:4 1:4
New Power Evo Sqad - Vendetta 9:21
Poznań Predators FC (mjcoral) - Markowy Team (don_browarro) 1:3 4:2
Real Sla-wa C.F (gucio666) - Biala Bialystok (jamesbks) 0:5 1:2
Stal Mielec (m_j1985) - 1.SK. Myslowice (jaroski79) 3:1 4:1
Astra Krotoszyn (ewa11) - Slaytanic Division (grzesiek1990) 0:3 0:5
Powolne Mazgaje (kinematograf) - Harlem Globetrotters (donandres) 0:9 0:5
Runda 2 – 19.06.2015
Magic Players Juniors - New Power Evo Sqad 25:4
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Astra Krotoszyn (ewa11) 2:1 4:1
Die Königsblauen Pustków (hamaluzs) - Poznań Predators FC (mjcoral) 2:0 3:1
Borussia Dortmund (daniellor) - Błękit Żołynia (shaggy83) 1:1 5:0
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Real Sla-wa C.F (gucio666) 7:0 4:0
FC SODA TEAM (sebol_1988) - Stal Mielec (m_j1985) 5:2 1:3
Awanturnicy 1910 - Emigranci V 20:8
Kyno Team (kyno) -Uhikau Fenris Team (fenrisek) 4:1 4:1
◄19A10► GD Radomsko (piskorki) -Lech Bytom (nc) 1:2 3:2
◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) -LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 5:2 4:2
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny)-Gunners Puszczykowo (dresiu) 2:2 3:2
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)- Kumiria (qbson) 1:1 1:3
Vendetta - ANGRY BOYS II 10:19
Markowy Team (don_browarro) - kapitan
1.SK. Myslowice (jaroski79) - CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) 2:4 3:0
Slaytanic Division (grzesiek1990) - FC Bulwary United (diego_12) 2:5 2:4
Biala Bialystok (jamesbks) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 3:0 1:2
Harlem Globetrotters (donandres) - LECHIA GDAŃSK FANS TC 2:2 1:3
Markowy Team (don_browarro)- Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) 0:1 2:0
FUGAZI - Inni Niż Wszyscy III 9:15
RECZYN LODZ (moniqa)- Red Street Elite (skocz_1992) x-x x-x
CEGIA CREW (cegia)- Red Bulls (ziaro-6) 0:3 4:7
STAL SANOK (karl-malone)- RED BULL MILANO TEAM (legionista25) 0:5 0:11
CZERWONE DIABELKI (albercik)- Benmore Utd (mariusz1974) 0:2 5:1
Bierunese (giacomolopez)- MACIOREX SESS (maciorek) 9:0 6:1
Awanturnicy 1910 - Inni Niż Wszyscy III 30:0
◄19A10► GD Radomsko (piskorki) - Red Bulls (ziaro-6) 6:3 3:2
◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl)- Benmore Utd (mariusz1974) 3:2 4:2
Kyno Team (kyno)- MACIOREX SESS (maciorek) 2:0 1:0
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)- nice (nice_56) 3:0 6:0
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny)- Red Street Elite (skocz_1992) 8:2 7:1
ANGRY BOYS II - Magic Players Juniors 19:10
FC Bulwary United (diego_12) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 2:1 2:1
Spital (arti03107) - FORZA BIANCOVRDE (hamaluzs) 4:0 3:4
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Borussia Dortmund (daniellor) 3:3 0:2
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) 5:0 1:4
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - FC SODA TEAM (sebol_1988) 4:3 3:0
FUGAZI - New Power Evo Sqad 14:5
RECZYN LODZ (moniqa) - Błękit Żołynia (shaggy83) 2-0 1-1
Bierunese (giacomolopez) - Poznań Predators FC (mjcoral) 1-0 x-x
CZERWONE DIABELKI (albercik)- Real Sla-wa C.F (gucio666) 2-2 0-3
CEGIA CREW (cegia)- Powolne Mazgaje (kinematograf) x-x x-x
RamzeS Gostynin (ramzess)- Stal Mielec (m_j1985) 3:0 3:0 vo
New Power Evo Sqad za 3 zółte w jednej kolejce
Runda 5 – 10.07.2015
Magic Players Juniors - FUGAZI 21:9
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - RECZYN LODZ (moniqa) 3:2 3:0
FORZA BIANCOVRDE (hamaluzs) - Bierunese (giacomolopez) 1:3 1:2
Borussia Dortmund (daniellor) - CZERWONE DIABELKI (albercik) 3:0 3:0 vo
KSZO Ostrowiec (tomek992) - STAL SANOK (karl-malone) 3:0 3:0 vo
FC SODA TEAM (sebol_1988) - RamzeS Gostynin (ramzess) 3:2 2:4
Inni Niż Wszyscy III - Emigranci V 11:17
Red Bulls (ziaro-6) - Uhikau Fenris Team (fenrisek) 4:0 2:1
RED BULL MILANO TEAM (legionista25) - LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 0:3 0:3 vo
Benmore Utd (mariusz1974) - Lech Bytom (nc) 0:3 1:1
nice (nice_56) - Gunners Puszczykowo (dresiu) 6:0 3:3
BESTIA GDAŃSK (janosto) - Kumiria (qbson) 0:5 0:2
New Power Evo Sqad - ANGRY BOYS II 7:22
Poznań Predators FC (mjcoral) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 0:7 2:8
Astra Krotoszyn (ewa11) - Spital (arti03107) 0:5 0:2
Błękit Żołynia (shaggy83) - FC Inter Kraków (maestro84) 0:1 2:5
Real Sla-wa C.F (gucio666) - Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) 4:1 4:0
Powolne Mazgaje (kinematograf) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) 2:2 2:5
Vendetta - Awanturnicy 1910 9:21
Harlem Globetrotters (donandres) - Kyno Team (kyno) 0:7 0:10
Biala Bialystok (jamesbks) - 19A10 GD Radomsko (piskorki) 3:1 3:2
Markowy Team (don_browarro) - 19A10 Widzew Lodz (piotrus1910) 1:3 1:0
1.SK. Myslowice (jaroski79) - 19A10 R W R Warriors (madmat_pl) 0:1 1:2
Slaytanic Division (grzesiek1990) - 19A10 FC Galaktyczni (galaktyczny) 2:5 1:4
Runda 6 – 17.07.2015
New Power Evo Sqad - Emigranci V 9:21
Poznań Predators FC (mjcoral) - LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 0:7 2:4
Astra Krotoszyn (ewa11) - REBORN (blochin81) 0:4 1:2
Real Sla-wa C.F (gucio666) - vel leszki (samwichura) 7:0 3:1
Powolne Mazgaje (kinematograf) - Lech Bytom (nc) 0:4 3:2
Błękit Żołynia (shaggy83) - Kumiria (qbson) 3:4 1:5
ANGRY BOYS II - Inni Niż Wszyscy III 24:6
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - Red Bulls (ziaro-6) 4:1 2:1
Spital (arti03107) - Benmore Utd (mariusz1974) 2:0 4:0
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - MACIOREX SESS (maciorek) 3:0 3:0 vo
Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) - nice (nice_56) 1:3 4:5
FC Inter Kraków (maestro84) - Red Street Elite (skocz_1992) 8:1 9:0
Magic Players Juniors - Awanturnicy 1910 9:18
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Kyno Team (kyno) 2:2 4:1
FC SODA TEAM (sebol_1988) - ◄19A10► GD Radomsko (piskorki) 0:2 0:0
FORZA BIANCOVRDE (hamaluzs) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) 2:0 0:1
KSZO Ostrowiec (tomek992) - ◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) 1:4 0:1
Borussia Dortmund (daniellor) - ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 3:4 1:1
Inni Niż Wszyscy III - New Power Evo Sqad 18:6
BESTIA GDAŃSK (janosto) - Poznań Predators FC (mjcoral) x-x x-x
nice (nice_56) - Astra Krotoszyn (ewa11) 4:1 1:0
Red Street Elite (skocz_1992) - Real Sla-wa C.F (gucio666) 0:6 0:7
Benmore Utd (mariusz1974) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 4:0 3:2
Red Bulls (ziaro-6) - Błękit Żołynia (shaggy83) 3:2 5:1
Emigranci V - ANGRY BOYS II 5:23
LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 2:8 0:2
REBORN (blochin81)- CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) 1:13 2:1
Kumiria (qbson)- Spital (arti03107) 1:1 2:2
Oranje FC (savagevoice)- FC Inter Kraków (maestro84) 0:4 0:9
FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl)- Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) 0:4 1:2
Vendetta - Magic Players Juniors 17:11
Slaytanic Division (grzesiek1990) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) 2-1 2-1
1.SK. Myslowice (jaroski79) - FC SODA TEAM (sebol_1988) 0-2 0-3 vo
Markowy Team (don_browarro) - FORZA BIANCOVRDE (hamaluzs) 3-4 1-1
Harlem Globetrotters (donandres) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 2-0 4-3
Biala Bialystok (jamesbks) - Borussia Dortmund (daniellor) 0-0 2:1
Runda 8 – 31.07.2015
Awanturnicy 1910 - ANGRY BOYS II 15:15
Kyno Team (kyno)- LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 1:3 3:2
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny)- CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) 0:7 0:7
◄19A10► GD Radomsko (piskorki)- Spital (arti03107) 0:5 4:0
◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl)- FC Inter Kraków (maestro84) 4:1 0:2
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)- LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) 2:0 1:0
Magic Players Juniors - Inni Niż Wszyscy III 16:13
Borussia Dortmund (daniellor) - Red Bulls (ziaro-6) 5:2 0:2
Die Königsblauen Pustków (hamaluzs) - RED BULL MILANO TEAM (legionista25) 0:1 3:3
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Benmore Utd (mariusz1974) 3:2 3:2
KSZO Ostrowiec (tomek992) - nice (nice_56) 2:3 0:2
FC SODA TEAM (sebol_1988) - Red Street Elite (skocz_1992) 7:0 5:1
Vendetta - New Power Evo Sqad 21:3
Slaytanic Division (grzesiek1990) - Astra Krotoszyn (ewa11) x-x 4:0
Biala Bialystok (jamesbks) - Poznań Predators FC (mjcoral) 5:3 6:1
Harlem Globetrotters (donandres) - Błękit Żołynia (shaggy83) 7:1 x-x
1.SK. Myslowice (jaroski79) - Real Sla-wa C.F (gucio666) 2:1 1:7
Markowy Team (don_browarro) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 4:3 7:1
Runda 9 – 07.08.2015
New Power Evo Sqad - Magic Players Juniors 6:24
brak drużyny - Borussia Dortmund (daniellor) 0:3 0:3
Powolne Mazgaje (kinematograf)- FORZA BIANCOVERDE (hamaluzs) 1:3 1:3
brak drużyny - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) 0:3 0:3
Astra Krotoszyn (ewa11)- KSZO Ostrowiec (tomek992) 0:8 0:8
Real Sla-wa C.F (gucio666)- FC SODA TEAM (sebol_1988) 2:0 3:2
Emigranci V - Awanturnicy 1910 11:17
Uhikau Fenris Team (fenrisek) - Kyno Team (kyno) 1:2 5:5
Lech Bytom (nc)- ◄19A10► GD Radomsko (piskorki) 2:6 4:2
LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) 2:1 0:2
Oranje FC (savagevoice)- ◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) 0:2 1:5
Kumiria (qbson)- ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 6:0 3:3
ANGRY BOYS II - Vendetta 19:10
Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) - Slaytanic Division (grzesiek1990) 2:4 2:1
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - Biala Bialystok (jamesbks) 2:2 3:2
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - Harlem Globetrotters (donandres) 1:2 4:2
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - 1.SK. Myslowice (jaroski79) 4:1 1:2
FC Inter Kraków (maestro84) - Markowy Team (don_browarro) 2:0 5:1
Inni Niż Wszyscy III - FUGAZI 15:9
BESTIA GDAŃSK (janosto) - Bierunianie (giacomolopez) 0-5 0-7
Benmore Utd (mariusz1974) - CEGIA CREW (cegia) 2-1 3-2
Red Bulls (ziaro-6) - RamzeS Gostynin (ramzess) 2-1 0-2
Red Street Elite (skocz_1992) - RECZYN LODZ (moniqa) x-x x-x
nice (nice_56) - GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) 5-2 5-4
Runda 10 – 14.08.2015
Magic Players Juniors - Emigranci V 23:5
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 12:0 10:0
FC SODA TEAM (sebol_1988) - Kumiria (qbson) 2:1 0:4
FORZA BIANCOVERDE (hamaluzs) - REBORN (blochin81) 2:0 1:0
Borussia Dortmund (daniellor) - Uhikau Fenris Team (fenrisek) 5:2 2:2
KSZO Ostrowiec (tomek992) - vel leszki (samwichura) 5:2 3:3
Awanturnicy 1910 - New Power Evo Sqad 30:0
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny)- Astra Krotoszyn (ewa11) 11:0 9:1
◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) - Poznań Predators FC (mjcoral) 9:0 6:0
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)- Błękit Żołynia (shaggy83) 3:0 6:1
◄19A10► GD Radomsko (piskorki)- Real Sla-wa C.F (gucio666) 6:4 3:2
Kyno Team (kyno)- Powolne Mazgaje (kinematograf) 3:1 7:0
Vendetta - Inni Niż Wszyscy III 20:2
1.SK. Myslowice (jaroski79) - Red Bulls (ziaro-6) 2:2, 2:1
Bad Boys Team (pczepan) - RED BULL MILANO TEAM (legionista25) x-x x-x
Slaytanic Division (grzesiek1990) - Benmore Utd (mariusz1974) 3:0 3:0
Markowy Team (don_browarro) - nice (nice_56) 2:2 4:2
Biala Bialystok (jamesbks) - BESTIA GDAŃSK (janosto) 7:0 5:1
Runda 11 – 21.08.2015
Vendetta - Emigranci V 25:4
FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) - kapitan
Biala Bialystok (jamesbks) - LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 1-0 1-1
Slaytanic Division (grzesiek1990) - Kumiria (qbson) 3-2 1-0
1.SK. Myslowice (jaroski79) - REBORN (blochin81) 3-1 4-0
Markowy Team (don_browarro) - vel leszki (samwichura) 5-0 2-3
Harlem Globetrotters (donandres) - Oranje FC (savagevoice) 2-1 3-0
Inni Niż Wszyscy III - Awanturnicy 1910 4:25
Red Bulls (ziaro-6) - Kyno Team (kyno) 0:2 1:1
Benmore Utd (mariusz1974) - ◄19A10► GD Radomsko (piskorki) 5:3 0:3
nice (nice_56) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) 0:1 0:6
BESTIA GDAŃSK (janosto) - ◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) 0:5 1:3
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) - ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 0:12 0:8
Magic Players Juniors - ANGRY BOYS II 6:24
FC SODA TEAM (sebol_1988) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 1:5 0:2
FORZA BIANCOVERDE (hamaluzs) - CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) 1:4 2:1
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Spital (arti03107) 0:2 1:2
Borussia Dortmund (daniellor) - FC Inter Kraków (maestro84) 1:3 2:3
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) 1:2 2:0
Emigranci V - Inni Niż Wszyscy III 19:4
REBORN (blochin81) - Red Bulls (ziaro-6) x-x x-x
vel leszki (samwichura)- Benmore Utd (mariusz1974) 3:4 3:1
Kumiria (qbson)- nice (nice_56) 3:2 1:1
Lech Bytom (nc)- BESTIA GDAŃSK (janosto) 2:0 4:3
LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo)- FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) 9:0 13:0
ANGRY BOYS II - New Power Evo Sqad 27:3
Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) - Astra Krotoszyn (ewa11) 3:0 3:0 vo
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 1:0 5:0
Spital (arti03107) - Błękit Żołynia (shaggy83) 4:0 1:2
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - Real Sla-wa C.F (gucio666) 3:0 2:1
FC Inter Kraków (maestro84) - Poznań Predators FC (mjcoral) 6:1 6:2
Awanturnicy 1910 - Vendetta 12:15
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny)- Slaytanic Division (grzesiek1990) 4:4 0:5
Kyno Team (kyno)- Biala Bialystok (jamesbks) 1:1 1:3
◄19A10► GD Radomsko (piskorki) - Harlem Globetrotters (donandres) 1:3 3:4
◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl)- 1.SK. Myslowice (jaroski79) 3:2 2:2
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)- Markowy Team (don_browarro) 1:0 2:0
Runda 13 – 04.09.2015
Emigranci V - New Power Evo Sqad 19:10
LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo)- Powolne Mazgaje (kinematograf) 2:0 4:1
Kumiria (qbson)- Błękit Żołynia (shaggy83) 0:3 0:3 vo
Lech Bytom (nc)- Real Sla-wa C.F (gucio666) 3:2 7:2
vel leszki (samwichura) - Poznań Predators FC (mjcoral) 1:2 1:1
Oranje FC (savagevoice)- brak ekipy 3:0 3:0
New Power Evo Sqad - Inni Niż Wszyscy III 16:13
Błękit Żołynia (shaggy83) - Red Bulls (ziaro-6) 2:2 0:1
Poznań Predators FC (mjcoral) - Benmore Utd (mariusz1974) 5:3 3:2
Powolne Mazgaje (kinematograf) - nice (nice_56) 2:0 1:4
Real Sla-wa C.F (gucio666) - BESTIA GDAŃSK (janosto) 3:1 2:1
Astra Krotoszyn (ewa11) - FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) 0:3 0:3 vo
ANGRY BOYS II - Emigranci V 19:10
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - KS Płomień Milowice (xxxleonxxx) 2:4 4:0
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 5:4 3:1
FC Inter Kraków (maestro84) - Lech Bytom (nc) 14:0 13:1
Spital (arti03107) - vel leszki (samwichura) 0:7 3:2
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Kumiria (qbson) 1:1 1:4
Angry Boys V - HOOLIGANS III 1:28 FC Gdansk36 (jx2) - HC Madball Jasło (bukowa) 0-0 / 2-3
Szymaniszki (cube1985) - GearsOfWar (gearsofwar77) 1- 2 / 1-4
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - Czarni Jasło (haos) 0-7 / 0-5
ANAGRAM (para-1966) - Gryf Słupsk (irecki34) 3-4 / 1-5
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Sparta Złotów (milanox71) 2-5 / 1-4
Immortal Evo Sqad - Magic Players Prospect 11:17 Silesia Marklowice (plastus29) - Fani Dużych Szczytów (alfabetulicy) 2:2 2:1
Som Lepsi (panlawinaa) - Olimpia Kolo U-23 (blizniak) 2:2 1:2
Korona Chełmce (morcin111) - CORSARZE (corsarz75) 1:2 2:7
Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - MasakratorS MczE (szpaku_) 1:2 3:2
Queens Park Rangers FC (harpooner) - Amanita Virosa (tuber) 1:0 1:2
One More Drastic Clan - Pro Gejmerzy III 15:15 FC Pęgów(sebasta) - Powersoft Wroclaw (julius2u) 0:2 2:1
Mańkowo CF(kobra87) - Zawodzie SA (gamcio) 0:4 2:4
La Masía(barca13579) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl) 0:5 0:1
BKS Jaga Białystok(lukas0408) - Niebiański&Team (pawoman1) 3:0vo 3:0vo
LKS Nidzica Dobiesławice(orzeshek92) - Al Walidy bin Talale (dioda) 2:0 3:0
Stumilowy Las Company - pauza
Runda 2 – 19.06.2015
Pro Gejmerzy III - Stumilowy Las Company 19:10 Zawodzie SA (gamcio) - AA Bełchatów (qwetyuiop65) 3-3; 2-1
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) 3-1; 2-1
Goszczyna United (legus_7) - Rybina SA (cholee) 2-1; 3-4
Powersoft Wroclaw (julius2u) - Poznań Power (gumis1992) 0-14; 1-9
Real Madrid (tomaszmks) - Rotterdam Tychy (modyhajdi) 3-0; 3-1
HOOLIGANS III - Immortal Evo Sqad 4:13 MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971) - wystawienie do gry zespołu pauzującego za kartki Czarni Jasło (haos) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - 1:3,1:1
Gryf Słupsk (irecki34) - Silesia Marklowice (plastus29) x/x;x/x - mecze nie zostały rozegrane
MKS Darlovia Darlowo (szopinho) - Los BLANCOS (stankoo) - 0:3vo;0:3vo
Torpeda Rożental (lukasb84) - Som Lepsi (panlawinaa) x/x;x/x - mecze nie zostały rozegrane
Sparta Złotów (milanox71) - Korona Chełmce (morcin111) - 2:3,1:0
Magic Players Prospect - One More Drastic Clan 8:17 CORSARZE (corsarz75) - FC Pęgów (sebasta) 2:2 1:2
Amanita Virosa (tuber) - Mańkowo CF (kobra87) 1:5 0:4
MasakratorS MczE (szpaku_) - La Masía (barca13579) x/x; 4:1 - pierwszy mecz nie został rozegrany
Olimpia Kolo U-23 (blizniak) - BKS Jaga Białystok (lukas0408) 1:2 0:0
Tyski GKS (frog) - LKS Nidzica Dobiesławice (orzeshek92) 3:0 1:4
Angry Boys V - pauza
Runda 3 – 26.06.2015
Immortal Evo Sqad - Pro Gejmerzy III 13:10 Queens Park Rangers FC (harpooner) - Zawodzie SA (gamcio) - 1:3,1:0
Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - 1:0,3:0
Korona Chełmce (morcin111) - Real Madrid (tomaszmks) - x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
Los BLANCOS (stankoo) - Goszczyna United (legus_7) - 1:1,3:1
Som Lepsi (panlawinaa) - MKS Halemba (wisior) - 2:6,0:4
Stumilowy Las Company - HOOLIGANS III 15:0 vo GearsOfWar (gearsofwar77) - kapitan -skład nie został podany w wyznaczonym terminie
Angry Boys V - Magic Players Prospect 7:16 Puma Pietrzykowice (albi1752) - Tyski GKS (frog) 3:1 4:4
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Olimpia Kolo U-23 (blizniak) 5:1 1:2
Szymaniszki (cube1985) - MasakratorS MczE (szpaku_) x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
FC Gdansk36 (jx2) - MKS OŁAWA (ralfinio) 1:6 0:3
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - Fani Dużych Szczytów (alfabetulicy) 0:4 1:5
One More Drastic Clan - pauza
Runda 4 – 03.07.2015
HOOLIGANS III - One More Drastic Clan 18:9 MKS Darlovia Darlowo (szopinho) - LKS Nidzica Dobiesławice(orzeshek92) 3:3 0:1
HC Madball Jasło (bukowa) - La Masía(barca13579) 7:0 6:0
GearsOfWar (gearsofwar77) - BKS Jaga Białystok(lukas0408) 2:0 2:2
Czarni Jasło (haos) - FC Pęgów(sebasta) 1:0 1:0
Gryf Słupsk (irecki34) - Mańkowo CF(kobra87) 0:1 1:1
Angry Boys V - Pro Gejmerzy III 0:24 Giallorossi Poland (tsubasa14) - Al Walidy bin Talale (dioda) x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl) 2-4, 0-4
Puma Pietrzykowice (albi1752) - Real Madrid (tomaszmks) 0-3vo, 0-3vo
ANAGRAM (para-1966) - Goszczyna United (legus_7) 0-3vo, 0-3vo
FC Gdansk36 (jx2) - MKS Halemba (wisior) 0-5, 2-3
Magic Players Prospect - Stumilowy Las Company 7:22 CORSARZE (corsarz75) - AA Bełchatów (qwetyuiop65) 0-6; 1-8
Tyski GKS (frog) - FC Albion (djkogi) 0-7; 2-8
MKS OŁAWA (ralfinio) - Królikowice (roljan4595) 4-2; 3-8
Olimpia Kolo U-23 (blizniak) - Rybina SA (cholee) 2-5; 0-4
Fani Dużych Szczytów (alfabetulicy) - KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) 1-1; 4-0
Immortal Evo Sqad - pauza
Runda 5 – 10.07.2015
Pro Gejmerzy III - Magic Players Prospect 16:13 Goszczyna United (legus_7) - CORSARZE (corsarz75) 1:4 2:3
Real Madrid (tomaszmks) - MKS OŁAWA (ralfinio) 2:1 1:2
MKS Halemba (wisior) - Olimpia Kolo U-23 (blizniak) 1:1 3:2
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Fani Dużych Szczytów (alfabetulicy) 17:0 18:0
FC Dworzec Adama (woligator) - Amanita Virosa (tuber) 3:2 0:10
One More Drastic Clan - Immortal Evo Sqad 13:16 GKS Wieszczela Głębokie(revsn) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - 1:8,0:8
FC Pęgów(sebasta) - Silesia Marklowice (plastus29) - 1:1,10:0
LKS Nidzica Dobiesławice(orzeshek92) - Los BLANCOS (stankoo) - 3:1,1:6
Mańkowo CF(kobra87) - Korona Chełmce (morcin111) - 4:1,4:1
BKS Jaga Białystok(lukas0408) - Queens Park Rangers FC (harpooner) - 2:5,0:2
Stumilowy Las Company - Angry Boys V 21:9 KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - kapitan - skład nie został podany w wyznaczonym terminie FC Albion (djkogi) - k. s. Niebieskie Michały (rumikon) 6-1; 1-5
Rotterdam Tychy (modyhajdi) - FC Gdansk36 (jx2) 2-0; 0-4
KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - KS Pogoń Szczucin (galenos1992) 9-0; 9-0
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - Giallorossi Poland (tsubasa14) 5-2; 1-0
Królikowice (roljan4595) - PUMA PIETRZYKOWICE (albi1752) 2-3; 3-2
HOOLIGANS III - pauza
Runda 6 – 17.07.2015
Stumilowy Las Company - Immortal Evo Sqad 22:7 AA Bełchatów (qwetyuiop65) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) 3-1; 2-0
Poznań Power (gumis1992) - Silesia Marklowice (plastus29) 15-0; 13-0
FC Albion (djkogi) - Los BLANCOS (stankoo) 0-6; 2-6
Rybina SA (cholee) - Korona Chełmce (morcin111) 5-2; 3-1
KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - Queens Park Rangers FC (harpooner) 4-0; 1-1
Angry Boys V - One More Drastic Clan 9:21 Szymaniszki (cube1985) - FC Pęgów(sebasta) 1:2 1:0
ANAGRAM (para-1966) - Mańkowo CF(kobra87) 2:8 3:4
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Manchester Ochota(Fabianwawa) 3:1 8:0
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - Sailor Jerry(szuwar2001) 1:6 0:7
Nasza Jaga (luki589) - NotesKibica.pl(johny_1984) 0:6 0:5
Pro Gejmerzy III - HOOLIGANS III 15:0 GearsOfWar (gearsofwar77) - kapitan - skład nie został podany w wyznaczonym terminie - MKS Darlovia Darlowo (szopinho)
- HC Madball Jasło (bukowa)
- GearsOfWar (gearsofwar77)
- Czarni Jasło (haos)
- Gryf Słupsk (irecki34)
One More Drastic Clan - Stumilowy Las Company 13:16 Sailor Jerry(szuwar2001) - KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) 0-3; 3-0
FC Pęgów(sebasta) - Rotterdam Tychy (modyhajdi) 4-1; 6-0
Mańkowo CF(kobra87) - Rybina SA (cholee) 2-1; 2-2
Bad Obernigk(tropheus) - AA Bełchatów (qwetyuiop65) 0-10; 3-8
NotesKibica.pl(johny_1984) - Poznań Power (gumis1992) 0-4; 0-6
Immortal Evo Sqad - Angry Boys V 9:21 Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - Szymaniszki (cube1985) - 1:0,0:2
Los BLANCOS (stankoo) - ANAGRAM (para-1966) - 1:7,5:3
Korona Chełmce (morcin111) - Giallorossi Poland (tsubasa14) - 0:5,2:3
Som Lepsi (panlawinaa) - k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - 2:3,1:0
Queens Park Rangers FC (harpooner) - Nasza Jaga (luki589) - 0:2,0:8
Pro Gejmerzy III - pauza
Runda 8 – 31.07.2015
HOOLIGANS III - Angry Boys V 15:9
MKS Darlovia Darlowo (szopinho) - Szymaniszki (cube1985) vo bezpunktowy
HC Madball Jasło (bukowa) - ANAGRAM (para-1966) 3:0 2:0
Gryf Słupsk (irecki34) - Giallorossi Poland (tsubasa14) 0:1 2:3
Czarni Jasło (haos) - k. s. Niebieskie Michały (rumikon) 1:2 2:1
GearsOfWar (gearsofwar77) - Nasza Jaga (luki589) 9:0 8:0
Magic Players Prospect - Immortal Evo Sqad 24:3
MKS OŁAWA (ralfinio) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) 1:1 4:1
Amanita Virosa (tuber) - Los BLANCOS (stankoo) 2:2 3:1
Tyski GKS (frog) - Som Lepsi (panlawinaa) 5:2 2:2
MasakratorS MczE (szpaku_) - Korona Chełmce (morcin111) 11:0 13:0
CORSARZE (corsarz75) - Queens Park Rangers FC (harpooner) 12:0 8:2
Pro Gejmerzy III - One More Drastic Clan 11:17
Niebiański&Team (pawoman1) - Sailor Jerry (szuwar2001) 0:3 3:3
Real Madrid (tomaszmks) - FC Pęgów (sebasta) 0:1 2:2
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Mańkowo CF (kobra87) 3:0 4:0
MKS Halemba (wisior) - Sparta Szamotuły (peugeot206sw) 0:3 0:4
Goszczyna United (legus_7) - NotesKibica.pl (johny_1984) 1:3 3:0
Stumilowy Las Company - pauza
Runda 9 – 07.08.2015
Stumilowy Las Company - Pro Gejmerzy III 9:15
FC Albion (djkogi) - FC Dworzec Adama (woligator) vo bezpunktowy
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl) 1:3 1:6
Poznań Power (gumis1992) - Real Madrid (tomaszmks) 5:0 1:2
KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - Goszczyna United (legus_7) 4:3 3:1
Rotterdam Tychy (modyhajdi) - FC ZARZECZE (loju76) 0:3 2:3
Immortal Evo Sqad - HOOLIGANS III 15:0 vo GearsOfWar (gearsofwar77) za brak składu gości w terminie
Pro Gejmerzy III - Immortal Evo Sqad 24:0
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) 1:0 1:0
Real Madrid (tomaszmks) - Los BLANCOS (stankoo) 8:0 16:0
FC Dworzec Adama (woligator) - Korona Chełmce (morcin111) vo bezpunktowy
MKS Halemba (wisior) - Som Lepsi (panlawinaa) 4:0 11:2
Goszczyna United (legus_7) - Queens Park Rangers FC (harpooner) 5:0 7:0
HOOLIGANS III - Stumilowy Las Company 15:0 vo
- Królikowice (roljan4595)
- Rybina SA (cholee)
- AA Bełchatów (qwetyuiop65)
- KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral)
- Rotterdam Tychy (modyhajdi)
Poznań Power (gumis1992) za brak składu gości w terminie
Magic Players Prospect - Angry Boys V 15:0 vo
- Nasza Jaga (luki589)
- k. s. Niebieskie Michały (rumikon)
- FC Gdansk36 (jx2)
- ANAGRAM (para-1966)
- Puma Pietrzykowice (albi1752)
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) za brak składu gości w terminie
One More Drastic Clan - pauza
Runda 11 – 21.08.2015
One More Drastic Clan - HOOLIGANS III GearsOfWar (gearsofwar77) za brak składu gości w terminie
Pro Gejmerzy III - Angry Boys V 18:12 The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Nasza Jaga (luki589) 2-0, 3-1
MKS Halemba (wisior) - k. s. Niebieskie Michały (rumikon) 4-6, 1-2
Goszczyna United (legus_7) - FC Gdansk36 (jx2) 4-0, 1-0
Real Madrid (tomaszmks) - ANAGRAM (para-1966) 4-0, 5-0
FC ZARZECZE (loju76) - Puma Pietrzykowice (albi1752) 2-5, 0-2
Magic Players Prospect - Pro Gejmerzy III 15:15 MKS OŁAWA (ralfinio) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl) 5-3 , 1-0
Tyski GKS (frog) - Real Madrid (tomaszmks) 1-4 , 1-2
CORSARZE (corsarz75) - FC Dworzec Adama (woligator) 0-1 , 2-6
MasakratorS MczE (szpaku_) - FC ZARZECZE (loju76) 8-1 , 5-0
Amanita Virosa (tuber) - Goszczyna United (legus_7) 4-5 , 5-2
Immortal Evo Sqad - One More Drastic Clan 20:8 Korona Chełmce (morcin111) - FC CMG(mykundo) 1:0 3:3
Los BLANCOS (stankoo) - Bad Obernigk(tropheus) 3:1 6:1
Queens Park Rangers FC (harpooner) - Manchester United(Fabianwawa) 0:3 vo 0:3 vo
Som Lepsi (panlawinaa) - Polskie Termopile(efialtes) 5:1 3:0
Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - Sparta Szamotuły(peugeot206sw) 3:2 0:0
Angry Boys V - Stumilowy Las Company 13:16 Nasza Jaga (luki589) - Poznań Power (gumis1992) 1-0; 2-3
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Rybina SA (cholee) 4-2; 2-0
FC Gdansk36 (jx2) - AA Bełchatów (qwetyuiop65) 0-11; 1-7
Puma Pietrzykowice (albi1752) - Królikowice (roljan4595) 0-8; 2-7
ANAGRAM (para-1966) - FC Albion (djkogi) 3-2; 3-3
Runda 13 – 04.09.2015
Immortal Evo Sqad - Stumilowy Las Company 16:13 Poznań Power (gumis1992) - kapitan - skład nie został podany w wyznaczonym terminie Korona Chełmce (morcin111) - AA Bełchatów (qwetyuiop65) - 1:6,0:7
Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - Królikowice (roljan4595) - 1:2,2:2
Los BLANCOS (stankoo) - FC Albion (djkogi) - 3:0vo,3:0vo
Som Lepsi (panlawinaa) - KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - 3:0vo,3:0vo
Queens Park Rangers FC (harpooner) - Rybina SA (cholee) - 0:2,2:1
One More Drastic Clan - Angry Boys V 11:17 Sailor Jerry(szuwar2001) - Nasza Jaga (luki589) 0:5 1:2
Mańkowo CF(kobra87) - ANAGRAM (para-1966) 4:2 5:1
FC Pęgów(sebasta) - Puma Pietrzykowice (albi1752) 2:2 2:0
GKS Wieszczela Głębokie(revsn) - Giallorossi Poland (tsubasa14) 2:3 0:3
Sparta Szamotuły(peugeot206sw) - Szymaniszki (cube1985) 0:1 1:1
Pro Gejmerzy III - pauza
Magic Players Prospect - pauza
Runda 14 – 11.09.2015
Stumilowy Las Company - One More Drastic Clan 19:10 FC Albion (djkogi) - Manchester United(Fabianwawa) 3:0vo 4:5
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - LKS Nidzica Dobiesławice(orzeshek92) 5:0 2:0
KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - Bad Obernigk(tropheus) 4:1 4:1
Rybina SA (cholee) - NotesKibica.pl(johny_1984) 1:1 2:0
Rotterdam Tychy (modyhajdi) - Mańkowo CF(kobra87) 1:2 1:2
Angry Boys V - Immortal Evo Sqad 18:6 Szymaniszki (cube1985) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - 2:6,0:10
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - Los BLANCOS (stankoo) - 3:0vo;3:0vo
ANAGRAM (para-1966) - Korona Chełmce (morcin111) - 7:0,8:0
Nasza Jaga (luki589) - Queens Park Rangers FC (harpooner) x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Som Lepsi (panlawinaa) - 4:0,3:0
Magic Players Prospect - pauza
Pro Gejmerzy III - pauza
_________________ Organizator LK
Kapitan Lublin III
HOOLIGANS II - Inni Niż Wszyscy IV 11:17 Radomiak Radom (artur1608) - Orły Sołtysa (kevin-7) 1:3/4:1
Rembertów SA (tomitowidzi) - Fc Szczecinek Lakers (tomek62) 10:0/10:0
KS Wigierki 10 (lukasz300) - CSKA Reactivation (andrij7) 1:8/0:5
FC ORLIKA (kazinho17) - Brokopondo (frodsen) 0:0/1:1
The Mountain Beasts (jayesns) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 0:10/0:9
Stumilowy Las Confederation - VSC Mazurki 28:1 Małe Koxy (maruszkk) - Momehnen (lukasz22) 3:0vo 3:0vo
Kings Of Rock (screw7) - Mszczyczyn (kret275) 2:0 2:0
ELDUNARI (eragon03) - FC Marjas (marjas7112) 0:0 6:0
Arsenal Londyn (marzol123) - Tomekkardas SSA (kardi31) 12:1 3:1
Manchester United (andrzej1136) - Balbinów (pitek0212) 4:0 2:1
Zagubieni Między Słupkami AFC - pauza
Runda 2 – 19.06.2015
VSC Mazurki - Zagubieni Między Słupkami AFC 1:28 Turbo Lacze (luukas91) - FC Old Glass (pila3)0:8,2:11
Mszczyczyn (kret275) - Liwocz Brzyska (damciogit)0:2,0:5
FC Marjas (marjas7112) - ODERKA Opole (milek72)2:2,0:3
Tomekkardas SSA (kardi31) - FC Gruchlandia (spleenone)0:17,0:2
Momehnen (lukasz22) - Przyborow (astard)0:3,0:6
Angry Boys IV - HOOLIGANS II 10:19 Galacticos (malygrzes77) - Radomiak Radom (artur1608) 3:0 1:2
Tychy Fight Club (majkel1) - Rembertów SA (tomitowidzi) 0:5 1:1
PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) - KS Wigierki 10 (lukasz300) 1:3 1:7
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - FC ORLIKA (kazinho17) 0:3 0:1
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - Czamanin (kingcrimson) 8:1 5:0
Inni Niż Wszyscy IV - Stumilowy Las Confederation 12:18 JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) - Małe Koxy (maruszkk) 1:2/1:2
CSKA Reactivation (andrij7) - Kings Of Rock (screw7) 5:2/2:1
Orły Sołtysa (kevin-7) - ELDUNARI (eragon03) 1:3/1:2
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - Arsenal Londyn (marzol123) 4:3/1:2
Brokopondo (frodsen) - Manchester United (andrzej1136) 2:1/0:2
Amazing Drastic Clan - pauza
Runda 3 – 26.06.2015
HOOLIGANS II - VSC Mazurki 24:0 Radomiak Radom (artur1608) - FC Marjas (marjas7112) 2:0 4:0
Rembertów SA (tomitowidzi) - Tomekkardas SSA (kardi31) 4:1 8:0
KS Wigierki 10 (lukasz300) - Momehnen (lukasz22) 5:1 3:1
FC ORLIKA (kazinho17) - Mszczyczyn (kret275) x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
FC Gomolki (gomozalez) - Turbo Lacze (luukas91) 4:1 3:2
Zagubieni Między Słupkami AFC - Angry Boys IV 8:20 Przyborow (astard)-Galacticos (malygrzes77) 1:3 0:1
FC Gruchlandia (spleenone)-Tychy Fight Club (majkel1) 1:3 0;4
Liwocz Brzyska (damciogit)-PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) 4:0 1:1
ODERKA Opole (milek72)-FC Harnaś Sanok (jerzykw)1:2 2:2
FC Old Glass (pila3)-Gleszcz SSA (ShpaQ1) 0:5 3:1
Amazing Drastic Clan - Inni Niż Wszyscy IV 12:18 ► Akademia Massiora U20 ◄(massior) - Orły Sołtysa (kevin-7) 0:3vo;0:3vo
Belchatow UNITED(awaszki) - Fc Szczecinek Lakers (tomek62) 2:1/0:1
Goral Zywiec(firefox78) - KS Górnik Wieliczka (markos1) 3:0/3:0
ByleDoPrzodu(mati2001) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 2:3/0:5
Galena Kielce(aragorn12) - Nojwiynksze Chachary 04 (hks) 1:0/1:3
Stumilowy Las Confederation - pauza
Runda 4 – 03.07.2015
Angry Boys IV - Stumilowy Las Confederation 10:19 FC Harnaś Sanok (jerzykw) - Małe Koxy (maruszkk) 1:2, 0:2
Tychy Fight Club (majkel1) - Kings Of Rock (screw7) 5:0, 3:0
Galacticos (malygrzes77) - Arsenal Londyn (marzol123) 2:5, 3:3
PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) - Manchester United (andrzej1136) 0:6, 0:4
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - ELDUNARI (eragon03) 0:3, 3:1
Inni Niż Wszyscy IV - Zagubieni Między Słupkami AFC 10:19 Orły Sołtysa (kevin-7) - FC Old Glass (pila3) 4:0/0:2
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - Liwocz Brzyska (damciogit) 0:1/1:2
CSKA Reactivation (andrij7) - 7ODERKA Opole (milek72) 1:1/3:1
Brokopondo (frodsen) - FC Gruchlandia (spleenone) 1:4/0:2
JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) - Przyborow (astard) 5:1/0:3
HOOLIGANS II - pauza
Runda 5 – 10.07.2015
VSC Mazurki - Inni Niż Wszyscy IV 1:28 Tomekkardas SSA (kardi31) - KS Górnik Wieliczka (markos1) 1:5/1:1
Momehnen (lukasz22) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 1:4/1:6
Mszczyczyn (kret275) - Fc Szczecinek Lakers (tomek62) 0:13/0:11
FC Marjas (marjas7112) - Brokopondo (frodsen) 0:2/1:2
Turbo Lacze (luukas91) - Orły Sołtysa (kevin-7) 1:11/0:15
Stumilowy Las Confederation - HOOLIGANS II 12:12 Arsenal Londyn (marzol123) - Radomiak Radom (artur1608) 2-5,4-2
ELDUNARI (eragon03) - Rembertów SA (tomitowidzi) 2-4,2-3
Manchester United (andrzej1136) - KS Wigierki 10 (lukasz300) 2-4,2-0
Małe Koxy (maruszkk) - FC ORLIKA (kazinho17) 2-1,5-3
Kings Of Rock (screw7) - The Mountain Beasts (jayesns) x/x;x/x walkover bezpunktowy, mecze nie zostały rozegrane
Zagubieni Między Słupkami AFC - Amazing Drastic Clan 12:18 Przyborow (astard)- Belchatow UNITED(awaszki) 1:3 0:4
Liwocz Brzyska (damciogit) - Zełba Gdańsk(macio87) 3:0 6:0
FC Gruchlandia (spleenone)- ► Akademia Massiora U20 ◄(massior) 0:5 0:4
ODERKA Opole (milek72)- Goral Zywiec(firefox78) 0:4 0:4
FC Old Glass (pila3)- ByleDoPrzodu(mati2001) 2:0 7:2
Angry Boys IV - pauza
Runda 6 – 17.07.2015
Zagubieni Między Słupkami AFC - HOOLIGANS II 18:12 FC Gruchlandia (spleenone) - Radomiak Radom (artur1608) 1-5,3-1
FC Old Glass (pila3)- Rembertów SA (tomitowidzi) 0-1,0-1
Liwocz Brzyska (damciogit) - KS Wigierki 10 (lukasz300) 3-1,2-0
Dangerous Łaziska (gahan4)- FC ORLIKA (kazinho17) 6-5,9-1
ODERKA Opole (milek72)- Czamanin (kingcrimson) 5-0,1-2
Amazing Drastic Clan - Stumilowy Las Confederation 18:12 Belchatow UNITED(awaszki) - Arsenal Londyn (marzol123) 2:1, 2:4
FC Pivkarzyki(pelek) - Małe Koxy (maruszkk) 1:3, 2:4
► Akademia Massiora U20 ◄(massior) - Manchester United (andrzej1136) 2:0, 1:0
Goral Zywiec(firefox78) - ELDUNARI (eragon03) 1:0, 3:1
Legia Jasło(dangus76) - Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 2:1, 0:2
VSC Mazurki - Angry Boys IV 0:30 Mszczyczyn (kret275) - PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) 0-2 0-5
Turbo Lacze (luukas91)- FC Harnaś Sanok (jerzykw) 0-7 1-10
Momehnen (lukasz22) - Galacticos (malygrzes77) 0-8 0-8
Tomekkardas SSA (kardi31) - Gleszcz SSA (ShpaQ1) 0-10 0-5
FC Marjas (marjas7112) - Tychy Fight Club (majkel1) 0-6 0-2
Inni Niż Wszyscy IV - pauza
Runda 7 – 24.07.2015
Angry Boys IV - Inni Niż Wszyscy IV 11:17 Tychy Fight Club (majkel1) - Fc Szczecinek Lakers (tomek62) 0:2/2:4
Galacticos (malygrzes77) - CSKA Reactivation (andrij7) 2:1/4:2
PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) - Brokopondo (frodsen) 0:0/1:1
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 1:3/4:1
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - Nojwiynksze Chachary 04 (hks) 1:2/0:2
Stumilowy Las Confederation - Zagubieni Między Słupkami AFC 19:7 Manchester United (andrzej1136) - FC Gruchlandia (spleenone) 4:1, 4:0
Arsenal Londyn (marzol123) - FC Old Glass (pila3) 4:1, 1:3
ELDUNARI (eragon03) - Liwocz Brzyska (damciogit) 1:1, 2:2
Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) - Dangerous Łaziska (gahan4) 2:2, 0:0
Małe Koxy (maruszkk) - ODERKA Opole (milek72) 1:0, 4:1
Angry Boys IV - Amazing Drastic Clan 9:12
Galacticos (malygrzes77) - Zełba Gdańsk (macio87) 3:5 2:7
PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) - Goral Zywiec (firefox78) 0:9 2:2
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - Belchatow UNITED (awaszki) 1:1 0:0
Tychy Fight Club (majkel1) - Galena Kielce (aragorn12) 2:0 6:1
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - ByleDoPrzodu (mati2001) vo bezpunktowy
Inni Niż Wszyscy IV - HOOLIGANS II 9:21
Orły Sołtysa (kevin-7) - Radomiak Radom (artur1608) 2:1 3:4
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - FC ORLIKA (kazinho17) 3:1 5:3
CSKA Reactivation (andrij7) - KS Wigierki 10 (lukasz300) 2:6 2:3
KS Górnik Wieliczka (markos1) - Rembertów SA (tomitowidzi) 2:6 2:7
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) - Czamanin (kingcrimson) 0:10 1:12
Radomiak Radom (artur1608) za brak rundy/kolejki w poście z wynikami
VSC Mazurki - Stumilowy Las Confederation 1:28
Mszczyczyn (kret275) - Kings Of Rock (screw7) 0:9 0:14
Tomekkardas SSA (kardi31) - Małe Koxy (maruszkk) 1:6 1:6
FC Marjas (marjas7112) - Manchester United (andrzej1136) 0:6 2:2
Turbo Lacze (luukas91) - ELDUNARI (eragon03) 0:11 0:12
Momehnen (lukasz22) - Arsenal Londyn (marzol123) 1:2 1:3
Zagubieni Między Słupkami AFC - pauza
Runda 9 – 07.08.2015
Zagubieni Między Słupkami AFC - VSC Mazurki 25:4
FC Gruchlandia (spleenone) - Momehnen (lukasz22) 3:0 3:0 vo
ODERKA Opole (milek72) - Turbo Lacze (luukas91) 11:0 7:0
FC Old Glass (pila3) - Mszczyczyn (kret275) 3:1 5:0
Liwocz Brzyska (damciogit) - FC Marjas (marjas7112) 6:0 5:0
Dangerous Łaziska (gahan4) - Tomekkardas SSA (kardi31) 2:3 4:4
Momehnen (lukasz22) za brak składu gości w terminie
HOOLIGANS II - Angry Boys IV 4:19
Rembertów SA (tomitowidzi) - PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) vo bezpunktowy
KS Wigierki 10 (lukasz300) - Gleszcz SSA (ShpaQ1) 0:4 0:6
FC ORLIKA (kazinho17) - Tychy Fight Club (majkel1) 2:2 1:8
Czamanin (kingcrimson) - Galacticos (malygrzes77) 2:1 4:7
FC Gomolki (gomozalez) - FC Harnaś Sanok (jerzykw) 0:3 0:3 vo
Stumilowy Las Confederation – Inni Niż Wszyscy IV 17:11
Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) - Orły Sołtysa (kevin-7) 0:3 1:2
Arsenal Londyn (marzol123) - Brokopondo (frodsen) 4:2 4:0
Manchester United (andrzej1136) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 0:1 2:2
Małe Koxy (maruszkk) - JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) 6:0 7:0
ELDUNARI (eragon03) - Nojwiynksze Chachary 04 (hks) 4:1 1:1
Amazing Drastic Clan - pauza
Runda 10 – 14.08.2015
VSC Mazurki - HOOLIGANS II0:15 vo
- Radomiak Radom (artur1608)
- Rembertów SA (tomitowidzi)
- KS Wigierki 10 (lukasz300)
- FC ORLIKA (kazinho17)
- Czamanin (kingcrimson)
Momehnen (lukasz22) za brak składu gospodarzy w terminie
Angry Boys IV - Zagubieni Między Słupkami AFC 24:0
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - FC Gruchlandia (spleenone) 3:0 3:0 vo
Tychy Fight Club (majkel1) - ODERKA Opole (milek72) 4:0 4:1
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - FC Old Glass (pila3) 3:2 3:2
PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) - Liwocz Brzyska (damciogit) vo bezpunktowy
Galacticos (malygrzes77) - Dangerous Łaziska (gahan4) 4:0 9:0
Inni Niż Wszyscy IV - Amazing Drastic Clan 3:27
Orły Sołtysa (kevin-7) - Zełba Gdańsk (macio87) 5:4 0:4
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - Goral Zywiec (firefox78) 1:4 1:3
CSKA Reactivation (andrij7) - Belchatow UNITED (awaszki) 2:4 1:4
KS Górnik Wieliczka (markos1) - FC Pivkarzyki (pelek) 0:3 0:3 vo
Brokopondo (frodsen) - ByleDoPrzodu (mati2001) 2:6 0:4
Stumilowy Las Confederation - pauza
Runda 11 – 21.08.2015
Stumilowy Las Confederation - Angry Boys IV 17:11 Małe Koxy (maruszkk) - Tychy Fight Club (majkel1) 2:2, 5:1
Manchester United (andrzej1136) - FC Galaxy Tarnów (avichi90_pl) 3:0vo;3:0vo
ELDUNARI (eragon03) - FC Harnaś Sanok (jerzykw) 4:0, 2:4
Arsenal Londyn (marzol123) - Galacticos (malygrzes77) 2:1, 2:7
Kings Of Rock (screw7) - Gleszcz SSA (ShpaQ1) 1:1, 0:2
VSC Mazurki - Amazing Drastic Clan - Zełba Gdańsk (macio87)
- Goral Zywiec (firefox78)
- Belchatow UNITED (awaszki)
- Galena Kielce (aragorn12)
- ByleDoPrzodu (mati2001)
Momehnen (lukasz22) za brak składu gospodarzy w terminie
Zagubieni Między Słupkami AFC – Inni Niż Wszyscy IV 15:0 vo - Orły Sołtysa (kevin-7)
- Fc Szczecinek Lakers (tomek62)
- CSKA Reactivation (andrij7)
- Brokopondo (frodsen)
- MKS Mazur Ełk (mazurowiec88)
Brokopondo (frodsen) za brak składu gości w terminie
HOOLIGANS II - pauza
Runda 12 – 28.08.2015
HOOLIGANS II - Stumilowy Las Confederation 16:13 Radomiak Radom (artur1608)- Arsenal Londyn (marzol123) 3:1, 3:1
Rembertów SA (tomitowidzi)- ELDUNARI (eragon03) 0:4, 1:0
KS Wigierki 10 (lukasz300)- Manchester United (andrzej1136) 1:1, 2:0
FC ORLIKA (kazinho17)- Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 2:3, 4:0
Czamanin (kingcrimson)- Małe Koxy (maruszkk) 2:3, 1:2
Amazing Drastic Clan - Zagubieni Między Słupkami AFC 27:3 Goral Zywiec(firefox78) - Liwocz Brzyska (damciogit) 3:0 5:0
Belchatow UNITED(awaszki) - ODERKA Opole (milek72) 7:1 5:0
ByleDoPrzodu(mati2001) - FC Gruchlandia (spleenone) 3:0 v0 3:0 vo
FC Pivkarzyki(pelek) - Victoria Przyborow (astard) 2:1 0:4
Zełba Gdańsk(macio87) - Dangerous Łaziska (gahan4) 6:0 1:0
Angry Boys IV - pauza
Inni Niż Wszyscy IV - pauza
Runda 13 – 04.09.2015
HOOLIGANS II - Zagubieni Między Słupkami AFC 4:19 Rembertów SA (tomitowidzi) - Liwocz Brzyska (damciogit) 2:3 2:2
KS Wigierki 10 (lukasz300) - ODERKA Opole (milek72) 3:4 1:3
FC ORLIKA (kazinho17) - Victoria Przyborow (astard) - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
Radomiak Radom (artur1608) - Dangerous Łaziska (gahan4) 4:2 2:3
FC Gomolki (gomozalez) - FC Old Glass (pila3) 0:3vo;0:3vo
Stumilowy Las Confederation - Amazing Drastic Clan 13:16 Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) - Goral Zywiec(firefox78) 0:6, 0:5
Arsenal Londyn (marzol123) - Belchatow UNITED(awaszki) 1:2, 1:1
Manchester United (andrzej1136) - ByleDoPrzodu(mati2001) 6:1, 5:0
Małe Koxy (maruszkk) - FC Pivkarzyki(pelek) 3:2, 6:2
ELDUNARI (eragon03) - Zełba Gdańsk(macio87) 0:2, 0:7
Angry Boys IV - pauza
Inni Niż Wszyscy IV - pauza
Runda 14 – 11.09.2015
Inni Niż Wszyscy IV - Angry Boys IV 0:30 ORHAN Piekary Śl (janes05) - Galacticos (malygrzes77) 2:6 0:2
Brokopondo (frodsen) - FC Harnaś Sanok (jerzykw) 1:2 0:6
Orły Sołtysa (kevin-7) - Gleszcz SSA (ShpaQ1) 0:9 0:13
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) - F.C. TIRAS CRIULENI (duduzzu) 0:8 0:5
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - Tychy Fight Club (majkel1) 2:5 0:1
Zagubieni Między Słupkami AFC - Stumilowy Las Confederation 2:26 Liwocz Brzyska (damciogit)- Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 1:2, 0:0
ODERKA Opole (milek72)- Arsenal Londyn (marzol123) 3:3, 1:4
Dangerous Łaziska (gahan4)- Manchester United (andrzej1136) 0:5, 0:2
FC Old Glass (pila3)- Małe Koxy (maruszkk) 1:5, 0:11
Victoria Przyborow (astard)- ELDUNARI (eragon03) 0:2, 1:2
Amazing Drastic Clan - HOOLIGANS II 18:12 Zełba Gdańsk(macio87) - Radomiak Radom (artur1608) 7:0 10:0
ByleDoPrzodu(mati2001) - Rembertów SA (tomitowidzi) 1:7 0:5
FC Pivkarzyki(pelek) - KS Wigierki 10 (lukasz300) 5:2 3:1
Belchatow UNITED(awaszki) - FC ORLIKA (kazinho17) 3:0 0:6
Galena Kielce(aragorn12) - Czamanin (kingcrimson) 0:6 3:0
_________________ Organizator LK
Kapitan Lublin III
Angry Boys III - Stumilowy Las Cooperation 24:6 Zabojka (maciek1458) - Kazdab Team (kazdab) 3:2 1:0
Tychy Falcons (tatlik20) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) 4:1 2:3
Fc-Criuleni-City (vologhea) - Pk Krusze (pawel_malisz) 3:0 3:1
Hutnik Nowa Huta (rafael92) - GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) 7:3 5:1
Mighty Bubbles (marcin160795) - ArmagedoN (vilayla) 6:1 1:4
The Winners II - Creative Evo Sqad 15:3 Death Soldier (stlifest)- Polonia Marklowice (n0name) 5-0,5-1
MKS Mława (travka) - FC SzwarcWald (eugen16) x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
MARKUS - Football Club (markus1959) - S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
GKS Diament (arek0404)- Wieśniaki (ratfixx) 5-3,2-3
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski)- Stal Sanok (jacek92) 6-1,5-1
Shado Klan - pauza
Runda 7 – 24.07.2015
Creative Evo Sqad - Shado Klan 6:24 Zagłębie Charsznica (dikus) - Deluxe Ski Jump (qx) - 0:8,0:8
Wieśniaki (ratfixx)- MKS Volve (volve) - 1:9,1:6
Stal Sanok (jacek92) - PIONIER SZCZECIN (krokodyl) 3:0vo;3:0vo
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) - Przemysl (yarek) - 0:1,1:5
FC SzwarcWald (eugen16) - Pride of Poland (seq-q) - 0:2,0:3
Stumilowy Las Cooperation - Young Vendetta 6:21 ArmagedoN (vilayla) – Rgielew SSA (lukasiek) 1:2;2:2
Kazdab Team (kazdab) – Path to Awakening (tmc) 0:1;1:1
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) – Szarzy Zamość (smutny) 1:6;1:3
GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) – Podlasie Biała Podlaska (lukas505) 1:9;3:5
Pk Krusze (pawel_malisz) – LKS Orzeł Pustyny (arasso1994) 2:2;5:0
HOOLIGANS IV - Angry Boys III 19:10 Kalitka SA (robercuss) - Zabojka (maciek1458) 0-2 v 6-0
Krojanty (agik0123) - Hutnik Nowa Huta (rafael92) 8-0 v 3-1
Grudki (walashnikov) - KS Budowlanka Myszków (maly88) 0-1 v 4-1
MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971) - Tychy Falcons (tatlik20) 2-2 v 0-3
Fc. Barcelona (czakuao) - Mighty Bubbles (marcin160795) 3-2 v 4-2
The Winners II - pauza
Runda 8 – 31.07.2015
Creative Evo Sqad - Angry Boys III 6:24
FC SzwarcWald (eugen16) - Tychy Falcons (tatlik20) 1:4 0:11
Patriot Jasło (aquarel) - Fc-Criuleni-City (vologhea) 4:1 3:0
Zagłębie Charsznica (dikus) - BKS LECHIA LGFT (zdzich66) 0:12 0:10
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) - KS Budowlanka Myszków (maly88) 0:3 0:6
Stal Sanok (jacek92) - Vader (thomas66) 0:2 0:5
Shado Klan - HOOLIGANS IV 8:20 JABOLOWE OFIARY (wredny) - wystawienie do gry drużyny pauzującej za kartki
PIONIER SZCZECIN (krokodyl) - Orzeł Ptaszkowa (LambournePL) 0:3vo;0:3vo
Pride of Poland (seq-q) - PUB GARAGE EŁK (karczek66) 0:7 0:4
Przemysl (yarek) - KP Starogard (kociewiaczek) 5:0 3:1
Deluxe Ski Jump (qx) - Fc. Barcelona (czakuao) 1:1 1:1
MKS Volve (volve) - Krojanty (agik0123) 2:3 2:3
The Winners II - Stumilowy Las Cooperation 15:12
Kujaviak (jacek76) – Kazdab Team (kazdab) 2:2 2:1
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) – MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) 1:6 0:6
GKS Diament (arek0404) – Rokitek Tczew (mariolka) 3:1 3:1
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) – Pk Krusze (pawel_malisz) 1:1 3:1
MARKUS - Football Club (markus1959) – ArmagedoN (vilayla) 1:1 0:3
Young Vendetta - pauza
Runda 9 – 07.08.2015
Young Vendetta - The Winners II 13:16
Path to Awakening (tmc) - MARKUS - Football Club (markus1959) 2:3 2:3
RKS Mazur Radzymin (mamilla) - Kujaviak (jacek76) 0:1 2:1
Rgielew SSA (lukasiek) - MKS Mława (travka) 3:1 0:3
Podlasie Biała Podlaska (lukas505) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 3:3 1:3
Dolcan Ząbki (isokolow) - GKS Diament (arek0404) 5:1 5:1
HOOLIGANS IV - Creative Evo Sqad 24:6
Orzeł Ptaszkowa (LambournePL) - Patriot Jasło (aquarel) 2:6 6:1
Grudki (walashnikov) - Stal Sanok (jacek92) 8:0 7:1
Krojanty (agik0123) - K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) 3:1 8:0
KP Starogard (kociewiaczek) - FC SzwarcWald (eugen16) 2:3 6:0
Kalitka SA (robercuss) - Zagłębie Charsznica (dikus) 17:0 17:0
Stumilowy Las Cooperation - Shado Klan 14:14
Nst (nerrwus) – Pride of Poland (seq-q) 3:1 6:1
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) – Deluxe Ski Jump (qx) 0:4 2:2
Kazdab Team (kazdab) – Przemysl (yarek) 1:2 2:6
ArmagedoN (vilayla) – MKS Volve (volve) 2:2 0:3
Pk Krusze (pawel_malisz) – Niecki SA (zxcxz) 5:0 6:0
Angry Boys III - pauza
Runda 10 – 14.08.2015
The Winners II - HOOLIGANS IV 10:19
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - Orzeł Ptaszkowa (LambournePL) 3:5 4:3
Kujaviak (jacek76) - PUB GARAGE EŁK (karczek66) 3:1 3:4
MARKUS - Football Club (markus1959) - KP Starogard (kociewiaczek) 3:1 2:2
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) - Krojanty (agik0123) 3:4 0:4
MKS Mława (travka) - Kalitka SA (robercuss) 1:2 1:3
Shado Klan - Angry Boys III 18:12
Deluxe Ski Jump (qx) - Tychy Falcons (tatlik20) 2:3 2:1
PIONIER SZCZECIN (krokodyl) - Zabojka (maciek1458) 1:2 3:2
Pride of Poland (seq-q) - BKS LECHIA LGFT (zdzich66) 0:4 0:6
MKS Volve (volve) - Vader (thomas66) 3:2 7:3
Przemysl (yarek) - KS Budowlanka Myszków (maly88) 3:0 3:0 vo
Stumilowy Las Cooperation - pauza
Runda 11 – 21.08.2015
Stumilowy Las Cooperation - Creative Evo Sqad 18:12 ArmagedoN (vilayla) – Patriot Jasło (aquarel) 3:5 3:2
Pk Krusze (pawel_malisz) – Stal Sanok (jacek92) 7:0 12:0
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) – FC SzwarcWald (eugen16) 2:3 3:2
Nst (nerrwus) – K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) 2:4 1:3
Rokitek Tczew (mariolka) – Wieśniaki (ratfixx) 7:0 12:0
The Winners II - Angry Boys III 15:0 vo - Tychy Falcons (tatlik20)
- Fc-Criuleni-City (vologhea)
- Hutnik Lockerbie (rafael92)
- Zabojka (maciek1458)
- BKS LECHIA LGFT (zdzich66)
Mighty Bubbles (marcin160795) za brak składu gości w terminie LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) za negatywny komentarz decyzji kapitana rywali
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - RATAMATAFON 13:16
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - Mitschullen SSA (cubuus) 0:2 0:2
Juventus F.C. (miczung) - Knights of the Spring (rogalito) 2:3 1:1
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Biedronka Szczecin (lezon) 0:3 4:3
Abandon All Hope (krawon) - Bad Company (drumatic) 1:2 2:1
Harry Noble House FC (harry84) - Green Street Elite (czajas) 2:0 3:2
Runda 3 – 26.06.2015
Emigranci - Postrzeleni Futbolówką 19:10
Kromolin SA (nosferatu19821) - Glory Glory Man United (denyy16) 4-0 2-0
Kulesze SA (t3zzior) - Okiem-Kibica.PL (mazak) 3-1 0-4
White Ravens (krystianj) - Siła Spokoju (damianoo1986) 3-2 1-1
Pietrusy SSA (giertych01888) - Minho FC (lonis71) 0-2 1-2
Dragões Vermelhos (akaj) - Olympique Gdynia (cristofff) 5-2 8-0
Postrzeleni Futbolówką - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą 15:15
Siła Spokoju (damianoo1986) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) 5:0, 2:3
Glory Glory Man United (denyy16) - Abandon All Hope (krawon) 4:0, 3:0
Olympique Gdynia (cristofff) - Mafia Koniaka (k0niak) 1:3, 1:3
Okiem-Kibica.PL (mazak) - Słupski Manchester UNITED (simsonson) 2:1, 2:3
Minho FC (lonis71) - Harry Noble House FC (harry84) 3:1, 0:5
THE WINNERS - Ambitio 16:13
Partizan Limanowa (eldo) - FC IMPERATOR (khold) 1:4/0:4
Gwiazda POMORZA (lanosos) - Rodzynki (farfocel) 2:4/0:3
FC BIELICE (cypiseekk) - P O L I C J A (miras55) 1:1/7:1
1948 MKS (martinez1948) - Devil Włocławek (przemo50) 3:1/2:0
SANEL Chorzów (richat03) - FC Zacisze W-wa (tomwin) 2:0/6:0
Angry Boys - Young Drastic Clan (10:1) 17:5
Fc Pawonk (grzegorz1968) - Liverpool Hillsborough 96(uber_zdzichu) 5:1 / 1:2
Fc Radomsko (blueeyes22) - La Vecchia Signora(mmmm111) mecze nie rozegrane
Ganja Fanatics (jasiu_bno) - Scorpio Marianka(skorpion_king) 2:1 / 1:1
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - Kapitan Jastrząb Gdańsk(kamaro) 3:1 / 2:0
Psicodélia Eagles (mithras) - INTER Sosnowiec(marcino1906) 3:3 / 3:0
Ambitio - Angry Boys 15:12
Rodzynki (farfocel) - KRK BULLS (fredek-krk) 3:2 1:0
FC IMPERATOR (khold) - Fc Radomsko (blueeyes22) 2:0 3:3
P O L I C J A (miras55) - Fc V.A.C.S (piotr444) 2:2 1:0
FC Zacisze W-wa (tomwin) - Psicodélia Eagles (mithras) 1:4 1:5
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Fc Pawonk (grzegorz1968) 2:3 2:2
Young Drastic Clan - Postrzeleni Futbolówką II 22-7
INTER Sosnowiec(marcino1906) - BRASIL (brazyliaa) 2-0, 1-0
Liverpool Hillsborough 96(uber_zdzichu) - Szalone Konie (papislukasz) 0-0, 3-0
Scorpio Marianka(skorpion_king) - Studnie (karbar69) 2-0, 3-2
La Vecchia Signora(mmmm111) - FC Sabinow Power (knot77) 5-0, 2-1
Kapitan Jastrząb Gdańsk(kamaro) - MKS Polonia Słubice (cmfan) 0-3, 1-2
Drastic Clan - Emigranci III 10-19
ManU Zabrze(zajcev) - Wielkie Nieporozumienie (picu) 0:0 1:4
KOLEJORZ POZNAŃ(marwie) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 0:2 3:7
Śródmiescie Wronki(srodmiescie) - nieETIkalni Lebork (rozgryf) 8:0 6:1
Poor Gummi Bears(leszkob)- Ostpreußen (zawal) 1:3 1:2
Liverpool Jaslo(przemko0022) - FC Kolanijo (nicram24) 0:1 2:1
Runda 3 – 26.06.2015
THE WINNERS - Young Drastic Clan 19-10
FC BIELICE (cypiseekk) - Liverpool Hillsborough 96 (uber_zdzichu) 5:0/2:3
Partizan Limanowa (eldo) - La Vecchia Signora (mmmm111) 2:3/2:1
SANEL Chorzów (richat03) - Scorpio Marianka (skorpion_king) 3:2/7:0
1948 MKS (martinez1948) - INTER Sosnowiec (marcino1906) 1:2/1:1
Gwiazda POMORZA (lanosos) - Unia moscice Tarnow (radziu21) 1:0/3:1
Angry Boys - Drastic Clan 17:11
KRK BULLS (fredek-krk) - Chojnickie Byki(grubby) 1:0 0:2
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - Śródmiescie Wronki(srodmiescie) 0:1 4:0
Fc Pawonk (grzegorz1968) - Liverpool Jaslo(przemko0022) 3:0 3:1
Psicodélia Eagles (mithras) - ManU Zabrze(zajcev) 0:1 1:1
Fc Radomsko (blueeyes22) - Poor Gummi Bears(leszkob) 1:1 2:0
Emigranci III - Ambitio 14 - 14
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - Rodzynki (farfocel) 1:2, 2:1
Wielkie Nieporozumienie (picu) - FC IMPERATOR (khold) 1:1, 3:0
Ostpreußen (zawal) - P O L I C J A (miras55) 3:4, 4:0
FC Kolanijo (nicram24) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) 1:1, 1:4
Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) - Devil Włocławek (przemo50) 3:4, 4:2
Postrzeleni Futbolówką II - VSC Elit@ 12:15
Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) - Szczakowianka (djgrot) 1:1,1:1
BRASIL (brazyliaa) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) 0:1,4:2
Szalone Konie (papislukasz) - Wiesenfeld SA (ray2020) 1:3,4:4
MKS Polonia Słubice (cmfan) - VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) 5:2,0:1
FC Sabinow Power (knot77) - Dawcy (sza-v) 1:0,1:2
Ambitio - Postrzeleni Futbolówką II 24 - 3
KS Greenpi (greenpi) - BRASIL (brazyliaa) 4:0, 1:1
FC IMPERATOR (khold) - FC Sabinow Power (knot77) 2:2, 4:0
Rodzynki (farfocel) - MKS Polonia Słubice (cmfan) 4:1, 3:0
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Szalone Konie (papislukasz) 8:0, 8:0
Devil Włocławek (przemo50) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 2:2, 9:0
Young Drastic Clan - Emigranci III 9:21
Liverpool Hillsborough 96 (uber_zdzichu) - Wielkie Nieporozumienie (picu) 1-3 0-3
Unia moscice Tarnow (radziu21) - nieETIkalni Lebork (rozgryf) 2-6 1-4
Kapitan Jastrząb Gdańsk (kamaro) - Иуг Компания Ченстохова (oiom) 3-1 3-0
INTER Sosnowiec (marcino1906) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 0-2 1-3
La Vecchia Signora (mmmm111) - Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) 3-1 2-3
Runda 12 – 28.08.2015
Emigranci III - THE WINNERS 18-12
FC Kolanijo (nicram24) - SANEL Chorzów (richat03) 3:1/3:0
Wielkie Nieporozumienie (picu) - 1948 MKS (martinez1948) 2:0/2:1
Ostpreußen (zawal) - FC BIELICE (cypiseekk) 0:5/0:5
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - Partizan Limanowa (eldo) 1:2/2:0
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - FC.Baca (baca1982) 7:1/1:2
Postrzeleni Futbolówką II - Angry Boys (3:12) 6:21
Studnie (karbar69) - Fc Pawonk (grzegorz1968) 2:4 / 0:0
BRASIL (brazyliaa) - Fc V.A.C.S (piotr444) 1:3 / 1:1
Szalone Konie (papislukasz) - Psicodélia Eagles (mithras)1:2 / 1:8
MKS Polonia Słubice (cmfan) - KRK BULLS (fredek-krk) 3:1 / 0:0
FC Sabinow Power (knot77) - Ganja Fanatics (jasiu_bno) 1:2 / 1:3
VSC Elit@ - Ambitio 0 - 24
Szczakowianka (djgrot) - KS Greenpi (greenpi) 1:3, 0:2
Wiesenfeld SA (ray2020) - FC IMPERATOR (khold) nierozegrane
Dawcy (sza-v) - Rodzynki (farfocel) 0:8, 0:5
brak rywala - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) 0:3, 0:3 walkowery
KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) - P O L I C J A (miras55) 1:17, 0:18
Drastic Clan - Young Drastic Clan 11-17
ManU Zabrze(zajcev) - Liverpool Hillsborough 96(uber_zdzichu) 4-0 5-0
Chojnickie Byki(grubby) - Unia moscice Tarnow(radziu21) 1-2 3-3
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) -Kapitan Jastrząb Gdańsk(kamaro) 1-8 2-4
Poor Gummi Bears (leszkob) - INTER Sosnowiec(marcino1906) 3-3 0-11
Liverpool Jaslo(przemko0022) - La Vecchia Signora(mmmm111) 1-4 3-1
Runda 13 – 04.09.2015
THE WINNERS - Postrzeleni Futbolówką II 18-9
FC.Baca (baca1982) - Studnie (karbar69) 1:1/3:2
Partizan Limanowa (eldo) - BRASIL (brazyliaa) 1:2/4:1
SANEL Chorzów (richat03) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 0:3/0:0
FC BIELICE (cypiseekk) - MKS Polonia Słubice (cmfan) 2:2/3:1
1948 MKS (martinez1948) - FC Sabinow Power (knot77) 4:1/ 7:2
Emigranci III - Angry Boys 20:8
FC Kolanijo (nicram24) - Fc Pawonk (grzegorz1968) 1:0 2:1
Wielkie Nieporozumienie (picu) - Ganja Fanatics (jasiu_bno) 2:1 1:1
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - Fc Radomsko (blueeyes22) 4:1 1_1
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - KRK BULLS (fredek-krk) 2:1 3:0
Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) - Psicodélia Eagles (mithras) 1:4 1:4
Drastic Clan - Ambitio 22 - 7
ManU Zabrze(zajcev) - KS Greenpi (greenpi) 4:0, 2:1
Chojnickie Byki(grubby) - FC IMPERATOR (khold) 3:0, 3:0 walkowery
Poor Gummi Bears (leszkob) - Rodzynki (farfocel) 1:2, 3:1
Śródmiescie Wronki(srodmiescie) - P O L I C J A (miras55) 1:1, 4:0
Liverpool Jaslo(przemko0022) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) 4:3, 2:4
Young Drastic Clan - VSC Elit@ 21-9
Liverpool Hillsborough 96 (uber_zdzichu) - Szczakowianka (djgrot) 0-4, 1-3
La Vecchia Signora (mmmm111) - Dawcy (sza-v) 7-0, 5-1
Unia moscice Tarnow (radziu21) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) 19-0, 18-0
INTER Sosnowiec (marcino1906) - VSC HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) 2-1, 0-2
Kapitan Jastrząb Gdańsk (kamaro) - vacat 3:0 3:0 vo
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach